Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: grize majice

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno grize majice

    prvo je počelo da stavlja rukave u usta ...stalno oponjinjanje nije urodilo plodom
    nakon toga je počeo okovratnik staviti u usta...i to je bilo u toj mjeri da mu je pol majice znalo biti mokro
    e nakon toga sam neki dan skužila kako je žvakajuči majicu pregrizo rukav i napravio par rupa na njoj.
    tu sam poludila i vikala i rekla da to nije uredu da uništava majice
    danas sam na još jednoj majici vidjela rupicu...i evo sad došao iz vana i opet rupe.
    stvarno ne znam što da radim....da ga kaznim...tučem nemam pojima
    Mislim ovim tempom će za tjedan dana pregristi sve majice i neće biti čitave majice...ne znam stvano nisam pametna

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    ne znam koliko ima godina ali viđala sam podosta djece u dobi od 7-8 godina da to rade. osobito kad im je nešto stresno, uzbudljivo, napeto...
    odrasli puše ili grizu nokte ili..

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    oblači mu majice s rupom

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    I moj sin(9,5g.) zvace majice oko vrata tako da budu mokre naprijed do pola prsiju,te razvucene i objesene i nakon pranja i peglanja.. Radi to iskljucivo doma kad cita,i kad se udubi u neku igru ili film.
    Ne mislim da je to namjerno i da zasluzuje kaznu!
    Ali da mi se ne svida,ne-jedva cekam da prode i ta faza!

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    moj od skoro 17 zna grickati majice
    ali to u zadnjih par godina radi, nije dok je bio mali
    i mene izludjuju te rupice odmah ispod brade, opominjem ga cim vidim
    pa onda ne gricka dok sam ja u blizini da ga vidim

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Moja je i inače oralni tip, stalno joj je nešto u ustima. A ovo sa majicama je bilo strašno. Prestalo je kad je progrizla najnajnajdražu majicu.

    Sad grize kosu

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj vissnja prvotno napisa Vidi poruku

    Sad grize kosu
    Bas si mislim bolje majice, nego nokte (a do kose moj Neymar ne moze ha,ha).

  8. #8
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Da i on je uvijek bio oralni tip vjecito mu je nesto u ustima. Da i ima fetis na etikete. Na svakoj majici ih trazi i gnjavi. Da ne znam ni ja sama ali isto mi nije bas ok da mi pregrize majicu i unistava. A i to sto je mokra je podnosljivo kad je toplo ali kad bude hladno

  9. #9
    tenshi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    274

    Početno

    Što god odlučila, nemoj ga kažnjavati, pa ne radi to iz zloće već posve nesvjesno u nekoj stresnoj situaciji, moj je isto oduvijek npr. vrtio kosu u stresnim situacijama pa je u tako nekom razredu, ne znam više jel prvom ili drugom prešao na majice, odnosno rukave... mislim da je bolje da ti je fokusiran na rukave nego ovratnike, ak niš drugo, manje se kuži, uvijek možeš potfrknuti :D Uglavnom, što se nas tiče, kako došlo, tako prošlo, jednostavno tu veličinu majici nisam prodavala na burzi i to je bilo sve, evo baš ih neki dan našla spremljene među starim tekstilom za recikliranje i pomislila si, "Bože, kako je to uopće prošlo?", mi smo isto imali svakodnevne razgovore i mislim da je naprosto prestalo kako je došlo ljeto i kratki rukavi, i da se najesen nije vratio na to... a prati pa vidi, možeš možda i sa školskim psihologom probati razgovarati, oni su sigurno vidjeli takvih slučajeva, ali najvjerojatnije je ovo što su i cure rekle, skuplja varijanta griženja noktiju, većina nas ima neki fizički način rješavanja viška stresa... možda da pokušaš naći neki način koji ti je prihvatljiv i preusmjeri ga na to, da objasniš jednostavno da nemate novaca stalno nove majice kupovati i da mora čuvati to svoje i da razumiješ da se ponekad uzbudi ili što već se tebi čini da je razlog zašto to radi i da mu objasniš da je to normalno i da se sjećaš kak si ti ko mala xxxx, a tvoja prijateljica yyyy, votever, ne mora to biti ozbiljan razgovor, još bolje da nije, ja sam znala izmišljati prijatelje i njihove situacije i uz smijeh prepričavati "joj, a sjećam se kak je moja prijateljica, blabla" ili "jednom je moj prijatelj napravio to to i to..." .. ma ne znam, ti ćeš najbolje znati ) A ja ću baš ovaj tjedan staviti na burzu novu rundu majici, 158/164 pa prati :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •