Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 135

Tema: Uskršnji doručak, ručak i kolači

  1. #51
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    rehab sam to jedne godine probala i nije mi uspjelo ništa osim starog provjerenog luka.
    eventualno da je nabavit ona bijela jaja, možda bi bilo uspješnije, ali na ovim smeđim
    stavljala sam kurkumu za žutu, peršin za zelenu, ljubičasti kupus za ne znam koju, ciklu za crvenu.. ogromne količine svega toga sam stavila, i nije se vidilo NIŠTA. čak sam kasnije dodala one prehrambene boje za kolače, po cijele tubice, ma jedva za nijansu da je ostao trag.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Ni meni cikla nije uspjela i više se ne želim zamarat time. Ove godine ćemo keljit salvetice na jaja.

  3. #53
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    rehab sam to jedne godine probala i nije mi uspjelo ništa osim starog provjerenog luka.
    eventualno da je nabavit ona bijela jaja, možda bi bilo uspješnije, ali na ovim smeđim
    stavljala sam kurkumu za žutu, peršin za zelenu, ljubičasti kupus za ne znam koju, ciklu za crvenu.. ogromne količine svega toga sam stavila, i nije se vidilo NIŠTA. čak sam kasnije dodala one prehrambene boje za kolače, po cijele tubice, ma jedva za nijansu da je ostao trag.
    Isto ovako.

    A i luka treba biti puuuno.

    Ja uzmem djeteline, listić peršina, stolisnik i slično pa s tim ukrasim jaja farbana u luku. Uzmem čarapu i u nju gurnem kuhano jaje, stavim listić pa čvrsto zavežem koncem, zatim drugo jaje i tako cca 12 komada - cijela "ogrlica" ispadne. To kuham u luku. Tamo gdje su bili listići, ostanu praznine. Može se metnuti i tratinčice i ljubice - ostanu obrisi cvjetića, ali nije mi to nikad tako lijepo uspjelo kao obris običnog peršinovog lista i djeteline).

    Nisam sigurna da ću to raditi i ove godine - djeca odlučuju. Ako budu oni htjeli sami farbati, obično je shema ovakva: boje (prehrambene) i u njima se ofarbaju jaja, a moj mlađi sin uzme srebrni flomaster i po jajcima nacrta uzorke. Nažalost, nemam slika.

    Radila sam više toga dok su djeca bila mala. Slikala sam samo kaširana ispuhana jaja (kaširala salvetom u mikrovalnoj pećnici) 2007 - evo ih: http://s27.postimg.org/welgwqrjn/Pis...lveta_2007.jpg
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 03.04.2015. at 11:31

  4. #54
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Citiraj a_je_to prvotno napisa Vidi poruku
    Mlince jedete same, bez pecenja? Cime ih zacinite?
    Obicno mi ostane masnoce od piletine od koji dan prije, pa s tim zacinim....ili pomjesam ulje, vegetu, malo kopra,malo vrhnja pa s tim zacinim i malo zapecem

  5. #55
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.coolinarika.com/recept/713614/

    Evo, ja prošle godine radila po ovom receptu, sve piše.
    Šunke možeš nabaviti u svim trgovačkim lancima, mesnicama, ja prošle godine kupila u Lidlu.
    Ovaj recept je super, jako jednostavan a svi su bili oduševljeni. Samo ove godine neću mazati na kraju pečenja koru kruha maslacem. Prošle godine je bila fino hrskava dok je nisam namazala, pa ću ove godine praviti bez mazanja, ne volim mekane korice.
    Ni ja nisam nikad kuhala šunku, al ove sam godine slično mislila, jedno što sam na dosta mjesta vidjela da se prije pečenja šunka kuha u začinjenoj vodi (barem kocka, ako ne i kojekakvi listići) i da se hladi u toj vodi, čak i do firižiderske temperature ako je dan ranije kuhana. Ja neću sigurno kocku ubaciti, ali budem neko začinsko bilje sigurno.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Ni ja nisam nikad kuhala šunku, al ove sam godine slično mislila, jedno što sam na dosta mjesta vidjela da se prije pečenja šunka kuha u začinjenoj vodi (barem kocka, ako ne i kojekakvi listići) i da se hladi u toj vodi, čak i do firižiderske temperature ako je dan ranije kuhana. Ja neću sigurno kocku ubaciti, ali budem neko začinsko bilje sigurno.
    Ja sam stavila samo soli i papra u vodu u kojoj se kuhala, bila je super, ali sigurno nećeš pogriješiti sa začinskim biljem.

    Hvala vam za jaja, poštedile ste me uzaludnog truda

  7. #57
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.coolinarika.com/recept/713614/

    Evo, ja prošle godine radila po ovom receptu, sve piše.
    Šunke možeš nabaviti u svim trgovačkim lancima, mesnicama, ja prošle godine kupila u Lidlu.
    Ovaj recept je super, jako jednostavan a svi su bili oduševljeni. Samo ove godine neću mazati na kraju pečenja koru kruha maslacem. Prošle godine je bila fino hrskava dok je nisam namazala, pa ću ove godine praviti bez mazanja, ne volim mekane korice.

    rehab hvala puno. jelena može koordinate, ako ne mogu i do dućana.

  8. #58
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku

    A i luka treba biti puuuno.

    Ja uzmem djeteline, listić peršina, stolisnik i slično pa s tim ukrasim jaja farbana u luku. Uzmem čarapu i u nju gurnem kuhano jaje, stavim listić pa čvrsto zavežem koncem, zatim drugo jaje i tako cca 12 komada - cijela "ogrlica" ispadne. To kuham u luku. Tamo gdje su bili listići, ostanu praznine. Može se metnuti i tratinčice i ljubice - ostanu obrisi cvjetića, ali nije mi to nikad tako lijepo uspjelo kao obris običnog peršinovog lista i djeteline).
    Ja isto ovako po staroj recepturi naših baka i mama. I list od ruže bude prekrasan, ali peršin je najljepši. Potopim noć prije u vodi puno crvene ljuske, a ove godine imam i ljubičastu. Kuham laganini i dodam šačicu soli i malo domaćeg octa. Kad se jaja ohlade, premažem ih salvetom natopljenom u ulju i pustim da se osuše. Budu sjajni i lijepi. Jedino ću ostavit koji bez listića radi curke, zalijepit ću joj pokoju sličicu.

  9. #59
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja isto ovako po staroj recepturi naših baka i mama. I list od ruže bude prekrasan, ali peršin je najljepši. Potopim noć prije u vodi puno crvene ljuske, a ove godine imam i ljubičastu. Kuham laganini i dodam šačicu soli i malo domaćeg octa. Kad se jaja ohlade, premažem ih salvetom natopljenom u ulju i pustim da se osuše. Budu sjajni i lijepi. Jedino ću ostavit koji bez listića radi curke, zalijepit ću joj pokoju sličicu.
    Samo da pojasniš postupak - znači u običnu hladnu vodu staviš ljuske od luka i u to jaja i tako držiš preko noći? I sutradan samo skuhaš?

    Boja bude intezivna? Jer mislim da ljuske jače otpuste boju u vrućoj vodi. Ja obično kuham dok sve u loncu ne pocrka

  10. #60
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Citiraj *mamica* prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da pojasniš postupak - znači u običnu hladnu vodu staviš ljuske od luka i u to jaja i tako držiš preko noći? I sutradan samo skuhaš?

    Boja bude intezivna? Jer mislim da ljuske jače otpuste boju u vrućoj vodi. Ja obično kuham dok sve u loncu ne pocrka
    U običnu hladnu vodu stavim ljuske ali bez jaja. Tako ostavim preko noći. Sutradan, u tu vodu s ljuskama stavim jaja umotana u čarapu i listić, dodam sol i ocat i stavim kuhati. Kuhanjem se stvara intenzivna boja. Meni budu jaja bordo crvena (ne volim "bljedunjavu" boju)...

  11. #61
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    E super, i ja volim intezivnu boju. Ali ne volim pretvrdo kuhana jaja, koliko dugo i kuhas?

    I nisam dosad sama radila sa listicima iako je to tradicija u mojoj obitelji i kraju, koliko je to pipkav posao? Kako prilijepiti listic uz jaje, pomakne li se dok se stavlja u carapu?

  12. #62
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    mamica, to sam ja radila kod bake, kao klinka, ako dobro svezes tu carapu nemas problema

  13. #63
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    .. jedino što mi baš nismo spretni, pa nam se zna vidjeti čvor od vezanja čarape kao neki batik uzorak na jajetu

    Ja baš ove godine planiram bojati sa kupljenim bojama jer to nismo dugo radili; uvije smo bojali u luku, pa ćemo sad malo promijeniti.

    Smao što još ništa nisam kupila, ni jaja ni boju, imam samo marcipanskog zečića za na vrh torte.

  14. #64
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    .. jedino što mi baš nismo spretni, pa nam se zna vidjeti čvor od vezanja čarape kao neki batik uzorak na jajetu

    Ja baš ove godine planiram bojati sa kupljenim bojama jer to nismo dugo radili; uvije smo bojali u luku, pa ćemo sad malo promijeniti.

    Smao što još ništa nisam kupila, ni jaja ni boju, imam samo marcipanskog zečića za na vrh torte.
    Meni su se odlicne pokazale ove gel boje u tubi sa raznoraznim efektima (mramorni, sedefasti...). Prejednostavne su za nanosenje, boje su lijepe i intezivne i ne prelaze na jaje.

  15. #65
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja baš ove godine planiram bojati sa kupljenim bojama jer to nismo dugo radili; uvije smo bojali u luku, pa ćemo sad malo promijeniti.
    i ja ovako, kupila sam neke sa olovom kojom se poslije može šarati, tj koliko sam skužila ta olovka skida nanesenu boju. pa ćemo se malo poigrati s tim.

  16. #66
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    sa olovkom, ne olovom, još ne stavljam olovo na jaja

  17. #67
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    pa bar bi bila zasticena od zracenja

  18. #68
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    rehab hvala puno. jelena može koordinate, ako ne mogu i do dućana.
    ajde šaljem

  19. #69
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Uskrsnji dorucak- sunka u kruhu, hren, jaja, rotkvice, mladi luk. Rucak - juhica od junetine i piletine sa leberknedlama, teletina i krumpir ispod peke, mijesana zelena salata. Od slatkoga ce biti buhtli i mozda jos neki socniji kolac. Vecera - isto ko dorucak.

    Cure, obavezno u vodu u kojoj kuhate sunku ubacite soli, papra, listice lovora i malo senfa, i premazite sunku rustika senfom prije nego je obucete u tijesto.

  20. #70
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Prijavljujem jaja oblijepljena travom i zamotana u čarape, ljuske su potopljene u vodu - mix crvenog i ljubičastog luka. Kupljeni su tulipani za vazu i ukrašena je košara za jaja.

    Jedva čekam bojenje sutra

  21. #71
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi se spremamo radit šunku u kruhu, od kolača kakao puserle s čokoladnom kremom i pitu od sira
    i radit ćemo vulkan pisanice
    https://www.facebook.com/75918688080...type=1&theater

  22. #72

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    E i ja sam se čudila prije ovima s velikom košarom a sad se meni čude. I ja sam se sebi čudila a sad mi je normalno. Kod mm se taki nosilo pa eto mi nastavili tradiciju. Podača za blagoslov, jaja, šunka, mladi sir, luk,sol.
    Za ručak ne pripremamo ništa jede se šunka jer pečemo veću u kruhu jedino juhu kuham. Francuska i ispekla dva kolača kaj su curke htjele. Prije smo nakuhavali al sam to prekinula jer se ništa ne pojede.

  23. #73
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja i MM upravo finuli sa listovima seleni i bječvama i utopili jaja u kore od luka....
    Mima,meni je bas cool taj čvor što se pozna....

    eksperiment sa kurkumom u 2goj teći, ostavit ću cijelu noć da se namakaju pa nek se usude ne obojat...

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj tina55 prvotno napisa Vidi poruku
    mi se spremamo radit šunku u kruhu, od kolača kakao puserle s čokoladnom kremom i pitu od sira
    i radit ćemo vulkan pisanice
    https://www.facebook.com/75918688080...type=1&theater
    ovakve neke pisanice su deca radila na radionici pomoću krep papira

  25. #75
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    mi cemo par jaja obljepiti pik trakom i u kupovnu boju pa ce biti praznog da klinci pisu i crtaju, nadam se. Svatko će dobiti samo tri jaja za bojanje, jer neće biti jestiva zbog kupovne boje. ostale cemo omotati u salvete s uskršnjim motivima i zavezati ukrasnom trakicom pa će biti lijepo za nositi na blagoslovi i poslije dorucak. Moji se ove godine dobrovoljno javili da nose hranu na bdijenje. zele jesti cim otvore oci. vec ih danima mame kolaci i razni mirisi.
    za sad imam biskvit s ljesnjacima za cokoladnu tortu, pitu od sira i pekmeza od malina, napravit cu jos muffine od banane s višnjama. sad idem kuhati buncek i lax, juhu za pon da mozemo uzivati na miru.
    Posljednje uređivanje od pikula : 04.04.2015. at 08:58

  26. #76
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Je li vi stvarno mislite da jaja bojana kupovnim bojama nisu jestiva? Na mojim bojama pise da ih se moze stavit u slag ili kremu za ukrasavanje torte

  27. #77
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nemam pojma, mi ih ne jedemo, ne jedemo niti ona koja pofarbamo u luku.
    Zato farbamo malu količinu jaja.

  28. #78
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi jedemo pisanice iz luka, a jest ću i ove bojane prehrambenim bojama, ne jedemo one bojane kupovnim bojama

  29. #79
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    mojima dam jest pisanice uz luka, cikle, ono kaj su bojali 3 kom to im je za ukras

  30. #80
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Je li vi stvarno mislite da jaja bojana kupovnim bojama nisu jestiva? Na mojim bojama pise da ih se moze stavit u slag ili kremu za ukrasavanje torte
    mislim da su jestiva, isto kao i druge prehrambene boje
    jela sam ih kao klinka
    sad ne koristimo umjetne boje jer nam se ne sviđaju, preumjetno nam to izgleda
    najljepša su nam ona bojana lukom, ta i jedemo
    a prošle godine smo bojali i crvenim kupusom i kurkumom, ali su nam definitivno najljepša ona bojana lukom

  31. #81
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Dorucak:sunka, francuska, rotkvica, mladi luk i hren. Rucak: domaca eko uzgoj patka s mlincima, pileca juha, i opet sunka, francuska i sve od dorucka.

    Inace na uskrsnji pon idemo kod sveki na pecenog piceka s krumpirom, ove godine idemo u subotu prije Uskrsa.

    Kolaci, pinca... To dodje sa svih strana, pa se napuni stol.

  32. #82
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    A sta inace jedete u subotu prije Uskrsa? U petak smo mi spagete sa plodovima mora, a klinci to nece, pa su imali pohane Ledo filete od oslica. Petak je radni dan, pa iako smo krace na poslu, ipak ne stignem praviti neki veci riblji rucak. Bakalar ne volimo bas.

    U subotu se radi francuska, sunka i kolaci, pa mi nekako rucak od subote bude problem. Ove godine idemo u goste, ali inace mi za subotu nedostaje ideja. A i vremena za nesto spremati posebno, uz sve za nedjelju.

  33. #83
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    rehab u ovo tvoje ne ide ulje?????

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Današnji ručak naručena pizza. Nemam volhe još u ručak kuhat, bitno da preživimo.

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    rehab u ovo tvoje ne ide ulje?????
    e stavila ja ipak unutra malo ulja sad se peče, od okrajka složili kajzerice kojih skoro pa više nema.

  36. #86
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    A sta inace jedete u subotu prije Uskrsa? U petak smo mi spagete sa plodovima mora, a klinci to nece, pa su imali pohane Ledo filete od oslica. Petak je radni dan, pa iako smo krace na poslu, ipak ne stignem praviti neki veci riblji rucak. Bakalar ne volimo bas.

    U subotu se radi francuska, sunka i kolaci, pa mi nekako rucak od subote bude problem. Ove godine idemo u goste, ali inace mi za subotu nedostaje ideja. A i vremena za nesto spremati posebno, uz sve za nedjelju.
    Mi smo jeli zelje od cetvrtka. Bilo je tako fino da ga je bilo grijeh baciti, a skuhala sam ga naveliko jer sam kuhala i za MM-ovu obitelj.
    Posljednje uređivanje od *mamica* : 04.04.2015. at 18:41

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    rehab u ovo tvoje ne ide ulje?????
    Kasno Mujo pali, nisam prije vidjela... Ne, ne ide ulje.
    Ipak sam premazala kruh uljem i vodom prije pečenja, tijekom pečenja prskala vodom, a 10ak minuta prije kraja polila rastopljenim maslacem i vodom. Na to zadnje polijevanje maslacom i vodom, isključila ventilaciju, a uključila opciju gornjeg i donjeg grijača. Korica je ispala savršena, hrskava, ali ne pretvrda. Prošle godine mi je bila premekana.
    Odlomila sam mali okrajak kruha, ajme što je dobroooo....

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    P.S. Poslušala sam savjet od Peterlin, i stavila tijesto u pećnicu da se diže. Bila je još mrvicu mlaka od prethodnog pečenja kolača. Prekrila tijesto nauljenom prozirnom folijom i voila. Baš se super dizalo, jednom sam ga i premijesila iako po receptu ne treba. Ma skroz sam zadovoljna rezultatom

  39. #89

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    A sta inace jedete u subotu prije Uskrsa? U petak smo mi spagete sa plodovima mora, a klinci to nece, pa su imali pohane Ledo filete od oslica. Petak je radni dan, pa iako smo krace na poslu, ipak ne stignem praviti neki veci riblji rucak. Bakalar ne volimo bas.
    Ja danas ispekla grdobinu sa krumpirima. Ne znam kad inače jedete, meni je trebalo sat vremena.
    Ogulila i narezala krumpir na tanke šnite (da se prije ispeče), stavila filete grdobine, narezala luka, malo soli, papra, loora, ulja i vode i sve frknula u pekač. Peklo se nekih sat vremena. Nisam radila nikakve kerefeke sa marinadama i slično, a baš je bilo ukusno.

  40. #90
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Evo meni OK ispala jaja sa kurkumom, ostavila sam sve da se namače preko noći....
    Jaja u luku su tamno tamno ljubičasta,super su mi ispala a ova od kurkume nekako prljavo oker žuta,nije ravnomjerno ostalo ali su baš fora!

    ja ne jedem jaja bojana umjetnim bojama ako prodje boja po bjelanjku što se često događa....

  41. #91
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Kasno Mujo pali, nisam prije vidjela... Ne, ne ide ulje.
    Ipak sam premazala kruh uljem i vodom prije pečenja, tijekom pečenja prskala vodom, a 10ak minuta prije kraja polila rastopljenim maslacem i vodom. Na to zadnje polijevanje maslacom i vodom, isključila ventilaciju, a uključila opciju gornjeg i donjeg grijača. Korica je ispala savršena, hrskava, ali ne pretvrda. Prošle godine mi je bila premekana.
    Odlomila sam mali okrajak kruha, ajme što je dobroooo....
    kod mene skoro oso cijeli kruh, veli muz deci to je najbolje toplo, sutra ne bu valjali, tak da je ostala sunka bez kruha

  42. #92
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Rehab izvana gledano ispala mi super.jako sam zadovoljna.
    nisam dala copat ko jelena ha ha al mi je ispalo od tog tijesta jos dosta peciva malo sam dodala u neke sir u neke kim i suncokret.sjemenke pa su to potamanili za veceru.bilo je mljac mljac.

    jedva cekam sutra probat sunku u kruhu .

  43. #93
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    ja sam danas kuhala juneću juhu s dosta leso mesa i povrća da imamo ovih dana za oporavak, a pase i uz hren.

  44. #94
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kolaci - nula bodova, nemam nista. Ni cokoladu. Mozda ujutro napravim nesto, ako nadjem recept koji mi se svidja, u obliku zeceva... koje onda treba nabiti na stap. Njezno, uskrsno.

    Izvukla sam sunku od petipol kila iz skrinje i strpala u pecnicu pa cemo sutra malo pojesti s jajima i francuskom. Onda cu ostatak sunke posmrzavati u malim paketicima i to cemo jesti sljedecih sedamnaest godina, sto samo, sto u varivima. Kost iz sunke ce u grah; to nismo imali (s kosti) preko godinu dana.

    Nekad popodne idemo kod svekrve. Tko zna sto ce se tamo jesti. Vjerojatno nista vrijedno spomena, osim punjenih jaja muzeve bake.

    Kakva juha, kakvi bakraci... ma i kakvi blagdani.

  45. #95
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Rehab izvana gledano ispala mi super.jako sam zadovoljna.
    nisam dala copat ko jelena ha ha al mi je ispalo od tog tijesta jos dosta peciva malo sam dodala u neke sir u neke kim i suncokret.sjemenke pa su to potamanili za veceru.bilo je mljac mljac.

    jedva cekam sutra probat sunku u kruhu .
    aništ pošto je moje na izdahu dođem do tebe!

  46. #96
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    E, da, za farbanje u luku, ne treba luka biti puno - samo u vodu u kojoj se kuhaju s ljuskama treba dodati vinskog octa, a i kad se skuhaju, ostaviti ih u toj vodi s lukom i octom jos nekoliko sati.

    Mi obicno bojamo 10-15 jaja, a nikad nemam vise nego saku ljuski (zaboravim skupljati na vrijeme, a ne jedemo bas nesto puno luka).

  47. #97
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    ja ne stavljam ocat, a ni ne stavljamduže od sat u vodi nakon kaj se kuhalo jaje.

  48. #98
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    aništ pošto je moje na izdahu dođem do tebe!
    ha ha ne bi se ni kod nas najela, ostalo vrlo malo.
    Fakat je super ispala,prvi put sam je radila.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    489

    Početno Ameri

    D
    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku

    Nekad popodne idemo kod svekrve. Tko zna sto ce se tamo jesti. Vjerojatno nista vrijedno spomena, osim punjenih jaja muzeve bake.

    Kakva juha, kakvi bakraci... ma i kakvi blagdani.
    I šta se jelo kod svekrve?
    Baš sam znatiželjna baba.

  50. #100
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ha ha ne bi se ni kod nas najela, ostalo vrlo malo.
    Fakat je super ispala,prvi put sam je radila.
    sigurno ne bi kad ste cijeli dan žvakali, moja ošla još ujutro, jer su više od pol pojeli u subotu još prije 6. ali pamtim lili za ubuduće, pa ću ja svratit s nogu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •