Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: sjedalica na ramu i/ili na paktreger

  1. #1
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno sjedalica na ramu i/ili na paktreger

    dakle s lijepim vremenom došlo na redi i bicikliranje, nabavili xxs kacigu (jedva ju nađosmo) i sjedalicu no sad sam u dilemi..moj bicikl ima paktreger a mužev ne, sjedalica je stražnja za montažu na ramu, pa me zanima da li se ista može montirati i kod mene, na onaj dio rame gdje ulazi sic ili pak možemo sjedalicu koristiti samo na muževom biciklu?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    U principu ti nema veze jel imaš paktreger ako montiras sjedalicu na ramu. Samo sto moras stalno skidati nosač koji se montira na ramu i u koji se utakne sjedalica. Mi smo zbog toga kupili jos jedan nosač, znači na svakom biciklu smo ga imali i samo sjedalicu prebacivali.

  3. #3
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    e to je znači to što nam treba, dodatni nosač. hvala

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Samo naravno prije kupovine nosaca ipak isprobaj kako sjedalica funkcionira na oba bicikla
    Posljednje uređivanje od larmama : 12.04.2015. at 10:28

  5. #5
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    prva vožnja, 5 km obavljena, sve savršeno..za sad stoji na mom biciklu, tata neka vozi moj kad s malom šmizli u vožnju. Ona uživa, šalje puse, maše svima, čak i kacigu prihvatila bez problema -pun pogodak.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Super, i moja je krenula s voznjom negdje u dobi tvoje, a isto nam je bio problem naci tako malu kacigu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •