Stranica 64 od 77 PrviPrvi ... 1454626364656674 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,151 do 3,200 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #3151

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Ja čekam mengu - trebala bih dobiti danas - kad da se javim gore s obzirom da mi je treći dan u nedjelju ili šta ako dobijem sutra ili prekosutra ? Prvi put idem u postupak i nemam pojma šta me čeka ! Imala dam 6 spontanih - ni jedan porod- zato sad idemo ovim putem. Možete lu mi objasniti sto me čeka - s obzirom da su mi rekli samo da se javim 1 dan ciklusa i dodjem 3 dan te da će mi raditi histeroskopiju i neku ranicu na maternici kako bi cirkulacija za plod koji će se na nju implementirati bila najbolja! Jel to netko radio ? Molim iskustva i puno hvala na bilo kakvom odgovoru !

  2. #3152

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Ima li koga tko će biti na VV ovih dana ?

  3. #3153

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Strippy, ako dosad nisi dobila, danas se više ne računa, ako dođe sutra, gore idi u ponedjeljak, ne moraš se najaviti ali sutra bi oni trebali biti tamo pa možeš nazvati ujutro. A ako dobiješ u nedjelju, nazovi u ponedjeljak da se najaviš za utorak. Kakve je procedura sa zahvatima točno ne znam, ali za početak, diši znam da ti je tisuću upitnika iznad glave, zato najbolje da si pripremiš sva pitanja koja imaš i pitaj kad si s doktoricom, a za ostale usputne sitnice možeš probati tu, ja sam uvijek dobila sve odgovore
    Btw, Ivana, Sladja, kak ste cure?

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  4. #3154

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj KajTeBriga prvotno napisa Vidi poruku
    Strippy, ako dosad nisi dobila, danas se više ne računa, ako dođe sutra, gore idi u ponedjeljak, ne moraš se najaviti ali sutra bi oni trebali biti tamo pa možeš nazvati ujutro. A ako dobiješ u nedjelju, nazovi u ponedjeljak da se najaviš za utorak. Kakve je procedura sa zahvatima točno ne znam, ali za početak, diši znam da ti je tisuću upitnika iznad glave, zato najbolje da si pripremiš sva pitanja koja imaš i pitaj kad si s doktoricom, a za ostale usputne sitnice možeš probati tu, ja sam uvijek dobila sve odgovore
    Btw, Ivana, Sladja, kak ste cure?

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
    Hvala puno na brzom odgovoru, taj savjet da za početak dišem je zlata vrijedan☺️. Dobila sam sinoć oko 23 h, dakle u ponedjeljak idem tamo. Idem li odmah ujutro ili bolje kasnije- htjela bih se vratiti na posao, pa ne znam isplati li mi se, ako ću čekati dugo. Hvala vam sto ste tu! Sigurno ću imati milijun pitanja. Kod mene je vrlo izvjesna trudnoća, ali kako zadržati plod,e to je problem. Nadam se da će biti sve ok i želim vam svima velike bete!

  5. #3155

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    U koliko sati da se pojavim u pon jer će mi biti 3dc, a bezuspješno zovem danas (subota)?

  6. #3156

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Mene su taj 3.dan kada smo krenuli u postupak narucili u 11, sve ostale dane kontrola oko 8, ali mozda netko jos ima savjet kada bi bilo najbolje doci kada si nenajavljen iza vikend menge. A ja sam inace normalno, nista posebno osim sto mi vrijeme bas sporo ide

  7. #3157

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Mislim da mi je tak objašnjavala zadnji put sestra, ako nenajavljeno dolaziš u subotu onda oko 8, ako u ponedjeljak onda u 11, pa dođi malo ranije jer moraš i trijažu proći.

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  8. #3158

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj KajTeBriga prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da mi je tak objašnjavala zadnji put sestra, ako nenajavljeno dolaziš u subotu onda oko 8, ako u ponedjeljak onda u 11, pa dođi malo ranije jer moraš i trijažu proći.

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
    Hvala vam cure - sad mi je odmah lakše! Ako ima netko tko će ići u PON, neka se javi, pa da skratimo vrijeme čekanja...

  9. #3159

    Datum pristupanja
    Jul 2020
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala ti sladja01 ♥️

  10. #3160

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Beta 2,3 - negativno... prekid terapije i ciklus pauze...

  11. #3161

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    15

    Početno

    Pozz, jel netko zna ako su na VV išli na godišnji, i ako da, kad počinju opet raditi?

  12. #3162

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Koliko sam ja skužila nisu isli kolektivno na godisnji, niti ce ici, stalno nekog ima...

  13. #3163

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    cure koje ste tražile dokumentaciju, bulj i marijana čini mi se da smo oko toga pričale, što ste napisale pod ono 'naziv dokumentacije čija se preslika traži' u formularu?
    ponekad se u toj birokraciji stvarno osjetim ko kreten
    i da, pretpostavljam da mi neće uz to poslati i suprugove spermiograme (samo to ima gore, ali išli su gore-dolje pa bih voljela i to imati), to moramo posebno ispuniti još njegovo?
    hvala <3

  14. #3164

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Ja sam napisala protokole stimulacije, i podatke o oplodnji. Na kraju sam odustala od svega, novom docu sam donjela sve papire koje sam imala kod sebe i nadugo i nasiroko sve prepricala, lik me tako pazljivo posluso i onda je to sve jos sam ponovio dok je upisivo sebi u karton. Jedino sto je trazio je spermiogram, imala sam samo stari od prije dvije godine, al je to uvijek bilo super pa je reko da onda ni to ne treba.

  15. #3165

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    U, već si došla na red? Super! Ja želim svoju dokumentaciju, pa kud puklo [emoji16] protokol si ni ne znam kakav je bio, a i nekak se bojim da ću putem nešto zaboraviti. Makar, svejedno idem prije ponoviti hormone, brisevi i papa mi svakak ističu, pa da imam komplet kad napokon dočekam.

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  16. #3166

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Sorry, nisam prije vidila poruku. Ja sam napisala spolni hormoni, markeri na sto smo vadili i spermiogram. I pored svega toga mjesec i god kad je vadjeno.nisam znala datume. I poslali su mi sve spermiograme i markere, moje hormone nisu. Prije toga sam izvadila nove friske pa nisam htjela opet slat da mi posalju

  17. #3167

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Al posebno sam ispunila formular za spermiogram sa suprugovim podacima

  18. #3168
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Pozdrav curke...evo spremam se za Fet, trebam dobiti sredinom 9.mj pa sam poslala trijažne dokumente...malo me brine taj test za koronu koji treba biti ne stariji od 48h kad ideš u salu, jel koja već to prošla i uspjela obaviti testiranje i dobiti nalaz na vrijeme? Još mi je dr rekla da nema dobrih iskustva s mojim gradom i da se dobro raspitam da stignem sve na vrijeme...ako je je koja išla, koliko dana prije ste? Jel vam vam gin slao uputnicu ili? Obično koliko čujem na testiranje naručuje dr opće prakse, ali ovo mi je više za gin...

  19. #3169

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    LemonK...ja sam nedavno bila u postupku, test se mora raditi 48h ranije, mene je bilo frka jer u domu zdravlja rade samo 3 puta tjedno ali imala sam plan B...Zavod Andrija Štampar, tamo je puno cura išlo i nalaz je drugi dan stizao na mail...e sada zbog velikih gužvi malo me strah kako će biti s tim nalazima jer ja čekam mengu da ponovno krenem. I meni je gin malo stvarala probleme oko uputnice jer kao mora me ona naručiti a do zadnje ne znaš kada se moraš testirati, ali na kraju mi je ipak dala. Ja sam išla u srijedu jer nalaz mi je trebao za petak, uglavnom, igra živaca jer nikad ne znaš jesi gdje koronu pobrao i još briga hoće li nalaz stići na vrijeme.
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 01.09.2020. at 11:25

  20. #3170
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    e bas to igra zivaca....kod mene u bolnici su testiranja pon, sri i petak...al ajmo reci da cu probati potegnuti veze i za dane izmedju ako ce trebati..kad sam isla na ivf nisam znala do dva dana prije koji cu u salu, doslovno mi je dr rekao na utorak za cetvrtak...i sad ako tako opet bude, bojim se da me taj dan nece primit za testiranje jer nisam narucena..
    Gledala sam da je bas bila guzva za Zavod A.Š., jel se i za tamo treba naruciti ili samo dodjes na drive in s uputnicom?

  21. #3171

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Lemon - dok sam ja išla na drive-in testiranje dr. Andrija Štampar 20.7. - nije trebalo niti se naručiti niti najaviti, samo uputnica od liječnika (meni ju dao dr.opce medicine). Doduše, tad nije bilo nikakve gužve, na red sam čekala u taxiju doslovno manje od 5 min.

  22. #3172

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Ja sam u srijedu saznala da mi trebala nalaz na koronu za petak.. uputnicu sam uzela kod ginekologa i isla odma na testiranje na zavod A.Š. Primila me sa uputnicom bez da sam narucena. Napisali su da je hitno i sve, al dan danas ja jos nisam dobila nalaz. U petak su me primili na punkciju bez tog nalaza da ne bi propao postupak. Nisam vise na VV, presla sam u polikliniku ivf preko hzzo-a. Bas je zeznuto sa tim testiranjem, hvala Bogu mene su ovi primili i bez njega i rekli da donesem nalaz kad ga budem imala. Danas je tjedan dana od testiranja

  23. #3173
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    hvala Ivana za info, al mislim da je sad gora situacija kaj se tice cekanja nalaza.
    bas ovo kaj i Marijana pise..
    Marijana super da su te primili!! Mozda su obzirniji posto je privatna klinika, iako ides preko hzzo, mislim da na vv nece tolerirati ako nemas nalaz.. Jesi zvala koga kaj je s nalazom? Gledala sam da nalaz salju na mail? Da nisu kaj krivo zapisali..

  24. #3174

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Moj nalaz je stigao liječniku koji mi je dao uputnicu. Ne na moj mail.

  25. #3175

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Ostavila sam im mail, pa su rekli na njega poslati. Prekjucer sam bila kod ginekologice, al sam zaboravila pitat za nalaz. Hvala Bogu da sam uspjela bez njega. Mislim da me na VV ne bi primili bez njega

  26. #3176

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ne znam gdje bi pitala pa cu tu...vjecito pitanje oko prvog dana ciklusa...jucer popodne mi je pocelo smeđkasto, par puta pri brisanju, nocas oko 2 sam bas procurila...jel ok ako danas racunam kao da je 1.dan jer ne znam ni sama jel bi isla sutra ili prekosutra na VV?

  27. #3177

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladjana, zar vec???
    Sve nakon 17 h se računa da je sljedeci dan 1.dc - al baš krvarenje, smeđarenje još nije početak... tak sam ja skužila...
    Ja svoju očekujem od četvrtka na dalje, danas 25.dc još zadnji utrić...

  28. #3178

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ocekivala sam da ce doci kasnije iako mi zna doci na 26.dan kao i sada, zvala sam VV, sutra sam gore. A zasto ti Ivana koristis utrice cijelo vrijeme?

  29. #3179

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Meni preporučeno zbog policističnih jajnika trosit ih od 16.do 25.dana da dobim mengu redovito... i to bi trebala biti podrska žutom tijelu u slucaju da bas uspije prirodno... jedno vrijeme sam pila Duphastone, ali nije bilo bas ok nest, tak da trosim... kaj drugo

  30. #3180

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Obavila ja pregled i ne mogu u postupak jer imam cistu, moram ju rijesiti sa duphastone tabletama pa ako bude srece iduci ciklus krecemo.

  31. #3181

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ajme šteta... s tim se prvim pregledom nikad ne zna kaj može biti i zbog tog odgoda...
    Zbog takvih cisti ja redovito uzimam progesteron od 16.dc i za sad funkcionira... ali uvijek se može nest drugo krivo posložiti...
    Strpljivo onda sad ovaj ciklus pregurat i sljedeci u nove pobjede!!!

  32. #3182

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Zaboravila sam na te ciste iako sam već jednom prilikom dok sam pila klomifene isto imala cistu, ali valjda će otići i ova brzo. A dobro da sam se čudila zašto ti Ivana koristiš progesteron Ti javi ako kreneš

  33. #3183

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ma evo bas planiram zvati ih jer menga krece, a jos nece krenut da znam brojat ciklus od danas/sutra. Ako se ide u subotu onda se ide u 8?

  34. #3184

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Bas sam pitala dr.sada kada sam bila kako racunati taj prvi dan, kaze u pravilu sve sto je iza 15h se ne racuna i kao trebalo bi bas biti pravo krvarenje, ali da, nisam sigurna za sub kada doci.

  35. #3185

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Prosvijetlila si me, nisam nazvala jos pa danas ni ne budem (ni ne stignem vise). Krvarenja jos nema kak se spada, samo smeđe po malo tek... tak da bude subota. Budem sutra nazvala pa cu saznat jel u 8 ili kasnije.

  36. #3186

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ivana, subotom oko 8

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  37. #3187
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    cure bas i mene to muci...danas oko 2 je krenulo, al vise ima na papiru nego na ulosku...no bez obzira bio danas 1. dan ili sutra to je za dolazak u subotu? i ja sutra zovem kad trebam doci... iskreno bas me veseli kaj je subota zbog posla ☺

  38. #3188

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Meni su jednom dok je menga bas krenula u cetvrtak rekli doci drugi dan- u petak (jer kao dolazi vikend). Al ovaj put cu morat u subotu jer ni nakon 18 h nece krenut, kroz noc ce poteci.
    I meni odgovara subota zbog posla..
    Lemon - onda se vidimo u subotu...

  39. #3189
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    bas sad zvala pa kaze sestra da sam trebala doci danas, kazem pa kako sam se mogla javiti jucer popodne....osim toga prije je bilo ako dodje na cetvetak ide se na subotu...ja sam sutra oko 8, vjerojatno ko i svi drugi, vidimo se Ivana ☺
    Posljednje uređivanje od LemonK : 11.09.2020. at 12:28

  40. #3190

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    I ja zvala i idem sutra oko 8

  41. #3191

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure, pa subotom je jos veca guzva nego ostale dane... Ja sam od sutra na stimuliranom - Puregon. Jel koja koristila to? Kaj mogu očekivati?
    LemonK- koja si ti od svih u čekaonici? Kad ideš opet?

  42. #3192

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Heej Ivana, baš mi je drago da kreces. Ja sam u dobitnom postupku bila na puregonu, dobila 10 stanica, ali nakon 5.dana ostao mi jedan embric koji evo ima 5 god. Drzim fige da sve bude po planu.

  43. #3193

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Znači Puregon je dobar ak tolko stanica razvije... hm, iako meni je i jedna dovoljna, samo nek se razvija i nakon transfera... hvala Sjadja za fige, samo drži...

  44. #3194
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Ivana ja sam taman pocela spiku oko testa sa curama u cekaonici kad me dr. zvala, drzala sam crveni fascikl, pomaze?
    Ne znam tocno koja bi ti bila?
    Ugl ja krecem isto u postupak, fet, dobila estrofem i sljedeca sub opet kontrola...bas me super pogodilo to sa subotama!
    Kad sam isla na ivf prije 4 god isto sam dobila puregon, nisam doduse nista drugo ni probala, ali eto meni bilo vrlo uspjesno i dobitno posto imam curku od 3.5

  45. #3195

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ufff nisam gledala fascikle, al ja sam sjedila skroz na kraju pred vratima...cure s kojima sam pričala o testu su isle naupis za punkciju za pon/utorak, jedna je rekla da je 3.dc, to si onda ti?

  46. #3196
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    ja sam stajala, nisam sjedila...imala sam neku cvjetnu majcu..
    mislim da znam sada koja si ti i da te prozvala nakon kaj sam ja izisla? jos sam ja izlazila po muza jer je trebao potpisivati dokumente..
    kad ides opet?

  47. #3197

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Onda znam... stajali ste ti i muž ispred mene i pred šalterom, a onda sjedili najprije vani kod stepenica, jel tako?
    Ja idem u četvrtak ponovo u 8:00.

  48. #3198

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Pozdrav cure,zanima me dali jos uvijek se mora 14 dana prije planirane menge ispunit onaj neki upitnik o Covidu i poslati njima na mail? Jel mi možete napisati na koji mail da zatražim taj upitnik,nisam gore bila od 1.mjeseca...

  49. #3199
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    mpo@kb-merkur.hr
    salje se jos uvijek 14 dana prije, ja sam cak i nesto prije i dobro da jesam jer mi uranila..
    Ivana, sigurno se vidimo jos koji put pa se javim, sretno!

  50. #3200
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    i da, to smo mi

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •