Stranica 50 od 77 PrviPrvi ... 40484950515260 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,451 do 2,500 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2451

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    403

    Početno

    @Nemasekirancije žao mi je što ti ovaj ciklus nije uspijelo Navijam za sljedeći
    Je li to uobičajena praksa da se jedan ciklus propušta pa opet inseminacija? Mislim postoji li neki poseban razlog za pauzu? Može li se isposlovati da se radi ciklus za ciklusom da se ne gubi vrijeme ili to ovisi od bolnice i dr?
    Nova sam u mpo pa imam 1000 pitanja....

  2. #2452
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Pretpostavljam da ovo krvarenje treba proći da se tijelo malo pročisti ako se dobiva neka terapija. I zna ciklus biti takav da ne znaš koji ti je prvi dan jer utrogestani malo blokiraju m.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 02.10.2018. at 10:42

  3. #2453

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Purple Lu prvotno napisa Vidi poruku
    @Nemasekirancije žao mi je što ti ovaj ciklus nije uspijelo [emoji813] Navijam za sljedeći
    Je li to uobičajena praksa da se jedan ciklus propušta pa opet inseminacija? Mislim postoji li neki poseban razlog za pauzu? Može li se isposlovati da se radi ciklus za ciklusom da se ne gubi vrijeme ili to ovisi od bolnice i dr?
    Nova sam u mpo pa imam 1000 pitanja....
    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Pretpostavljam da ovo krvarenje treba proći da se tijelo malo pročisti ako se dobiva neka terapija. I zna ciklus biti takav da ne znaš koji ti je prvi dan jer utrogestani malo blokiraju m.
    A moguce da je zato. Al sam i ja citala kako mozemo ciklus za ciklusom na VVu i sad kad sam pitala dal mogu doci 3dc sestru kojoj sam javila su mi rekli da ne da moram pauzirat jedan ciklus.
    U nekim bolnicama se moze, al to cini se ovisi od bolnice do bolnice. I za mene je ovo gubljenje vremena...al jbg. Valjda kak kaze vaki postoji razlog.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  4. #2454
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    A moguce da je zato. Al sam i ja citala kako mozemo ciklus za ciklusom na VVu i sad kad sam pitala dal mogu doci 3dc sestru kojoj sam javila su mi rekli da ne da moram pauzirat jedan ciklus.
    U nekim bolnicama se moze, al to cini se ovisi od bolnice do bolnice. I za mene je ovo gubljenje vremena...al jbg. Valjda kak kaze vaki postoji razlog.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Ja dok sam bila na ivf i jedan postupak nije uspio isto sam pitala sestru dal mogu i rekla mi je da nemoze..ali sam zvala na broj mob.direktno doktori i ona uzela me u postupal bez jednog prigovora... U petom mjesecu bila na klomifenu u post.koji ne uspio u sestom dobila M i odmah isti đjesec isla opet u postupak sa klomifenom i taj bio uspijesan... Curica od dvje i pol god.sada

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #2455
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Objasnila sam dr.da nemam vremena cekati i uzela me... A sestre nisu htjeli

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  6. #2456

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Objasnila sam dr.da nemam vremena cekati i uzela me... A sestre nisu htjeli

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    A budale. Znaci cini se da za sve treba moljakati. Dali imas jos broj od dr-ice?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  7. #2457
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    A budale. Znaci cini se da za sve treba moljakati. Dali imas jos broj od dr-ice?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Ja sam kod dr.Jukic bila a ti???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  8. #2458

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    182

    Početno

    Planiram nakon duuuugo vremena opet u akciju. Zadnji fet bio u 7/2017. i dobili smo predivnog sina. Nalaze sam radila 2012. Ako me sjećanje služi trebam papu, briseve, hiv/hepatitise, hormone 3dc/21dc, fsh, lh i amh bi provjerila. Jesam li što zaboravila? Idući pon idem svom gin pa da znam tražiti sve upitnice. Htjela bi sve nanovo napraviti. 2012. je bila davno davno. Tada su moji nalazi pokazali sniženu rezervu js i mm azzo.

  9. #2459
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj sandy0606 prvotno napisa Vidi poruku
    Planiram nakon duuuugo vremena opet u akciju. Zadnji fet bio u 7/2017. i dobili smo predivnog sina. Nalaze sam radila 2012. Ako me sjećanje služi trebam papu, briseve, hiv/hepatitise, hormone 3dc/21dc, fsh, lh i amh bi provjerila. Jesam li što zaboravila? Idući pon idem svom gin pa da znam tražiti sve upitnice. Htjela bi sve nanovo napraviti. 2012. je bila davno davno. Tada su moji nalazi pokazali sniženu rezervu js i mm azzo.
    Mislim jos krvnu grupu..ako to imas onda ne treba vise

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  10. #2460

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim jos krvnu grupu..ako to imas onda ne treba vise

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Koliko vrijede koji nalaze?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  11. #2461
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko vrijede koji nalaze?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Brisovi 6mjeseca, papa god.dana a markeri mislim dvje god..

    Ako sam nesto pogresno napisala neka me cure isprave...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  12. #2462

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Kakva im je praksa za godisnji u 12 i 1 mj? Dali ima postupaka?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  13. #2463

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Brisovi 6mjeseca, papa god.dana a markeri mislim dvje god..

    Ako sam nesto pogresno napisala neka me cure isprave...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Hvala ti

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  14. #2464

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Osim za praksu oko 12 i 1 mj, zanima me kada ste odlazile na BO na ivfu? Dali je nuzno od punkcije do bete? Pitam radi posla da vidim kako to iskombinirati. Posto se ne smije znati u mom slucaju.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  15. #2465

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    182

    Početno

    Hvala ljube za info.
    Za 12/01 mj se ne sjećam.
    Za bolovanje sam ja uzimala nakon punkcije do bete jer mi nije bilo ugodno ni sjedit ni ništa prvih par dana. Drugi tj sam i mogla ići raditi.
    Kad je bio fet ni dana nisam bila na bolovanju. Odradila do 45 dana pred porod

  16. #2466

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj sandy0606 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ljube za info.
    Za 12/01 mj se ne sjećam.
    Za bolovanje sam ja uzimala nakon punkcije do bete jer mi nije bilo ugodno ni sjedit ni ništa prvih par dana. Drugi tj sam i mogla ići raditi.
    Kad je bio fet ni dana nisam bila na bolovanju. Odradila do 45 dana pred porod
    Ok. A da najbolje je vidjet kak se covjek osjeca pa prema tome odluciti.
    E sad..imam jedno drugo pitanje, MM mi ide na put na 5 dana izvan Hr i ispada da ga nema od 9dc do 14dc kak za sad stvari stoje...dali to znaci da onda taj ciklus moramo preskociti ili ima neka sansa kombinacije? Bit ce ivf ili inseminacija, dogovoriti cemo na M. Prosli mj mi je inseminacija bila na 15dc.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  17. #2467
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Ok. A da najbolje je vidjet kak se covjek osjeca pa prema tome odluciti.
    E sad..imam jedno drugo pitanje, MM mi ide na put na 5 dana izvan Hr i ispada da ga nema od 9dc do 14dc kak za sad stvari stoje...dali to znaci da onda taj ciklus moramo preskociti ili ima neka sansa kombinacije? Bit ce ivf ili inseminacija, dogovoriti cemo na M. Prosli mj mi je inseminacija bila na 15dc.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Mi smo zbog takvih stvari zamrznuli sjeme i od MM bilo napisano i uvjereno kod javnog biljeznika da ja mogu obavljati sve vezeno uz MPO na Vuk vrhovcu kao neka vrsta punomoci... I njega uopce nisam trebala... Obavila sam dva ivf postupka i fet... Tako mi je dr.inace prijedlozila dok sam njoj objasnila da MM radi u njemacke i ne moze svako malo doci...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  18. #2468

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo zbog takvih stvari zamrznuli sjeme i od MM bilo napisano i uvjereno kod javnog biljeznika da ja mogu obavljati sve vezeno uz MPO na Vuk vrhovcu kao neka vrsta punomoci... I njega uopce nisam trebala... Obavila sam dva ivf postupka i fet... Tako mi je dr.inace prijedlozila dok sam njoj objasnila da MM radi u njemacke i ne moze svako malo doci...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    To je dobra inf ljube. Moj inace zna bit na terenu al po Hrv, a sad jbg se potrefilo da ide na neku edukaciju van. Neznam dal se isolati to sve raditi ako ce to biti tako samo jednom? Dali da odem 3dc pa da vidim s dr-icom sta bi se mozda moglo?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  19. #2469

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo zbog takvih stvari zamrznuli sjeme i od MM bilo napisano i uvjereno kod javnog biljeznika da ja mogu obavljati sve vezeno uz MPO na Vuk vrhovcu kao neka vrsta punomoci... I njega uopce nisam trebala... Obavila sam dva ivf postupka i fet... Tako mi je dr.inace prijedlozila dok sam njoj objasnila da MM radi u njemacke i ne moze svako malo doci...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube dali se to zamrzavanje placa? I dali se ono uopce moze raditi ako su spermici sporiji? Neznam koliko to zapravo utjece na kvalitetu spermija.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  20. #2470
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    To je dobra inf ljube. Moj inace zna bit na terenu al po Hrv, a sad jbg se potrefilo da ide na neku edukaciju van. Neznam dal se isolati to sve raditi ako ce to biti tako samo jednom? Dali da odem 3dc pa da vidim s dr-icom sta bi se mozda moglo?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Naravno...sta god kod nas bio problem onda dr.uvijek isla na ruku i dala savjet

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #2471

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno...sta god kod nas bio problem onda dr.uvijek isla na ruku i dala savjet

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    A jel ste ga placali? Dali utjece na kvalitetu spermija? S obzirom da MM ima sporije malo.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  22. #2472
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube dali se to zamrzavanje placa? I dali se ono uopce moze raditi ako su spermici sporiji? Neznam koliko to zapravo utjece na kvalitetu spermija.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Mi zamrzavanje nista ne placali dok isao nalaz smermograma odmah mi uz uputnicu naglasili da ide i kriopohrana (mislim tako kazi se) ali mi svejedno naglasili da ide zamrzavanje... Oni to smuckaju ja mislim kaj to odvoji se najkvalitetnije... Prvi ivf sa zamrz.sjemenom bilo na klomifenu 5 JS dvje bili vraceni drugi dan cetvstan.ali nije doslo do trudn.i drugi ivf bilo 4JS svi bili oplodeni i dvje bilo blast.jedna morula...blastice vraceni i imam doma curicu a morula zamrz.i sada sam bila u prvommjesecu u FETu ali nije dosla do trudn.sve bilo zamrz.sjeme i bez muza radeni postupke... A dok sam bila isla u FET pisala kod njih na papiru ISCI postupak...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  23. #2473

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Ok draga. Hvala ti. Budemo onda jos razmislili pa cemo vidjeti. Hvala ti na info [emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  24. #2474
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Ok draga. Hvala ti. Budemo onda jos razmislili pa cemo vidjeti. Hvala ti na info [emoji8]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    I drugi put!!!!![emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  25. #2475
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Prekinimo šutnju!

    Punkcije jajnika "na živo", bez upotrebe odgovarajućeg načina otklanjanja boli,
    protivne su suvremenim medicinskim praksama i predstavljaju ozbiljno kršenje dostojanstva žena i prava na zaštitu od nepotrebne boli i patnje.

    Lajkajte i pratite Rodinu Fb stranicu:
    https://www.facebook.com/PrekinimoSutnjuRoda/

  26. #2476

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Koliko mogu biti stari brisevi i ostalo? Nesto se mjenjalo...al da pitam.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  27. #2477
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Nemasekirancije prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko mogu biti stari brisevi i ostalo? Nesto se mjenjalo...al da pitam.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
    Brisovi 6mjes.,papa godinu dana, markeri dvje god.tako bilo u prvom i drugom mjesecu ove god.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  28. #2478

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Brisovi 6mjes.,papa godinu dana, markeri dvje god.tako bilo u prvom i drugom mjesecu ove god.

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    A sta ako recimo na brisevima ili papi se nadju gljivice? Dal se ponavljaju ili se to zanemaruje?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  29. #2479
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Nemasekirancije, ako se u nalazu nadje bilo sto, pa tako i gljivice, nalaz je pozitivan. I slijedi terapija za uklanjanje i lijecenje istoga, a postupak je moguc tek kada je nalaz b.o.!

  30. #2480

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj sretnaofca prvotno napisa Vidi poruku
    Nemasekirancije, ako se u nalazu nadje bilo sto, pa tako i gljivice, nalaz je pozitivan. I slijedi terapija za uklanjanje i lijecenje istoga, a postupak je moguc tek kada je nalaz b.o.!
    Ok hvala ti. I mislila sam da to tako mora biti..al bolje pitati

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  31. #2481
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Vuk Vrhovac već više od 30 godina obavlja punkcije folikula na jajnicima "na živo"!

    Godišnje se tako obavi oko 500 punkcija od toga oko 350 punkcija "na živo" u stimuliranim ciklusima.

    Drage žene, ne, ovo nije normalno, ovako ne treba biti. Nije u redu da vas se izlaže nepotrebnoj patnji i boli prilikom punkcija. Nepotrebno trpljenje, često i vrlo jakih bolova, nije uvjet ni garancija da ćemo nakon IVF-a dobiti dijete.

    Vrijeme je da ovo prestane, da bude bolje, da dobijete medicinsku skrb koja je u skladu sa dosezima suvremene medicine 21. stoljeća.

    Roda vas poziva da u nekoliko rečenica opišete svoja iskustva punkcije (aspiracije) jajnih stanica "na živo" i pošaljete na adresu: prekinimo.sutnju@roda.hr

    ili u inbox Rodine FB stranice Prekinimo šutnju

    Anonimnost vaših svjedočanstava je zagarantirana.

    Rodina FB stranica Prekinimo šutnju!
    Posljednje uređivanje od Inesz : 24.10.2018. at 08:36

  32. #2482
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Pozdrav svima!
    Trebam informaciju. Naručuje li se za spermiogram na VV ili se samo dođe? Može li se donijeti uzorak i u koje vrijeme?
    Hvala unaprijed!

  33. #2483

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Mislim da mozes samo doci. Al najbolje ti je nazvati i provjeriti

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  34. #2484

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Copy paste, s njihove stranice

    SPERMIOGRAM
    Spermiogram je analiza uzorka ejakulata koja se sastoji od određivanja fizikalnih
    svojstava sjemene tekućine (volumen, likvefakcija, boja, pH, viskoznost), određivanja
    koncentracije spermija, vitalnosti, pokretljivosti te prema potrebi i morfologije spermija.
    Za izradu spermiograma potrebno je donijeti uputnicu A3 koju izdaje liječnik Obiteljske
    medicine.
    Spermiogram je moguće izraditi na zahtjev pacijenta i BEZ uputnice, uz prethodno plaćanje
    prema važećem cjeniku.
    Ejakulati za izradu spermiograma primaju se svaki radni dan od 7:30h do 10:30h BEZ
    PRETHODNOG NARUČIVANJA.
    Za izradu istoga potrebno je imati apstinenciju od ejakulacije 2-3 dana.
    Ejakulati se daju u za to predviđenoj prostoriji pri Laboratoriju za humanu reprodukciju.
    U slučaju postojanja poteškoća pri davanju ejakulata, uzorak se može donijeti i „od kuće“ u
    sterilnoj posudici za davanje sjemena koja se može prethodno dobiti u laboratoriju ili kupiti u
    ljekarni.
    Uzorak je pritom potrebno donijeti u Laboratorij za humanu reprodukciju najkasnije 1h od
    uzorkovanja.
    Za izradu nalaza spermiograma potrebna su 2-3 dana (do 10 dana ukoliko je u pretragu
    uključena i morfologija spermija).
    Nalaze spermiograma pacijenti podižu osobno na prijemnom šalteru ili se isti šalje poštom na
    kućnu adresu (ovisno o dogovoru prilikom preuzimanja uzorka).

  35. #2485
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Hvala. Zovem ih dva dana ali nikoga ne uspijevam dobiti.

  36. #2486

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    182

    Početno

    Pitanje jedno. Koja upitnica mi treba za prvi pregled? Zaboravila sam jel A1 ili A3

  37. #2487
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj sandy0606 prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje jedno. Koja upitnica mi treba za prvi pregled? Zaboravila sam jel A1 ili A3
    Mislim A1... Neka cure isprave

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #2488
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sad je već kasno, ali... Za prvi pregled trebaš uputnicu A1, a ako si već bila u postupcima onda trebaš A2 i A3. Ova A3 ti treba za vađenje hormona.
    Nemasekirancije, evo ja krećem za par dana. Ti?

  39. #2489
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Tema Odbrojavanje je za podršku, lijepe želje, razmjenu iskustava, savjeta... 15 postova od zadnjih nekoliko dana nalazi se tamo.
    Molim vas žene, ne pravite "kupus" od ove teme.

  40. #2490
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Koliko vrijede markeri na VV? Nekad su vrijedili 2 godine, a sad?
    Posljednje uređivanje od Vaki : 27.12.2018. at 14:23

  41. #2491
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko vrijede markeri na VV? Nekad su vrijedili 2 godine, a sad?
    Mislim da isto

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #2492
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hvala, draga Ljube!

  43. #2493
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala, draga Ljube!
    Na kojim si ti putu???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #2494
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Trebam prvo na kontrolu kod endokrinologa 16.1. pa ako je TSH ispod 2 onda idem u postupak. Taman mi ističu nalazi pa sam ponovila briseve i papu, ali nisam vadila markere pa se nadam da oni vrijede 2 godine. Endokrinolog mi je na VV pa ću još tamo provjeriti za svaki slučaj. Što ima kod tebe?

  45. #2495
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure dal ima tko iskustva,,, koja razlika i u cemu kvaka davanje klomifena od 3 do 7dc ili od 5dc do 9dc???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #2496

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure dal ima tko iskustva,,, koja razlika i u cemu kvaka davanje klomifena od 3 do 7dc ili od 5dc do 9dc???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Nemam pojma. Meni su davali od 3dc do 7dc.
    Ja bih trebala u prvi ivf kad dobijem M. Papa i brisevi su mi stari mj dana. A hormoni 6 mj. Koliko oni vrijede? Dali mi ih oni vade 3dc i odmah taj ciklus se ide u postupak..kao kontrola prije samog postupka ili?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  47. #2497
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ljube-pun ti je inbox.
    Nemasekirancije - možeš odmah u postupak ako nemaš ciste.

  48. #2498

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube-pun ti je inbox.
    Nemasekirancije - možeš odmah u postupak ako nemaš ciste. [emoji7]
    Hvala ti draga ! Sad ti drzim fige da se druzimo gore zajedno [emoji16]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  49. #2499
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube-pun ti je inbox.
    Nemasekirancije - možeš odmah u postupak ako nemaš ciste. [emoji7]
    Jesam..upravo sam ispraznila inbox

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #2500

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Jucer na Vuku kaos, stigo novi program za racunala, pa je sve uzasno sporo islo. Pregled 3.dan cikusa za postupak sam cekala 2 i po sata, iako sale uopce nisu imali jer su tek ovaj tjedan krenuli nakon pauze.
    Nakon fijaska s klomifenom i inseminacijom u 11om mjesecu dr.Planinic se slozila da nema smisla se mucit, inseminacije preskacem i idemo na ivf.
    Danas si dala prvi Puregon (137.5 j), bila me frkica jer se prvi put pikam al nije nikakav problem.
    Posljednje uređivanje od bulj : 12.01.2019. at 10:02

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •