Stranica 42 od 77 PrviPrvi ... 32404142434452 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,051 do 2,100 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2051
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Cure da li netko ima broj na koji se može dobiti socijalna radnica sa VV?

  2. #2052
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Oni valjda i računaju na to da će se folikuli još malo nahraniti i porasti.
    Što se tiće soc. radnice, probaj žicati sestre da ti daju broj. Sigurno ga znaju ili mogu saznati...

  3. #2053

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Vaki ti si iskusna znaci moze se promjeniti nakon tri dana nesto da poraste ja kontam ak je za 4 dana naraslo dva veca a valjda ce i ovi mali sobzirom da sam ñ prvi put na takvoj stimulaciji sa injekcijama puse..

  4. #2054
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure, dal ima koga iz varazdina???

  5. #2055
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Često daju pred kraj još malo stimulacije da se pokrenu i ovi manji. Kod mene je to upalilo...

  6. #2056
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Pozdrav svim VV curama! Nova sam ovdje i ovo mi je prvi post.. Čitamo se

  7. #2057

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Da Vaki meninje danas 7 dan c i na ljevom j 13mm i 10 mm i nesto manjih a na desnom samo manji tako sam dobila jos 3 injek bemfola plus 2 cetrotide i u pon 10 dan cik..pa se nadam da ce biti bolje inace ovo mi prvi put na ovakvoj stimulaciji jer na klomifen samo dobijem 2 folikule dobre tako da ocekujem sad bolje a vidit cemo drzte fige i ja svima ...

  8. #2058
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Pa od klomifena se rijetko dobiva puno jajnih stanica. Ja sam ih npr. imala 4, dodali mi puregon i onda dobili još 2. Eto, držim fige da sve super prođe!

  9. #2059

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Da Vaki meninje danas 7 dan c i na ljevom j 13mm i 10 mm i nesto manjih a na desnom samo manji tako sam dobila jos 3 injek bemfola plus 2 cetrotide i u pon 10 dan cik..pa se nadam da ce biti bolje inace ovo mi prvi put na ovakvoj stimulaciji jer na klomifen samo dobijem 2 folikule dobre tako da ocekujem sad bolje a vidit cemo drzte fige i ja svima ...
    Koju dozu bemfole si uopce dobila? Od koliko jedinica...150, 200, 250 po danu??

  10. #2060

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Bemfola 225 do sada 6 kom jedna po danu od 3 dana ciklusa jos sutra jedna pa na folikulimetriju u poned .valjda ce ovi manji ..
    Citam po forumu da nekom nista ne vide prvi dan i onda ih bude dosta drugi il treci put

  11. #2061

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Znam jasam od klomifena dobila 2 folikule i to je to al za aih ..a sad kao jaca stimulaciji.i zato se nadam boljem ishodu kad se vec pikam po prvi put hvala i tebi .

  12. #2062
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svim VV curama! Nova sam ovdje i ovo mi je prvi post.. Čitamo se
    Dobrodošla! I da što prije tipkamo o uspješnim trudnoćama!

  13. #2063
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Hvala na dobrodošlici!
    0407-prosli, prvi ciklis sam bila stimulirana sa Bemfola75 pa Bemfola150+3 injekcije Cetrotide. Iako postupak nije uspio, zadnja 2 dana mi je folikul narastao 6mm, pa se nadam se su i tebi narasli ovaj vikend! Doduse, svaki organizam reagira drugacije na stimulaciju, i sve je to subjektivno i individualno.. npr. ja sam u punoj stimulaciji "uzgojila" samo 1 folikul i bio je prazan..

  14. #2064

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Drage moje evo me sa pregleda jesu evo ima ih 5 kom 2 po 18mm .2 po 19mm i jedan po 20mm..ima i onih manje al to cemo vidjeti na dan punkcije ..znaci stimulacija je bila 3 do 10 dan bemfola 225 plus 3 cetrotida i danas navecer ovitrele stoperica u srijedu punkcija pa sta bog dadne dobro su narasli u 3 dana mozda bude jos koji al oni ne spominju kao sto ove nije ni vidjela samo jedan a glw ih danas dragi bog sada odlucuje drzi te mi srecke pusa..

  15. #2065
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Sretno na punkciji i nadalje! Javi ishod

  16. #2066
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sretno! Naravno da su porasli, lijepo si ih nahranila... Sretno!

  17. #2067

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Bas jesam sad polako jos malo pa stoperica

  18. #2068

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Dal mi neko moze reci ako imas dva dobra embrija znam da po zakonu ide tako koliko vracaju na vv dal oni odlucuju ili ja informacija samo ljubim vas

  19. #2069
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Dr.ti preporuci koliko bi vratili ali ti odlucis. Meni preporucili 2015 jednu blasticu ali sam trazila dvje i svje su bili vraceni.

  20. #2070

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    ljube555 i jel pozitivan ishod

  21. #2071
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    ljube555 i jel pozitivan ishod
    2015 tad bio pozitivni imam curicu 21.3 ce imat 2godine

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  22. #2072

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Da vam se javim curke moje zavrsila punkcija dobili 6 j.stanica iznenadujuce kazu sobzirom da sam imala 5 folik... malo krvarim al moguce zbog visokog tlaka i sve je bilo na ljevom jajniku tako da sad se nadam da se oplodi i da su zdrave stanice sve je u bozjim rukama

  23. #2073
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Da vam se javim curke moje zavrsila punkcija dobili 6 j.stanica iznenadujuce kazu sobzirom da sam imala 5 folik... malo krvarim al moguce zbog visokog tlaka i sve je bilo na ljevom jajniku tako da sad se nadam da se oplodi i da su zdrave stanice sve je u bozjim rukama
    Bit ce sve super!!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #2074
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Da vam se javim curke moje zavrsila punkcija dobili 6 j.stanica iznenadujuce kazu sobzirom da sam imala 5 folik... malo krvarim al moguce zbog visokog tlaka i sve je bilo na ljevom jajniku tako da sad se nadam da se oplodi i da su zdrave stanice sve je u bozjim rukama
    Suuper! Držim fige

  25. #2075

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala vam eto valjda ce biti sve uredu znate li kolko dana pustaju i vracaju embrije zasto puste i odluce do blastice i neznam kako na vv vracaju puse

  26. #2076

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Ej drage moje koliko dana puste i zasto idu do blastica i dal idu do 5 dana ili vracaju 2 dan kako ide na vv zna li ko meni rekli dodite u petak pa cemo vidjeti jel znam da je bolje do 5 dana pustiti e sad neznam kako gore prakticiraju ...puse..

  27. #2077
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej drage moje koliko dana puste i zasto idu do blastica i dal idu do 5 dana ili vracaju 2 dan kako ide na vv zna li ko meni rekli dodite u petak pa cemo vidjeti jel znam da je bolje do 5 dana pustiti e sad neznam kako gore prakticiraju ...puse..
    Ja jedino znam da sam imala cetiri js, svi bili oplodeni tri pustili do 5 dana jedna propala ta cetvrta. Dvje dosli do blastica a jedna morula. 2015 mi vratili dvje blaste a 24.1.2018 fet jednu morulu

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #2078
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Valjda vide prema razvoju... Ukoliko prosude da nisu najbolje kvalitete onda ih vraćaju ranije. Ne znam, meni su rekli da su odlične, a ipak su mi ih vratili 2. dan. Tada sam i ostala trudna. No, kad sam ih imala više od 6 onda su ih pustili do 5. dana. Nadam se da će se sve lijepo oploditi! Sretno!

  29. #2079
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ljube još malo pa beta... Sretno!

  30. #2080
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube još malo pa beta... Sretno!
    Pozdrav... da jos malo... u pon.cu ici vaditi... ako do tada ne procurim

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  31. #2081
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Ej drage moje koliko dana puste i zasto idu do blastica i dal idu do 5 dana ili vracaju 2 dan kako ide na vv zna li ko meni rekli dodite u petak pa cemo vidjeti jel znam da je bolje do 5 dana pustiti e sad neznam kako gore prakticiraju ...puse..
    neće ti čekat do 5.dana jer ti je 5. dan nedjelja a oni ne rade nedjeljom

  32. #2082
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    0407 da samu sebe ispravim pobrkala sam dane haha pon ti je 5. dan i u svakom slučaju ako si dobila više js bolje bi ti bilo da čekaju 5. dan

  33. #2083

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Hvala vam Ljube drzim fige da bude velika beta ..imala sam u srijedu punkciju onda bi 5 dan bio nedjelja ako se racuna od dana punkcije i ako uopxe dode do oplodnje.il neznam od kad se racuna

  34. #2084
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam Ljube drzim fige da bude velika beta ..imala sam u srijedu punkciju onda bi 5 dan bio nedjelja ako se racuna od dana punkcije i ako uopxe dode do oplodnje.il neznam od kad se racuna
    Dan punkciji ne racunas....pon.ti je peti dan...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  35. #2085

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Sta bude bude valjda ce biti od 6 jedna a ja trazila dvije da vrate valjda me nece nesto kazniti jer sam prije vremena rekla ..

  36. #2086

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Bas sam tuzna nista od transfera od 6 stanica 4 zrele al samo dvije se oplodile i stale razvijati se kako sam sve nade dala i izgubila

  37. #2087
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Bas sam tuzna nista od transfera od 6 stanica 4 zrele al samo dvije se oplodile i stale razvijati se kako sam sve nade dala i izgubila
    Ajme.... bas mi zao!!!! Nema tih rijeci za utjehu!!°

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #2088

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Znam ne placem al sebe krivim al zderem se sto ste vi ako jeste koristile za poboljsavanje kvalitete jajne stanice ...

  39. #2089
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj 0407 prvotno napisa Vidi poruku
    Bas sam tuzna nista od transfera od 6 stanica 4 zrele al samo dvije se oplodile i stale razvijati se kako sam sve nade dala i izgubila
    Baš mi je žao..ali neka ti nada ne utihne i probaj opet ako možeš kroz neko vrijeme..

    Ja čekam da gospođa M krene punom snagom, pa se nadam da u ponedjeljak startam sa stimulacijom, ako sve bude u redu.. Drugi mi je pokušaj, no ovaj put startam sa nadom i željom za uspjehom za razliku od prvog puta kad mi je bilo sve ravno, i bez ikakvih očekivanja. Nadam se da se neću razočarati..

  40. #2090
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    0407 - uh! Baš mi je žao. Nemoj se bedirat, klomifenska stimulacija ne odgovara svima. Imaš dosta tema o poboljšavanju kvalitete jajnih stanica, ali od sume informacija je ponekad teško izvući najbolje. Ja sam pila čaj od vrkute, koenzim q10, vitamin d i ne znam što još. Nakon toga sam ostala trudna, slučajnost ili ne... ne znam!

  41. #2091

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Vaki hvala ti nisam imala klomifensku vec bemfola +cetrotide+ovitrele dobila 6 j.s 4 bile zrele al eto ja mislim i da je do embriologa sad cu vidjet rekla sam dokt. da idem na sezonu i da bi voljela pokusati jos u 3mj..rekla mi jw da dodem da nece garantirati da ovisi o mojim jajnicima da nema cista ili neznam sta al nije mi jasno zasto se igraju ako je los spermiogram zasto nisu isli icsi a ne ivf pa sta bude bude igraju se malo sa ljudima ako nw uspije mislim da je do stimulacije i naravno otici cu u 5mj privatno samo moram vidjeti koja klinika odnosno koji dokt je najbolje strucan a i embriolog pa vas molim ako ijedna zna ili je prosla koja privatna klinika i dokt bi bili najbolji.....

  42. #2092
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    0407,
    žao mi je da je postupak završio bez transfera.
    Bi li detalje o postupku napisala na ovu temu?
    http://forum.roda.hr/threads/80273-K...13#post3028513

    hvala!

  43. #2093
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ne znam zašto sam mislila da si na klomifenu!? Baš te zadesio najgori scenarij. Ne znam što da mislim, nekako mi je sve to čudno. Vjerujem da ti nisu rekli zašto je do toga došlo i zašto nisu sami birali najbolje spermije!? Trebali su kombinirati IVF i ICSI... Ne znam!

  44. #2094

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    56

    Početno

    Znam i meni nije jasnu ja znam da kad stanice nisu zrele ili kad su prezrele ne dolazi do oplodnje ali bile su 4 zrele pa mi nije stvarno jasno. Sa prvim mi nije zrela jajna stanica bilaa...i jos sa dobrom stimulacijom a sta cu valjda tako mora biti probat cu jos glavu gore ako nista druga klinika hvala vam na podrsci....

  45. #2095
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    sretnaofca - kaj ima kod tebe? Jesi li krenula sa stimulacijom?

  46. #2096
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Vaki-ma nisam jos pocela buduci M jos nema. Vec cca 6 dana imam smedji iscjedak i malo me jajnici probadaju a od nje ni m! Pila sam Duphastone 2x1 tbl/10 dana, od prestanka pijenja je proslo vec 14 dana. Ima neka ideju gdje je moja M?

  47. #2097
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    ...s tim da moram napomenuti da trudna zasigurno nisam :D

  48. #2098
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Slicnih problema imam i ja. Nakon popijenih Duphastona, menga zeza. I to ne po prvi put. Cekam da krenem.

  49. #2099
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    S tim ciklusima uvijek problemi. Ajde, da vam čim prije dođe pa da krenete...

  50. #2100
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Samo da nije neka cista posrijedi, sam mi to jos fali..
    Nadam se da ce nam svima stici sto prije da krenemo u nove pobjede!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •