Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Kontakt koža na kožu

  1. #1
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno Kontakt koža na kožu

    Drage mame i tate!

    Moj mlađi bebač ima uskoro 3 godine i nedavno sam razmišljala i nešto primjetila vezano za ovu tematiku.

    Bebač je rođen 6 tjedana ranije, u bolnici je bio 9 dana, dojili smo tek 3.-i dan i čim smo došli doma jako puno sam ga stavljala u kontakt koža na kožu. Uživo je i on i ja, s vremenom je to bio jedan od načina da se smiri, lakše zaspi...

    Sada taj bebač ima 3 i pol godine, kontakt koža na kožu se prorijedio ali primjetila sam da je intenzivno unazad par mjeseci počeo opet tražiti dodir i kožu.

    I to na način da nam se po noći ušulja u krevet i moramo se licem dodirivati a mala ručicu zavuče ispod moga vrata ili me mazi po licu dok ne zaspi. Ako nisam ja pored njega to radi starijem bratu, neku noć su nam oboje došli i mlađi je starijem u snu rukicu uvukao pod piđamu i mazio ga po leđima prizor koji budi predivne osjećaje...

    Zanimaju me Vaša iskustva, da li i Vi imate male maze koji traže ovakve posebne trenutke samo za sebe, traže dodir i nježnost?

    Stariji zna reći "ja bih se mazio" ali to ne mora striktno biti koža na kožu, samo da je u mom krilu, dok kod mlađeg je to intenzivnije.
    Vjerujem da je i to zato jer je kao beba puno vremena provodio na mojim rukama i iskreno priznam...nije mi žao

  2. #2
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Moja je mala( 3,2 god.) nedavno uvela redovno maženje.
    Dragam ju po licu, premda joj je najdraže podići rukaviće i da ju dragam od šakice do lakta..
    Totalno uživa i po cijel dane me naterava da ju mazim.
    U totalnom sam šoku jer do prije koja dva mjeseca je bila kao divlja, maženje nije dolazilo u obzir!!
    (samo kad je bila bebica)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •