Stranica 47 od 77 PrviPrvi ... 37454647484957 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,301 do 2,350 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2301
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Hvala ti.

  2. #2302
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ljube - evo, konačno sam i ja krenula s postupkom.
    Vanessaa, čestitam!

  3. #2303
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube - evo, konačno sam i ja krenula s postupkom.
    Vanessaa, čestitam!
    Hvala bogu!!!! Sretno draga!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #2304
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Hvala Vaki

  5. #2305
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ispravak netočnog navoda! Imam vodenu cistu na desnom jajniku i prekidamo postupak. Eto, neka mi netko veli da onda nisam baksuz!

  6. #2306
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Vanessa cestitam i sretno dalje! Javljaj nam kako rastete!
    A Vaki, jaoo pa fakat nemas srece covjece! Jesi probala mozda neku alternativu izmedju postupaka? Znam da ne djeluje na sve isto, ali meni su super FemisanA kapi!! Procitaj si malo o njima. Mislim da sam s njima svoje pco jajnike kolko tolko dovela u red.

  7. #2307

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Kad javljate betu na VV, kad je najbolje zvati dr. Cijeli dan zovem.

  8. #2308
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Vaki bas mi je zao, ja sam ciste rijesila sa cajem vrkuta i 10 dana uzimala duphaston, sad da li je caj pomogao ili ne, pila sam ga svaki dan oko pola litre.

    Sretnaofca hvala ti. Budem javila, na prvi uzv narucena 4.5. to mi je bas daleko za cekati al sto se mora nije tesko.

    Kengurica ja sam rezultat bete znala oko 13:30 nisam odmah dobila, nekoliko puta zaredom zoves i jave se.

  9. #2309
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Nisam do sad nikad imala ciste pa nisam ništa ni proučavala. Budem malo istražila! Uglavnom, rečeno mi je da će ona nestati s krvarenjem, a ja se bojim...

  10. #2310
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Ni ja ih nikad nisam imala i onda nakon stimulacije po dvije na lijevom i desnom jajniku, hvala Bogu nestale su i prije krvarenja. Mozda mi je pomogao caj, mozda nije, ne mogu tocno znati, a i ne djeluje jednako na svaku od nas.
    Drzim fige da pukne do sljedece m.

  11. #2311
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Hvala! Nadam se... Probat ću s vrkutom. Već sam ju pila pa sam prestala prije 2 mjeseca. Pogledat ću i za one kapi pa ću vidjeti...

  12. #2312

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Cure pozdrav...zanima me mogu li na prvi pregled doci sa svojim nalazima i muzevim spermiogramom(koji inace nije dobar) i koji je najbrzi nacin da donesem sve sto treba,jer nisam iz Zg?Da odmah trazim neke uputnice ako trebaju od svog gin.Hvala

  13. #2313
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Bee11 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure pozdrav...zanima me mogu li na prvi pregled doci sa svojim nalazima i muzevim spermiogramom(koji inace nije dobar) i koji je najbrzi nacin da donesem sve sto treba,jer nisam iz Zg?Da odmah trazim neke uputnice ako trebaju od svog gin.Hvala
    Mozes doci sa svojima nalazama...
    Dr.pogleda i kaj bude nedostajalo bude ti rekla i to napravis onda iduci ciklus...

    Ja sam imala svoji papa brisovi krvna grupa markeri i od muza spermogram i markeri... hormoni sam vadila iduci ciklus i nakon toga isla u postupak...

    Ako nesto krivo napisala neka netko me ispravi!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  14. #2314

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala puno na info..nedostaju mi samo markeri.To dobijemo uputnice od svog lijecnika ili ginekologa?

  15. #2315

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Da li je itko ikada imao manju pauzu od 6 mj izmedju dva stimulirana na Vuku ili je to bas takvo pravilo i nema iznimaka?

  16. #2316

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    138

    Početno

    Kengu jedna zena koju znam je isla u drugi postupak za oko 3 i pol mj. E sad jel iznimka ne znam, mogu pitat. Ali koliko se sjecam rekli su joj oko 3mj ako je sve ok i ako nema nikakvih problema poslije stimulacije..

  17. #2317
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ja sam imala pauzu od 2 mjeseca između stimulacija i tada sam ostala trudna. Mene su pitali hoću li za 2 - 3 mjeseca, jesam li spremna...

  18. #2318

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Ma cula sam da je minimalno 6 mj pa zato pitam, a znam da nije svuda i onda mi nije logicno.

  19. #2319
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Bok. Samo da vam javim, jucer imala prvi uzv, jedno srce nam kuca ❤ molimo Boga da i dalje bude sve u redu. Svima vam zelim svu srecu. Pozdrav

  20. #2320
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vanessaa prvotno napisa Vidi poruku
    Bok. Samo da vam javim, jucer imala prvi uzv, jedno srce nam kuca [emoji173] molimo Boga da i dalje bude sve u redu. Svima vam zelim svu srecu. Pozdrav
    Cestitam draga!!!!

    Koliko jucer bilo tt???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  21. #2321
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Citiraj Kengurica prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je itko ikada imao manju pauzu od 6 mj izmedju dva stimulirana na Vuku ili je to bas takvo pravilo i nema iznimaka?
    Ja sam odmah sljedeći mjesec bila u postupku i nikakvu pauzu nisam imala

  22. #2322
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Vanessaa - odlično... čestitam!
    Jelena - ozbiljno? Nisam znala da je moguće da nemaš pauze barem jedan ciklus!?

  23. #2323

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Vanessa čestitam!
    Jelena, jel jedan od ta dva postupka bio prirodnjak?

  24. #2324
    jelena30 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    87

    Početno

    Kengurica ne ja sam ti uvijek išla u stimulirani zbog naše dijagnoze

  25. #2325
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Ljube555 bilo je 6+1
    Hvala vam ☺

  26. #2326

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Sad tek vidim da ste azoo.

  27. #2327
    sretnaofca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    283

    Početno

    Vanessa cestitaam! Nastavite kucati zajedno i dalje!

  28. #2328
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Gdje ste nestale? Kakvo je stanje? Ja bih trebala sutra procuriti i ako nema više ciste onda konačno postupak. Kuc-kuc, da nešto ne prizovem... Mada ne znam hoće li mi se ciklus produžiti zbog duphastona!?
    Posljednje uređivanje od Vaki : 14.05.2018. at 23:55

  29. #2329
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Vaki drzim fige da nema ciste i da krenete u postupak.
    Ja sam na mirovanju, ustanem samo na wc i za stol. Dugo sam imala smedi iscjedak, sljedeci uzv imam za tjedan dana, neznam kako cu izdrzati jer svako malo osjetim lagano peckanje u podrucju maternice i jajnika, kao da se seli sa jednoga na drugo, pa pritisak, zna malo i zaboljeti, ludim jer neznam sta je normalno a sto nije. Prate me i mucnine, bolne grudi nekad malo jace nekad jedva osjetim da je bol prisutna...

  30. #2330
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Joj, mila! Znam kako ti je... Kad se beba počne micati onda će ti biti lakše.

  31. #2331
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vanessaa prvotno napisa Vidi poruku
    Vaki drzim fige da nema ciste i da krenete u postupak.
    Ja sam na mirovanju, ustanem samo na wc i za stol. Dugo sam imala smedi iscjedak, sljedeci uzv imam za tjedan dana, neznam kako cu izdrzati jer svako malo osjetim lagano peckanje u podrucju maternice i jajnika, kao da se seli sa jednoga na drugo, pa pritisak, zna malo i zaboljeti, ludim jer neznam sta je normalno a sto nije. Prate me i mucnine, bolne grudi nekad malo jace nekad jedva osjetim da je bol prisutna...
    Draga...sve isto i kod mene.... tako od pocetka cim sam napravila test...od tog dana krenulo...i jos dan danas zna tako zaboliti da mi da nesto nije uredu... prsa isto tako malo osjetim malo ne... i stalno skoro prisutni neki grcevi . Danas je 7+5

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od ljube555 : 17.05.2018. at 06:39

  32. #2332
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Ljube555 meni je danas 8tt. Nekako cu izdrzati do srijede i nadam se da ce biti sve uredu, koliko god se trudim da budem smirena i mislim pozitivno nejde bas, strah je stalno prisutan. Drzim fige i zelim ti srecu, neka nam kucaju srca od nasih bebaca.

  33. #2333
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vanessaa prvotno napisa Vidi poruku
    Ljube555 meni je danas 8tt. Nekako cu izdrzati do srijede i nadam se da ce biti sve uredu, koliko god se trudim da budem smirena i mislim pozitivno nejde bas, strah je stalno prisutan. Drzim fige i zelim ti srecu, neka nam kucaju srca od nasih bebaca.
    Meni u sub.8+0... a u utorak isem na kont. Svi dr.neznaju kaj sa tim 3gv i plod koji bio 2.7mmodg.za 5+6 u utorak. A meni bilo tad 7+3 ...to je tam ta razlika izmedu 1 i 3GV dok 3gv tek pojavila se.... dr.u nalaz stavio pod upitnik... ali neznam dal moguce da pojavi se prvo plod a kasnije malo otkucaji srceka????

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  34. #2334
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ne znam Ljube, valjda može! Držim vam fige curke da sve prođe savršeno.

  35. #2335
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Ljube neznam ni ja, meni ti je ovo sve prvi put pa neznam kako bi trebalo biti. Kao sto vaki veli valjda moze, drzim i ja fige da u utorak bude sve uredu. Vaki hvala.
    Evo kod mene bilo sa 6+1 GV promjera 16mm, sa odjekom za plod CRL 6,3 mm i vidljivi otkucaji srca.

  36. #2336

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    evo da se i ja prijavim.. imam vec 2 klinca sa VV i sad smo isli po zadnje smrzlice.. imali 2 blastocite, ali jedna nije prezivjela odmrzavanje , a drugu cuvam na toplom
    i sad cekam ... plan mi je sutra radit test

    vidim neka stara poznata imena, ali svima zelim puno srece...

  37. #2337
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Malena19 drzim fige da test bude pozitivan. Lijepo je procitati da vec imas 2 klinca, meni odmah daje nadu mada se trenutno borim sa strahovima.
    Bas sam na dnevnom ulosku imala mali komadic kao tamne zilice, neznam kako bi to opisala, nije ostavljalo tragove krvi. To mi se vec desavalo poslije bete uz smedi iscjedak i jako tamne zilice. Dr.mi je rekla da imam par manjih hematoma pa se nadam da cure hematomi.
    Dal je koja imala takvo ili slicno iskustvo?

  38. #2338
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Malena - sretno! Vidim da to kod vas lijepo ide, bez puno ponavljanja postupaka pa vjerujem da će i ovaj put biti tako.
    Vanessaa - dešava se to s hematomima, ali znam da te plaše ti tragovi nakon brisanja... Probaj ne brinuti toliko.
    Kiss!

  39. #2339
    Vanessaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    36

    Početno

    Vaki hvala ti puno

  40. #2340
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Vanessaa prvotno napisa Vidi poruku
    Malena19 drzim fige da test bude pozitivan. Lijepo je procitati da vec imas 2 klinca, meni odmah daje nadu mada se trenutno borim sa strahovima.
    Bas sam na dnevnom ulosku imala mali komadic kao tamne zilice, neznam kako bi to opisala, nije ostavljalo tragove krvi. To mi se vec desavalo poslije bete uz smedi iscjedak i jako tamne zilice. Dr.mi je rekla da imam par manjih hematoma pa se nadam da cure hematomi.
    Dal je koja imala takvo ili slicno iskustvo?
    Ajme draga meni curi smedi iscjedak od 4+5 tt a danas sam 7+6 i stalno ga imam. Ponekad manje ponekad malo vise. I jednom bilo na hitnoj ali sa bebom sve super...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #2341
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bila sam danas na pregledu, cista je još uvijek prisutna pa opet ništa od postupka. Eto, mene baš neće... Sad sam dobila kontracepciju. Koja ironija! Do 10.7. se prima u postupke pa se iskreno nadam da će do 6. mjeseca nestati ta cista jer ću u protivnom poludjeti.

  42. #2342

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Vanessaa prvotno napisa Vidi poruku
    Malena19 drzim fige da test bude pozitivan. Lijepo je procitati da vec imas 2 klinca, meni odmah daje nadu mada se trenutno borim sa strahovima.
    Bas sam na dnevnom ulosku imala mali komadic kao tamne zilice, neznam kako bi to opisala, nije ostavljalo tragove krvi. To mi se vec desavalo poslije bete uz smedi iscjedak i jako tamne zilice. Dr.mi je rekla da imam par manjih hematoma pa se nadam da cure hematomi.
    Dal je koja imala takvo ili slicno iskustvo?
    Hvala
    Posljednje uređivanje od malena19 : 20.05.2018. at 01:53

  43. #2343

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Vannessaa, zeza me forum pa valjda neće biti 100 istih poruka
    Ja sam sa mladim imala hematom i bilo je i zilica i kapi krvi i sve je super završilo. Trajalo nekih 10tak dana. Jedino mi je dr povećala utrice na 3x2. Vjerujem da ce sve biti ok

  44. #2344

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Zeza me forum pa nisam mogla postati prije, ali meni jutros pozitivan test
    Presretni smo, ali sam i oprezna jer znam da još svasta moze poći po krivu... valjda obrambeni mehanizam jer mi je nevjerojatno da iz 4 transfera dobijemo 3 bebe

  45. #2345
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj malena19 prvotno napisa Vidi poruku
    Zeza me forum pa nisam mogla postati prije, ali meni jutros pozitivan test
    Presretni smo, ali sam i oprezna jer znam da još svasta moze poći po krivu... valjda obrambeni mehanizam jer mi je nevjerojatno da iz 4 transfera dobijemo 3 bebe
    Cestitam draga!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #2346
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Eto, lijepo sam ti rekla da će to kod vas brzo... Malena, fino odmaraj i čuvaj bebicu.

  47. #2347

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Vaki prvotno napisa Vidi poruku
    Eto, lijepo sam ti rekla da će to kod vas brzo... Malena, fino odmaraj i čuvaj bebicu.
    da, pogodila si.. meni nikako da sjedne.. bas se bojim veseliti

    kako sad ide vadjenje krvi? sa drugim sam vadila privatno jer su bili na godisnjem kad sam trebala vaditi, a sa starijim je bilo davno

    u koliko dodjem? javim se sestrama pa odem na 1 kat i zovu me ili je drugacija procedura?

  48. #2348
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Ja sam to obavila u svom kraju, a ne na VV. Njima sam javila vrijednosti i dogovorila pregled.

  49. #2349

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Vaki, zasto do 10.7.? Zbog godisnjih ili krece to preuredjenje koje je netko spominjao? Ako je zbog godisnjih do kad ne rade postupke?

  50. #2350
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Nije mi rekla zašto, samo je navela da idući ciklus trebam doći jer nakon 10.7. više ne primaju u postupke.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •