Stranica 64 od 64 PrviPrvi ... 1454626364
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,159 od 3159

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Ja čekam mengu - trebala bih dobiti danas - kad da se javim gore s obzirom da mi je treći dan u nedjelju ili šta ako dobijem sutra ili prekosutra ? Prvi put idem u postupak i nemam pojma šta me čeka ! Imala dam 6 spontanih - ni jedan porod- zato sad idemo ovim putem. Možete lu mi objasniti sto me čeka - s obzirom da su mi rekli samo da se javim 1 dan ciklusa i dodjem 3 dan te da će mi raditi histeroskopiju i neku ranicu na maternici kako bi cirkulacija za plod koji će se na nju implementirati bila najbolja! Jel to netko radio ? Molim iskustva i puno hvala na bilo kakvom odgovoru !

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Ima li koga tko će biti na VV ovih dana ?

Datum pristupanja
    Aug 2019

Početno

Strippy, ako dosad nisi dobila, danas se više ne računa, ako dođe sutra, gore idi u ponedjeljak, ne moraš se najaviti ali sutra bi oni trebali biti tamo pa možeš nazvati ujutro. A ako dobiješ u nedjelju, nazovi u ponedjeljak da se najaviš za utorak. Kakve je procedura sa zahvatima točno ne znam, ali za početak, diši znam da ti je tisuću upitnika iznad glave, zato najbolje da si pripremiš sva pitanja koja imaš i pitaj kad si s doktoricom, a za ostale usputne sitnice možeš probati tu, ja sam uvijek dobila sve odgovore
    Btw, Ivana, Sladja, kak ste cure?

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Citiraj KajTeBriga prvotno napisa Vidi poruku
    Strippy, ako dosad nisi dobila, danas se više ne računa, ako dođe sutra, gore idi u ponedjeljak, ne moraš se najaviti ali sutra bi oni trebali biti tamo pa možeš nazvati ujutro. A ako dobiješ u nedjelju, nazovi u ponedjeljak da se najaviš za utorak. Kakve je procedura sa zahvatima točno ne znam, ali za početak, diši znam da ti je tisuću upitnika iznad glave, zato najbolje da si pripremiš sva pitanja koja imaš i pitaj kad si s doktoricom, a za ostale usputne sitnice možeš probati tu, ja sam uvijek dobila sve odgovore
    Btw, Ivana, Sladja, kak ste cure?

Hvala puno na brzom odgovoru, taj savjet da za početak dišem je zlata vrijedan☺️. Dobila sam sinoć oko 23 h, dakle u ponedjeljak idem tamo. Idem li odmah ujutro ili bolje kasnije- htjela bih se vratiti na posao, pa ne znam isplati li mi se, ako ću čekati dugo. Hvala vam sto ste tu! Sigurno ću imati milijun pitanja. Kod mene je vrlo izvjesna trudnoća, ali kako zadržati plod,e to je problem. Nadam se da će biti sve ok i želim vam svima velike bete!

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

U koliko sati da se pojavim u pon jer će mi biti 3dc, a bezuspješno zovem danas (subota)?

Datum pristupanja
    Dec 2013

Početno

Mene su taj 3.dan kada smo krenuli u postupak narucili u 11, sve ostale dane kontrola oko 8, ali mozda netko jos ima savjet kada bi bilo najbolje doci kada si nenajavljen iza vikend menge. A ja sam inace normalno, nista posebno osim sto mi vrijeme bas sporo ide

Datum pristupanja
    Aug 2019

Početno

Mislim da mi je tak objašnjavala zadnji put sestra, ako nenajavljeno dolaziš u subotu onda oko 8, ako u ponedjeljak onda u 11, pa dođi malo ranije jer moraš i trijažu proći.

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Citiraj KajTeBriga prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da mi je tak objašnjavala zadnji put sestra, ako nenajavljeno dolaziš u subotu onda oko 8, ako u ponedjeljak onda u 11, pa dođi malo ranije jer moraš i trijažu proći.

Hvala vam cure - sad mi je odmah lakše! Ako ima netko tko će ići u PON, neka se javi, pa da skratimo vrijeme čekanja...

Datum pristupanja
    Jul 2020

Početno

Hvala ti sladja01 ♥️

Stranica 64 od 64 PrviPrvi ... 1454626364

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •