Stranica 54 od 77 PrviPrvi ... 444525354555664 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,651 do 2,700 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2651
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj lovelylace prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno drage cure, puno ste mi pomogle i olakšale.
    Svi nalazi su nam s VV tako da vjerujem kako nećemo morati raditi duple.
    HSG je provjera prohodnosti jajnika? Da li to radim također gore kod njih? Na koji način se to radi, ultrazvučno?
    Kakve markere radimo suprug i ja? Nadam se ne tumorske.
    Markeri na hepatitis i takve... prohodnost jajovoda oni bude rekli kakav treba .. vise manje traze rtg...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #2652

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Da, prohodnost jajovoda. Mozete kod njih, vas ginekolog vam da uputnicu. Kod njih je rengensko snimanje. Ja sam isla privatno na ultrazvucno.
    A markeri na hepatitis b,c, sifilis i hiv

  3. #2653

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    cure, od kad papa vrijedi 6mj a ne godinu dana?
    izgleda da nisam u toku...

  4. #2654

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Mislim da papa je godinu dana ali su brisevi pola godine. Ja sam to kreten skroz smetnula s uma, a radila sam sve lani u 10. mjesecu i sad ne znam dal budem stigla prije početka novog ciklusa, tek drugi tjedan mi gin. ima termin, i to samo ako ne procurim prije. Sad još i sama sebe sabotiram, genijalka.
    Kakva su vam iskustva, hoće vas uzeti u postupak ako nalaze donesete naknadno? Teško, jelda

  5. #2655

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    sestra mi dva puta ponovila da i papa vrijedi 6mj. tako da potežem neke veze da mi papa bude gotov dok budem trebala ici za nekih 2 tjedna.
    A moj papa mi star 9mj...

  6. #2656
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Cure, pozdrav!

    Ima ko informaciju da li su dobili dozvolu za rad od ministarstva? Ja sam sad zvala da pitam dal su preselili u nove prostore posto mi je aih sredinom desetog mjeseca, ali mi je samo rekla da zovem pocetkom desetog.

  7. #2657
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Od 10. mjeseca počinju s postupcima. Sad su još uvijek samo dogovori i pregledi općenito. Nisu još sve preselili.

  8. #2658

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Ja sam isto nedavno zvala i sestra je rekla da papa i brisevi vrijede 6mj, a markeri 1 godinu.
    Meni su isto ovaj mjesec istekli tako da sam bris napravila kod svoje ginekologice, a papu privatno jer mi inace ne bi stigao da sam kod svoje radila

  9. #2659
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Okej, drzim fige da tak i bude!
    Hvala puno na odg. Vaki!

  10. #2660

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Javljam se iz cekaonice, bila na konzultacijama kod Podgajskog. Postupci jos nisu krenuli, i kazu moze bit za 2,5 ili 15 dana, nista se jos ne zna za sigurno.
    Meni svakako savjetuje jos jedan ciklus pauze prije feta.
    Za vas ostale nadam se da se krece sto prije

  11. #2661

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj bulj prvotno napisa Vidi poruku
    Javljam se iz cekaonice, bila na konzultacijama kod Podgajskog. Postupci jos nisu krenuli, i kazu moze bit za 2,5 ili 15 dana, nista se jos ne zna za sigurno.
    Meni svakako savjetuje jos jedan ciklus pauze prije feta.
    Za vas ostale nadam se da se krece sto prije
    Ima uopće kaj ljudi gore ili je sve prazno?
    Ja sam se pomirila da ću propustiti još jedan ciklus, počeli oni raditi ili ne, moram riješiti briseve i papu.

  12. #2662

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Pa ima ljudi, odradjuju konzultacije i uzimaju uzorke za spermiogram. Dovoljno da sam ja zakuhala od zagusljivosti kad sam jutros usla.
    Briseve cekas cca 1 tjedan, a ja sam ljetos papu napravila kod svog gin i onda taj uzorak sama nosila na mirogojsku i predala kao privatno, za cca 300 kuna i papa mi je bio nakon 1 tjedan. A mozda ti i progledaju kroz prste, ko zna

  13. #2663

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ma nisam iz Zg, ne znam kak bi to kod nas funkcioniralo, a i posložila sam se da neću sad silovat situaciju kad već toliko čekamo, još mi je gore kad si stvaram dodatni stres. Pa da mi se desi da ja riješim briseve a oni i dalje ne prorade

  14. #2664

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Samo da javim,danas zvala na VV radi postupka za FET,papu I briseve moram radit nove,ja imam od 3mj ove godine,znaci ipak vrijede 6mj,mada sam znala da mi nece vrijedit,al sam zvala radi info,sa postupcima nisu jos krenuli,pola preselili pola ne kaze sestra taman kad cu ja dobit nalaze oni ce pocet,tako mi rekla,eto

  15. #2665
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Dosta neodredeno... Ali ja pretpostavljam da mi ovaj ciklus onda otpada jer trebala 3dc ici na pregled i krenut s klomifenom prije inseminacije. Taj 3dc bi bio sad negdje krajem tjedna (cekam jos da (ne) stigne m). Realno nece mi davati terapiju ako ne znaju dal ce kroz dva tjedna raditi postupke...
    Ah, bum zvala jos ali kak mi se cini da nis od toga do 11mj...

  16. #2666

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    bila danas gore, i doktorica kaze da bi mi iduci ciklus, sto je krajem ovog mjeseca, obavili FET, ali da ne zna hoce li do tada dobiti dozvolu za rad...
    tako da se i dalje nista ne zna...

  17. #2667
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    No krasno. Znaci oni su se u biti preselili ali ministarstvo odugovlaci? Pa da, fucka se njima. Kak oni imaju s drzavnim bolnicama, njima to ne treba.

  18. #2668

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Dosta neodredeno... Ali ja pretpostavljam da mi ovaj ciklus onda otpada jer trebala 3dc ici na pregled i krenut s klomifenom prije inseminacije. Taj 3dc bi bio sad negdje krajem tjedna (cekam jos da (ne) stigne m). Realno nece mi davati terapiju ako ne znaju dal ce kroz dva tjedna raditi postupke...
    Ah, bum zvala jos ali kak mi se cini da nis od toga do 11mj...
    Neće ti krenut s terapijom sigurno ako nisu počeli raditi, ja sam tak zvala krajem prošlog tjedna (uspjela sam ipak isposlovati briseve i papu) i rekla je sestra ništa, nadamo se da će idući ciklus. S tim da mi je rekla da su još radovi i da ministarstvo tek na kraju dolazi, nije da samo njih čekaju, jer sam pitala dal treba dignut frku u medijima malo pa da se pokrenu. Još smo se smijale kak bude im super kad im navalimo svi mi koje tak fino odgađaju već dva mjeseca.
    Ali strašno je to, meni je sljedeći ciklus negdje oko 23.10., pa nakon toga ciklus pauze, i evo već Božića kad oni opet ne rade, samo mi curi vrijeme, i još nek me budu silili i dalje na aih, a imamo već dva neuspješna i ne želim više gubiti vrijeme na to... koma

  19. #2669

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ima li netko novijih informacija o pocetku primanja u postupke?

  20. #2670

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko novijih informacija o pocetku primanja u postupke?
    kolegica mi ide gore obaviti uzv i hormone, tako da znam da to odrade, a onda za dalje se čeka još uvijek, koliko trenutno znam...

  21. #2671

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    danas zvala gore. preselili su se, ali sala ne radi jos uvijek...

  22. #2672

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Sta tocno znaci to jos uvijek? Ja ocekujem 1.dc negdje za vikend, a spremam se na fet, sto bi bilo znaci za cca 2 tjedna. Mislis da bi mogla sala do tad bit konacno spremna? Poludit cu ako mi opet odgode, dosta mi je cekanja

  23. #2673

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Moja prijateljica je maloprije bila na konzultacijama, pa je usput upitala kad bi trebali pocet sa postupcima. Rekla je doktorica ko iduci cetvrtak, al da se nazove svakako prije jesu poceli. Ja se nadam da ce pocet ovaj mjesec

  24. #2674

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Prestrasno je sto se to toliko odugovlaci, pogotovo ako se sada ceka samo odobrenje Ministarstva...usput, zna li netko koliko markeri na hiv i hepatitis smiju biti stari?

  25. #2675
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Nemojte mi se smijati sad ali... Jel se inseminacija odvija isto u sali ili?

    Mislim da su markeri godinu dana Sladja, ali nemoj me drzati za rijec.

  26. #2676

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Bobice, sve se odvija u istoj sali na istom stolu… Bar je tako bilo do sad.
    Nadam se uskoro za sve nas.
    Markeri su godinu dana, s tim da ih za fet ne traze, pa ako imas smrznuto ne trebas nove markere

  27. #2677

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala na info, zaboravila sam šta su mi rekli za markere pa me bilo strah da nisu mjenjali kao i za papu...krenuli smo u proljeće prikupljati papirologiju za bracu ili seku nakon 4 god pa napokon imamo sve, čekam samo da počnu i primati u postupke.

  28. #2678

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    Citiraj bulj prvotno napisa Vidi poruku
    Sta tocno znaci to jos uvijek? Ja ocekujem 1.dc negdje za vikend, a spremam se na fet, sto bi bilo znaci za cca 2 tjedna. Mislis da bi mogla sala do tad bit konacno spremna? Poludit cu ako mi opet odgode, dosta mi je cekanja
    ja također ocekujem mengu za vikend. i isto sam za FET.
    ali nece nas uzeti dok god ne prorade, jer ne znaju hoce li dobiti papire za ta 2 tjedna, dok cemo mi trebati u salu...
    tako da 99% preskacemo ovaj ciklus, nazalost.

  29. #2679
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno


  30. #2680

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Danas 1 dc, zvala, jos nista… Ispalit cu! Rekla sam se sestri da se nadam da necu opet u odgodi zbog blagdana zavrsit…

  31. #2681

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    i ja čekam sutra, preksutra, plače mi se od muke... ne znam, kakva je procedura ako s hoću negdje prebaciti? pretpostavljam da mi oni ništ od nalaza neće dati van, ja sam svaki put dobila nešt sitno... a i kolko se čeka po drugim bolnicama, koju onda odabrati od ostalih? mislim, znam da me neće sigurno tak s danas na sutra uzeti u postupak, ali tolko sam već jadna da samo pretačem opcije u glavi, a trenutno mi se sve čini bolje nego tu di smo zaglavili...

  32. #2682

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Evo jos jedne jadne ;( dobila upravo i toliko cekala da dobijem da idemo a koliko vidim nista ovaj put, zvati cu sutra tek toliko da se javim, a onda cekam...

  33. #2683
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj bulj prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 1 dc, zvala, jos nista… Ispalit cu! Rekla sam se sestri da se nadam da necu opet u odgodi zbog blagdana zavrsit…
    To i mene zanima, sad u Prosincu taj period oko Bozica i Nove godine da li imaju kakvu stanku? Ovo nam je prva godina na VV i ne znam dal imaju kakav zimski godisnji?
    Jer realno ja (a znam da nisam sama u tome) cekam jos od ljetnih godisnjih. U 6.mj. bio hsg, rekli javit se u Rujnu, tak da od Lipnja cekam. Nadam se da necu cekati do 2020e...
    Pa eto ak zna netko dal imaju kakvu zimsku stanku bit cu vrlo zahvalna na informacijama!

  34. #2684

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Lani je bila pauza negdi do polovice sijecnja cini mi se. Ja sam u svibnju imala spontani, jos jedan me smrzlic ceka, i vec je u srpnju mogao bit moj, al evo jos cekam. A nisam bas ni u cvijetu mladosti. Mi smo startali prije godinu i 4 mjeseca na VV, na inseminacije nismo isli, a u tom peridou uspjeli amo samo dva transfera odradit. Jako puno izgubljenog vremena…

  35. #2685
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Stvarno nisu normalni......nemam rijeci eto!!!!!

  36. #2686

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Dogovorila sam se javiti dr.za histeroskopiju..zovem jedan dan ne javlja se,sestra kaže uzet če me broj i prenjet joj da se javi.Medjutim nista i tako zovem je i zovem i niš.Onda sam preko veze upala na dogovor za zahvat u drugoj bolnici.Bas sam razočarana izborom bolnice.Da li netko zna koliko se čeka nalaz hormona ?Iduči mjesec moram ih vaditi. A ZA HISTEROSKOPIJU dobila sam tonu nalaza za izvaditi...

  37. #2687

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno Muke po Vuk Vrhovcu

    Ušla sam u proces prije godinu i pol dana, prvo nisu bili dobri nalazi cervikalnih briseva, izgubila 2 mjeseca, zatim visok tsh i otkrili mi hashimoto, čekala pregled kod njihovog endokrinologa i uzimala terapiju, na to sam izgubila 3 mjeseca, zatim otkrili polip i dogovarali i odgađali operaciju koja je na kraju obavljena opet izgubila 3 mjeseca, zatim propujivanje jajovoda, dodatnih 3 mjeseca, jer nisam mogla s mengom uskladit termin a samo ih par primaju na dan, u 6 mj nakon propuhivanja doktor mi kaže javite se za mpo no bilo im je prekasno, ošli na godišnji, došla u 8 mj. Kaže doktorica u 9mj idemo u postupak ja sretna napokon Bože će do toga doći, no zovem i ništa, zovem i ništa, kraj je 10mj i s kužim da mi pola nalaza više ne vrijedi, sad žurim privatno obavljati papu i cervikalne briseve jel se nadam da ću ući napokon u postupak još ove godine. Toliko o mukama koje prolazim a vjerujem kako nisam jedina

  38. #2688

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Da li ima netko informaciju da li su krenuli sa postupcima? Ja sam u proces krenula prije godinu dana i do sada sam imala samo jedan transfer u lipnju i od tada cekam za novi postupak.

  39. #2689

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    virovitica
    Postovi
    79

    Početno

    imam friške informacije, sestra kaže da ne vjeruje da će i za 2 tj. proraditi (kada bih ja osobno trebala dobiti M).
    tako da meni ocito propada i 11. i 12. a bome i 1.mj zbog neradnih dana, jel

  40. #2690

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Strasno

  41. #2691

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Nas dvije se pratimo u ciklusu, i ja ocekujem M za 2 tjedna, a onda u 12om bi transfer ispao taman negdje oko bozica, sto nema sanse da ce radit. Katastrofa, bas sam razocarana

  42. #2692

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Evo jos jedne koja ceka mengu za 2 tj...citam i ne vjerujem da jos ne pocinju raditi.

  43. #2693

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    I ja danas zvala.. Kaze sestra mozda krajem mjeseca pocnu, no ni to nije sigurno. Takoder cekam fet jos od ljeta.. pitala sam i za pauzu oko bladgana, kaze da kada krenu nece stati bez obzira na praznike.. al sto kada nikako da krenu.. cure koje cekate fet jel razmisljate da prenesete stanice u neku drugu kliniku?

  44. #2694

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Ja sam razmisljala o prebacivanju, pa sam malo googlala, pa vidim da se spominju neka povjerenstva, zamolbe i cekanja od par mjeseci na odobrenje pa mi dodje na isto. A bila sam stvarno zadovoljna gore, i navikla sam se vec na sve, pa mi se bas i ne prelazi u drugu kliniku

  45. #2695

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ja nemam ništ smrznuto, al razmišljala sam još prije dva ciklusa otići negdje drugdje, pa sam odustala razmišljajući da taman kad tamo riješim sve kaj treba se i tu osposobe... sad vidim da je to bilo skroz krivo... oko 18.11. bi trebao krenuti novi ciklus, a i taj čini se propada.
    a taman mi je prije dva tjedna kad sam zvala gore sestra govorila da još samo malo da se strpim, čak da obećaje da će početkom studenog proraditi... i eto na.

  46. #2696

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Upravo to... imala sam osjecaj da je ziher da ce u studenom proradit.. kao "pricekajte jos jedan ciklus"..i onda zovem u pon 04.11. i kaze nist (spominjala mi je da u labosu nesto nije u redu)..

  47. #2697

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Ja se nalazim u istoj situaciji sa Vama drage..čekamo postupak od ljeta. Ali nema predaje.Iskreno koliko god nam je teško,kužim i sestre na odjelu.Nije im lako kad im svako malo daju informacije,a onda su opet krive.Vjerujem i iskreno se nadam da će konačno krenuti sa postupcima i mislim da nema smisla sad se prebacivati.(jer su procedure malo komplicirane koliko vidim,a opet sad sve prolazit sa nalazima i listama čekanja po drugim bolnicama..hmmm...dođe se na isto) Možda baš sad krenu.Koliko vidim po stranicama klinike imaju dane otvorenih vrata za šećerne bolesti,znači da se ipak sve pokreće. Drage,nema predaje,ako smo uspjele dosad,možemo i dalje! Samo hrabro.

  48. #2698

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    klasa optimist, mislim da nam treba tu jedna takva

  49. #2699

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Naravno da sestre nista nisu krive.. mene najvise muci sto se borim s endometriozom.. sad je vec godina dana kako sam operirana.. i bojim se vracanja bolesti i ponovne operacije.. a vrijeme samo ide.. ako ima jos koja cura s endometriozom neka pise svoja iskustva..

  50. #2700

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Imali je netko mozda novijih informacija? Jeste li sto zvale gore?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •