Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: stomak nakon carskog reza

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1

    Početno stomak nakon carskog reza

    drage mame imam problem i ako mozete pomozite prije dva mjeseca imala sam carski i sve je ok proslo ali jos uvijek mi je stomak napuhan i tvrd kao da sam u 4mj trudnoce...jel to normalno da je tvrd i napuhan.Bila sam na kontroli,uzas,samo je vaginalno me pregledao i kad sam mu rekla za stomak rukom je popipao i rekao lagana dijeta i setnjica. .ipak sam zabrinuta!

  2. #2
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Oporavak kod carskog je malo dulji, polako samo pa tek si rodila. Meni je posli carskog tek nakon 6 mj stomak splasnuo skroz, al nikad vise isti kao prije carskog.

  3. #3
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Meni je isti.
    Nikakve razlike.
    Ali je trebalo godinu pa čak mislim i dvije da mi se vrati osjet u taj dio tijela.

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    meni je uvijek brzo splasnuo, počeo rasti tek kad su deca navršila 15-18 mj.

  5. #5
    Ninunanu avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    731

    Početno

    meni se nakon nekih 8-9mj vratio donekle na staro iako je ostao mlohav ne pomaže ni moj manjak kila
    al bez vježbe nista

  6. #6
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ja i dalje imam osjecaj utrnutnosti oko reza. od drugog carskog je proslo 3 godine.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Meni je nestao skoro odmah, sad kad gledam slike, nakon tri tjedna ga nisam imala, ali ja nikad nisam imala trbuh, kad se debljam, ide sve u bedra i guzicu :D Izasla sam iz bolnice s jako malim trbuhom (treci dan nakon cr), a imala sam jako veliki trudnicki trbuh i viska plodne vode.
    A vjezbat (trcat) sam pocela 6 mjeseci nakon poroda.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    71

    Početno

    meni je stomak ostao dosta dugo napuhan pogotovo nakon prvog carskog reza, mislim nekih 5mj
    imala sam osjećaj kao da imam balon i nikako ga se riješiti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •