Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: erekcija

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    3

    Početno erekcija

    Pozdrav svima, nova sam ovdje i molila bih vas za mišljenje. Imam sina od skoro 9,5 godina i odavno ima noćne(nesvjesne) i jutarnje (prije piškenja) erekcije, no prije par dana je rekao da mu se javljaju i prije spavanja. Valjda se čeprka pa dođe so erekcije i, prema njegovom objašnjenju, kad "pišu malo izmasira" padne. jasno mi je da djeca ulaze sve ranije u pubertet, ali mi se čini ipak malo prerano. Jesam li u krivu? Inače, nema još dlačice ni išta slično što bi se povezalo s početkom puberteta.

  2. #2
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Pa i moj sin ima erekcije, a duplo je mlađi..to ti je normalno

  3. #3
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    imaju i moji a puuuuno su mladji. ovaj manji se onda ljuti na njega pa ga prisisce sa prstom da mu se spusti jer ga to valjda nervira

  4. #4
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Moj ima valjda od prve godine. Sad ima 3 i pol i svaku noć kad ga dižem piškit ima erekciju.

  5. #5
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moj isto od kad je bio beba. svakodnevno, jutarnje, odnosno nakon svakog spavanja (kad spava po danu), nekad i spontano tokom dana dok je budan
    ili ne misliš na erekciju, nego na ejakulaciju?

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Ne mislim na ejakulaciju nego erekciju

  7. #7
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa onda je to normalno, kao što vidiš, još od dojenačke dobi

  8. #8
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    to je normalno i ima veze s podražajem za mokrenje, zato je najčešće ujutro

  9. #9
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    to je normalno i ima veze s podražajem za mokrenje, zato je najčešće ujutro
    sad sam se sjetila, u rodilištu kad ga je med. sestra previjala, kad mu je skinula pelenu iskomentirala je: uuuu kako ti stoji, samo me nemoj sad popišati!

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Ma vise sam nekako isla na to je li prerano za svjesnu masturbaciju?

  11. #11
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    I kod moga je to obavezno ujutro(7,5 god.) i onda ga frajer (obzirom da mu fino stoji) ne drži i usmjerava nego piški onako i sve mi zapiški

  12. #12
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Figura prvotno napisa Vidi poruku
    Ma vise sam nekako isla na to je li prerano za svjesnu masturbaciju?
    mislim da nije
    čak ne mislim ni da se radi o današnjim generacijama koje ranije ulaze u pubertet, frend mi je pričao da je on počeo tako negdje sa 8-9 godina, a to je bilo prije 30 godina skoro

  13. #13
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    I kod moga je to obavezno ujutro(7,5 god.) i onda ga frajer (obzirom da mu fino stoji) ne drži i usmjerava nego piški onako i sve mi zapiški
    ovo i mene izluđuje, on jednostavno ne može onda kontrolirati mlaz kako treba i toga bude ponekad više van školjke nego unutra, a još ako se dogodi da ujutro bunovna ni ne skužim pa sjednem
    Posljednje uređivanje od tangerina : 26.05.2015. at 09:15

  14. #14
    anabeg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,172

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    moj isto od kad je bio beba. svakodnevno, jutarnje, odnosno nakon svakog spavanja (kad spava po danu), nekad i spontano tokom dana dok je budan
    ili ne misliš na erekciju, nego na ejakulaciju?
    ajde dobro. Moj ima sad skoro 6 mjeseci, al to traje od kad se rodio skoro. Nisam ni razmišljala o tome jel ok ili ne, sve do nekidan, kad mi je tu bila prijateljica sa svojim malim, taman sam presvlačila malenoga i ona u čudu stala i gleda i da se to njenom nije događalo.

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ovo i mene izluđuje, on jednostavno ne može onda kontrolirati mlaz kako treba i toga bude ponekad više van školjke nego unutra, a još ako se dogodi da ujutro bunovna ni ne skužim pa sjednem
    MM je to uredno i elegantno riješio - naučio djecu od malena da noćno i jutarnje pišanje obavljaju sjedećki.

  16. #16
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    MM je to uredno i elegantno riješio - naučio djecu od malena da noćno i jutarnje pišanje obavljaju sjedećki.

    heheh, probala i ja ali sam dobila prezirni pogled i komentar: "Mama kaj je tebi, pa cure piške sjedećki-nisam ja cura"..taj bi i kakao stojećki da može .
    Da napomenem, on uvijek obriše dasku ili rub školjke kad pokapa tako da mu ja kao nemam šta prigovarat- pokapa on i okolo al ne kuži to
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 26.05.2015. at 09:43

  17. #17
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj Figura prvotno napisa Vidi poruku
    Ma vise sam nekako isla na to je li prerano za svjesnu masturbaciju?
    Mislim da nije prerano, oni osjećaju ugodu, ali nisu svjesni da u tome ima išta seksualno.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Moji doma pišaju sjedečki oduvijek. I erekcije su nam normalne od najmanje dobi.

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj dodagoda prvotno napisa Vidi poruku
    heheh, probala i ja ali sam dobila prezirni pogled i komentar: "Mama kaj je tebi, pa cure piške sjedećki-nisam ja cura"..taj bi i kakao stojećki da može .
    Da napomenem, on uvijek obriše dasku ili rub školjke kad pokapa tako da mu ja kao nemam šta prigovarat- pokapa on i okolo al ne kuži to
    He he he.... vjerujem!

    Ali ključ je u tome da je mojima to rekao TATA, koji i sam to radi (jer je jako visok, pa mu je ujutro teško "naciljati", a i lakše je sjesti i odrijemati još minutu dok se rješavaš suvišne vode (nisam ja ovo smislila).

    Inače, pričala nam je sličnu priču kolegica s posla prije dosta godina, dok su njezini sinovi (ima trojicu) bili mali. Pokušala je najmanjem objasniti kako treba obaviti pišanje, a klinac (trogodišnjak u to vrijeme) kaže "Mama, POJMA ti nemaš, kako TI možeš znati kad nemaš pimpeka... Meni je TATA sve već objasnio i pokazao!" (o čemu ona nije imala pojma)

    Kod nas doma je legenda prvo poglavlje Smogovaca - petogodišnji Braco još pospan ide prema wc-u, izvadi pišu iz pidžame i promaši školjku za dobrih 20 centimetara... (ja ne znam napamet tekst, ali moji dečki znaju).

    Daklem - problem je općepoznat, a rješenja se kroje po mjeri, he he he ...

  20. #20
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    i moji jos pisaju sjedecki (nadam se da ce sto duze) ali ih svejedno moram upozoravati da si ga malo pritisnu prema dole dok pisaju (pogotovo ujutro) jer inace im zna mlaz otici izmedju daske i skoljke

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •