Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 202 od 202

Tema: "popustanje" u skoli

  1. #201
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Otkad sam ušla u razred trubim kako nemam kompetencije sama napisati plan i program za PP ili IP. Proglašavana sam nesposobnom, cjepidlakom (napiši nešto, to ti ionako nitko ne čita), i mogu samo Bogu zahvaliti što sam u odgojnom predmetu gdje mogu napraviti relativno malu štetu.

    Bojim se da se ništa neće promijeniti dok se stvari u svakoj glavi posebno ne promijene. Inspekcija, ravnatelji, individualni razgovori s nastavnicima... da je bilo volje i želje i bez intervencija bi se krenulo pravim smjerom. Ovo ne znači da treba odustati, naprotiv, treba još jače nagaziti.

  2. #202
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ja sam u školi radila samo jedno polugodište prije više od 10 godina, pa moje iskustvo nema previše težine, ali meni je stručna služba rekla za neku djecu da imaju problema i kakvih (nisu imali papire) nakon što sam im zaključila jedinice na polugodištu. Meni tada ništa, al ama baš ništa nije bilo jasno. Ni to da mi nisu ništa niti spomenuli, a ni to da se nitko od roditelja nije nikad pojavio na predmetnim informacijama kroz cijelo polugodište. Iskreno se nadam da je danas barem malo bolje od toga.

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •