Stranica 51 od 77 PrviPrvi ... 41495051525361 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2501
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bulj - jesu li krenuli s preuređenjem sale? Držim fige da vam uspije!

  2. #2502

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj bulj prvotno napisa Vidi poruku
    Jucer na Vuku kaos, stigo novi program za racunala, pa je sve uzasno sporo islo. Pregled 3.dan cikusa za postupak sam cekala 2 i po sata, iako sale uopce nisu imali jer su tek ovaj tjedan krenuli nakon pauze.
    Nakon fijaska s klomifenom i inseminacijom u 11om mjesecu dr.Planinic se slozila da nema smisla se mucit, inseminacije preskacem i idemo na ivf.
    Danas si dala prvi Puregon (137.5 j), bila me frkica jer se prvi put pikam al nije nikakav problem.
    Odlicno draga. Drzim ti fige ! Kakva je situacija sa salom i oreuredjenjem? Kaj nema dr jukic? Ja stizem u petak, tad bi trebao biti 3dc

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  3. #2503

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Ne bi rekla da su neki radovi u tijeku osim programerskih.
    Dr. JuKic jucer nije bila, sto je meni super ispalo jer Planinic moja dr, a i puno mi je bolje sjela od Jukic. Planinic je inace samo utorkom i cetvrtkom tamo.

  4. #2504

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Molim Vas pomoc...koja je procedura na Vuku kada se nakon nekog vremena krece u nove postupke? Mi smo bili prije 4 god kod njih, sada bi pokusali opet...osim briseva, pape...za markere vidim da moramo ponavljati, treba li kod njih hormone i spermiogram ponoviti? Hvala...
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 07.02.2019. at 20:50

  5. #2505
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Bila sam na vv u prolazu radi stitnjace,i dosta je bilo trudnica ,dosta budućih trudnica
    Sretno

  6. #2506

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Molim Vas pomoc...koja je procedura na Vuku kada se nakon nekog vremena krece u nove postupke? Mi smo bili prije 4 god kod njih, sada bi pokusali opet...osim briseva, pape...za markere vidim da moramo ponavljati, treba li kod njih hormone i spermiogram ponoviti? Hvala...
    Da trebas sve nove nalaze. Puno je 4g

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  7. #2507
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Za spermiogram se sada nosi uputnica, ne radi se više sve preko tvoje D1. Muž treba kod dok. opće prakse po A3 uputnicu za spermiogram.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 09.02.2019. at 21:08

  8. #2508

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Dali na merkuru/VVu ima androloga? Kakva su iskustva? Ili sve pretrage odraduje urolog..hm?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  9. #2509
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bio je dr. Peroš ako se ne varam. Mislim da je još uvijek tamo. U ponedjeljak sam na pregledu pa mogu provjeriti.

  10. #2510

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Bio je dr. Peroš ako se ne varam. Mislim da je još uvijek tamo. U ponedjeljak sam na pregledu pa mogu provjeriti.
    Ajde mi bas provjeri. Cula sam za jureneca on je urolog. A peros androlog ili? Kaj moramo kod oboje ici ili kod jednog? Opce ne kuzim razliku [emoji849]

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  11. #2511

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Vaki javi nam u ponedjeljak kakva je situacija gore.
    Po onom sto sam zadnji put cula u cekaonici, od 18.03. trebali su preselit na privremenu lokaciju, a vamo pocinju radovi.
    Ja cu iduci ciklus u fet a nemam pojma sta nas gore ceka

  12. #2512
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Radovi su već u tijeku, a oni su preselili na drugu stranu hodnika. Lijevo od ulaza, skroz do kraja gdje su endokrinolozi. Dijabetičari su im posudili svoj prostor jer ga ne koriste već godinama. Sutra javim detalje...
    Nemasekirancije - androlog je stručan za neplodnost kod muškaraca i sl., a urolog više za mokraćne puteve, bubrežne upale i prostatu. Dosta slično, zapravo.
    Posljednje uređivanje od Vaki : 24.03.2019. at 12:46

  13. #2513
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Nemasekirancije - Dr. Peroš je i dalje androlog na VV. Suprug treba uputnicu i treba se naručiti, čeka se oko mjesec dana na pregled. On je u 411, na drugom katu. Na prvom su narudžbe, tamo na šalteru.

  14. #2514
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sad baš gledam, sestre su u sobi 411, onda sam krivo zapamtila broj, ali tu je negdje oko 400. Provjerit ću kad mi završi pregled.

  15. #2515

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    157

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Sad baš gledam, sestre su u sobi 411, onda sam krivo zapamtila broj, ali tu je negdje oko 400. Provjerit ću kad mi završi pregled.
    Super hvala ti. Najbolje da idemo na VV kad smo vec i tamo na mpo zar ne?

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  16. #2516
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Tako je! Sestre su vas htjele već naručiti, ali nisam znala vaša prava imena.

  17. #2517
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pozdrav cure!
    MM i ja nismo jos u mpo vodama, ali smo isli prije dva tjedna na VV dati uzorak za sgram. Ne znam da li je netko pisao vec o tome, ali trenutno su u nekakvim radovima, tako da se uzorak daje u wc-u koji se ne da zakljucati, u kojem stoje ona kolica od cistacice sa metlama i svim ostalim divotama. Ja sam eto iz unuranje strane gumicom za kosu zavezala kvaku za cijev od plina da bi buduci otac mog djeteta imao mira!
    Plus je sto su nam nalazi stigli kroz nekih 10ak dana, odma je tamo dr rekao (ili med tehnicar ne znam) da ce biti vec sljedeci tjedan.

    Ako nije problem da ovdje postavim jedno pitanje, jer nemam ideje gdje bih pitala.
    Ja imam uredne cikluse i lh trakice pokazauju peak, nalaz sgrama je odlican. Osim zacepljenih jajovoda (tek mi slijedi provjera prohodnosti) sto bi nas jos moglo kociti? Hormoni?
    I ako su jajovodi zacepljeni, a dobar je sgram, sto onda dalje?

  18. #2518
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure!
    MM i ja nismo jos u mpo vodama, ali smo isli prije dva tjedna na VV dati uzorak za sgram. Ne znam da li je netko pisao vec o tome, ali trenutno su u nekakvim radovima, tako da se uzorak daje u wc-u koji se ne da zakljucati, u kojem stoje ona kolica od cistacice sa metlama i svim ostalim divotama. Ja sam eto iz unuranje strane gumicom za kosu zavezala kvaku za cijev od plina da bi buduci otac mog djeteta imao mira!
    Plus je sto su nam nalazi stigli kroz nekih 10ak dana, odma je tamo dr rekao (ili med tehnicar ne znam) da ce biti vec sljedeci tjedan.

    Ako nije problem da ovdje postavim jedno pitanje, jer nemam ideje gdje bih pitala.
    Ja imam uredne cikluse i lh trakice pokazauju peak, nalaz sgrama je odlican. Osim zacepljenih jajovoda (tek mi slijedi provjera prohodnosti) sto bi nas jos moglo kociti? Hormoni?
    I ako su jajovodi zacepljeni, a dobar je sgram, sto onda dalje?
    Vantelesna oplodnja ako zacepljeni jajovode

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  19. #2519
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Jagodicabobica - to i nije neki problem za IVF jer ti u potpomognutok oplodnji zaobilaze jajnike. Ako vam ja spermiogram uredan onda još provjeri hormone, napravi briseve i markere. To je uglavnom sve, naručiš se na kontrolu i možete krenuti.

  20. #2520
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jao cure hvala vam puno! Malo sam se blesavo izrazila, u biti ja ne znam kakvo je stanje s jajovodima i moram otici na provjeru tek. Ali nemam ideje sta bi nas osim toga moglo kociti. Jer nikad jos nije doslo do oplodnje (kolko ja znam, a valjda bi znala posto piskim testove) a evo vec je sad tri godine iza nas. Tako da ako nije do jajovoda ne znam opce sta jos moze biti obzirom na uredne cikluse i dobar sgram.

    Hvala puno na odgovorima!

  21. #2521
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Mogao bi biti problem u hormonima, FSH ili TSH. Tko zna. Nadam se da nije ništa komplicirano i da ćeš ubrzo ostvariti trudnoću.

  22. #2522

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Jagodice postoji i nesto sto se zove idiopatska neplodnost gdje du nalazi oba partnera uredni, ali ne dolazi do trudnoce. Medicina nije bas toliko istrazena. U svakom slucaju inseminacija ili IVF mogu pomoci. Najprije izvadi sve hormone pa ces biti pametnija. Meni je zao da barem nasi obicni ginekolozi ne pokusaju s ciljanim odnosima, mozda bi nekad smanjili posao za odjel humane reprodukcije.

  23. #2523
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Vaki, hvala ti, i ja se nadam...

    Kengurica, nadam se ipak da nebudemo bas tu idiopatski zapiknuli.

    Uskoro radim briseve, ako su sterilni onda na pregled prohodnosti, i svakako hormone. I spolne i stitnjacu. Nadam se da cemo nakon tih stavki svakako nesto znati, a mozda vam se uskoro i pridruzim u mpo vodama. Nije mi bed ni IVF ni nista, samo da saznam kaj nas koci.

    Hvala vam na odgovrima.
    Puno srece svima, i ako idete na VV davati uzorak sgrama, ponesite si nekakvu spagu, haha.

  24. #2524

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Pozdrav cure!
    Zanima me jel se sta promjenilo na VV-u u vezi feta,prosli put kad sam isla na dogovor za fet odma sam nosila D1 uputnicu,sad zovem da se narucim za dogovor I sestra kaze da za dogovor trebam imat A2,a kasnije da donesem D1,neznam u cemu je sad razlika,jel bila koja nedavno na fetu,kakva je procedura,vise neznam ni sama kad svakuput drugacije.

  25. #2525
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    Molim vas preporuku za privatnika (nuklearca ili endokrinolaoga) za pregled i konzultacije oko poteškoća štitnjače, a u kontekstu trudnoće. Hvala

  26. #2526
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ma sad se komplicira s tim uputnicama. Trebaš prvo tu A uputnicu za dogovor za FET i ako trebaš obavit kontrolu hormona i sl. Tek nakon toga ideš u postupak i nosiš D1 uputnicu.
    E, sad za endokrinologa ne znam što bih rekla. Ja sam tek krenula kod dr. Martinca i čini mi se o.k.

  27. #2527
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Sad tek vidim da si pitala za privatnika, sorry. To ne znam.

  28. #2528

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ma sad se komplicira s tim uputnicama. Trebaš prvo tu A uputnicu za dogovor za FET i ako trebaš obavit kontrolu hormona i sl. Tek nakon toga ideš u postupak i nosiš D1 uputnicu.
    E, sad za endokrinologa ne znam što bih rekla. Ja sam tek krenula kod dr. Martinca i čini mi se o.k.
    Ok,hvala,imam sad I A2 I D1 pa nek si uzmu koju zele,ako ce uzet tu A onda cu morat D produzit jer mi nece vrijedit do postupka,al mi je cudno sto me narucila sad na 8dc dogovor,prije me na 21dc s obzirom da imam uvijek sve nalaze friske I na dogovoru osim naravno hormona koji mi nisu trebali zadnjiput,a nisu mi ni nikakav pregled radili prije postupka,a kolko citam vecina ih je isla na uzv prije postupka za fet.

  29. #2529
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Možda zato što si rekla da se naručuješ na konzultacije za FET, a ne za postupak. Kad ih nazoveš i kažeš da imaš dogovor za FET onda dolaziš 3.dc s uputnicom D1. Ako si imala veću pauzu onda te moraju naručiti ciklus prije transfera da malo prekontroliraju kakva je situacija kod tebe i tako...

  30. #2530

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Imala sam pauzu od godinu dana,al eto rijesila ja jucer sve,prvo mi uzele A uputnicu I na kraju D jer sam odma dobila ljekove decapeptyl od 1dc,estrofem I decortin od 2dc,sve isto kao prije godinu dana,kontrola oko 10dc,nalaze sve imala friske,hormoni po njima savrseni tako da nisam trebala ponavljat,a sad sretno nam bilo!

  31. #2531
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Tiara - transferi su kod njih ili na Merkuru?

  32. #2532

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Transferi i inseminacije su kod njih, a punkcije na Merkuru.
    Ja jucer imala transfer, neki maleni sobicak u koji jedva stane stol, uzv, sestra i doktor. Ne idemo vise sve zajedno jer nema kreveta za lezanje poslje transfera, nego jedna po jedna, i onda odmaras na stolu. Malo duze to tako traje, a ja sam bila zadnja, a mjehur pun.
    Bio je dr Podgajski, al je njemu bilo lijeno dolazit 4 puta na transfer iz ordinacije, pa je meni poslo nekog specijalizanta. Nije bio najnjezniji na svijetu, ak nadam se da ce mi donjet srecu!

  33. #2533
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Joj, pa kako to? Bilo bi mi draže da je i to na Merkuru, a ne ovako na brzinu...
    Sretno, draga! Neka ti je donio sreću!

  34. #2534

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Pozdrav cure..
    Relativno sam nova u MPO vodama a i na forumu iako vec dugo citam i navijam za sve nas.. Danas mi je 12.dan od svoje prve inseminacije. Vec nekoliko dana me bolucka i probada dolje, sike bolne a danas sam primjetila na papiru kad se obrisem smedji iscjedak.. Provjeravam stalno i cijeli dan ga ima. Napravila sam test na trudnocu i negativan je

  35. #2535
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hana - uh! Ne znam kako je s inseminacijama, ali mislim da bi ti test već trebao pokazati. Možda da probaš s još jednim. Sretno, draga!

  36. #2536

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Hana - uh! Ne znam kako je s inseminacijama, ali mislim da bi ti test već trebao pokazati. Možda da probaš s još jednim. Sretno, draga!
    12.,13. i 14.dan nakon inseminacije testovi negativni. 15.dan test pozitivan. Danas 16.dan. Beta hcg 23,3..... Prekosutra opet vadim.. Ima li ikakve sanse sa ovako niskom betom? Pliiiz nek mi netko kaze da ima..

  37. #2537
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    12.,13. i 14.dan nakon inseminacije testovi negativni. 15.dan test pozitivan. Danas 16.dan. Beta hcg 23,3..... Prekosutra opet vadim.. Ima li ikakve sanse sa ovako niskom betom? Pliiiz nek mi netko kaze da ima..
    Kasnije implantacija bila

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #2538
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Kod inseminacije je to moguće, mislim da sam baš to ovdje na forumu čitala. Sretno i javi nam lijepe vijesti! Ipak je to drugačije od IVF-a kad je sve tempirano pa nemoj uspoređivati vrijednosti i živciram se bezveze.

  39. #2539
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pozdrav svima!

    Imam pitanje ali i nije neko odredeno.
    Dobila sam od soc.gin. uputnicu za prvi pregled neplodnosti. Na 1dc zovem VV. Telefonski cemo rijesiti konzultacije, da mi otvore karton, i dogovoriti pregled (koji tocno ne znam, nije mi receno)

    Znatizeljna sam sto bi mogla ocekivati sad dalje?
    Sgram i briseve smo rijesili, tu je sve oke.
    Pa ako netko ima volje podijeliti neko svoje iskustvo vezano za te same pocetke, bila bih vam jako zahvalna

  40. #2540
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!

    Imam pitanje ali i nije neko odredeno.
    Dobila sam od soc.gin. uputnicu za prvi pregled neplodnosti. Na 1dc zovem VV. Telefonski cemo rijesiti konzultacije, da mi otvore karton, i dogovoriti pregled (koji tocno ne znam, nije mi receno)

    Znatizeljna sam sto bi mogla ocekivati sad dalje?
    Sgram i briseve smo rijesili, tu je sve oke.
    Pa ako netko ima volje podijeliti neko svoje iskustvo vezano za te same pocetke, bila bih vam jako zahvalna [emoji813]
    Javi se mi u pp... Ja sam bila prije pa ti kazem sve kaj te zanima

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #2541
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima!

    Imam pitanje ali i nije neko odredeno.
    Dobila sam od soc.gin. uputnicu za prvi pregled neplodnosti. Na 1dc zovem VV. Telefonski cemo rijesiti konzultacije, da mi otvore karton, i dogovoriti pregled (koji tocno ne znam, nije mi receno)

    Znatizeljna sam sto bi mogla ocekivati sad dalje?
    Sgram i briseve smo rijesili, tu je sve oke.
    Pa ako netko ima volje podijeliti neko svoje iskustvo vezano za te same pocetke, bila bih vam jako zahvalna [emoji813]
    Poslala sam ti pp

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #2542

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Bokic Iduci mjesec krecemo sa prvom inseminacijom pa me zanima od cura koje su bile kakav je postupak odnosno osim dolaska 3dc što nas jos sve čeka prije inseminacije? Dal uzv gore na VV?

  43. #2543
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    12.,13. i 14.dan nakon inseminacije testovi negativni. 15.dan test pozitivan. Danas 16.dan. Beta hcg 23,3..... Prekosutra opet vadim.. Ima li ikakve sanse sa ovako niskom betom? Pliiiz nek mi netko kaze da ima..
    Hana, ti vadila danas betu????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  44. #2544

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Pozz svima. Evo ja sam isto u VV kod dr.Jukic i nemam za sada nikakve rijeci zamjerke.. prvi put kad sam bila pogledala je folikule i rekla da je sve ok. Obzirom da sam imala operacije LPSC (2011) i LETZ (2015) i imam migrene doktorica me trazila da se naprave nalazi spermiograma, vađenje hormona, brisevi, HSG, te misljenje i savjet neurologa zbog tableta za migrenu. Za sad su svi nalazi uredni te se ceka samo da dode 3 dan ciklusa i da idem na dogovor za MPO.
    Molim vas koje ste iskusnije da mi kazete sta slijedi tocno sad dalje...?

  45. #2545
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hana - mene isto zanima.
    Kad počinju godišnji?

  46. #2546

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    [QUOTE=ljube555;3101569]Hana, ti vadila danas betu????
    Prva beta 23,3 druga 28,9.. Sutra ponovno vadim da se vidi dali je pala na nulu, jer doktor kaze da se ne zna dali je biokemijska ili vanmatericna..Bojim se i pomisliti na ovo drugo... Danas mi je 2.dan krvarenja (nakon 2.bete sam prestala sa utrogestanima) nemam nekakve posebne bolove, ni krvarenje nije obilno. Test na trudnocu i dalje mi blijedo pozitivan. Sta vi cure mislite? Kako da znam dali je biokem. ili vanm. ?

  47. #2547
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    [QUOTE=Hana1987;3102396]
    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hana, ti vadila danas betu????
    Prva beta 23,3 druga 28,9.. Sutra ponovno vadim da se vidi dali je pala na nulu, jer doktor kaze da se ne zna dali je biokemijska ili vanmatericna..Bojim se i pomisliti na ovo drugo... Danas mi je 2.dan krvarenja (nakon 2.bete sam prestala sa utrogestanima) nemam nekakve posebne bolove, ni krvarenje nije obilno. Test na trudnocu i dalje mi blijedo pozitivan. Sta vi cure mislite? Kako da znam dali je biokem. ili vanm. ?
    Ja mislim ako beta bude padala onda biok.ako bude rasla onda vanmatericna...
    Neka netko jos javi se sa iskustvom biok.trudn.
    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 29.04.2019. at 20:43

  48. #2548

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Hana, ti vadila danas betu????

    A joooj... Dali se onda po ovom blagom rastu sa 23 na 29 moze onda zakljuciti da je vanmatericna?? Mislim da cu sad umrijet od straha. Mislila sam posto nemam nikakvih bolova jacih da je samo biokemijska..

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    [QUOTE=ljube555;3102400]
    Citiraj Hana1987 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim ako beta bude padala onda biok.ako bude rasla onda vanmatericna...
    Neka netko jos javi se sa iskustvom biok.trudn.
    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #2549
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    [QUOTE=Hana1987;3102402]Poslala sam ti pp

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  50. #2550

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Pozzz
    Jel koja bila u postupku za FET sa decapeptylom,estrofemom I decortinom,danas ocekujem m I od prvog dana trebam krenut sa decapeptilom,neznam sad ako dobijem popodne dal da se odma piknem il cekam sutra posto mi na kutiji pise od 8-10h?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •