Stranica 77 od 77 PrviPrvi ... 2767757677
Pokazuje rezultate 3,801 do 3,831 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #3801

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    11

    Početno

    Bok Ivana,1.dan ciklusa se zove, a gotovo uvijek je 3.dan ciklusa je prvi pregled.

  2. #3802

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    15

    Početno

    Ivana 84, ako je samo razgovor sa doktoricom,a nije ulazak u postupak,onda mislim da ne treba negativan test,ali sve bi cam trebali reci kad budete zvali. A vjerojatno ce vam reci da dodjete 3dc,tako kazu svima.

  3. #3803

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    11

    Početno

    Negativan test treba samo žena prije aspiracije folikula.

  4. #3804
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    za sve curke koje su pitale vezano za FET, ja sam imala 4 FETa tokom 2020/2021, postupak sljedeci: salju se mailom trijazni uputnici 14 dana prije ocekivane menge, 1.dc se zove, naruce te za pregled 3.dc na kojem moras imati i negativan test (najbolje je tko je iz zg pa taj dan moze proci u 7h na merkur na testiranje, nalaz sestra na vv vidi oko 12, 1 taman za pregled), na pregledu 3dc dr pogleda jel mozete u postupak, ako se ide dobis estrofem 2mg tri puta na dan i kontrola za tjedan dana, na tu kontrolu ne treba test, dr pogleda endometrij, ako je dobar dogovara se transfer, ja sam imala 7 blastocista pa je uvijek bio 5.dan od tog pregleda, i tada se uvodi i utrogestan, za dan transfera treba imati negativan test, najbolje isto vaditi dan prije na merkuru jer taj dan kad se embriji odmrzavaju moraju imati neg test (ili im posaljete mailom ako vadite negdje drugdje, ne smije biti stariji od 48h na dan transfera). Transfer je obicno oko 12h, treba doci 1h prije, embriolog vas zove na mob jel sve ok se embrijima, nakon transfera se lezi pola sata, terapija za dalje je estrofem, utrogestan, andol.... Ako sam jos nesto izostavila pitajte..

  5. #3805

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Da li se mora naruciti dolazak na spermiogram ili ne? I da li nalaz moze biti gotov isti dan zna li netko?

  6. #3806

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Zvala sam VV, narucuje se za sgram, ali sam naravno zaboravila treba li imati mozda po novom test, iako valjda bi mi rekla sestra, ali zna li netko tko je isao u postupak da li su muzevi morali imati test pri davanju uzorka?

  7. #3807

    Datum pristupanja
    Sep 2021
    Postovi
    2

    Početno

    Dns sam bila na VV i dobila upute da trebam kod njih vaditi hormone 3-5dc i muž spermogram i da možemo isti dan doći, e sad naravno da nisam pitala gdje to vadim i jel se naručuje, jel zovem isto 1dc i za vađenje krvi, koliko vidim taman će me uhvatiti vikend i svi sveti kako onda zvati 1dc ako ne rade???

  8. #3808

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav, ja sam to radila prošli mjesec i isto mi je potrefio vikend, ali nije problem, naručili su me odmah drugi dan, sve stigneš

  9. #3809

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Bok, da li se za vađenje hormona treba naručiti. Bila sam jednom, ali sam zaboravila.

  10. #3810

    Datum pristupanja
    Oct 2021
    Postovi
    1

    Početno

    Bluenina, za hormone se samo javis dan ranije da ćeš doći

  11. #3811

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Hvala Jana

  12. #3812
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bokić, imam nekoliko pitanja. Dugo me već nije bilo pa sam van svega. Koja uputnica mi treba za dogovor za FET? Dakle, samo razgovor. Neovisno o ciklusu. I zovu li se još uvijek isti broj za naručivanje, kao i prije 3 do 4 godine? Hvala!

  13. #3813

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Bok, mi smo danas krenuli prvi put u postupak, dobila sam pen da se bockam do 10 ujutro 6 dana po 100 jedinica, pa idem na kontrolu. Imam hipotireozu sub th, poličistične jajnike. Od tableta koristim siofor 500 (2 dnevno), eutyrox 50,folbella 5 mg, duphaston ali sad mi je doktor rekao da njega dalje ne. Da li su nalazi dobri. Slabo se razumijem u to. Vidjela sam da se spominje amh, meni je povišena, 76.1.
    da li je to problem

  14. #3814

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Vaki, što se tiče uputnica to ne znam. Ali na ovaj broj se samo javljaju. Trebaš zvati oko 13 sati. 012353907
    Posljednje uređivanje od Bluenina21 : 20.01.2022. at 21:29

  15. #3815
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hvala ti!

  16. #3816

    Datum pristupanja
    Feb 2022
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav...sve mi je ovo novo..i neznam odakle krenuti..za početak znam da se moram naručiti kod dr.Jukić..nikako da iskopam negdje brojček za naručti...pa ako netko ima..lp

  17. #3817

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Na ovaj broj sam uvijek zvala da se naručim kod nje, 012353907

  18. #3818

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Da li je netko bio u skorije vrijeme u postupku na VV, salju li se jos uvijek trijazni i da li je potreban test na covid, da ne zovem njih ako netko zna ovdje

  19. #3819

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Bok, ja sam bila krajem 1. mjeseca, i dalje se šalju trijažni upitnici 15 - tak dana prije dolaska, test na koronu se isto radi prije ulaska u postupak. Ako ste već obavili konzultacije mislim da tek onda pravite test prvi dan ciklusa da dođete kod njih 3. Dan ciklusa te vam u tom ciklusu kreće terpija.

  20. #3820

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Ja sam u ovoj grupi, mislim da je to od ovog foruma. Tamo su aktivni, vidim da se ovdje već dugo ne piše. https://www.facebook.com/groups/Roda...ost/?ref=share

  21. #3821

    Datum pristupanja
    Mar 2022
    Postovi
    1

    Početno

    Bok svima! Sutra mi je 3.dan ciklusa i idem na pregled. Za pocetak smo rekli probati sa inseminacijom, pa ceno vidjet za dalje. Ono sto me zanima je da li moram odmah sutra imat onu ovjerenu suglasnost ili se moze donjeti i naknadno? I da li je koja isla u postupak, a da nije 2 tjedna ranije poslala upitnik?

  22. #3822

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Bok svima! Ima li koja iskustva kada su ljetni godisnji odmori na VV? Nadam se što skorašnijem ulasku u postupak ali mi se čini da neće biti prije srpnja pa se bojim da neće ni onda biti moguće

  23. #3823
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Probaj se s njima dogovoriti već sada da te imaju u vidu za 7. mjesec. Najčešće u 7. mjesecu uzimaju samo pacijente koji su već u procesu.

  24. #3824
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj Slikarica prvotno napisa Vidi poruku
    Bok svima! Sutra mi je 3.dan ciklusa i idem na pregled. Za pocetak smo rekli probati sa inseminacijom, pa ceno vidjet za dalje. Ono sto me zanima je da li moram odmah sutra imat onu ovjerenu suglasnost ili se moze donjeti i naknadno? I da li je koja isla u postupak, a da nije 2 tjedna ranije poslala upitnik?
    Sigurno već znaš odgovor. No,
    Za svaki slučaj...Ja sam im poslala trijažne upitnike 1. dc i nisam imala problema zbog toga. Ovjerena suglasnost ti treba najkasnije to jutro kad imaš inseminaciju ili se prekida postupak. Ja sam im uvijek nosila zadnji tren zbog supruga... Tj. zbog njegovog posla...

  25. #3825

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Pozdrav!
    Dugo me nema ovdje,zadnje smo bili na Vuk Vrhovcu prije skoro 4 godine,sad se ponovo spremamo po pojacanje u nasoj maloj obitelji,pa me zanima koje dokumente treba poslati osim trijaznih upitnika preko e maila da li treba i informativni pristanak?Te PCR test da li treba i suprug i ja kad dodem gore 3 dc...previse informacija a planiran posupak je iduci ciklus.

  26. #3826

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Bubba, salju se samo trijazni upitnici 2 tjedna ranije. I sumnjam da ce vas odmah uzeti u postupak, sigurno ce traziti provjeru hormona ako vec nemate friske nalaze.
    I ako dolazite samo na konzultacije mislim da vam ne trebaju pcr testovi treba samo vas kada krecete u postupak.
    Ali ja bih svakako nazvala da cujem sta ce vam reci.

  27. #3827

    Datum pristupanja
    Sep 2014
    Postovi
    31

    Početno

    Hvala,sve smo to obavili ovaj ciklus,tako da deff sljedeci smo u postupku,jer cemo probat u prirodnom ciklusu bez stimulacije (kod nas je to polucilo pozitivnim rezultatom i prosli put.)

  28. #3828

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav! Ima li koja mozda iskustva sa povisenim TSH i VV? Odgodjen mi je postupak do konzultacija sa endokrinologom, pa dok cekam pregled u endića slazem scenarije kada bi mogla uci u postupak. Zanima me najvise jel se ceka da terapija prodjeluje - da TSH padne ispod 2 ili se moze u postupak dok si na terapiji?

  29. #3829
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Citiraj Ruza_rozita prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! Ima li koja mozda iskustva sa povisenim TSH i VV? Odgodjen mi je postupak do konzultacija sa endokrinologom, pa dok cekam pregled u endića slazem scenarije kada bi mogla uci u postupak. Zanima me najvise jel se ceka da terapija prodjeluje - da TSH padne ispod 2 ili se moze u postupak dok si na terapiji?
    Ja imam. Prvo ti se treba spustiti TSH jer ako ti je povišen onda postoji mogućnost da zbog toga ne dolazi do trudnoće. Imala sam sreću pa je netko otkazao pregled kod endokrinologa pa sam uletjela isti mjesec. No, ne prestaješ s terapijom kad ti je TSH o.k., nego ti odrede koju dozu tableta ćeš uzimati. Ja sam tada ostala trudna i čitavu trudnoću sam pila terapiju jer mi je TSH tek onda podivljao. Par mjeseci nakon poroda TSH je ponovio bio dobar. Sad samo povremeno napravim kontrolu.

  30. #3830

    Datum pristupanja
    Sep 2022
    Postovi
    1

    Početno

    curke, ide li netko sad u listopadu u postupak?
    također molim cure koje su ranije pisale ovdje po forumu ako mi mogu malo napisati iskustva, je li ivf bio uspješan, kakva su iskustva s doktorima itd? vidim više manje da su ok iskustva s Podgajskim i Pavan Jukić. ja krećem sad krajem rujna.
    Skroz sam nova u svemu, ako mi malo možete pojasniti, ivf dugi protokol? 3dc ide stimulacija do punkcije, jesam u pravu? hvalaaaa

  31. #3831

    Datum pristupanja
    Apr 2022
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Anuška1 prvotno napisa Vidi poruku
    curke, ide li netko sad u listopadu u postupak?
    također molim cure koje su ranije pisale ovdje po forumu ako mi mogu malo napisati iskustva, je li ivf bio uspješan, kakva su iskustva s doktorima itd? vidim više manje da su ok iskustva s Podgajskim i Pavan Jukić. ja krećem sad krajem rujna.
    Skroz sam nova u svemu, ako mi malo možete pojasniti, ivf dugi protokol? 3dc ide stimulacija do punkcije, jesam u pravu? hvalaaaa
    Anuška1, evo i mene nove u ovome svemu, čekam menstruaciju sad da se javim 1. dan ciklusa, da dogovorimo dalje za inseminaciju po prvi puta kod doktorice Pavan Jukić...
    ne razumijem samo kako točno da znam kad trebam poslati trijažne upitnike, tih 14 dana ranije, kad mi je ciklus skroz nepredvidljiv, od 20 pa do 45 dana i kako da sad znam kad treba poslati te papire

Stranica 77 od 77 PrviPrvi ... 2767757677

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •