Imam bebu 4 i pol mjeseci staru, isključivo dojenu i zadnja 2 mjeseca jako slabo dobiva na težini. Rođen je sa 3200gr, iz rodilišta izašao 5.dan sa 3020gr, s mjesec dana imao 4200gr, s 2 mjeseca 5010, sa 3.mjeseca je imao 5300, a sa 4 mjeseca 5770. Doji na zahtjev otprilike svaka 2 do 3 sata preko dana i po noći oko pola 9 prije spavanja pa oko ponoći o 4 ujutro, i onda oko 7 kad se budimo. Ima 6-7 mokrih pelena dnevno, a kaka nekoliko dana jednom dnevno pa onda 5 ili 6 dana ne, pa onda malo svaki drugi dan pa opet 5 dana ne, pa svaki dan... i to je počelo taman kad je počeo slabije dobivati na težini, prije je od prvog dana imao svaki dan, a često i više puta dnevno stolicu. Suprug i svekrva sve više pritišću da uvedem adaptirano, što ja stvarno ne bi htjela, ali me brine što tako slabo dobiva na težini. Pokušala sam mu češće davati sisu ali onda sve izbljucka, a sad više i ne želi, samo okreće glavu i plače. Ja sam već postala opsjednuta vaganjem i sisanjem i znam da to nije dobro al ne mogu si pomoći..