Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Vjeronauk, religija, škola i ta strašna riječ - sekularnost :)

  1. #1
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno Vjeronauk, religija, škola i ta strašna riječ - sekularnost :)

    Kao i svake godine i ovog travnja Centar za građansku hrabrost nudi informativnu kampanju o pravima na sekularno školovanje.

    Našu informativnu kampanju “Proljeće sekularne hrabrost” započinjemo sljedeću subotu, 11. travnja, od 13 do 15 sati u prostorijama Centra za ženske studije, Dolac 8, gdje ćemo održati informativnu tribinu sa svim potrebnim informacijama, argumentima, mogućim dvojbama vezanim za poštivanje načela sekularnosti u obrazovnom sustavu - odgovorit ćemo između ostalog i na sljedeća pitanja: što očekuje roditelje prvašića, kako zaštiti djecu od religijske nasrtljivosti, što je školski vjeronauk i kako odgovoriti na sve izazove koje se djeci i roditeljima postavljaju u školi.

    S veseljem, ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane roditelje, i naravno ne samo njih, da nam se pridruže i svojim pitanjima i nedoumicama, ali i iskustvima obogate naše druženje. Jer upravo su iskustva drugih roditelja, najbolja priprema na očekivane školske izazove, ali i osnažuje pri izboru kako postupiti.
    Želimo informirati i ohrabriti one roditelje koji traže pomoć da nekako umanje, izbjegnu ili promijene, negativni utjecaj javnih, deklarativno sekularnih, odgojno-obrazovnih ustanova na dobrobit njihove djece.

  2. #2
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    evo i event s facebook stranice: https://www.facebook.com/events/557115364430055/

    ako znate nekog, kome je pomoć potrebna, slobodno mu pošaljite ovu obavijest

  3. #3
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    baš sam se poveselila, ali u to vrijeme sam na poslu.

  4. #4
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Kud baš ovaj vikend?
    Pratim, rado bi dosla ako mi neka od obaveza otpadne.

  5. #5
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    uspjela sam doći i jako mi se svidjelo.
    žao mi je da nisam povela sina koji bi mogao sam nešto reći o nepohađanju vjeronauka (nisam ga vodila jer sam mislila da će biti puno ljudi i njemu predugačka predavanja).

  6. #6
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    mamitzi, hvala na dolasku! )))

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •