Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Grubost prema siki - vrijeme za polagano odvikavanje ili faza?

  1. #1
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno Grubost prema siki - vrijeme za polagano odvikavanje ili faza?

    Evo nakon miline i nježnosti skoro dvije i pol godine, intezivno sam fizički radila nekih 18 dana od 6 do 15h tako da smo preskakali jutarnje dojenje a ponekad zbog mog umora i večernje i sad je postao grub.

    Ne znam kako da opišem način na koji hvata siku, tako silovito, prejako je spljošti zubima i sisa da mi se čini da je cijelu uvuče, a ne samo bradavicu.... bolno mi je, umorna sam i ne da mi se tako više.... stvarno.

    Ako mu ne dam i objasnim da pokuša ponovno nježnije, on je još gori.... ja bi zaista ovo privela kraju jer nema smisla. Ako me ne vidi cili dan, niti pita, čim se pojavim sisao bi od jutra do sutra....

    Pitala sam se možda dali mi je sada količina mlijeka zbog posla smanjena, a da on tako sisa jer pokušava povući nešto što ne postoji.

    U principu treba mi malo podrške za prestanak il način da ponovo uživamo oboje

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ovo su ti sigurni znakovi da je djetetu dosta. On vrlo očito pokazuje da više ne uživa. U ovoj dobi šire mu se interesi, više ga zanima svijet oko sebe i sve manje ga zanimaju aktivnosti za bebe. Nije ti prerano da prestaneš - ja bih rekla da je baš pravi trenutak.

    Reci sama sebi "baš fino - dijete je to preraslo..." i gotovo...

  3. #3
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Moja cura ima 17mj i isto tako se ponaša, s tim da sam ja s njom po cijele dane...kad je ljuta istresa se na ciku a istovremeno joj je to jedini način da se smiri, tj.uvijek traži kad je nervozna.

  4. #4
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Moj malac ima 15 mjeseci i vec par tjedana si nije bas najbolji sa cikom.
    On je prije za cvrstu hranu nego sisu, ako vidi da je na stolu banana a ja izvadim sisu onda me gurne i pronjurga

    Poceo ju je isto tako uvlaciti bolno..
    Na vecer zaspi bez nje, ni ne pita, bas ga briga.. Po noci mu nisam dala pa je prestao traziti a jedino kad cica svojevoljno je ujutro kad se probudi..
    Njah.. Mozda i bolje da mu nece biti strasno jednom kad prestane.

  5. #5
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    To je to, shvatio je ovih dana kako je bio s tatom da su i tate zanimljive, a ne samo sika...... sad idem istraživat postove o bezbolnom prestanku

  6. #6
    cuba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    34

    Početno

    I meni je u zadnjih tjedan dana bolno, stvorila se ranica, zato sto zna zubima drzati duze vrijeme, dok spava npr.
    Nasla sam ovdje pomoc http://www.llli.org/nb/nbjulaug01p143.html

  7. #7
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Moja mene mlati nogama po glavi dok cica. Neopisivo.I meni je dosta u tim trenucima, ali onda dode upala uha i cica bude nezamjenjiva i tako osciliram.

  8. #8
    nine avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Dalmacija-Istra
    Postovi
    700

    Početno

    samo da završim temu, zapravo to i je bio polagani prestanak s fazama cikim stalno-cikim nikako.... i odjednom je nakon 2mj pljunuo i rekao : fuj . to je bilo to. poslije kada se i predomislio cike su bile prazne

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •