Stranica 65 od 77 PrviPrvi ... 1555636465666775 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,201 do 3,250 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #3201

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Toga se ja i bojim...meni menga variva uvijek,od 30-35 dana,pa nikad ne mogu znati kad xu tocno dobiti...i sta,posaljem taj upitnik i onda ih svakako zovem 1dc?

  2. #3202
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    da posaljes na mail, oni ti odg ako kaj fali, npr ja nisam za supruga poslala, treba za oboje...1 dc zoves i tada ce ti vjerojatno i sami reci da doneses originale kad budes dolazila na pregled

  3. #3203

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    15

    Početno

    Može informacija o upitniku o Covidu? Upitnik se salje prije prvog pregleda ili kad?

  4. #3204

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Kako mislis originale? Trebam isprintat to sto mi posalju taj upitnik ili? Sorry sto gnjavim al nije mi bas jasno...

  5. #3205

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Martina, upitnik isprintajte, ispunite, potpišite, nemojte zaboraviti datum i pofotkajte ili skenirajte i šaljite im na mail, 14 dana prije prvog dana ciklusa - iz mog iskustva, pošaljite par dana ranije da vas ne iznenadi menga ranije jer vas neće uzeti u postupak ako prođe manje od 14 dana otkad ste poslali upitnik. I onda zovete prvi dan ciklusa, dolazite 2. ili 3., kak vas već naruče, i sa sobom nosite te upitnike koje ste popunili i slali fotke mailom, njima treba za dokumentaciju.
    Nadam se da pomaže

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od KajTeBriga : 14.09.2020. at 18:04

  6. #3206

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    KajTeBriga ooo hvala puno,pomogli ste mi naravno!!!

  7. #3207
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Sory Martina nisam vidjela prije, Kajtebriga je napisala tocno kaj sam mislila.
    Nina, upitnik ne treba za prvi pregled, tada ti ih tek i daju tj posalju na mail, a trebas ih poslati 14 dana prije nego kreces u postupak (kada dolazis gore 3.dan ciklusa)

  8. #3208

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    15

    Početno

    LemonK, hvala na informaciji!

  9. #3209

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    LemonK - vidimo se u subotu...

  10. #3210
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    super, vidimo se! ☺
    kako bilo danas?

  11. #3211

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ma ok, iako malo čudno.:: bila dva muška dr.- skupa oni radili u jednoj ordinaciji.. folikula ima (nisam sigurna jesu li ih oni uopce brojili i sve mjerili), nekak mi to sve čudno ispalo, za dva na desnom od 8mm znam, a na lijevom izgledao jedan malo veci, povecali mi Puregon s 125 na 150.. mumljali su da su jos mali, ali ne tak mali.. pa ce se u subotu vidjet.

  12. #3212
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    ma bitno da ih ima

  13. #3213
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    nije mi sve poslalo...
    od muskih pamtim samo dr.podgajski...vjerojatno je bio on i mozda neki specijalizant koji uci

  14. #3214

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Taj drugi je mlađi, ali taj je prvi došao tamo i on je radio ultrazvuk. Podgajski je samo tipkao u komp.

  15. #3215

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Je li netko isao na testiranje na koronu u kb merkur? Kakvo testiranje imaju? Samo bris nosa ili i grla? Kako tamo funkcionira? Je li bolje tamo il na Andrija Štampari drive-in?

  16. #3216

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Ivana to i mene zanima?? Ako je moguce kod njih se testirat onda bi to kod njih obavila,s obzirom da sam 200km od Zg i kod nas se testiranje obavlja ujutro od 9-10h...tako da sve je nekako komplicirano....

  17. #3217

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Evo, ja danas bila na kontroli, idem i sutra jer danas jos baš nije za štopericu, a moram sutra izvadit i krv... sutra ću se testirat kod njih na Merkuru i nalaz isti dan dođe k njima.

  18. #3218

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Super, pitala si ih dali mozes kod njih ili su ti oni predložili? I dali moras donjeti posebnu uputnicu za covid ili to sve oni riješe??

  19. #3219
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Ivana, sutra znaci stoperica?
    Meni je dr u subotu rekla da se njihovi pacijenti mogu testirati u merkuru i ponudila mi tu opciju, samo kaze da treba proci trijazu i sve pa je kao na andrija stamfar brze...ja danas bila u svom gradu i samo testiranje tj uzimanje brisa nije uopce neugodno kako se prica, jedva da sam i osjetila

  20. #3220

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Da, sutra štoperica. Sami su mi predložili da se mogu testirati kod njih il na Štamparu, kod njih do 9...
    nije svuda isti test, negdje je samo bris nosa, to je ok (ali ovisi i tko ga i kak radi), a test iz grla je malo neugodniji (ali mozda isto ovisi tko ga i kak radi...)

  21. #3221
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    meni su uzeli oba..
    Ivana onda se ne vidimo u srijedu, sretno!!

  22. #3222

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Hvala na informacijama,sretnooo cureee

  23. #3223

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ne vidimo se -LemonK, hvala, sretno tebi u srijedu...
    Martina - u kojoj si ti fazi?

  24. #3224

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Moj zadnji IVF bio je u prvom mjesecu....dala sam si malo odmora od svega...sad u 10mjesecu planiramo krenuti opet u nove pobjede...

  25. #3225
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    cure zaboravih pitati, jel trebaju slape i spavacica? prije 4 god je trebalo, a sada nitko nije nista spomenuo...

  26. #3226

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Spavacica treba a šlape ne,dobijes od njih jednokratne....al ponesi si za svaki slucaj,nikad neznas. ☺️

  27. #3227

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Meni prije dva mjeseca nije nist trebalo, tj.zbog korone se ne smije nist svoje imati, ni spavacica ni papuce..

  28. #3228

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure, ja sam na kavi, trebala sam danas ujutro vadit krv prije 8, ja dosla na vrijeme, javila se sestri da sam stigla po dogovoru da klikne za vađenje, čekala sat i pol pred vratima laba, međutim iz laboratorija su sve zvali, a mene ne... vec mi bilo čudno pa sam usla i pitala... naravno, nisu sestre dobro kliknule i ne bi me ni zvali... sad moram do 11:15 čekat nalaze pa će dr.odlučit jel će punkcija uopće biti sutra jer je uzv na granici (meni nejasno jer ima manje vodecih nego jucer...), tak da ne mogu sad dok imam vremena ni covid-test obavit ni nista

  29. #3229
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    ispada da se smanjuju? pitaj sada kad se vratis da ti pojasni, mozda su i kaj pogrijesili s terapijom... nadam se da ce na kraju ipak biti sve ok!
    bas su te zeznuli i sa vadjenjem krvi...ajde drzi se i javi kako je, mislim na tebe!

  30. #3230

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Ne smanjuju se, ali nisu dovoljno veliki, punkcija ce biti u petak...

  31. #3231

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    I da, samo svoje čarape se smiju imati, papuce i spavacica njihova

  32. #3232

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    LemonK- Sretno sutra!

  33. #3233

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Cure opet ja s dosadnim pitanjem u vezi tog upitnika za Covid....Nisam pametna koliko rano poslati taj upitnik s obzirom da mi mjesecnica varira,nikad ne dobijem na isti dan ciklusa....uvijek je bilo između 32-34 dana,dok mi sad zadnji ciklus sam dobila na 30-ti dan ciklusa sto nisam dobila ne pamtim...i sad se bojim da nebi iduci ciklus dobila i na 28-dan ciklusa sto nisam dobila 15 godina valjda...i sad neznam koliko rano/kasno poslati taj upitnik,netko je tu napisao da ako prođe manje od 14 dana nece me primiti...jooooj.....

  34. #3234
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    Racunaj kao da ces dobiti 28.dan pa tako posalji.
    Evo ja obavila jucer, brzo i bezbolno, najgore mi bilo cekanje jer te posalju u sobu sat prije, a bila sam sama...i sada slijedi cekanje...6.10.beta, ali vec cu 2.10.raditi test, tako mi zadnji puta bio pozitivan..
    Ivana kako si ti?

  35. #3235

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Znaci nece biti prerano da racunam kao 28 dan? Neznam koliko toleriraju?LemonK
    Sretnooo ti bilo,da beta bude velika

  36. #3236

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj Martina1990 prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci nece biti prerano da racunam kao 28 dan? Neznam koliko toleriraju?LemonK
    Sretnooo ti bilo,da beta bude velika
    Neće, meni zadnji put rekla doktorica da bolje da pošaljem par dana prije nego prekasno.

    Nego, ja sam napokon dobila svoju dokumentaciju, čekala sam je više od mjesec dana, i moram na kraju reći žalibože jer su mi poslali doslovno otpusna pisma koja ionako imam. Ajde, jedino imamo sve suprugove spermiograme sad, ali ionako će se dalje voditi friškim nalazima koje smo sve u međuvremenu povadili.
    Tek toliko da znate, drž'te se!

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  37. #3237

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Martina - nece biti prerano..
    LemonK - ja sam ok, uzela sam cijeli tjedan bolovanje jer svaki dan il zg il testiranje il po nalaz danas...
    transfer je uvijek brz i bezbolan, tak mora biti.. mene ceka sutra punkcija, ne znam kolko ce na kraju biti folikula, al cim vise tim bolje (i bolnije), ali nije mi prvi put barem pa znam sto me čeka... tebi želim da vrijeme sad brzo prođe i veliku betu... jesi sad na bolovanju il normalno ides raditi?

  38. #3238
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    hvala Martina!
    radim, ja sam u racunovodstvu pa mi je jedina fizicka aktivnost otici na wc ☺ a i bolje tako funkcioniram, dok radim i imam dugih stvari na pameti..
    ali da sam imala punkciju bila bi doma vise svakako...
    Ivana sretno sutra!!!! I neka ih bude cim vise

  39. #3239

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    LemonK, drzim fige i neka sto prije prode vrijeme cekanja. A tebi Ivana sretno sutra. I usput, da li si na Merkuru radila test na covid?
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 24.09.2020. at 21:06

  40. #3240

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Sladja, nisam na Merkuru jer sam tamo bila zadnje u utorak, a test je trebao biti u srijedu... pa da nejdem samo na test u zg uspjela sam nekako ugurat se na testiranje u kc jer treba za mpo (iako se za test u kc treba naručiti tri dana prije)...
    cure, hvala! Javim rezultate punkcije...

  41. #3241
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    hvala sladja!
    Ivana drzimo fige!!

  42. #3242

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Cure, evo, 4 stanice dobili, popikali x folikula (2 velika na jednom, vise njih na drugom s jednim ubodom)... transfer u ponedjeljak (nadam se da će biti oplođenih čim više pa da ima i za zamzavanje)... ovaj put je bilo manje bolno unatoč više uboda...

  43. #3243
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    bravo Ivana!!! navijamo da se sve oplode!!! sada odmaraj za vikend

  44. #3244

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    100

    Početno

    Sretno Ivana nek se lijepo sad oplode

  45. #3245

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Hvala cure, odmaram... jedva čekam ponedeljak

  46. #3246

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Držim fige Ivana

  47. #3247

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Hvala Sladja kad ti očekuješ ponovo krenuti?

  48. #3248

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Iduci tjedan bi trebala dobiti m pa krenuti.

  49. #3249

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    278

    Početno

    Curke, zvala me embriologinja da su se sve 4 stanice oplodile i da ćemo s transferom pričekat do faze blastociste (5.dan -srijeda)... i da sutra ne moram dolaziti jer neće se ništa mijenjati jer do srijede neće provjeravat više stanice... ima li netko iskustvo da su ga ipak zvali u ponedjeljak da transfer mora biti...???
    I još pitanjce - noćas me oko tri probudila užasna bol dolje (ne jajnici nego više maternica), stalo je nakon jednog spazmexa... je li to normalno il se moram zabrinuti???

  50. #3250
    LemonK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    243

    Početno

    ajme super da su se sve oplodile

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •