Stranica 61 od 77 PrviPrvi ... 1151596061626371 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,001 do 3,050 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #3001

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ivana2009,hvala,naravno javit cu,ma prezivjela sam ja puno toga jos,gubitak bebe u 22tjednu trudnoce,inducirani porod,dva dana nakon toga kiretaza,tako da mi punkcija najmanji problem,ma jake smo mi zene ni neznamo koliko

  2. #3002

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Baš mi je žao
    Poznam toliko cura koje ostanu trudne slučajno, često neželjeno, a većinom uredne trudnoće i ne znaju cijeniti to... a sve više žena s problemima koje se do rođenja zdrave bebe baš svega natrpe... a vrijeme ide...

  3. #3003

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Žene, držim vam fige, ja se isto nadam krajem idućeg tjedna krenuti po smrzliće, javljajte kak ste, lakše je kad ovo zajedno prolazimo <3

  4. #3004

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Smrzliće? Koliko u vv embrija vraćaju (ako naravno uopce ima više od 1)? O čemu to ovisi?

  5. #3005

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga hvala,mi imamo jos taj jedan par od 2017,po koje smo krenuli jos u 5mj,al eto samo nikako.
    Ivana2009,mene su pitali dal zelim da mi vrate 1 ili 2,tako da smo se odlucili na 2,kao i u prijasnjim postupcima,a ostale su tako i zaledili po 2.
    Posljednje uređivanje od tiara85 : 20.06.2020. at 19:51

  6. #3006

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Tak smo se i mi odlučili, da smrznu dva a samo dva su nam na kraju i dogurala do blastociste, drugih nemamo. I odlučili smo ako ovi ne uspiju mijenjati kliniku, jednostavno smo tu previše vremena izgubili...
    Tiara, od ovog svibnja ili prošle godine čekate na FET?

  7. #3007

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga,od prosle godine,kenuli i eto cista,dobila duphaston tablete pa m na 19 dan ciklusa,opet nista kao, zbrckan ciklus,tada oni otisli na godisnji,kad su se vratili eto problemi sa endometriom nije mi se od estrofema uopce debljao,do 7,5 dalje nista,tada sa dr. dogovorli prirodni fet bez lijekova,opet cista,pa uzeli pauzu,napravila novu papu i briseve i u 3mj opet,i konacno sve u redu i tad mi prekinuli radi korone.
    Mi smo ih imali sveukupno 6 do 5 dana,dva odma vratili 5 dan i tad sam ostala trudna al eto nije dobro zavrsilo,pa kad sam se malo smirila otisli po jos 2 al tada nista i eto jos imamo ta dva

  8. #3008

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ajme Tiara, a ja ludim ovih šest mjeseci, čovječe, ovo vaše je još duže i kompliciranije, baš mi je žao.
    Sad bude nam dobitni, mora se nešt pokrenuti, mora!

  9. #3009

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ma KajTeBriga,nekome treba duze,nekome krace,al kad pogledas sve se mi borimo za isto,tako da smo na istom,nema tu neke razlike,svima nam zelim da nam uspije ovog puta,javljam sutra sta sam rijesila

  10. #3010

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Tiara... jesi li uspješno riješila???

  11. #3011

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Evo cure,jesam,sve u redu,nema ciste,idemo dalje,dala mi estrofem od danas i sljedeci ponedjeljak kontrola.ja sam odma na salteru rekla da sam dosla nenajavljeno i da mi je m uranila i da neznam dal ce bit problem sa upitnikom,pogledala je datum i rekla da je ok.

  12. #3012

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Super! Ma nemaju što komplicirat s upitnikom pa baš da i je dan-dva razlika... sad samo daljeee...

  13. #3013

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    A eto neznam,vjerojatno onda racunaju 14 dana do dolaska a ne do m. Zao mi je sto nekima prekidaju zbog tog,jos smo morali potpisat pristanak na postupak za vrijeme korone,i pristanak na odmrzavanje embrija,dobro da je suprug bio samnom jer nisam znala da nije dozvoljena pratnja.

  14. #3014

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ja evo obavila pregled, sutra moram opet u 8:00, folikul navodno vodeći samo 1, al nije još taman dovoljno velik da se odredi dan štoperice i punkcije... valjda će do sutra narasti jos malo...

  15. #3015

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure, ljuta sam i tužna, moj folikul nij uopce narastao nego se počeo mijenjat u nešto čudno (nije vise sav kak treba biti crni, počeo dobivat neke sive sjene) i doktorica odustala od postupka jer takav folikul ne može imat uspješnu ovulaciju pa nema smisla ni čekati ni štoperica ni punkcija...

  16. #3016

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ivana, užasno mi je žao, stvarno. To stalno iščekivanje i odgađanje je nešto što meni stvarno najteže pada, a što smo duže u tome sve teže i stvarno mi je žao čuti takve vijesti. Isplači se, ja si uvijek uzmem dva tri dana da ležim i plačem, bez tog bi se valjda raspala po putu.
    A što je rekla dr., moraš pauzirati ciklus ili možeš odmah idući mjesec? I jesu ti to sad računali ko postupak?

  17. #3017

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ajme Ivana,zao mi je,neznam sta da ti kazem,stvarno,najgore je to sto kad ides tamo nikad neznas sta ce bit,dal ce bit sve ok il ne,meni se vrti vec sto pitanja u glavi a gdje je tek ponedjeljak,ako je sad bilo sve ok to me znaci da ce na iducem pregledu bit ok,i to me ubija,al ono stvarno.

  18. #3018

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Nece računati da je to bio postupak, nego samo folikulimetrije i mogu odmah sljedeci ciklus ispočetka, tako da danas opet šaljem novi trijažni upitnik i moram utriće stavljat svejedno. Ima folikula jos (crnih), ali malih, njih se u ovom slučaju ne uzima u obzir.
    3.dan ciklusa je dr. (Ali ne ovoj koja me tri put nakon tog gledala) taj jedan folikul bio čudan (prevelik za 3.dc), dvoumila se jel da mi daje terapiju klomifena uopce ili pričekat sljedeci ciklus... jos sam jucer pitala jel moguce da je tu neki problem... ispalo je da nije od pocetka bilo ok... a ova dr.smatra da se to nikak nije moglo vidjet na uzv 3.dc, da sam ja nest krivo skuzila...
    Ma prije mene dosla neka zena na punkciju, nakon štoperice sa svime što treba, suprug vec dao i svoj uzorak i na uzv očito isto neki problem i poslali ih doma...

  19. #3019

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ajme koliko komplikacija po putu znaš kaj, ako ti ne računaju ko propali postupak, možda i nije nam kraju loše sve ispalo, možda te mogla u startu opisati pa bi bilo ok, a ovak zapravo nisi tak puno izgubila. Osim još mjesec dana i još buket živaca, jel.
    Ja u petak idem gore na prvi pregled za FET, doslovno strepim kaj mi bude ovaj put pošlo po zlu.

  20. #3020

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ma nisam skroz u bedu, nije mi postupak barem iskoristen, a bolje ovak nego da punkcijom ispadne 0 js... po prirodi sam optimist, taman s novom mengom mi počinje godišnji pa ću smirenije to sljedeći ciklus rješavati. Držim fige za petak Kaj Te Briga, Tiara tebi za ponedjeljak!!! Ja ću sad odraditi s dječicom u školi ta dva zadnja dana i svjedodžbe i svu tu papirologiju, a onda s novom mengom u nove pobjede!!!

  21. #3021

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ivana,hvala,KajTeBriga,drzim palceve za sutra,sretno.Ja sam pocela pit sok od cikle,jest ananas,sve za endometrij,ananas jos nekako al od cikle mi muka cijeli dan,nemogu ga ni pomirisat a kamoli popit,al pijuckam nekako,silim se

  22. #3022

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Jel to radiš svježi ili kupiš? Jer ak je svježi probaj natrpat unutra nekaj da lakše ide, bananu, med, nešto slatko. Ja sam ovisnik o ananasu i inače, sa svježom ciklom se jako borim ali vjerojatno ću je i ja od danas ubaciti, drugi dan ciklusa je, valjda nije kasno.
    Tiara, kakav je uopće protokol za FET, jel oni čekaju ovulaciju ili je stopiraju? Nikad nismo došli do te faze i taj dio mi je zapravo nejasan *malosesramim*

  23. #3023

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Imam kupljeni,nije kasno,meni danas 6.dc,pa sam jucer tek pocela pit,al moram se prisilit cim vise da probam taj endometrij barem malo popravit.
    Ja sam uvijek isla sa estrofemom,daju ga kao za zadebljanje endometrija,mada meni ne koristi bas,onda ti prate to zadebljanje,e sad meni je na 16.dc bio 7,5,i na pregledu prije,rekli mi da je to kao zadovoljavajuce,mada bi trebao bit deblji,,i tad su mi odredili kad ce bit fet,ja sam ga imala na 20.dc.,a sad neznam kad ce,jednom su mi odgodili fet jer je bio 7,5,al je sljedeci put ispalo da je meni to normalno zadebljanje,nisam bas skuzila kako

  24. #3024

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ma ne budem ni ja danas krenula, pričekat ću sutra da vidim hoće li me uopće uzeti, da se ne forsiram bez veze. Sva sam optimistična

  25. #3025

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Drzim fige da te uzmu,i da bude sve u redu,ja jedva cekam ponedjeljak,a opet me neka nervoza hvata cim se sjetim

  26. #3026

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga,i?kako proslo,jesi uspijela?

  27. #3027

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    I? Jesi li Kaj Te Briga uspješno danas obavila na vv?

  28. #3028

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Jesam! Osjećala sam se prije ko da na streljanje idem, a onda nakon svega sam se sjetila zašto smo bili zadovoljni dok smo bili zadovoljni krenula danas s estrofemom, kontrola za tjedan dana, samo da se fino zdeblja

  29. #3029

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Jeeee...super,ajd sad cikla i ananas,hahaha,meni se povraca kad se samo sjetim na sok,jucer mi mama dala svijezu ciklu sa vrta pa ju sad jedem na salatu,mene vec sad uzasna nervoza hvata,do ponedjeljka cu poludit

  30. #3030

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Super! Držim fige da i dalje bude islo kako treba!!! Veselim se dobrim vijestima!

  31. #3031

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Tiara, jesi bila na vv danas? Kak je proslo?

  32. #3032

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Jesam,i dosla doma i prespavala cijelo popodne,od soka,moj endo 5mm na 10.dc,nakon estrofema,cikle,ananasa,nisam ocekivala previse nesto al sam se svim silama trudila da ga zadebljam al ocito kod mene nece i nece,u petak kontrola pa cemo vidjet dalje

  33. #3033

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav, ja imam sličnu situaciju. Bila sam u 3.mj i dogovor je bio da se javim 3.DC za terapiju i u 4.mj su zatvorili. Danas sam zvala jer mi je 1.DC i nisam skužila tu proceduru sa tih 14 dana? Dal se može danas poslati mail pa ako oni odg da uspijem do četvrtka tamo, il moram čekati iduči ciklus i poslati 14 dana ranije.. Uopće nekužim taj dio..

  34. #3034

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Uh, ne znam ti kaj pametno reći, jer mene nisu htjeli uzeti kad mi je par dana ranije stigla menstruacija. Čudno da ti nije sestra to uopće spomenula, ali probaj nazvati sutra pa pitati čisto da ne gubiš vrijeme. Iz mojeg iskustva imam osjećaj da neće proći, ali možda su malo ublažili to sve, ne znam ti konkretno odgovoriti.
    @tiara, jako mi je žao i jako držim fige da nabuja u zadnjih par dana. A i prošli FET-ovi su ti zbog endometrija odgađani, ak se dobro sjećam?

  35. #3035

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Hope91,ako su ti poslali upitnike i ako ti je danas 1.dc posaljes ispunjene njima 14 dana prije sljedece menstruacije,ako su ti tocne svaki mjesec,ako ne posalji dan dva prije sigurnije je i tad se najavis opet 1dc,ja sam poslal 14 dana prije i uranila mi m al su me uzeli jer mi taj dan kad sam dosla kod njih bilo tocno 14 dana,tako da neznam jel su me uzeli zbog tog il su sta ublazili,probaj nazvat sutra i pitat opet,al nevjerujem da ce te vec u cetvrtak uzet
    Posljednje uređivanje od tiara85 : 30.06.2020. at 22:14

  36. #3036

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga,imala sam jedan fet sa 7.5mm i nije uspio,tako da su mi kasnije odgodili,kao imamo super smrzlice i da bi bilo steta da pokvarimo sve,i sad me brine da mi opet ne odgode zbog tog sad kad nije cista ili bilo sta drugo a imam problema s tim od kad sam imala pobacaj i kiretazu,i nikad nije bio deblji od tad,neznam sta da radim vise,trpam se sa tim sokom i ananasom da mi netreba ni nista drugo za jest

  37. #3037

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Hope, probaj, ali telefonski provjeri jel moze tako, ali sumnjam jer meni 15.dc rekli za sljedeci ciklus odmah poslati novi uptnik da bude 14 dana prije dolaska poslan.
    Javi svakako sto su ti rekli...
    Tiara, pij ananas i ciklu i dalje, vjerojatno ce ti se zgadit, ali nekad treba tako... drzim fige da u petak bude barem 8-9 mm

  38. #3038

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ivana2009,ma trudim se,cak mi se sad ni ne gadi tolko,nekako nisam bas sigurna da ce doc do 8-9,al vidjet cemo,hvala cure,zelim nam svu srecu

  39. #3039

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    16

    Početno

    Jel se kojoj dogodilo da je ba punkciji endometrij 10 mm . A na dan transfera padne ispod 6mm i zbog toga nemoze biti ET-a. Koji bi mogao biti razlog?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  40. #3040

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ja do punkcije nisam stigla... endometrij mi, barem, nadam se, neće biti problem dok za to dođe vrijeme, jer je i sad dr.samo prokomentirala 15.dc da mi endometrij debeo... a i moj dr.gin kaže već godinu dana da je ok, trolinijski...
    Tiara, je li kod tebe bolje danas?

  41. #3041

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Eto mene,endo nije 8-9mm al je 7mm,kaze dr. da ce se to fino jos podebljat kolko treba do feta,dobila utrogestane od 5.7.fet je 10.7.

  42. #3042

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Super, eto, bit će to sad sve ok...
    Samo da nam korona ne zatvori vv

  43. #3043

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ma nece

  44. #3044

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ima li netko informacija kakvo je stanje u bolnici, rade li normalno? Poslala sam trijazni upitnik i iduci tjedan bi trebala u postupak ako sve bude ok pa tek toliko da cujem ako je netko isao ovih dana...

  45. #3045

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Sladja01,evo bas se vozim tamo,imam Fet danas,s tim da sam 48h prije trebala napravit test na covid,eto sad i to treba prije punkcije ili transfera al to ce ti rec ako udes u postupak,ako do tad ne ukinu

  46. #3046

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ma da, to su onda uveli ovih dana jer prije 10 dana kada sam slala trijazni upitnik nisu mi rekli. Sretno danas.

  47. #3047

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Tiara, zezaš! Pa ja sam bila u srijedu na FET-u, ni riječi o tome! Očito je to neka ful friška odluka, ja sam je izgleda taman izbjegla...

  48. #3048

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    KajTeBriga,ne zezam u pon mi poslali mail,a ja trebala nac gdje cu na test jer su guzve kod nas i narucuje se, a da se zbog tog ne vozim u zg,i jedva me ugurali nekako,ajmo rec malo prek veze jer mi sogorica radi na epidemiologiji

  49. #3049

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Da, i ja bila danas na pregledu i trebat ce covid-test prije punkcije... tiara, jesi danas imala fet?

  50. #3050

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    88

    Početno

    Ivana2009,jesam,vozim se doma u lezeci,al prvo cu se dobro najest,a od sutra lagano,lagane setnjice itd.
    Kad imas punkciju?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •