Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: DOBAR UROLOG ?

  1. #1
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno DOBAR UROLOG ?

    Budući da je naš problem u lošem spermiogramu MM (asthenoteratospermia) možete li mi preporučiti dobrog urologa ( može i privatnog) da pokuša utvrditi razlog tome ??????????

  2. #2
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Čolak na VV istina androlog ali nama je pomogao JAKO.odakle si

  3. #3
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno

    Ivanić grad

  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno Re: DOBAR UROLOG ?

    Citiraj curka prvotno napisa
    Budući da je naš problem u lošem spermiogramu MM (asthenoteratospermia) možete li mi preporučiti dobrog urologa ( može i privatnog) da pokuša utvrditi razlog tome ??????????
    Curka, ne gubite puno vrijeme na androloge - nema ti tu nešto puno - napravite briseve da nije koja bakterija i u postupke, loš spermiogram se u pravilu ne liječi nego zaobilazi u postupku. MM-u operirao varikokelu dr. Parazajder na SD-u, tamo su dobri, mislim da dr. P. više ne radi, ali nikakvih poboljšanja i u Mariboru su nam rekli da se varik. više ne operiravaju u svrhe muške plodnosti.

  5. #5
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    tek da vidihormone FSH kod muza da nije u tom problem.mi smo čudo napravili klomifenom

  6. #6
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Di liječiš neplodnost? Ako si na VV-u onda su ti tamo androlozi. Ako si u Petrovoj pitaj svog dr-a da te nekome skrene. Urolozi su u pravilu kirurzi (koncentrirat će se vjerojatno na varikokelu), muškom neplodnošću se bave androlozi. Privatne urologe imaš u Urocentru u Zg-u - proguglaj, iskočit će ti broj, pa ev. otiđite tamo na razgovor. U svakom slučaju, nemojte se baš puno spermiogramom bavit (maksimalno 3-4 mjeseca proučavanja i ev. terapije), to ti je moja preporuka.

  7. #7
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    I da, kakav je bio rezultat oplodnje? Jeste išli na ICSI i jel' bilo embrija i kakvi su bili? Ev. da se prešaltaš na VV, oni su u hrv. broj 1 za mušku neplodnost, samo, opet, nema se tu puno što napravivt u najvećem broju slučajeva nego ić u postupak, tamo je lab dobar, samo što ćeš čekat znatno više nego u Petrovoj i puno su veće gužve kad si u postupku (ev. onda kod mlađeg dr-a ako se i kod njega nije zagužvalo).

  8. #8
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Urolozi se uopšte ne bave liječenjem neplodnosti niti traže uzrok.Oni riješe probleme s upalama,bakterijama,rijetko je to uzrok lošeg spermiograma.Ina ti je to bolje objasnila.Samo ćete gubiti vrijeme.

  9. #9
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Curke moram priznati da se ne slažem s vama u potpunosti.
    i nama su govorili da se spermiogram MM ne može popraviti, dijagnoza ista sthenozoosper. gravis (pokretljivost je bila jako, jako loša).

    zbog određenih okolnosti (problema traumatičnog transfera kod mene) MM i ja smo se dali u potragu za prirodnim preparatima da bar malo poboljšamo spermiogram i ne samo da smo ga poboljšali nego smo od druge s takvim psermigoramom napravili bebu.

    moje mišljenje je da je najbolje probati ići na dvije fronte: medicinskim putem ali i probati s drugim preparatima, ne može škoditi a može pomoći.

    Naravno postoje i parovi koji su medicinski oboje zdravi pa beba nikako da dođe, pravial nema, ali vrijedi pokušati.

    Sretno!!!

    P.S.
    mi smo išli kod kod urologa dr. Tomislava Botha u priv. kliniku Simbex.

  10. #10
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Curka,

    ako te zanima što smo mi koristili, imaš na Prije začeća pod Famozni čaj za spermiogram...pomogao je!. Vidjet ćeš pod mojim nickom.

    Držim fige da se plivači pokrenu i postanu jurišnici sve u 16 !!!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    174

    Početno

    Cure drage imam i jedno pitanjce, odnosno molbu

    Naime kod nas je situacija sljedeća: mužu dijagnosticirana azoospermija s time da punkcijom testisa uvijek nađu spermije ali u ejakulatu je abnormalno veliki broj leukocita tako da se niti ne mogu vidjeti spermiji pa je očito da se radi o nekoj upali, što nam je zadnji puta rekla i Krile. S obzirom na godine MM i da smo tek sada krenuli sa MPO svi nam vele da čemu se maltretirati ako se to može zaobići putem MPO. E sada, MM i ja smo ipak odlučili obaviti te pretrage pa makar trajalo i malo duže samo je problem gdje i kod koga.
    Zato vas molim ako znate nekog stvarno dobrog urologa (ne samo da uzme lovu) da mi javite na pp jer bi mi ipak istovremeno pokušali rješiti taj naš problem ako je to moguće jer se bojimo da bi danas sutra to moglo utjecati i na njegovo zdravlje a ne samo na to da li ćemo imati djece ili ne.

    puno hvala

  12. #12
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Mi smo se raspitivali i rekli su nam da je kod nas najbolja urologija na Rebru i još jedna privatna poliklinika čije ime se sad ne mogu sjetiti, al pitat ću muža pa napišem.
    MM je otišao na Rebro kod dr.Bernat koja se specijalizirala za mušku neplodnost negdje vani ak se ne varam i bio je impresioniran obradom i njezinim odnosom prema njemu kao pacijentu.

  13. #13
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    ja i mm preporučujemo dr. Marwana iz Rijeke. Rezulata je u potpisu.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2020
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav,

    molim pomoć - zna li netko kvalitetnog urologa u Zadru koji radi privatno?

    Nakon slabijeg spermiograma preporučen nam je Trebistan i posjet urologu, a s obzirom na moje česte upale, godit će nam oboma...

  15. #15

    Datum pristupanja
    Aug 2022
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav,
    svakako preporučam doktora Hauptamana. Stručan, susretljiv, ljubazan, izrazito dobra komunikacija, skroman, uljeva povjerenje. Moja dijagnoza nije bila ok i operacija je urađena korektno. Svaka preporuka..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •