Stranica 8 od 77 PrviPrvi ... 6789101858 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #351
    mona22 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    bjelovarsko-bilogorska
    Postovi
    480

    Početno

    cure da li treba još uvijek imati ovjereni pristanak kod javnog bilježnika prije postupka nisu mi ništa rekli a ja zaboravila pitat...

  2. #352

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj mona22 prvotno napisa Vidi poruku
    cure da li treba još uvijek imati ovjereni pristanak kod javnog bilježnika prije postupka nisu mi ništa rekli a ja zaboravila pitat...
    Da treba inace kad imas uputnicu d1 onda traze to.

  3. #353
    mona22 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    bjelovarsko-bilogorska
    Postovi
    480

    Početno

    Hvala

  4. #354

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Velika pusa od mene i mah mah.....čitam vas i šutim pomalo....maknula sma se sa foruma i uživam u T...želim i vama svima što prije ovakav osjećaj
    samo ti uzivaj draga i cuvajse.pusa i tebi.

  5. #355
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure opet nista ovaj mjesec!!!!!

  6. #356

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Sto je bilo?

  7. #357
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Danas sam bila kod doktora 3dc cista nestala i rekao iduci ciklus sa D1 uputnicom..... Nadam se da je to to!!!!! I opet nema rijeci za ovjeru formulara?????

  8. #358
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Nisam imala uputnicu d1 nego a2... A tako pisalo da dodem sa uputnicom a2

  9. #359
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ovjera ide za svaki postupak ponovo, kako sam ih ja shvatila...i ovjeru doneses do punkcije..stignes to dok ides na fm..

  10. #360
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Nemam muza tako cesto kod kuci u njemacki radi....

  11. #361
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Za zamrzavanje sjemena koju uputnicu treba i kaj treba pisati????? Hvala

  12. #362

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Zao mi je, imam dojam da neke s vuka odu s tisucu upitnika iznad glave. Mozda da zapisete pitanja pa ih postavite lijecnicima na pregledu?
    Mi smo smrzavali na uputnicu opce prakse na kojoj je pisalo kriprezervacija sjemena. Jesi li to dogovorila s lijecnikom?

  13. #363
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pitala sam doktora i sestru....ali nije bilo dogovora posto tesko za nesto dog.i naruciti se dok suprugg na terenu radi. Rekla sestra dok bude doma neka samo dode

  14. #364

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam imala uputnicu d1 nego a2... A tako pisalo da dodem sa uputnicom a2
    Pa da dok ne traze d1 nista tako meni govorila da idem u postupak onda kad ides ajoii pa niste donesli d1.i tako tak da kad pise D1 to je sigurno postupak.sretno

  15. #365
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    miuta, hvala puno....

  16. #366
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    danas 14. dan nakon transfera na dnevnom ulošku dosta velik smeđe rozi trag,vjerojatno dolazi menga,znojim se ko svinja i usnice su mi strašno ispucane.čini se da ni od ovog puta ništa,u srijedu vadim betu pa čemo viditi i službeni ishod

  17. #367
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    danas 14. dan nakon transfera na dnevnom ulošku dosta velik smeđe rozi trag,vjerojatno dolazi menga,znojim se ko svinja i usnice su mi strašno ispucane.čini se da ni od ovog puta ništa,u srijedu vadim betu pa čemo viditi i službeni ishod
    Antonija nemora to znaciti da je gotovo.
    Jesi radila kucni test??

  18. #368
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    test sam radila 8. dan i bio je negativan,moguće da je još bilo prerano,na početku sam još i osjećala bolove u jajnicima i križima ali sad baš ništa osim što me proteklih 3-4 dana bole bradavice i znojim se nenormalno,a od samog početka užasno loše spavam

  19. #369
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    test sam radila 8. dan i bio je negativan,moguće da je još bilo prerano,na početku sam još i osjećala bolove u jajnicima i križima ali sad baš ništa osim što me proteklih 3-4 dana bole bradavice i znojim se nenormalno,a od samog početka užasno loše spavam
    Mislim da je ipak to bilo rano za test.
    Neznam zasto cekas taj 29. i to je onda 17 dnt !
    Ja bi sutra posla vaditi betu da znam na cemu sam i zbog terapije isto.
    A to za bradavice moze biti i od utrogestana i od trudnoce i od pms-a.

  20. #370
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    test sam radila 8. dan i bio je negativan,moguće da je još bilo prerano,na početku sam još i osjećala bolove u jajnicima i križima ali sad baš ništa osim što me proteklih 3-4 dana bole bradavice i znojim se nenormalno,a od samog početka užasno loše spavam
    Ako imas jos jedan test napravi...danas je vec 14 dan.
    Sretno

  21. #371
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    757

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas sam bila kod doktora 3dc cista nestala i rekao iduci ciklus sa D1 uputnicom..... Nadam se da je to to!!!!! I opet nema rijeci za ovjeru formulara?????
    Ljube super za cistu!!
    Sretno idući ciklus, držim figice da bude dobitni

  22. #372
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Zenii,hvala puno.... I mi nadamo se da bude dobitni

  23. #373
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    ja danas vadila betu,opet negativna.budući da sam imala već tri bezuspiješna transfera doktorica je rekla da je vjerojatno nekakav genetički problem i spomenula imunološke pretrage.može li mi netko reči nešto o tim pretragama?

  24. #374
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Antonija, zao mi je

  25. #375
    breza81 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Bok svima !

    Evo već dugo čitam ovaj forum a nikako da se registriram i napišem nešto.. :)
    Uglavnom željela bi podjeliti i svoj slučaj.. :)

    Bili smo na ET prije 14 dana na VV. Dobila sam samo jednu js, iako sam se nadala da će ih biti više..
    Došao je i 10-i dan nakon et i idem ja probat trakicu i već se pokazivalo nešto..onako slabo.. iako nije bilo nešto ja sam si zamislila da je. Baš sam bila optimistična.. :-)
    Prvo vađenje bete je tek 29.04, ali kao što bila optimistična već prvog dana et da sam trudna :), otišla sam izvaditi betu privatno 11. dan i dođe nalaz.. Beta - 88 :yes:

    Još ne vjerujem da je to to i da je uspjelo iz prve. U srijedu ćemo to potvrditi..
    Cijelo vrijeme nakon transfera osjećam se kao da ću svaki čas dobiti m..

    I još nešto.. za što mislim da mi je pomoglo.. Išla sam prvi put na IVF i bilo me strah svega.. prije transfera (dan prije), uzela sam Normabel i još 7 dana nakon transfera.. bila sam cijelo vrijeme smirena a naspavala sam se ko nikad do sad :jutro:

  26. #376
    breza81 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    [IMG][/IMG]

  27. #377
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    breza81 onda smo nas dvije bile zajedno na transferu,jako mi je drago da ti je uspjelo i to iz prve,meni nažalost ni treći put ništa

  28. #378
    breza81 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11

    Početno

    Jako mi je žao Antonija.. Izgleda da smo bile zajedno.. Ja idem sutra vadit betu... da potvrdim...

  29. #379

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    84

    Početno

    Zao mi je antonija!
    Drzim fige za iduci put. Svakako pisi za te imunol pretrage, bas me zanima... sve me nekako strah da takvo nesto nije nasa dijagnoza

  30. #380

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Breza81 super. Drzim fige za dalije da bude sve ok.

  31. #381
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    bas lijepo da nekomu uspije iz prvog puta.... Breza cestitam...

  32. #382
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    ja danas vadila betu,opet negativna.budući da sam imala već tri bezuspiješna transfera doktorica je rekla da je vjerojatno nekakav genetički problem i spomenula imunološke pretrage.može li mi netko reči nešto o tim pretragama?
    antonija,žao mi je
    Vidjela sam te gore...(bile smo skupa lani u postupku pa sam te zapamtila).
    A ovo oko pretraga,to ti mora doktorica napisati preporuku,koje točno da napraviš,i na temelju toga dobiješ uputnice od svog ginekologa. Mogla ti je to i sad...pa nebi bilo loše da se naručiš kod nje što prije,jer se za sve te termine a i nalaze dosta čeka.
    Zbilja nebi bilo loše da napraviš generalku sa svim tim...i sa testovima na trombofiliju,i sa endokrinološkim pregledom,a i da napravite kariogram.
    Nadam se da budeš uskoro mama.

  33. #383
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    breza81 ,jako lijepa crtica,čestitam!

  34. #384
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    draga moja žužy nas dvije smo bile zajedno kad sam ja imala prvi postupak.ja sam isto mislila da će mi doktorica odmah reči što dalje ali kaže bolje da se odmorim nekoliko mjeseci pa da onda dođem da vidimo za dalje.koliko se dugo čekaju nalazi tih pretraga?znači izgubiti ću dosta vremena na tome.

  35. #385
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    antonija,ma ako hočeš obaviti sve to,potraje...a sad imaš "lufta" do idučeg postupka,pa bi bilo dobro iskoristiti taj period dok odmaraš,za obavljanje svih tih pretraga.
    Al,kakav ti je tvoj soc. ginić? Možda da pokušaš dobiti uputnice bez pismene preporuke mpo spec.
    Moja ginekologica je npr dosta susretljiva po tom pitanju i sama me uputila na neke pretrage...ali znam da nisu svi takvi,moj ex gin. nije dao ništa bez naštampane preporuke.
    Probaj pitati,reci mu da ti je dr Jukić savjetovala to i to,pa budeš čula kaj veli.

  36. #386
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    moj soc. gin, je isto dosta susretljiv a i upoznat sa mojim stanjem tako da možda nebi radio probleme.jer nebi baš da izgubim vremena i vremena zbog čekanja nalaza

  37. #387

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Pozdrav curke! Interesira me nakon koliko od uzimanja doksiciklina ste ponovile briseve na ureu? Dr mi nije nista rekla, a ja zaboravila pitat

  38. #388

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Cvijetic... Ako me pamcenje dobro sluzi 15 dana nakon terapije treba ponoviti bris!

  39. #389
    kawanga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    36

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke! Interesira me nakon koliko od uzimanja doksiciklina ste ponovile briseve na ureu? Dr mi nije nista rekla, a ja zaboravila pitat
    mene su slali na kontrolu nakon 10 dana.

  40. #390
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozzz. Moze pomoc nisam stigla pitati sestra danas... Formular koji treba uvjeriti skroz gornja crta kaj tamo trebam napisati???? Gdje pise navesti vrsu postupka i podrijetlo spolnih stanica odnosno zametaka .... Hvala na odg

  41. #391

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ne znam na koji postupak ides.
    Ako je ivf pises ivf, homologna oplodnja, vlastite stanice.

  42. #392
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ivf. Vantelesna oplodnja. Homologna dobro sam razumela?????

  43. #393

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Napises to sto sam napisala.
    Homologna oplodnja je oplodnja vlastitim stanicama. Ali mozes to i prazno ostaviti i ovjeriti potpise na prazno pa kasnije upises nakon sto pitas sestre ako su nesigurna.

  44. #394

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Hvala cure!

  45. #395
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Hvala bubekica..... Mozes jos reci zamrzavanje sjemena ide na vise postupka ili ?????? Od srca zahvaljujem

  46. #396

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ako bude dobar uzorak, dovoljno je jednom.
    Placa se samo kad zamrznu, davanje "u prazno" ne.

  47. #397
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Dobar uzorak jucer rekli su nama.... I sada moze se to na vise puta ako iz prve ne uspije postupak

  48. #398

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Jedan uzorak smrzava se u jednu epruveticu i iskoristi se cijeli za jedan postupak ivf-a. Ali ako cete morati opet, mozete ponovo smrznuti. Svako smrzavanje se naplacuje,

  49. #399
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Jedan uzorak smrzava se u jednu epruveticu i iskoristi se cijeli za jedan postupak ivf-a. Ali ako cete morati opet, mozete ponovo smrznuti. Svako smrzavanje se naplacuje,
    Pozdrav cure, i ja sam ovdje nova.
    Naime, muž ima varikokelu i cistu za koju se sumnja na tumor pa 01.06. ide na zahvat kako bi uzeli uzorak i provjerili šta je. Spermiogram je dosta loš, vjerovatno zbog toga a moj horm. status je ok, malo mi je TSH povišen (3,89) i prolaktin mrvicu iznad ref. vrijednosti... Dr kaže da trebamo u postupak a androlog traži kriopohranu ejakulata za buduće transfere jer postoji mogućnost da nešto, ne daj Biže, ne bude ok na zahvatu. Odlučili smo se za VV, inače smo iz Osijeka ali ovdje sigurno ne želimo gubiti vrijeme na postupke jer čitam već dugo ovaj forum i sve cure savjetuju što dalje...
    Zvala sam VV i rekli su mi da sa nalazima muža i uputnicom za kriopohranu dodje nakon 5 dana apstinencije i to je to. Zna li netko kako se to radi, zapravo da li se to uzorak da kao i za spermiogram ili??? Malo sam zbunjena od tih svih naziva i skraćenica s kojima baratate jer sam nova u svemu tome....
    Bubekica, vidima da pišeš da se plaća zamrzavanje, koliko se plaća? Zar to nije na teret HZZO-a kao i postupak?
    Koji dr sada radi MPO? Dr Alebić je otišao u privatnike sam čula... Mojoj frendici je on radio i ona je bila s njim oduševljena, uspjela iz drugog puta...
    Hvala Vam svima na informacijama unaprijed, dosta sam u strahu zbog svega...

  50. #400

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    MB21 dobrodosla!
    uzorak za kriopohranu daje se na isti nacin kao i spermiogram.
    ako se dobro sjecam mi smo platili 800kn (400 smrzavanje i 400 pohrana) mislim da ako idete na preporuku androloga mozete to obaviti besplatno. mi smo placali jer smo isli na vlastiti zahtjev.
    gore je trenutacno njih 4, dr. jukic stalno (ona je moj izbor nakon alebica i jako sam zadovoljna), dr. podgajski, dr. fenz i dr. planinic koji su leteci jer rade i na merkuru na ginekologiji.
    korak po korak

Stranica 8 od 77 PrviPrvi ... 6789101858 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •