Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Homemade zamjensko mlijeko za dojenčad?

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    1

    Početno Homemade zamjensko mlijeko za dojenčad?

    Pozdrav.

    Obzirom na to da iz zdravstvenih razloga ne mogu dojiti, istražujem moguće alternative industrijskom adaptiranom mlijeku pa sam nabasala na recepte za izradu homemade zamjenskog mlijeka za dojenčad, poput sljedećih:

    http://www.mtcapra.com/discover-how-...aughters-life/
    http://freshly-grown.com/baby-thrive...-milk-formula/

    Zanima me ima li netko iskustva s izradom homemade zamjenskog mlijeka i ukoliko ima, može li udijeliti koji savjet?

    Hvala.

  2. #2
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ovo nije savjet koji ćeš ovdje dobiti. Savjetnice ti ga ne mogu dati jer nemaju iskustvo, a nećemo dozvoliti niti drugima da te savjetuju oko nečega što potencijalno može ugroziti dijete.

    Žao mi je.
    Posljednje uređivanje od BusyBee : 29.05.2015. at 12:29

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo nije savjet koji ćeš ovdje dobiti. Savjetnice ti ga ne mogu dati jer nemaju iskustvo, a nećemo dozvoliti niti drugima da te savjetuju oko o nečega što potencijalno može ugroziti dijete.

    Žao mi je.
    Upravo tako.

    Zamisli što bi bilo kada bi dijete npr. bilo bolesno, liječnik prepiše antibiotik, a onda neke forumašce savjetuju ili daju svoja iskustva da one nisu davale antibiotik jer su procijenile da nije bilo potrebno ili da su davale neke homeopatske ili biljne pripravke ili sl. Stvarno su neke situacije škakljive i slažem se sa osobljem foruma da nema mjesta takvim savjetima na forumu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •