Stranica 55 od 77 PrviPrvi ... 545535455565765 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,750 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #2701

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Ja sam zvala neki dan i rekla je sestra nazvati krajem mjeseca jer će tada znati više informacija.

  2. #2702

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Zvala sam jučer, sestra mi je rekla da ambulante rade, ali sala još ne i ne može mi reći kada će proraditi...pitala me želim li ostaviti broj telefona da me kontaktira kada počnu primati u postupke tako da sada čekam poziv....
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 15.11.2019. at 14:32

  3. #2703

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    evo ja sam taman danas, još ništa i nema informacija kad će, sad zapisuju telefonske brojeve pa će nas svaku posebno zvati kad krenu raditi. al idem jedan dan kod doktorice, čisto da se vidimo i prođemo malo nalaze, da ne bi koji trebalo ponavljati pa nas još to zaskoči jednom kad krenu raditi.
    a taman i da počnu idući mjesec, meni će ovulacija taman biti onaj tjedan kad je božić, znači nema šanse, kaj u konačnici znači još dva ciklusa uništa.

  4. #2704

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Ma nekako sumnjam da ce krenuti prije blagdana.. najranije u 1.mjesecu sigurno.. ja sam se raspitivala i za prijenos zametaka u privatnu kliniku, dobila sam i formulare.. al me sestra uvjerava da ce prije oni krenuti nego ja prenesem zametke.. iako, ovi iz Ministarstva su mi rekli da 27.11. imaju sjednicu na kojoj daju odobrenja prijenosa.. samo ne znam kolko jos vremena za prijenos treba nakon odobrenja, i dali cu uopce stici skupiti potpise na Vuku do 27.11. Tako da dvojim dal da krenem u to il ne.. samo se bojim sto ako i u 1.ne krene Vuk radit, sto nikad ne mozemo biti sigurne kad je svaki ciklus za mjesec dana krecemo..

  5. #2705

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Eto zvala i ja danas, znala sam sta ce mi odgovorit, al barem da ostavim broj. I sad cekam poziv, uzas, to mi je jos gore nego ovo iscekivanje iz mjeseca u mjesec.
    Ne zelim prelazit u neku drugu kliniku, ali ako iza nove godine ne krenu, vise ne cekam.
    Zna li neka od vas moze li se krenit u novu stimulaciju ako imas smrznuto vec. Ja imam jedan embrio, pa sam mislila ako predjem negdje da se ne zezam sa prenosenjem, nego krenem ispocetka.

  6. #2706

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Evo imam ja info.. ja sam bila u privatnoj klinici na konzultacijama i rekli su mi da ne mogu u novi postupak ako imam smrzlice (ja imam 5 dvodnevnih). I dugo sam razmisljala sto i kako i isto odlucila ko i ti.. cekam do nove godine ako ne krenu idem dalje.. ne znam sto bi tebi rekli obzirom da imas 1, al kao prema zakonu ne smijemo u novi postupak ako imamo smrzlice..

  7. #2707

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Iz nekog razloga mi post nije prosao pa pisem ponovno.. meni su u privatnoj rekli da ne mogu u novi postupak dok imam smrzlice (ja imam pohranjenih 5 dvodnevnih).. mozda ce kod tebe biti drugacije kad imas samo 1.. al isto sam odlucila kao i ti, cekam do nove, ako ne krenu dat cu zahtjev za prijenos embrija..

  8. #2708

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Thx
    A onda cekamo skupa, nadamo se najboljem, spremni smo na najgore.

  9. #2709
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Cure - ja sam otišla privatno iako imam smrzliće na VV. Meni su rekli da ne mogu u novi postupak tamo gdje imam zsmrznute embrije, ali njih (privatnike) zakon ne koči po tom pitanju. Eto, tu sam i ostvarila trudnoću. Po smrzliće se vraćam za 2 god.

  10. #2710

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Ozbiljno? Ja bila kod privatnika i rekao mi da bi bili u prekrsaju.. mozda zato sto imam vise embrija.. kolko imas embrija na vuku..? ne znam kako to onda negdje moze negdje ne..

  11. #2711
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ovi Vakini su u prekršaju. Zakon o MPO jasno zabranjuje odlazak u novi postupak dok imaš smrzliće. I oni to sigurno znaju, samo koriste priliku što nema centralnog registra i nitko ih neće provjeravati.
    https://www.zakon.hr/z/248/Zakon-o-m...nutoj-oplodnji
    Članak 7, stavak 9

  12. #2712

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Samo da dojavim da su uzrok naših muka majstori koji su sve napravili i onda kad je sve bilo gotovo se skužilo da su zaboravili u laboratoriju složiti grijanje. #samouhrvatskoj

  13. #2713

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Postoje razne opcije za grijanje koje ne zahtijevaju 3 mjeseca i vise za postavit, npr klima. Prestrasno, to je stvar koja se mogla lako rijesit barem za ovu godinubdo ljetne pauze

  14. #2714

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    I ja sam cula da problem grijanje u labosu..al to se zna od kraja 10. mjeseca.. i da se opet nista ne moze rijesiti vec mjesec dana.. nije mi jasno, trebalo bi to ici brze..

  15. #2715

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Jel zna netko kolko vrijedi uputnica za FET.. ? Moja je od kraja 8.mjeseca i sad nisam sigurna dal cu trebati po novu obzirom na cijelu situaciju..

  16. #2716
    ženazmaj avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    101

    Početno

    Nisam u toku što se tiče oplodnji 12 godina pa me zanima ako mi netko može napisati koji lječnici su sada aktualni na VV? Bila sam pacijentica dr. Jukića a kasnije dr. Alebića.

  17. #2717

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Dr Jukic je voditeljica odsjeka, i ona je gore svaki dan, dr Planinic-Rados je bila ako se ne varam 3 dana u tjednu, a Fenzl i Podgajski po jedan. Al neovisno kod koga se kao vodis, obradit ce te ko vec je taj dan tamo, pa cak i na posupku ti ne mora bit tvoj dr. Alebic je mislim otisao prije par godine, kao i Lucinger

  18. #2718

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Ima li novosti? Jesu li proradili napokon

  19. #2719

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Nisu, ja zvala danas.. U pon idem do dr s nalazima, pa mozda saznam nesto vise..

  20. #2720

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Evo samo par informacija.. jos uvijek se ne zna kada ce krenutu.. mene narucili u 1.mjesecu.. pa cemo vidjeti dal ce tako i biti.. i samo info vezna uz papu i briseve, kaze dr da vrijede godinu dana.. vidjela sam prije da se pisalo jel 6mj il god dana..

  21. #2721

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Samo da se nadovezem na ovo koliko vrijede brisevi i papa...ja radila u ozujku kada smo i krenuli ponovno u ovu pricu i kako se sve oduzilo, u 9 mj procitam da po novom vrijede 6 mj, zovem sestre na Vuku i kazu mi da svakako nove nalaze napravim jer vrijede 6 mj...objasnjavam svojoj gin to i ona u cudu i nakon puno price i objasnjavanja da nije to zato sto se meni hoce nego zato sto je takvo pravilo napravi.. i sada citam da dr.kaze ipak godinu dana pa se pitam tko je tu lud....

  22. #2722

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Ja bila kod dr jukic, i kako smo tu raspravljale pitam koliko dugo vrijede nalazi.. ona meni kaze god dana ste mirni pa tako je oduvijek, i jos me onako u cudu gleda sto to uopce pitam.. eto, to je moje iskustvo..

  23. #2723

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Muski dr. Jukic ne radi gore vec dugo nazalost.

  24. #2724

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Ja sam mislila na doktoricu jukic koja je sada gore i vodi odjel..

  25. #2725

    Datum pristupanja
    Mar 2018
    Postovi
    87

    Početno

    Sorry Ona radi gore i mjslim da je sefica.

  26. #2726
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Zna li se zašto još uvijek VV nije počeo s radom i kad planiraju?

  27. #2727

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Zna se da nisu počeli jer je neki problem s grijanjem u laboratoriju, a kad će početi se i dalje ne zna. Možemo se nadati iza nove godine. Ako ih čekaš nazovi gore da ostaviš svoj broj, pa će te zvati kad krenu.

  28. #2728

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Znate sto je meni bilo cudno kada sam bila gore, ni jednog radnika nisam vidjela ni cula.. i cijeli odjel je nov, preureden.. embriologica ulazila izlazila iz labosa..

  29. #2729

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    ma mislim da je sad problem prilično složen, nisam građevinske struke, ali nije da sad sam tak mogu umontirati radijatore pa je riješeno. valjda mozgaju, kaj ja znam. a i pitanje dal nisu zgibali radnici na druga gradilišta kak su imali dalje dogovoreno. mada, rekao mi je doktor kad sam bila na konzultacijama da oni penale plaćaju za probijanje rokova, takav ugovor je sklopljen. a sad gdje je točno zapelo, možemo danima razbijati glavu. a nikakve koristi od toga.

  30. #2730

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Nadam se zbilja da ce proraditi nakon blagdana, ako nece brisem od tamo.. jer ako nece nakon nove proraditi, onda zbilja ne znam kad ce..

  31. #2731

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno

    Razgovarala sam sa sestrom koja radi gore, rekla da je sve u funkciji no čekaju zeleno svjetlo od ministarstva zdravstva i da bi u siječnju to trebalo biti rješeno no također mi je preporučila Petrovu kao alternativu. Ako do siječnja ne budu dobili dozvolu nema mi druge nego pravac Petrova jer navodno tamo ide brzo to.

  32. #2732

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Po ovome sad ispada da budu u sijecnju rijesavali papire, sto znaci da opet nece postupci krenuti..

  33. #2733

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Ako sad zapne na papirologiji i ministarstvu, uvijek možemo slat u medije dramatični apel da se igraju s ljudskim životima #samouhrvatskoj
    nekad to tolko pomogne da se odjednom sve riješi s danas na sutra

  34. #2734

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Meni samo jadno kako nam daju laznu nadu iz mjeseca u mjesec.. da smo znale u 9.da ce se tako odvuci, mislim da bi nas vecina veci otisla.. a ovako smo se nadale iz mjeseca u mjesec..
    Posljednje uređivanje od Marija01 : 10.12.2019. at 21:46

  35. #2735

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    25

    Početno

    Pozdrav cure. Bila sam jučer u bolnici kod doktorice, i rekla mi je da se sada samo čeka pismo odobrenja od ministarstva ( koje treba doći svaki dan) da krenu sa postupcima. Na žalost naše ministarstvo je sporo osim ako ne završi u mediju, nažalost.

  36. #2736

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Cure, upravo procitala na drugome forumu da su postupci krenuli.. jeste vi sta cule?

  37. #2737

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Ne, al to bi za mene bilo divno jer sam ja upravo mengu dobila. Planirala sam svakako sutra nazvat, cisto redanradi i da se raspitam za prebacivanje embrija. Pa svakako javim sta sam saznala.

  38. #2738

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Eto, nadam se da je prava informacija.. drzim ti fige i javi nam se sutra.. sretnooo

  39. #2739

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    37

    Početno

    I ja sam procitala maloprije.. mene zanima hoce do kraja mjeseca raditi ili idu na godisnji

  40. #2740

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Pokusavam ih dobit vec sat vremena, ili je zauzeto ili se ne javljaju. Nisam neato ni spavala nocas, jedva sam docekala jutro da zovem. Joj cure nadam se da je to to.
    Jel smijete tu napisat o kojem forumu je rijec?

  41. #2741

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Pozdrav cure,i ja sam jos jedna cekalica na VV,zadnji put bila u 6mj. Na punkciji nazalost neuspjesno 0 j.s....nisam ih zvala s obzirom da stalno ciram po forumima da jos nisu krenuli s postupcima, tako da i ja ocekujem kad cu procitati da su poceli s radom,ja bi krenula u 1mj. Opet! Nova Godina,novi pocetak...sretno svima!!

  42. #2742

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Mislim da da. Facebook grupa neplodnost.

  43. #2743

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Upravo me zvala sestra sa Vrhovca, pocelo je ))) ja trebam dobiti pocetkom sijecnja oko 7.1.i upisuju okvirno kada bi trebao biti 3.dan da znaju kada me mogu ocekivati

  44. #2744

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Zato je cijelo jutro zauzeto i ja ih jos nisam dobila

  45. #2745

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Konacno dobila! Cetvrtak pregled, danas po uputnicu, d1 za postupak! Ne mogu vjerovat… Nisam ocekivala nista od ovog ciklusa

  46. #2746

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Cure, kak mi je drago to čuti! Ja sam taman odcurila svoje, pa za ovaj mjesec otpadam, a sljedeći ciklus je po rasporedu isto oko 7.1., sad se mogu opustiti malo za blagdane, napokon!
    Još jedino moramo skočiti izvaditi one markere jer su nam taman s krajem godine prolazi godina dana.

  47. #2747

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Ja ocekijem M pocetkom sljed tjedna.. tako da se nadam da ce me uzet ovaj ciklus za fet.. a kako ce sad kroz praznike? Tipa ako 3 dan bude za bozic il stefanje?

  48. #2748

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Cure, ja zvala i ne zele me ukljuciti u ciklusu koji slijedi tj sljed tjedan.. jer im je guzva.. cijelo vrijeme cekam i sad ovako... cijeli dan placem...

  49. #2749

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Isplači se i idemo dalje, sad se bar kreće <3
    I bolje da se ništ ne sili sad tak brzinski, odmori se kroz blagdane, imamo se čemu nadati u idućoj godini.
    A na gužve sad moramo biti spremne, kad navalimo ima da nas nema

  50. #2750

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Znam, al jos sam samo za fet, nije da je sad neki stimulirani postupak u pitanju.. al eto, tako valjda mora biti..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •