Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: kome ostaviti dijete?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno kome ostaviti dijete?

    djete pohađa 1 raz. i trenutno nakon nastave bude u boravku, no međutim u 2.razredu više nema boravka... zapravo po samom završetku 1 razreda ne znamo kuda sa djetetom jer smo oboje zaposleni. Dio ćemo pokriti sa godišnjim odmorima (odvojeno) a što sa ostatkom? Što na jesen nakon i prije nastave? Kome ostaviti dijete (napominjem nemamo bake ni dede na raspoloaganju kao ni susjede ili prijatelje koji bi mogli pomoć). Zna li netko za neku privatnu igraonicu ili tetu čuvalicu (ali za minimalnu naknadu, jer i sami radimo doslovce za minimalac i nismo u mogućnosti puno dati za čuvanje)

  2. #2
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Nisi napisala gdje zivite?
    i koliko je dijete samostalno?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    Gajnice Vrapće, samostalna je u svemu ali nije dovoljno zrela da bi ostala sama kod kuće niti da bude sama, jer pogotovo u zadnje vrijeme "gluposti" joj padaju na pamet

  4. #4
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    TSto se ljeta tice vjerojatno ima nekih radionica u knjiznicama, crkvi , organizirano u nekim sportskim klubovima, ima i kampova . Ali te radionice dosta kostaju , a kratko traju.

    Sto se ljeta tice: dobrodrzeci susjedi penzici, nezaposleni roditelji vrsnjaka? Sto je sa kumovima, setrama i bracom ( vasom)? Za drugu skolsku godinu:
    Raspitaj se u razredu , mozda je koja mama na porodiljnom pa zeli dodatno zaraditi, ili neka baka mozda?

  5. #5
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Prema mojem iskustvu imanja djeteta kojem je svašta padalo na pamet, bila sam ugodno iznenađena s koliko je odgovornosti prihvatila samostalno bivanje doma od 2.r. i koliko je bila ponosna što je samostalna
    Ljeto ćete morati nekako premostiti

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    hvala ali već smo u glavi prošli sve opcije i ništa od navedenog ne ide :/ Ni susjedi ni rodbina (svi su zaposleni i u nekim svojim obavezama) a sama nikako ne može ostati

  7. #7
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Imate li neko dijete iz razredu susjedstvu koje je u sličnom problemu, možda se za početak mogu udružiti i boraviti zajedno u nečijem stanu?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    bila je prvobitno ta opcija, ali onda smo shvatili da kada su skupa još veće gluposti im padaju na pamet, već smo isporobali tj tesirali to i ispalo je svega od potrganog kreveta, kose češnjane sa kremom za ruke do kuhanja u mikrovalnoj pećnici i sl a to su samo sitnice ne dao Bog većeg zla a 6 satii ih ostaviti bez nadoza nema šanse

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj lego kockica prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ali već smo u glavi prošli sve opcije i ništa od navedenog ne ide :/ Ni susjedi ni rodbina (svi su zaposleni i u nekim svojim obavezama) a sama nikako ne može ostati
    Da li ste ikoga otvoreno pitali?
    Ili pricali sa nekim iz blizine o tome?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    da, i svi bi rado ali na žalost nisu u mogućnosti ili mogu uskočiti koji dan na sat dva ali meni treba trajno riješenje

  11. #11
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Onda vam ne preostaje nista drugo ( ako ste razmotrili susjede) nego traziti nekog preko oglasa.
    ima li nekoga iz razreda u istom problemu, da onda ta osoba cuva dvoje /troje djece to bi bilo povoljnije?
    Posljednje uređivanje od sirius : 12.04.2015. at 22:37

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    to sam i mislila tj tako nešto, zato i pitam možda ima netko na forumu ili zna nekoga iz tog kvarta tko ima sl. problem ili riješenje za problem, uglavnom konkretno nekoga? Hvala cure na pomoći

  13. #13
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Ne znam da li ima, ali vec se na forumu trazila takva cuvalica ( na oglasima).
    nadi djecu, osmisli plan ( gdje, kada , koliko i sto) , pa stavi oglas na forum, kvart i stranice za cuvanje djece.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    hvala <3

  15. #15
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Ima igraonica na cosku Karaznika i Tratine koja ima organiziran boravak za skolarce.

  16. #16
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Ima igraonica na cosku Karaznika i Tratine koja ima organiziran boravak za skolarce.
    Ali onda moraš imati nekoga tko će nakon škole odvesti dijete tamo, kaj ne?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa Vidi poruku
    Ima igraonica na cosku Karaznika i Tratine koja ima organiziran boravak za skolarce.
    hvala ti, imaš li još koji podatak o tome? Što podrazumjeva to organiziran? Ili ako imaš kakav kontakt telefon pa da zvrcnem?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    71

    Početno

    Eci hvala ti na korisnoj informaciji našla sam na netu BAZINGA igraonicu riješila i ročkas (imam otvorenu temu o tome) a i djelomično čuvanje djeteta. Puno si mi pomogla i od srca ti zahvaljujem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •