Stranica 24 od 77 PrviPrvi ... 1422232425263474 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #1151

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Histeroskopiju ne histerektomiju

  2. #1152
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Nina,histerektomija je odstranjenje maternice.
    Rekla bi da misliš na histeroskopiju.
    U zadnje vrijeme često šalju žene sa pokojim neuspjelim ivf-om na histero. Smatram to skroz ok...i sama sam bila (paralelno sa lpsc) ciklus prije zadnjeg ivf-a. Dr mi je maknul mioma,septuma i isto kao što će i tebi,recnul endometrija na par mjesta zbog eventualno bolje implantacije iduči ciklus.
    Imaš tu i temu o histeroskopiji,pročačkaj malo. Iči ćeš na Merkur?
    Dođeš ujutro,sam zahvat traje kratko,pod opčom si i popodne ideš doma.

    Sad vidim ispravku
    Posljednje uređivanje od žužy : 14.11.2015. at 11:59

  3. #1153
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    NinaDrv zao mi je sto nije uspjelo.. Drzi se
    Ja sam bila na histeroskopiji triput, prve dvije sam isla privatno i to mi je bila najveca greska u zivotu jer sam dala hrpu novaca a nisu odradili zahvat onako kako je trebalo.. Samo sam izgubila i vrijeme i novac..
    Na ovoj zadnjoj sam bila u Merkuru prije godinu dana, operirao me Podgajski i kad je maknuo polip vidio je i mali septum (pregradu) maternice za koji mi nitko nikada nije rekao da imam, pa mi je i to maknuo..
    Nakon toga su nam rekli da pokusavamo prirodno, ali nista, pa smo sad na VV u postupku..
    Tebi zelim puno srece i da sve super prođe!

  4. #1154

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Da, ići ću u Merkur odraditi to kod svoje doktorice.
    Možda se i kod mene nađe još nešto što mi sprječava trudnoću.
    Jel se plaća zahvat ako nemaš dopunsko?
    Posljednje uređivanje od NinaDrv : 14.11.2015. at 13:14

  5. #1155

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Samo kratko pitanjce .. Danas sam dobila mengu, znači u pon se samo pojavim gore, krecem u postupak... A u koliko sati otprilike, isto kasnije, dok završe u sali?

  6. #1156
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Nina,ne plača se zahvat,ideš preko uputnice.

    tajcigb,ako idete u postupak onda budi gore oko pola 8 i javi se sestri kad dojdeš. Kad te nema u najavi...pa bi mogla upasti na pregled prije sale.

  7. #1157

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Cvijetić555 sretno.
    Kakvi su ti nalazi hormona?
    Evo mog nalaza, dr dala muzu na odlasku i on ga je metnuo medu papire, pa smo isli socijalnoj na razgovor i bio je pod dojmom pa je i zaboravio da mu je dala "neki papir"
    uglavnom
    S-ntGUK 4.7(mmol/l)
    INZ 79.5 (PMOL/L)
    TSH3-UL 2.63(mU/L)
    AMH 25.3(pmol/L)
    LH 2.9(IU/L)
    FSH 5.9 (IU/L)
    T 0,9 (nmol/L)
    E2 142(pmol/L)
    PRL 174(mlU/L)
    DHEAS 3.8(umol/L)
    SHGB 40.2(nmol/L)
    FAI 2.2 (nmol/L)

  8. #1158

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Cure ja se napokon rijesila ciste i idem u postupak.. danas sam dobila.. znaci ponedjeljak mi je 3 dan ciklusa i moram bit gore al nisam pitala u koliko sati??

  9. #1159
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo mog nalaza, dr dala muzu na odlasku i on ga je metnuo medu papire, pa smo isli socijalnoj na razgovor i bio je pod dojmom pa je i zaboravio da mu je dala "neki papir"
    uglavnom
    S-ntGUK 4.7(mmol/l)
    INZ 79.5 (PMOL/L)
    TSH3-UL 2.63(mU/L)
    AMH 25.3(pmol/L)
    LH 2.9(IU/L)
    FSH 5.9 (IU/L)
    T 0,9 (nmol/L)
    E2 142(pmol/L)
    PRL 174(mlU/L)
    DHEAS 3.8(umol/L)
    SHGB 40.2(nmol/L)
    FAI 2.2 (nmol/L)
    Dobri nalazi. Super da si ih dobila, sad i sama znaš vrijednosti nalaza. kako to da ste išli kod socijalne radnice? O čemu vas je ona informirala?
    Sretno!



    Svi pacijenti imaju pravo na svoju cjelokupnu medicinsku dokumentaciju, nalaze pretraga trebamo dobiti u ruke, otpusno pismo isto. Kad smo na bolničkom liječenju, dobivamo otpusno pismo, a ostala medicinska dokumentacija treba biti dostupna na pismeni zahtjev. Budući da se vrijeme u postupku između aspiracije i transfera često vodi kao bolničko liječenje, ako su vam npr. vadili krv prije anestezije, imate pravo tražiti i taj nalaz.
    Imamo pravo na detaljan protokol stimulacije. Isto tako, za vrijeme liječenja i bilo kakvog medicinskog zahvata, pacijent ima pravo na sve moguće informacije o postupku i liječenju,
    medicinski djelatnici dužni su prema pacijentu postupati u skladu s pravilima medicinske struke i Kodeksom medicinske etike i deontologije.

  10. #1160

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Larina, ja sam postavila potpuno isto pitanje hehe, znaci vidimo se u pon. A odgovor je bio: u pol 8, posto nismo narucene

  11. #1161

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Dobri nalazi. Super da si ih dobila, sad i sama znaš vrijednosti nalaza. kako to da ste išli kod socijalne radnice? O čemu vas je ona informirala?
    Sretno!



    Svi pacijenti imaju pravo na svoju cjelokupnu medicinsku dokumentaciju, nalaze pretraga trebamo dobiti u ruke, otpusno pismo isto. Kad smo na bolničkom liječenju, dobivamo otpusno pismo, a ostala medicinska dokumentacija treba biti dostupna na pismeni zahtjev. Budući da se vrijeme u postupku između aspiracije i transfera često vodi kao bolničko liječenje, ako su vam npr. vadili krv prije anestezije, imate pravo tražiti i taj nalaz.
    Imamo pravo na detaljan protokol stimulacije. Isto tako, za vrijeme liječenja i bilo kakvog medicinskog zahvata, pacijent ima pravo na sve moguće informacije o postupku i liječenju,
    medicinski djelatnici dužni su prema pacijentu postupati u skladu s pravilima medicinske struke i Kodeksom medicinske etike i deontologije.
    Sestra nas je odvela do socijalne. Ona nam je dala papire za ovjeravanje prije postupka, malo nam je ispricala o nasim pravima, punkciji js, zamrzavanju embrija. Objasnila nam je tu zakonsku proceduru.

  12. #1162
    LIMAC avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    53

    Početno

    Bokic cure! Pratim vas stalno ali nikako da se prikljucim!! Imam jedno pitanje za vas! Ovaj mjesrc bi morala u treci dtimulirani postupak. Ali mjesecnica kasni i nikako da dođe (trebala sam je dobiti 8.11). Jucer sam skuzila da su mi cervikalni brisevi od 5mjeseca. Mislite da ce mi doktorica odgoditi postupak?! Sva jadna! Skroz sam zaboravila na te briseve

  13. #1163
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, sretno i tebi. Koliko dugo traje tvoja borba? Ja sam krenula u sve ovo u 3 mj ove god.
    Na VV sam od 9 mj. Ali imam sve nalaze pa sam mislila da će brže ići...

  14. #1164
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Sretno curkama koje idu u pon tj danas i ostale termine!!!
    Do sada kaj sam vadila na VV isto imam nalaze kod sebe, pa prema ovome što se pisale, znači kad se krene u postupak trebalo bi ih tražiti svu dokumentaciju jer ju inače neće dati?

  15. #1165

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    joooj danas bila veeelika gužva i došla na red tek u 14h... Dobila sam Gonale... A ja onako iscrpljena i užasno gladna nisam se sjetila pitati da li se moram pikati svaki dan u isto vrijeme ili to nema veze? Znači danas sam kod njih dobila pikicu oko pol 2, da nastavim u to vrijeme ili??? Puno vam hvala

  16. #1166

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj LemonK prvotno napisa Vidi poruku
    Na VV sam od 9 mj. Ali imam sve nalaze pa sam mislila da će brže ići...
    Nazalost vrijeme brzo prolazi i imamo osjecaj da ga nepotrebno gubimo, a s druge strane jedva cekamo da krenemo u postupak i vrjieme do tog trenutka traje i traje. I onda kad pomislis to je to sad krecemo pojavi se neki problem. Ali samo hrabro jer za ovaj cilj vrijedi se boriti. Cure sretno svima. Dolazi vrijeme Bozica ,a s njim svakakva cuda i lijepe stvari i vjerujem da i nas ceka nesta lijepo . Glavu gore!

  17. #1167

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    182

    Početno

    Limac vrijede ti brisevi. Moji bili iz 2 mj pa vrijede za planiranu stimulaciju u 12mj

  18. #1168

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala.. ja tek sada vidjela al na veze vidjele smo se gore sigurno

  19. #1169

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj tajcigb prvotno napisa Vidi poruku
    joooj danas bila veeelika gužva i došla na red tek u 14h... Dobila sam Gonale... A ja onako iscrpljena i užasno gladna nisam se sjetila pitati da li se moram pikati svaki dan u isto vrijeme ili to nema veze? Znači danas sam kod njih dobila pikicu oko pol 2, da nastavim u to vrijeme ili??? Puno vam hvala
    Hahha ni ja to nisam pitala.. Ja dobila Menopur al namjeravam svaki dan u isto vrijeme..

  20. #1170
    LIMAC avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    53

    Početno

    Sandy0606 puno hvala na odgovoru! Odmah mi je lakse!! Nekako mi je u glavi zvonilo da vrijede 6mj.

  21. #1171
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Citiraj tajcigb prvotno napisa Vidi poruku
    joooj danas bila veeelika gužva i došla na red tek u 14h... Dobila sam Gonale... A ja onako iscrpljena i užasno gladna nisam se sjetila pitati da li se moram pikati svaki dan u isto vrijeme ili to nema veze? Znači danas sam kod njih dobila pikicu oko pol 2, da nastavim u to vrijeme ili??? Puno vam hvala
    Ja sam se pikala svaki dan u isto vrijeme...

  22. #1172

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Niti vaginalete Na tetraborat mi nitko nije spomenio, sad ne znam da li to još uvijek daju ili su izbacili...

  23. #1173
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    tajcigb,meni je u takvom slučaju sestra rekla da si svaki dan pomaknem davanje pikice za jedan sat u nazad. Jer kad tam dođeš na sljedeči uzv,one te budu piknule,a to bude ujutro. Bitno je otprilike uvijek u isto vrijeme,a ovak ti bude velika razlika.
    A Na tetrab. nekad daju,nekad ne...ako ti niko nije spomenul,onda netrebaju.

    LIMAC,brisevi i papa vrijede godinu dana a markeri na zarazne bolesti,dvije godine.
    Nego...puno ti kasni,si pišnula testić?

    Svima želim puno sreče i blagdanskih pluseka!

  24. #1174

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Hvala Žužy, to me je i mučilo što znam da ću kod njih dobiti rano pikicu...

  25. #1175
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj LIMAC prvotno napisa Vidi poruku
    Bokic cure! Pratim vas stalno ali nikako da se prikljucim!! Imam jedno pitanje za vas! Ovaj mjesrc bi morala u treci dtimulirani postupak. Ali mjesecnica kasni i nikako da dođe (trebala sam je dobiti 8.11). Jucer sam skuzila da su mi cervikalni brisevi od 5mjeseca. Mislite da ce mi doktorica odgoditi postupak?! Sva jadna! Skroz sam zaboravila na te briseve ������
    brisevi ti vrijede godinu dana,tako su meni rekli,a što se tiče kašnjenja menge tako je i meni prije prošlog postupka kasnila 10 dana,a inaće je točna ko urica,to ti je vjerojatno od išćekivanja ali ako i dalje ne dolazi napravi test čisto da znaš na čemu si

  26. #1176
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Cure ima koja gore u četvrtak popodne? Rekla mi je sestra da dođem najkasnije do 13h. To mi je 3 dc pa se nadam startu u nove pobjede...

  27. #1177

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj 123beba prvotno napisa Vidi poruku
    Cure ima koja gore u četvrtak popodne? Rekla mi je sestra da dođem najkasnije do 13h. To mi je 3 dc pa se nadam startu u nove pobjede...
    Sretno draga ja iduci petak sam gore pa mozda se potrefi da se vidimo.

  28. #1178
    LIMAC avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    53

    Početno

    Napravila test; negativan! Sad samo da dođe mjesecnica pa da krenemo sa postupkom!!

  29. #1179

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj LIMAC prvotno napisa Vidi poruku
    Napravila test; negativan! Sad samo da dođe mjesecnica pa da krenemo sa postupkom!!
    Zao mi je.

  30. #1180
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Ma i ja čekam moju mengu da dođe pa da počmem sa pripremama za fet,ali valjda kasni jer sam poslije neuspijelog postupka krvarila 10 dana

  31. #1181
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Ja sam bila danas 3.dc na VV, nisu me ni pregledali, kazu da ne mogu mjesec za mjesecom u postupak, mora biti pauza, a buduci da je iduci mj vec Bozic moram pauzirati ovaj i iduci ciklus tako da nista do sijecnja

  32. #1182
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Koja glupost, pretjeruju.
    Ja sam prošle godine u 9. i 10.mjesecu imala inseminacije i u 11. ivf.
    I to u Vg.
    Baš mi je žao, ne znam zašto su donijeli takvu odluku.

  33. #1183
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj Medeja prvotno napisa Vidi poruku
    Koja glupost, pretjeruju.
    Ja sam prošle godine u 9. i 10.mjesecu imala inseminacije i u 11. ivf.
    I to u Vg.
    Baš mi je žao, ne znam zašto su donijeli takvu odluku.
    Ne znam ali bas sam bila ljuta i razocarana.. Sjedila sam tamo od 10 do 13.15 da me nisu ni pregledali.. Užas!!

  34. #1184
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    tweety55 baš mi je žao!! mogu mislit kako si bila razočarana.... takva je naša borba...možda budemo išle zajedno u siječnju i bude više sreće za oboje! <3

  35. #1185
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Cure, u koje vrijeme je najbolje da nazovem doktoricu a da je ne gnjavim bas za vrijeme pregleda itd. Oko 13h?

  36. #1186
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    ja obično oko 13h tek dodjem na red za pregled, mada čekam od 10...ali, nisam nikada zvala doktoricu, tako da ne znam kaj bi ti rekla...možda ti druge curu budu znale reći bolje..

  37. #1187
    LIMAC avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    53

    Početno

    Ja sam obicno zvala oko 14h.

  38. #1188
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Ja sam upravo gore... Dr je otišla sa studentima oko 12:45 i vraća se za cca 40 min... Tako da je ovo zvanje čista lutrija...

  39. #1189

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    12

    Početno

    Pozz, moze pitanje da li je s tsh 3,99 moguce uci u postupak ili bas mora biti Tsh oko 2. Pokusavam dobit doktoricu ali se ne javlja. Da li ima neki e-mail kontakt kako bi se mogla s nekim posavjetovat. Hvala puno.

  40. #1190

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    eh, baš i ja imam problem sa TSH KOJI JE 6! i dr me pustila u postupak sa objašnjenjem: možda će smetati, a možda i neće.. A koliko sam se informirala vidim da uzalud idem u postupak pa šta joj bilo da me pusti.... poludit ću od brige.. ostali hormoni su mi ok

  41. #1191

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    12

    Početno

    Znaci sad bi se mogla pojavit u pon i pitat da idem u postupak. Dr Skaro koji mi vodi stitnjacu je rekao da mogu uz uvjet da mu se javim kad ostanem trudna da poveca lijek. Mozda ce i kod vas biti tako iako je tsh 6 dosta velik povecajte terapiju za stitnu

  42. #1192
    tweety55 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj LemonK prvotno napisa Vidi poruku
    tweety55 baš mi je žao!! mogu mislit kako si bila razočarana.... takva je naša borba...možda budemo išle zajedno u siječnju i bude više sreće za oboje! <3
    Drzim nam fige, objema!

  43. #1193
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Tajci, kod koje dr si? Mene prije nisu pustili sa tsh 3,8 pa mi je čudno da bi sad pustili sa 6 ili 4....

  44. #1194

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Kod dr Jukic... Rekla mi neka hranom povecam unos joda da bi stitnjaca bolje radila. Ja sam mislila da to nije nista strasno kad me pustila. Pa sad citam da to uopce nije dobro i ne mogu vjerovat da bezveze idem u ovaj postupak

  45. #1195

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    U IVF postupak se ne bi smjelo sa TSH iznad 2.5
    Teži se da TSH bude ispod 2, najbolje oko 1.

  46. #1196
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    Ja sam prvi put imala TSH 2,5 i postupak je bio uspješan. Tada nisam znala da imam problema sa štitnjačom, a kako hormoni štitnjače ionako stalno variraju ovisno o prehrani, stresu i nizu drugih faktora moguće da je baš u trenutku postupka TSH bio i nešto ispod 2,5. Idealno je kada je oko 1,5. Sada sam već 2 godine na terapiji za štitnjaču neovisno o postupku(TSH mi je u trenutku otkivanja bio 5,05 što se samo 0,5 iznad gornje granice) i na terapiji ga držim oko 1,6.
    Kako sam imala poprilično stresno ljeto TSH skočio na 2,67. Moja endokrinologica mi je rekla da uzimam malo veću dozu euthyroxa jer zna da MPO doktori vole držati TSH na razini oko 1,5 kada se ulazi u postupak. Pitala sam doktoricu da li da povećam dozu kako mi je rekla endokrinologica, a njen odgovor je da oni toleriraju do 2,5 , ali ako je endokrinologica tako rekla da povećam jer da se ona ipak bolje razumije u taj dio i ona me kontrolira u tom dijelu.
    Osobno mislim da je štitnjača u cijeloj priči dosta bitna, pa ako ti MPO doktor nije dao terapiju možda najbolje da se konzultiraš i odeš na pregled kod endokrinologa. Inače se dosta čeka na pregled, ali ima u Zagrebu jako dobra privatna klinika Leptir koja je specijalizirana baš za štitnjaču i mislim brzo možeš doći na red i konzultirati se sa njima. Ja bih to napravila prije nego ulazim u postupak jer bi bila šteta da zbog tako lako rješivog problema kao što je štitnjača propadne cijeli postupak. Štitnjača je sama po sebi vrlo bitna za puno toga što se događa u našem tijelu pa tako i reprodukciju. Tko zna , možda kada TSH dovedeš u normalne granice zatrudniš i prirodno ( ne znam kakva vam je inače dijagnoza što se tiče neplodnosti). Znam neke cure kojima je baš povišen TSH ometao začeće. Inače naši doktori općenito toleriraju TSH čak do 10 prije nego počnu davati terapiju, a meni su u privatnoj poliklinici odmah dali terapiju (kasnije sam se nastavila kontrolirati u državnoj) i utvrdili da imam autoimunu bolest štitnjače. Eto, nadam se da sam pomogla...sorry na dužem postu.

  47. #1197
    Destiny child avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Somewhere in between
    Postovi
    213

    Početno

    I da...zaboravila sam dodati da smanjiš unos proizvoda od pšeničnog brašna jer gluten u kruhu, pecivima i slično zna dosta iritirati štitnjaču pa TSH skače. Ovo sam i sama na sebi isprobala... Čim više jedem kruh i peciva TSH skoči...

  48. #1198
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj Anyh prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz, moze pitanje da li je s tsh 3,99 moguce uci u postupak ili bas mora biti Tsh oko 2. Pokusavam dobit doktoricu ali se ne javlja. Da li ima neki e-mail kontakt kako bi se mogla s nekim posavjetovat. Hvala puno.
    Ja kad sam išla u svoj prvi postupak TSK mi je bio 4,dr. Jukić mi je rekla da nije ništa strašno,da mi čak nijedan doktor nebi dao nikakvu terapiju za to ali budući da idem u postupak da bi ga trebalo spustiti na 2, te da koristim jodiranu sol i jedem namirnice bogate s jodom.postupak nije uspio kao ni tri sljedeća ali da je to bilo baš zbog tsh čisto sumnjam

  49. #1199

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Srecom imamo obiteljskog prijatelja endokrinologa kod kojeg sam upravo bila na razgovoru i pregledu. Moram vaditi t3 i t4 i uzimati hormonalnu terapiju, ma da mi ovaj postupak definitivno propada, al eto za ubuduce da to dotjeram u red. Sutra imam folikulometriju, oa cu reci dr da sam bila na svoju ruku

  50. #1200
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Odbija ići u postupak s Tsh 6. Nek ti vrate uputnicu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •