Stranica 68 od 77 PrviPrvi ... 18586667686970 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,351 do 3,400 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #3351

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Martina - Te i kak, krvni nalazi ti vrijede godinu dana, ja sam to vadila krajem 11.mjeseca prosle godine i sad moram opet dok budem išla...možda mi zbog tog odgode i postupak na 12.mjesec ako odluče čekati te svježe nalaze... iako dr.baš ne gledaju tak precizno, a ja ne budem ni spominjala dr.da vadim nove krvne da me ne odgodi...
    Dobro da ideš na te konzultacije ipak pa pripremiš prije ako kaj budu tražili... jesi dobila M?

  2. #3352

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladja - javi se sutra nakon transfera!!! Navijam za dvije blastice

  3. #3353

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Pa da,valjda ce onda napravit neke nove nalaze,ili me poslati na neke nove pretrage,vec sam dvije pune godine gore vez pomaka...dobila sam jutros....

  4. #3354

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Po meni bi onda trebala ici sutra (2.dc) s a3 uputnicom za hormone drugom a3 za konzultacije i izvadit krv pa ce im nalazi stici do iduceg ciklusa... jer sad ce ti biti konzultacije, onda ti budu iduci ciklus 3.dan rekli izvadit krv pa tek onaj iza ciklus na postupak možda...
    meni sestra telefonski rekla da mogu isto sad dok dobim (a dobila isto jutros) doci treci dan izvadit krv da budu svjezi nalazi u studenom... ali nisam izvadila uputnicu za to, a dobila danas...

  5. #3355

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Pa ja kad sam zvala danas reklami da moram prvo obavit konzultacije, jer nisam bila od 1mj. a trazila sam da dodem 3dc, tj 2dc (sutra) ....tako da...be znam...ostala sam malo zbunjena,neznam dali im he mozda guzva za postupke pa me tako mozda malo otpilila ili stvarno nesto drugo...a između ostalog ja sam izvadila vec d1 uputnicu,jer sam mislila da cu u postupak

  6. #3356

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Evo mene, jedna blastica vracena, jedna zamrznuta. 30.10.beta.

  7. #3357

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Sretnoo Sladja01, sad opuštenoo do bete.

  8. #3358

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Super Sladjo!!! Nisi htjela dvije vratit pa dobit blizance?

  9. #3359

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala. Nismo htjeli cisto zato sto imamo vec jedno dijete pa da u slucaju blizanaca nedaj boze dode do nekih komplikacija.

  10. #3360

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    I ova blastica se jos uvijek može podijeliti... listam jedan drugi forum i jednoj se curi stanica 4-dnevna podijelila ne na dvije nego na 3...
    Držim fige da se ova mrvica primi pa ćete po drugu za par godina... odmaraj i čuvaj se...

  11. #3361

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Joj znam tako dok sam vadila betu u dobitnom postupku bila je oko 1900 i zezali su me na forumu da se mozda podijelila a ovo je bas cudo da se na cak 3. Hvala ti..

  12. #3362

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav žene, nisam sve uspjela pročitati, ali vidim po vašim porukama da VV i dalje prima pacijente..naime ev trebam dobiti i krenuti u svoj prvi ivf

  13. #3363

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Pozdrav Emperatriz, dobro došla u mpo vode i čim prije ostvarila ciljeve te otišla među trudnice!!!
    VV radi, nadamo se da će tako i ostati što dulje...
    Posljednje uređivanje od Ivana2009 : 21.10.2020. at 07:52

  14. #3364

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Vjerovatno ce te naruciti oko 8.dana na dogovor za ivf, ali svakako zovi prvi dan kada dobijes m pa ce ti reci kada da dodes.

  15. #3365

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Pozdrav ljudi

  16. #3366

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Ja sam zadnji put bila u 3mj..i evo primili me normalno u postupak ovaj mj.kad sam nazvala da dobila..jedino sto sam se u 7mj cula s njima da mi kažu šta trebam ponoviti od nalaza koji istekli.. u poslali mi postom povijest bolesti 10.7.

  17. #3367

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Spiritinthesky prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam zadnji put bila u 3mj..i evo primili me normalno u postupak ovaj mj.kad sam nazvala da dobila..jedino sto sam se u 7mj cula s njima da mi kažu šta trebam ponoviti od nalaza koji istekli.. u poslali mi postom povijest bolesti 10.7.
    Bok jesi slala upitnik za trijažu, te je li ti točno ispalio 14 dana od slanja, pitam jel meni je danas 14.dan od slanja i kako mi se ciklus poremetio ništa od ovog mjeseca jel menga će kasniti koji dan a mislim da mi onda upitnik više neće uzeti u obzir

  18. #3368

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Grofice, bude ti ok ako dođe kasnije, samo da nije ranije

  19. #3369

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj KajTeBriga prvotno napisa Vidi poruku
    Grofice, bude ti ok ako dođe kasnije, samo da nije ranije
    Misliš da će me primiti ako budem nekoliko dana kasnije dobila mengu

  20. #3370

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Da, da, meni je dr. sama zadnji put rekla da bolje da se upitnik pošalje par dana ranije nego da bude kraće od dva tjedna, tad te ne bi uzeli.
    Makar, iskreno, ja stvarno više ne razumijem smisao tog upitnika... Razumjela bih da inzistiraju na negativnom testu, ali ovaj glupavi list papira sad stvarno više nema veze s vezom.

  21. #3371

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Imaš pravo, nemaju smisla ti upitnici a što će biti s testiranju ma ne znam, prijateljica je išla u Čakovec na testiranje jer nije uspjela u zgb to obavit da bude 48h čak i privatno u poliklinici Katarina ne primaju jer su u gužvi i treba se danima prije naručiti. Baš je kaos sad oko testiranja

  22. #3372

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Da, po nekoj logici bi ljudi s terminima za zahvate trebali imati prednost, ali u ovom kaosu...

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  23. #3373

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Cure koje ste imale FET na VV zanima me kakva je procedura, koji dan se dolazi i jel ima nekih priprema i sta mislite mogu li u fet odmah iza postupka u kojem sam pila klomifene?

  24. #3374

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Preskače se jedan ciklus, bar su meni tako rekli nakon 1.ivf koji je bio neuspješan, dolazi se 3.dan ciklusa i ako je na ultrazvuku sve ok počneš piti estrofem i opet kroz tjedan dana dolaziš na ultrazvuk da vide je li endometrij pogodan ako je uz estrofem koristiš i utrogestan i onda ti kažu kad bi bio transfer.

  25. #3375

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Pozdrav . Kad sam bila u postupku na Vrhovcu, dođes na pregled 3 dan pregledaju te, pijes klomifene, sad se vise ne sjecam koliko dana cc negdje 5. To ti je vec neki 10 dan ciklusa, dobijes stopericu, ides na punkciju. Kazu ti da dodes drugi dan, ako se dobro sjecam. Dan punkcije se ne racuna. Kazu ti koliko se oplodilo i kad je transfer. Ali dolazis kao da ides na transfer. Ali...onda mogu ti vratit taj dan ili 5 ovisno o njihovoj procjeni. Slucajno da si u hiperu, onda ti mogu prebaci za iduci mjesec. Bila sam u prvom mjesecu , stimulacija sa klomifenom. , i vratili su mi isti mjesec. Tako je bilo kod mene. Sretno.

  26. #3376

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala, znaci neka 3 puta se mora ici otprilike.

  27. #3377

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj Gazdarica prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav . Kad sam bila u postupku na Vrhovcu, dođes na pregled 3 dan pregledaju te, pijes klomifene, sad se vise ne sjecam koliko dana cc negdje 5. To ti je vec neki 10 dan ciklusa, dobijes stopericu, ides na punkciju. Kazu ti da dodes drugi dan, ako se dobro sjecam. Dan punkcije se ne racuna. Kazu ti koliko se oplodilo i kad je transfer. Ali dolazis kao da ides na transfer. Ali...onda mogu ti vratit taj dan ili 5 ovisno o njihovoj procjeni. Slucajno da si u hiperu, onda ti mogu prebaci za iduci mjesec. Bila sam u prvom mjesecu , stimulacija sa klomifenom. , i vratili su mi isti mjesec. Tako je bilo kod mene. Sretno.
    Sada sam bila u postupku sa klomifenima, u petak vadim betu ali dva testa su negativna pa vjerovatno nije uspjelo a imamo jednu blasticu zamrznutu pa cemo ici po nju pa me zanimalo kako to kod njih ide.
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 27.10.2020. at 21:27

  28. #3378

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Imat ces ciklus pauze, pa u drugom ciklus vracanje. Tako je meni bilo. 1mj stimulacija, drugi pauza i u 3 vracanje. Naravno ako budu radili.

  29. #3379

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Bas sam se nadala da je moguce odmah iduci, ali bas to, u ovoj situaciji ce biti super ako uopce i ostanu raditi.

  30. #3380

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Mislim da ne samo njima praksa mjesec dana pauze da ti se organizam malo smiri od hormona, i ljekova koje trpas. Bas to, ako ostanu radit.

  31. #3381

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladja -daj si još šansu do bete... testovi nisu 100%

  32. #3382
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Grofica5 prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš pravo, nemaju smisla ti upitnici a što će biti s testiranju ma ne znam, prijateljica je išla u Čakovec na testiranje jer nije uspjela u zgb to obavit da bude 48h čak i privatno u poliklinici Katarina ne primaju jer su u gužvi i treba se danima prije naručiti. Baš je kaos sad oko testiranja
    Cure, jeste pitale što kad u slučaju da pred punkciju u stimuliranom postupku dobijete pozivan nalaz na SARS COV 2 virus?

  33. #3383
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    A sto im vrijedi negativan test 48 sati prije punkcije kad na dan punkcije vec mozes biti pozitivan da se ponovi test a da ne govorim na dan transfera. Kliconosa si puno dana prije a i da uopce nemas simptome. ili grijesim u vezi ovoga, ispravite me ako da!?

  34. #3384
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    sara, točno je to što pišeš.
    ali pitanje je što kada žene pred punkciju u stimuliranom ciklusu dobije pozitivan nalaz?

  35. #3385

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Dok sam ja bila na VV na proljece,morala sam potpisat pristanak da mi se u bilo kojem trenutku postupak moze prekinuti na moju stetu, bilo da se ja zarazim ili da se okolnosti u bolnici promjene kao sto je bilo na proljece.

  36. #3386

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Citiraj bulj prvotno napisa Vidi poruku
    Dok sam ja bila na VV na proljece,morala sam potpisat pristanak da mi se u bilo kojem trenutku postupak moze prekinuti na moju stetu, bilo da se ja zarazim ili da se okolnosti u bolnici promjene kao sto je bilo na proljece.
    BULJ to bi onda znacilo ako si pozitivan na Covid pred punkciju prekidas sve i propada ti cijeli taj postupak? Ako je tako a vjerovatno je,e onda stvarno....

  37. #3387
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    sara, točno je to što pišeš.
    ali pitanje je što kada žene pred punkciju u stimuliranom ciklusu dobije pozitivan nalaz?
    Da to je sad drugi par opanaka! Koliko znam da su po bolnica u posebnim uvjetima odradjene operacije kod pacijenata pozitivnim na covid.
    A isto tako su sigurno nekome i odradili punkciju a i da ne znaju da je zena pozitivna i tako je ta neka zena to sve usput prohodala. Mislim ovo su im teske gluposti sto rade i jos traze da se potpisu pacijentice sto znaci da su u stanju pustiti nekoga tko ima 10, 15 folikula.
    Zgrozena sam!!!!
    Posljednje uređivanje od sara79 : 29.10.2020. at 12:12

  38. #3388

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Kasnila mi menga isto, al uzeli su u obzir, ne gledaju dan ili dva. Jesam..slala sam 10 tak dana prije menge trijazni.

  39. #3389

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Cure, ja sutra idem ujutro na VV..10 dc..idem vidjeti jel klomifen šta dao, ovaj ciklus idem prirodno ivf..i dalje me trta..hoću uopće odraditi punkciju i sve zbog ovog stanja ludog

  40. #3390

    Datum pristupanja
    Oct 2020
    Postovi
    8

    Početno

    Grofica5 ali mozes novi poslati trijazni, sta ne?

  41. #3391

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Bila jutros na VV moram izvadit uputnicu za testiranje na covid prije postupka , kaže doktorica Jukić da je sad problem s nedostatkom reagensa pa ćemo vidjet kako će se sve odvijat u smislu hoće li se trebati testirati ili ne a med. sestra mi je rekla poslije, samo vi dođite s uputnicom pa ćemo vidjet što će biti, jer kao uputnica je njima više da se na to mogu pozvati u slučaju nekih inspekcija i slično. Inače oni kod sebe na Merkuru mogu naručiti pacijentice na testiranje

  42. #3392

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj Grofica5 prvotno napisa Vidi poruku
    Bila jutros na VV moram izvadit uputnicu za testiranje na covid prije postupka , kaže doktorica Jukić da je sad problem s nedostatkom reagensa pa ćemo vidjet kako će se sve odvijat u smislu hoće li se trebati testirati ili ne a med. sestra mi je rekla poslije, samo vi dođite s uputnicom pa ćemo vidjet što će biti, jer kao uputnica je njima više da se na to mogu pozvati u slučaju nekih inspekcija i slično. Inače oni kod sebe na Merkuru mogu naručiti pacijentice na testiranje
    Bilo bi super bez tog testiranja jer to je dodatni stres, prvo uspjeti se testirati, a onda briga hoce li rezultat stici na vrijeme...a ionako prije tog testa kod njih dodes nekoliko puta i da je nedaj boze nesto ne moze se sprijeciti. Jedino dobro je sto su uveli da se kod njih moze testirati, ali rade samo pon-pet, meni je zadnji put palo na subotu pa nisam mogla kod njih. Kako god, samo da ta korona ne zaustavi postupke.

  43. #3393

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladja - jesi danas imala betu?

  44. #3394

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citiraj Ivana2009 prvotno napisa Vidi poruku
    Sladja - jesi danas imala betu?
    Beta O. U pon zovem da cujem sta kazu...
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 30.10.2020. at 15:53

  45. #3395

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Beta O. U pon zovem da cujem sta kazu...
    Ajme... žao mi je... drži se... vjerojatno će ti reći ciklus pauze pa onda u prosincu.. al kad imaš smrzlića možda možeš u fet odma sljedeci ciklus sad... svakako napomeni da imas smrznuto za fet

  46. #3396

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Odtugovala sam na drugom negativnom testu tako da sam vec danas skroz ok. Napomenut cu, ali sumnjam da se moze ako zbog nicega drugog onda zbog onog upitnika kada se ranije mora slati. Napisati su sta kazu. A kada ti Ivana ides opet, jel sada pocetkom mj?

  47. #3397

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Pa očekujem za cca dva tjedna... sljedeci tjedan idem na testove trombofilije u petrovu na transfuzijski. To me salje moj gin.da se ne mučim ako je u tom nečem problem...

  48. #3398

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Super, brzo ce to. Dobro sto te salje i on da jos tako neke stvari provjeris jer zapravo je najgore kada je sve ok, a opet ne ide.

  49. #3399

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Vrijeme mi baš proletilo sad...
    ako budu ovi nalazi isto ok onda bi bilo najbolje neku virozicu nakon transfera uhvatit (ne samo koronu) da se imunitet ima s virozom zezat pa ne skuži embrića dok se ušulja...

  50. #3400

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Cure kako ste? Ima sta novo na Vuku? Ja ovaj mjesec krecem kad dobijeđ mengu....zanima me kako sad narucuju na folikulometrije? Dali rijeđe ili jednako?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •