Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 173

Tema: Prva pričest

  1. #101
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    17.5.

  2. #102
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    moja je preporuka ne dogovarati grupne menije i cijene po osobi. ostat ćete gladni.
    Mi smo tako dogovarali, i još kući nosili. Hrana super, jedino kaj su se u međuvremenu zatvorili.
    Sada ću opet za dvije godine morati ponovo tražiti....
    Posljednje uređivanje od Cathy : 14.02.2020. at 10:24

  3. #103
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pitaj ovdje ako ti kvart odgovar. Nije samo pizzeria: http://www.restoran-pizzeria-oliva.com/
    bili smo nedavno u Olivi na pizzi, odlična je
    ambijent je ugodan, a ima i vani ograđeno pa djeca mogu skakati okolo, kad bude toplije
    baš je bila u toku i neka proslava krstitki

  4. #104
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li tko preporuku za restoran? Pričamo s ostalim roditeljima pa kažu da je skoro sve već zauzeto. Ja nemam baš niti ideje gdje bih pitala. Neće nas biti puno.. Cca 10. Voljela bih da je opuštena atmosfera i da ima možda vanjski dio pa da djeca mogu trčkarat.
    Ne znam u kojem si dijelu grada, ali u našem kvartu (istočni dio Zagreba) ima Labus MZ http://labus.hr/ koji se nalazi u neposrednoj blizini osnovne škole na Ravnicama i ima vanjski prostor, gdje se klinci mogu lijepo zabaviti.

    Još jedan restoran u tom kvartu je Orkan na samom početku Bukovačke, oni isto imaju ograđeno igralište, ali je manjih dimenzija.

    U ostalima nisam bila nedavno.

  5. #105
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mi smo južni dio grada, ali nije mi to sad ni bitno kad je situacija takva da kasnimo. Sviđa mi se par restorana koje ste navele, čekam odgovor od nekih ljudi da li dolaze pa krećem zvati.
    Kako to funkcionira? Tipa ti rezerviraš za 12-13 ljudi a dođe 10? I kako ide s tortom, jel uzimate tortu za pričest pa dogovarate s restoranom i donesete ili kako?

  6. #106
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Većina njih daje kolače recimo stari Melin
    Ali prošle godine su dlavljenici smjeli donijeti domaću tortu
    Sve je stvar dogovora

  7. #107
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo južni dio grada, ali nije mi to sad ni bitno kad je situacija takva da kasnimo. Sviđa mi se par restorana koje ste navele, čekam odgovor od nekih ljudi da li dolaze pa krećem zvati.
    Kako to funkcionira? Tipa ti rezerviraš za 12-13 ljudi a dođe 10? I kako ide s tortom, jel uzimate tortu za pričest pa dogovarate s restoranom i donesete ili kako?
    Pitaj ovdje, ako ti nije predaleko Odra. Jedino kaj nemaju vanjski prostor. https://www.facebook.com/RestoranInTime/

  8. #108
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo južni dio grada, ali nije mi to sad ni bitno kad je situacija takva da kasnimo. Sviđa mi se par restorana koje ste navele, čekam odgovor od nekih ljudi da li dolaze pa krećem zvati.
    Kako to funkcionira? Tipa ti rezerviraš za 12-13 ljudi a dođe 10? I kako ide s tortom, jel uzimate tortu za pričest pa dogovarate s restoranom i donesete ili kako?
    Možeš tražiti restoran da ti pošalje ponudu, to možeš i mailom obaviti, a možeš i otići tamo pa se dogovoriti po porcijama što da pripreme.
    Npr. u Dva potoka se uvijek s gazdom dogovaraš: n porcija ćevapa, m porcija ražnjića itd. I možeš mijenjati broj gostiju do zadnjeg dana, ali ako se netko baš ne pojavi, onda normalno da ćeš platiti naručeno.
    A možete vi možda za deset ljudi i doći u restoran i naručiti što tko hoće na licu mjesta, ne bi niti to trebao biti problem.

    Ako ti se sviđa Didov san koji sam ja navela - nemoj, baš su loši. Oni imaju predefinirane neke ponude na webu, mi smo uzeli jednu od tih i bilo je grozno, malo, jadno, loše, koma.

    Tortu i kolače smo u 2 potoka donijeli za krstitke i za pričest, jednom iz slastičarnice a jednom iz domaće radinosti. Za krizmu nismo imali tortu nego smo naručivali deserte kako je tko htio.

  9. #109
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    I evo opet preporuka iz druge ruke: ne znam možda baš najbolje što je južni dio grada, ali vidim da ljudi dosta preporučuju neki Bicko u Blatu za takve fešte.

  10. #110
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Možeš tražiti restoran da ti pošalje ponudu, to možeš i mailom obaviti, a možeš i otići tamo pa se dogovoriti po porcijama što da pripreme.
    Npr. u Dva potoka se uvijek s gazdom dogovaraš: n porcija ćevapa, m porcija ražnjića itd. I možeš mijenjati broj gostiju do zadnjeg dana, ali ako se netko baš ne pojavi, onda normalno da ćeš platiti naručeno.
    A možete vi možda za deset ljudi i doći u restoran i naručiti što tko hoće na licu mjesta, ne bi niti to trebao biti problem.

    Ako ti se sviđa Didov san koji sam ja navela - nemoj, baš su loši. Oni imaju predefinirane neke ponude na webu, mi smo uzeli jednu od tih i bilo je grozno, malo, jadno, loše, koma.

    Tortu i kolače smo u 2 potoka donijeli za krstitke i za pričest, jednom iz slastičarnice a jednom iz domaće radinosti. Za krizmu nismo imali tortu nego smo naručivali deserte kako je tko htio.
    Baš mi se svidio Didov san, to mi je za sad bila prva opcija.

  11. #111
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Jao mogla sam i misliti. Meni je taj restoran inače stvarno dobar, ali ovo organizirano je bilo koma. Imali smo teletinu ispod peke i plate - teletina (kojom se inače diče) je bila potpuno bezukusna, masna, a plate su bile mizerne količinom. Najviše je bilo krumpira. Doduše soparnik i uštipci za predjelo su bili OK. Možda da se dogovorite na porcije bi bilo bolje. Nama je bilo baš loše.

  12. #112
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Jao mogla sam i misliti. Meni je taj restoran inače stvarno dobar, ali ovo organizirano je bilo koma. Imali smo teletinu ispod peke i plate - teletina (kojom se inače diče) je bila potpuno bezukusna, masna, a plate su bile mizerne količinom. Najviše je bilo krumpira. Doduše soparnik i uštipci za predjelo su bili OK. Možda da se dogovorite na porcije bi bilo bolje. Nama je bilo baš loše.
    Baš me iznenadilo sad kad si rekla da je loše jer sam za njih do sada čula samo pohvale. Da, za 10 ljudi bi se komotno moglo dogovoriti i po porcijama. Otprilike na isto dođe.

  13. #113
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa to ti je ono što je čokolada rekla, često kad se dogovore ti meniji baš i ne dobiješ naručeno.

    Ja sam isto svaki put bila zadovoljna u tom restoranu (doduše, nisam nikad prije bila na GG, to je još malo i turistički, nego na Kajzerici), a bila sam baš dosta puta jer sam prije radila u Novom Zagrebu, pa se tamo išlo i na neke poslovne ručkove.

  14. #114
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Još jedan u mom susjedstvu je Makedonski merak, ali nema baš ograđen vanjski prostor. https://www.facebook.com/RestoranMakedonskiMerak/

    To je klasični roštilj, dobri su i povoljni, a kolače isto nude ako tako s njima dogovoriš.

    Inače, ako se unaprijed najavi da je pričest, većina restorana dozvoljava da se izvana donese torta, samo treba unaprijed pitati.

  15. #115
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ti još nisi počela zvati?
    Počni.

  16. #116
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ti još nisi počela zvati?
    Počni.
    jooj budem u ponedjeljak. Ja tak ne volim ta neka formalna okupljanja i još mi nekak do glave ne dopire, mislim si da ću nešto naći, ako ništa drugo i baš sve bude zauzeto naručim catering za 10 ljudi doma. Ili je i za to kasno?
    No ne samo da nisam ja, nego ljudi s kojima smo kućni prijatelji, to su djeca s kojima se J zna od jaslica i idu zajedno u školu i zajedno imaju pričest... 5 obitelji.. Nitko još nije zvao. Očito smo svi pali s marsa. Neki dan nam je netko ubacio bubu i jedan je zvao i šalje poruku da je ave što je zvao zauzeto.

  17. #117
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Kreni ti zvati večeras i sutra. Ima dosta restorana koji ne rade ponedjeljkom, pa će ti to ispasti u utorak.
    Ove koje Peterlin spominje sam zvala, ali su zauzeti 26.4. Možda na tvoj datum nisu .

    Stvar je i u tome da je rezervirano sve unutra, a na terasama ti nitko neće rezervirati.
    Pa je možda i to opcija, čekaš da vidiš hoće biti sunce pa rezerviras na nekoj terasi 5 dana prije, 10 mjesta će biti. Ako pada kiša ostanite doma .
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 14.02.2020. at 21:13

  18. #118
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    I meni je u Didovom snu bilo super. Al ja uvijek idem na GG.

  19. #119
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo južni dio grada, ali nije mi to sad ni bitno kad je situacija takva da kasnimo. Sviđa mi se par restorana koje ste navele, čekam odgovor od nekih ljudi da li dolaze pa krećem zvati.
    Kako to funkcionira? Tipa ti rezerviraš za 12-13 ljudi a dođe 10? I kako ide s tortom, jel uzimate tortu za pričest pa dogovarate s restoranom i donesete ili kako?
    A restoran ugostiteljske škole? Da li još postoji? Nisam bila fakat dugo, ali to je moj stari kvart, Utrina.

  20. #120
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo južni dio grada, ali nije mi to sad ni bitno kad je situacija takva da kasnimo. Sviđa mi se par restorana koje ste navele, čekam odgovor od nekih ljudi da li dolaze pa krećem zvati.
    Kako to funkcionira? Tipa ti rezerviraš za 12-13 ljudi a dođe 10? I kako ide s tortom, jel uzimate tortu za pričest pa dogovarate s restoranom i donesete ili kako?
    A restoran ugostiteljske škole? Da li još postoji? Nisam bila fakat dugo, ali to je moj stari kvart, Utrina.

    Pitala sam sinove kamo oni izlaze... Stariji nema pojma, ali mlađi je spomenuo Smokeraj i Magazinsku klet.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    172

    Početno

    Radi, radi. Sve se moze dogovoriti. Nude više menija, torta uključena. Cijene i hrana ok. Bili prije 3 godine.

  22. #122

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Tines prvotno napisa Vidi poruku
    Radi, radi. Sve se moze dogovoriti. Nude više menija, torta uključena. Cijene i hrana ok. Bili prije 3 godine.
    Ugostiteljska skola Utine

  23. #123
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo me...zvali nekoliko restorana, neke i s ovog popisa..ništa, sve rezervirano. Uspjela rezervirati Didov san na Gornjem gradu ali samo terasa pa se nadam da će biti lijepo vrijeme.
    Otići ćemo tamo pa pokušati dogovoriti a la carte a ne menu iako oni navijaju za dogovoreni menu.

  24. #124
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ako ti lokacija zaista nije bitna, pogledaj na primjer Brenner na Zagrebačkoj u Rudešu.
    Oni su isto imali mjesta kad sam lani tražila.
    To je grill, ali je jako lijepo uređen i baš ugodan za sjedenje. Imaju i vani, i minijaturno igralište. Hrana je odlična.
    Isto imaju složene ponude, možeš i mailom tražiti da ti pošalju.

  25. #125
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Još jedna preporuka u ovom dijelu grada je pizzeria Public u Voltinom, koja nema samo pizze nego i pašte, meso itd.
    Isto kao Brenner, novi, moderno i lijepo uređen restoran. Ne znam kako stoje s grupama, meni su rekli max 10 ljudi.

  26. #126
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Imaš i karting Rudeš daju iza vani imaju i svoj prostor u sklopu nogometnog igrališta

  27. #127
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Pa rezervirala sam Didov san...ne mislim više nazivati.

  28. #128
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ok pogledaj dobro tu terasu kad budete išli na dogovor

  29. #129
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ok pogledaj dobro tu terasu kad budete išli na dogovor
    Zašto..što sad s terasom ne valja?
    Posljednje uređivanje od mitovski : 17.02.2020. at 13:21

  30. #130
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Samo ću zabilježiti da kome ne padne na pamet rezervirati u restoranu hotela Maroon u Vrapču .

  31. #131
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto..što sad s terasom ne valja?
    Meni se ne sviđa jer je nekako na cesti, a tebi će to možda biti ok.

  32. #132
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ok pogledaj dobro tu terasu kad budete išli na dogovor
    Ali Didov san ima na više mjesta - na Gornjem gradu, na Kajzerici i bila je jedna u Vlaškoj, ako se dobro sjećam....
    Terasa na Gornjem gradu je mala i na ulici, za druge dvije ne znam. U svakom slučaju, klopa im je bila prilično dobra - bila sam početkom jeseni.

  33. #133
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se ne sviđa jer je nekako na cesti, a tebi će to možda biti ok.
    A znam kako izgleda ali stvarno nije da mogu birati, a uostalom pa nije svadba...obiteljski ručak je.

  34. #134
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ali Didov san ima na više mjesta - na Gornjem gradu, na Kajzerici i bila je jedna u Vlaškoj, ako se dobro sjećam....
    Terasa na Gornjem gradu je mala i na ulici, za druge dvije ne znam. U svakom slučaju, klopa im je bila prilično dobra - bila sam početkom jeseni.
    Ima Kajzerica i Gornji grad. Gornji grad ima najveću terasu, na Kajzerici je terasa grozna.

  35. #135
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma ok mitovski, ja sam ju prvi puta vidjela.kad smo došli gore na ručak, pa mi se nije svidjela i bilo.mi je drago da.smo unutra. U svakom slučaju, uštipci i soparnik kao i sirevi koji idu uz to su im super, kujundžuša vrh, a rožate za desert odlične.

  36. #136
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mitovski, mi isto nikad nismo imali ogroman broj uzvanika, i uvijek bi našli mjesta u zadnji čas. I nismo dogovarali menije nego bi svatko naručivao što želi. Restorani su bili obično u centru grada ili širem centru

  37. #137
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    mitovski, mi isto nikad nismo imali ogroman broj uzvanika, i uvijek bi našli mjesta u zadnji čas. I nismo dogovarali menije nego bi svatko naručivao što želi. Restorani su bili obično u centru grada ili širem centru
    Bome sad više ni za 10 ljudi ne možeš naći 3 mjeseca unaprijed. Nazvali smo 5-6 restorana...uopće ne čekaju da kažeš koliko ljudi, unaprijed viču da su 4. i 5. mjesec vikende popunjeni.

  38. #138
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Meni odličnu hranu ima Pri Zvoncu ali naj mi je Capuciner grill preko puta Katedrale. Lijep prostor i jako fina hrana

  39. #139
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Bome sad više ni za 10 ljudi ne možeš naći 3 mjeseca unaprijed. Nazvali smo 5-6 restorana...uopće ne čekaju da kažeš koliko ljudi, unaprijed viču da su 4. i 5. mjesec vikende popunjeni.
    napravi u tjednu ondaili probaj stari kotač u prečkom
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 17.02.2020. at 18:53

  40. #140
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    napravi u tjednu ondaili probaj stari kotač u prečkom
    Da napravi prvu pricest u tjednu?

  41. #141
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Ne nego festu

  42. #142
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    pa da, ima smisla. festu za pricest odradit recimo u srijedu. samo, tjedan prije ili poslije? sto bi bilo bolje?

  43. #143
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Dakle JelenaO ne znam jel mi bolji prijedlog onaj park ili ovo da u tjednu odu u restoran.
    Jel ti to ozbiljno?

  44. #144
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    park samo ako jedu zromw, inace utorkom

  45. #145
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pa da...možete i sutra pojesti ručak. Jedino nakon pričesti ne zaboravite podsjetiti goste da su već jeli

  46. #146
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    park samo ako jedu zromw, inace utorkom
    Hahahaha

  47. #147
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    A zakaj aK je lijepo ne otiđete u kućice na Bundeku
    Pitaj i u Balonu
    Ili mobile pub
    Koliko vidim ti mitovski se ne želiš otići iz kvarta
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.02.2020. at 08:08

  48. #148
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A zakaj aK je lijepo ne otiđete u kućice na Bundeku
    Pitaj i u Balonu
    Ili mobile pub
    Koliko vidim ti mitovski se ne želiš otići iz kvarta
    jelenaO jesi mozda propustila ovaj post?

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Pa rezervirala sam Didov san...ne mislim više nazivati.
    dakle zena je rezervirala. idu tamo. a ti joj nudis parkice. stvarno ne razumijem.

  49. #149
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Didq je ok napose onaj na jugu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 18.02.2020. at 08:48

  50. #150
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Fešta u tjednu i parkići - vrh!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •