Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 413

Tema: Dnevni boravak za sve nas u ZADNJEM mjesecu trudnoće

  1. #51
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Aaaaaaaa drzte se cure!!!!! Nek prodje sto brze!

  2. #52
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    U boksu s muzem, 7-8cm, kazu da bih mogla u roku sat vremena


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Ivekice, kad ti je termin?
    A sto se tice tog samohranog roditeljstva, evo prije dva dana sam prvi put dobila poruku "Kako si?" od tate moje mrvice, a ja u 9.mjesecu trudnoce, to je to od podrske koju ja dobivam :D I ne pogada me jer znam kako muski mozak funkcionira i iskreno mislim da ne bi bilo drugacije da smo zajedno. Samo bih mu jos morala kuhati i prati. Hahahaha. Ovako uzivam sama

  4. #54
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Kada ste prestali piti mg?

  5. #55
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Jel ivekica rodila?

    SanjaS i ivekica, ja vam se, kao i svim samohranim majkama, divim. Ja ne znam da li bi ja to mogla, al kad se čovjek nađe u toj koži iz nje se ne može i sve se može. Vjerujem, tj. sigurno će vam vaše mrvice donijeti puno radosti i sreće i obveza naravno, kao i svim roditeljima. Iskoristite svu pomoć sa strane koju možete dobiti od obitelji, prijatelja i sl.

    ivana.sky ja te razumijem skroz, tu buru emocija i vi ste se borili za dijete i sad se tako osjećaš. Kada dođe bebica i muž će se "pokrenut" sigurno, muškarci tek kad vide to malo stvorenje postaju zapravo stvarno svjesni, a mi ipak sve to fizički prolazimo, osjećamo pokrete, svaki simptom, emociju itd. Al nije da ga branim, mogao bi ti malo pomoć ili barem počistiti za sobom. Ako ti treba otići kod mame i odmorit od svega, zašto ne. Skupljaj snagu za porod, trebat će ti, to mi je rekla prijateljica koja je rodila prije par dana.
    Ja se na svog muža ne mogu požalit, već suprotno, pohvalit ga. Ne samo u trud., inače je takav da mu ništa nije teško i pomoći će u kući i sve što treba, zajedno se dogovaramo, obavljamo šta treba i tako. I jako se radujemo našem sinčiću koji će, još malo doći.
    Al sam se s druge strane jako razočarala u moju familiju, tj. jednu sestru koja me baš povrijedila, toliko da skoro da više i ne želim kontakt sa njom. Uistinu nisam očekivala takvu hladnoću i nezainteresiranost od strane rođene sestre koja zna šta sam prošla da dođem do ovog i stalnog "spuštanja" da ja previše čitam, opterećujem se, previše gledam itd..u vezi trudnoće, poroda isl. A vrhunac je bio kad mi je rekla da ja previše o tome pričam i da nju sada ne interesira trudnoća, porod i sl. hladno i povišenim tonom. E tu je puklo nešto u meni. Ima 29. god i stalnog momka i čeka je to. Ne znam kakav će naš odnos dalje biti (trenutno je ne želim vidjet), al ovo će uvijek ostat i to joj nikad zaboravit neću.
    Al dobro, kao što rekoh, meni je najbitnije da je moj sinčić dobro, napreduje i da ćemo nas troje biti jedna mala mirna luka ljubavi i radosti.

  6. #56
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Citiraj sara10 prvotno napisa Vidi poruku
    Al sam se s druge strane jako razočarala u moju familiju, tj. jednu sestru koja me baš povrijedila, toliko da skoro da više i ne želim kontakt sa njom. Uistinu nisam očekivala takvu hladnoću i nezainteresiranost od strane rođene sestre koja zna šta sam prošla da dođem do ovog i stalnog "spuštanja" da ja previše čitam, opterećujem se, previše gledam itd..u vezi trudnoće, poroda isl. A vrhunac je bio kad mi je rekla da ja previše o tome pričam i da nju sada ne interesira trudnoća, porod i sl. hladno i povišenim tonom. E tu je puklo nešto u meni. Ima 29. god i stalnog momka i čeka je to. Ne znam kakav će naš odnos dalje biti (trenutno je ne želim vidjet), al ovo će uvijek ostat i to joj nikad zaboravit neću.
    Al dobro, kao što rekoh, meni je najbitnije da je moj sinčić dobro, napreduje i da ćemo nas troje biti jedna mala mirna luka ljubavi i radosti.
    Na zalost ovo razumem itekako. Kod mene isto aktuelna tema i isto u pitanju rodjena sestra koja mi je i jedina osoba u gradu na koju sam mislila da se mogu osloniti, no izgleda ne mogu.
    Ne znam kako u prvoj trudnoci kad se isto desavalo nisam presekla skroz sa bilo kakvim ocekivanjima i kako dozvolim da me evo opet isto potrese.

  7. #57
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    jel netko od vas imao osip? bikini podrucje?
    jucer sam primjetila da sam se dolje cijela osipala... ne svrbi, ne boli, ne pece.. ali izgleda uzasno
    iako mi je pregled zakazan u srijedu mislim da cu sutra otic doktorici
    naravno da sam kopala i naisla na trudnicke herpese i gluposti nema kraja ovim panikama, najboje da iskljucim laptop i blejim u tv
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 28.06.2015. at 11:06

  8. #58
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Ivana.sky jesi se možda nedavno dolje depilirala, radila brazilku i sl? Zna biti nakon toga, al onda bi malo i svrbilo.

  9. #59
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Prije 2tj da..
    skontala sam da su mozda pocele rast pa se sad to upalilo od ruba gacica stavila sam baby pudera... sutra cu do dr pa pitat... bolje da pregleda

  10. #60
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Prvo sam i pomislila na urasle dlake ali previse je piknica i cvimbica da su sad bas sve dlake urasle

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    E cure u zadnjih par dana imam s vremena na vrijeme bolove dole lijevo. Ponekad kad osjetim da se ona mrda, a ponekad samo od sebe kad je ona mirna. Pojma nemam sto se tamo nalazi, ali bome me jako zaboli. Nije mi nimalo ugodno..

  12. #62
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    tako i meni ali desno, dodje mi da zaplacem kad zaboli, onako naglo probode... pripisujem to sirenju kostiju, ligamentima i stagod da se vec dogadja dolje

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    34

    Početno

    Mene opet boli cijelo to područje sasvim dolje, doduše malo jače ipak desna strana. I ja to pripisujem napinjanju mišića i ligamenta. Kao da mi je malena svom snagom uprla, i nema micanja ni okretanja nekih desetak minuta dok ne popusti. Dakle konstantna bol ne probadanje. Toga se ne sjećam od prije... senilnost? selektivno pamćenje?
    Zanima me hoćete li nositi bebi za izlazak iz bolnice i tetra pelene i švedsku pelenu? Nama su tako naveli na tečaju ali mi je prevruće da ju zamatam kao mumiju na ovu vrućinu.
    I ne smijem više ni po kruh ujutro otići a da mi netko ne dovikne , pa još si doma, ili koliko još?
    Ako budem prenijela neču iz stana izlazit.
    Sutra još imam kontrolu kod svoje dr, pa onda u ambulantu u Pulu. Zna li tko da li se tamo treba naručiti ili samo dođeš? I kako rade, da ne bi došla u 7 ujutro i čekala do 10

  14. #64
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Ja cu nosit, tj mm ce donijet sve to na dan izlaska, jer ju mislim siroko povijat do prvog pregleda kukova... iako kazu da se to vise ne mora, al bolje mi sprijecit nego lijecit pogotovo jer je moja mama kao mala imala problema.

    Nazalost za pulu ne znam...
    Znam kako je kod nas u os... samo dodjes, predas uputnicu koja ti ostaje tamo na salteru i vrijedi za sve preglede i porod... kadgod dodjes ne gine ti min 3h cekanja... jos kad krenu silazit ovi s odjela sto leze... nije na odmet povest si nekog, ili nesto (knjigu, glazbu...) i napunit mob...

    Kad ti je termin?

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    34

    Početno

    14.7.
    I inače kod doktora bez knjige ne idem , čak ni kod svoje dr opće prakse, ni kad sam naručena. Lekcija davno naučena.
    Ma sve to stoji za kukove, samo mi je bed na ove temperature, a javljaju još veće vrućine.
    Meni se je uvijek činilo da je bitnije vježbanje kukova nego široko previjanje. Ali mojim dečkima je bilo sve ok, a ja sam kod svakog previjanje razgibavala kukice tako da....
    Posljednje uređivanje od Kockica1908 : 28.06.2015. at 21:50

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Kockice, ja sutra isto imam zadnji pregled kod svoje doktorice pa u trudnicku ambulantu u Pulu. Tetina prijateljica radi u ambulanti, pa cu to ispitati kako funkcionira. Napisem ovdje ako saznam nesto S tim da za prosli tjedan npr.znam da je bila ogromna guzva i da su trudnice satima cekale na pregled.
    Meni ce isto za izlazak donijeti tetre i sorizo za siroko povijanje bez obzira na vrucinu. Ne znam, tako sam si odlucila iako su rekli da je izbor na nama

  17. #67
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Prošle godine u ovo vrijeme kada sam ja išla u TA u Pulu, trebalo se je naručiti za pregled i onda na svakom pregledu bi dobila termin za slijedeći pregled.

    A gužve, kako kada, nekad bi bila gotova za 15 minuta, a znala sam čekati i po 2 sata. Ovisi koliko je trudnica bilo naručeno i koji doktor je radio.

    Ne znam da li se šta promijenilo u ovih godinu dana. Ako vas još šta zanima, pitajte

  18. #68
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Sanja, što ti je taj sorizo?
    Moja mala ima onu govotu tetra za široko povijanje (ko krpene debele gaćice na čičak), al mi je nekak vruće za to, a ak joj stavim po noći, čičak ju probudi kad ju prematam. Više se pouzdam u vježbice, samo što moja mala ne surađuje već ima neku svoju koreografiju s nogicama. Ortoped je rekao da su kukići dobro, tak službeno nit ne trebamo niš radit za kukuće. Al žensko je, pa ajd bar malo da ih vježbamo.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    34

    Početno

    Naručuje se, Naručuje. Upravo došla doma i nazvala. Naručena za ponedjeljak u 10:15
    Inače na pregledu sve ok, nikakvih naznaka da ce krenut ranije. Jedino je bebica fino dobila na kilaži. Sad je blizu 4. Ako bude u terminu da računam i preko.
    Ali znam da ta mjerenja nisu sasvim pouzdana, više me zabrinjava što je glavica zauzela cijeli monitor pri uzv-u
    Sadie potpisujem

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    sadie, a tako mi to zovemo tu onaj dio sto ide ispod tetre za siroko povijanje (u obliku slova S s obje strane), ne znam kako se to inace zove :D
    kockice, na koji broj si zvala i narucila se? Meni je moja ginekologica danas rekla da se u roku od 4, 5 dana javim u trudnicku ambulantu. E sad da li to znaci da se trebam vec naruciti ili se tek naruciti za 4, 5 dana.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    34

    Početno

    Meni je moja rekla samo da odem tamo za 3-4 dana. Ali ja sam pitala sestru i ona mi je, rekla da se naručuje i dala broj. 376-600

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Cure meni to nije jasno u vezi sirokog povijanja, jesu to one ko gacice na cicak pa ih stavis na obicne pelene ili??? I gdje tog ima za kupiti? Dali se to mora? I postoji li jos nacina za s.p.?

    Takodjer imaju li negdje na internetu te vjezbe za kukice?

  23. #73
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Da. 45 kn. Imaš po dućanima s opremom za bebe.
    Vidi na Youtubeu, proguglaj malo.

  24. #74
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Nisu nuzno na cicak, ja imam one na vezanje....

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Gdje nam je Ivekica? Ni traga ni glasa otkad je javila da joj je puknuo vodenjak, a to je bilo prije 4 dana..

  26. #76
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Mozda se maze i odmaraju pa se ne stigne javit

    Mene kukovi i prepone rasturaju, ona i dalje luduje... i prati me neka mucnina... sutra pregled uf uf
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 30.06.2015. at 12:55

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Kao da mene opisujes. Ista stvar. Prepone me jako bole i imam ne bas bezbolne kontrakcije svako toliko. Svi me zele vidjeti prije nego rodim, a meni nije do nicega. Evo od prije sat vremena kako kazes mi je i slabo, kao neka mucnina. Svasta.

  28. #78
    kika222 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    667

    Početno

    Ja danas imam dosta često bh kontrakcije i bolove u križima i dosta boli ali pošto nema nekog pravilnog razmaka vjerujem da su lažni trudovi u pitanju. Sutra idem na uzv i pregled pa ćemo vidjeti!! Sanja gdje ćeš ti roditi?

    Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

  29. #79
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ja sam evo prenjela tri dana...i luda sam više...dječak isto tako luduje u stomku, bio se malo primirio tamo oko 37 tt a sada opet tulum !! Vjerovatno osjeti moju nervozu.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    34

    Početno

    Vruče je. Noge me ubijaju. Imam grčeve u njima koji me bude u noći. Jedva se krećem. I okrećem. Stalno sam na wc-u. I stalno sam gladna. Jesam rekla da mi je vruče?

  31. #81
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Suosjecam sa svima... i tjesim se kak nisam jedina...
    jos malo cure!
    Bebeto drz se!!

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Kika222, rodit cu u Puli
    I ja s tim kontrakcijama muku mucim ovih dana bome. Isto nisu pravilne. Uhvate svako toliko, pa dugo nista. Uhvatio me i isijas prekjucer kao slag na torti. Nisam mogla iz sjedeceg polozaja ustati. Leda me isto bole. Naravno da mi nije drago sto vam je tako, ali osjecam se normalnije kad cujem da vas isto muci

  33. #83
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Meni od jucer i onako dosta obilan mlijecni iscjedak
    Jedva cekam sutra sta ce mi dr.rec

  34. #84
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    I ovo ce zvucat glupo al cujem ko neko kvrckanje/puckanje ponekad iz stomaka.. danas i mm cuo pa se sav cudio sta je to... ima li neko ideje?

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    ivana.sky, ja pojma nemam sto je to. Ja ne cujem nista

    Htjela sam vas pitati jeste li vi dobile onaj formular tzv.dnevnik pokreta koji morate voditi do termina? Ja sam ga dobila danas na pregledu i mogu reci da mi se cini totalna tlaka tako lezati i brojati tri puta dnevno. Pa nemam ja vremena za to. Nisam ni torbu spremila

  36. #86
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    citala sam o tom brojanju al ni ne trudim se brojat kad je ova moja zivahna stalno tako da mislim da je to ok
    ne mogu dobit svog dr i to me sad vec pomalo sekira... ako mi se ne javi do poslije vikenda otici cu u ambulantu pa tko me zapadne...
    sanjice pakuj se da te ne bi iznenadilo

  37. #87

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    I meni je to glupo, ali ja sam bas dobila formular gdje imam tablicu u koju moram upisivati podatke o broju udaraca i u kojem vremenskom periodu. Bas tlaka. Zato pitam da li je to uobicajeno ili je to od bolnice do bolnice.
    Evo rekla sam da cu se spakirati najkasnije do kraja tjedna :D

  38. #88
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Nije glupo brojanje pokreta. Uopće nije glupo!! To vam pokazuje da je beba u zadnjim tjednima dobro.

    Svašta se može dogoditi, zato vam ta tablica pokazuje da se vašoj bebi neće ništa loše dogoditi ako se miče kako treba i kad treba.

    Da sam bar ja brojala...

  39. #89
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Pojasnite malo to brojanje. Ja sam čitala u knjizi da treba izbrojati 10 udaraca, pokreta bilo čega u roku od sat vremena, al to je pisalo za period od 28-32tt čini mi se, a kako ide to brojanje u zadnjim tjednima i od kojeg tjedna točno?

  40. #90

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    34

    Početno

    Ja sam dobila tu listu sad u ponedjeljak. Broji se tri puta dnevno po sat vremena ležeći na lijevom boku. Mora biti najmanje pet udaraca.
    Ako ih nema toliko, nastaviti brojati još sat vremena, naravno ispočetka. Ako ni tada nema toliko javiti se u bolnicu ili svom ginekologu.
    S time da ako je beba hiperaktivna kao npr moja ne treba ležati svih sat vremena, tj. moja se u desetak minuta iz divlja pa nema potrebe da sat vremena ležim i brojim do... bubam bzv. 55
    Broji se pred kraj jer se bebe smire pred porod. Naravno to je posve individualno. Neka je nogometaš od prvog do zadnjeg dana, dok je druga puno mirnija.

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    kockica1908 je sve objasnila
    U uputama pise: "Svakog dana izaberite vrijeme kad cete brojati pokrete. Dobro je to uciniti nakon obroka jer je tada vasa beba cesto aktivnija. Izaberite tiho i mirno mjesto i legnite na lijevi bok te stavite dlanove na trbuh. Zabiljezite vrijeme kad ste zapoceli s brojanjem. Kad izbrojite deset pokreta prestanite s brojenjem i zabilježite koliko vremena je bilo potrebno za 10 pokreta."
    Pise da u pokrete spadaju svi udarci ritanja, istezanja i okreta ploda.
    Kao sto kaze kockica, meni za sad ne treba ni deset minuta da joj nabrojim deset pokreta. Vjerujem da je to zato jer legnem nakon obroka. Tako je najjednostavnije jer ima perioda kad se ona meni ne javi uopce po par sati sto je isto normalno.
    Pise ako ne izbrojis 10 pokreta u dva sata, onda ides popiti casu vode ili soka, prosetas i onda opet brojis ispocetka na lijevom boku dva sata. Ako ni tad ne izbrojis deset pokreta u sljedeca dva sata, e onda bi se trebala javiti u bolnicu.

  42. #92
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Sto se vise mazem, vise pucam i dalje samo ledja...
    A osjecam se ko pijana od ove vrucine... sam bi mogla spavat... spasàvaju me hladna lubenica, breskve i slambos

  43. #93

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    34

    Početno

    Klima

  44. #94
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    To je to što sam i ja napisala u vezi brojanja pokreta, znači 10 pokreta u sat vremena ležeći na lijevom boku.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    Cure moje evo napunili 37 i usli u 38 tj. Od prije 3 dana noge mi natecene konstantno a navecer ko baloni. Pod tim mislim samo na stopala i dolje zglob. Bas iznenada, do neki dan mi se zile i kosti ocrtavale... Tlak provjerila i 115/70 tako da hvala Bogu nije od tlaka... Trbuh mi se nekako spustio, nizi mi je i jace me dolje pritisce. Idemo u utorak na pregled pa cemo vidjet situaciju. Kak se to vama cini? Jel jos netko naglo natekao?

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    Butterfly, nazalost nemam ti sto pametno za reci po tom pitanju. Mi smo danas 38+6 i do sad mi nisu otekle ni noge ni zglobovi ni nista, ali citala sam da nije nimalo neuobicajeno, pogotovo kad su ove vrucine. Mozda ce se neka od cura javiti sa svojim iskustvom i reci ti vise

    Ja od nekih 4h ujutro imam bolove. Ne znam ni sama gdje. Kao u zdjelici, u vagini, bas unutra. Pa me malo boli trbuh, pa leda. I onda apsolutno nista. I sad ti budi pametan. Pregled tek u cetvrtak. Jos cu na psihijatriju prije nego u rodiliste :D

  47. #97
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Sanja da nisu to lažni trudovi? S obzirom na tvoje tjedne, ne bi ništa čudno bilo.

  48. #98
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Sanja nas 2 se pratimo u dan po simptomima iako smo mi 37+0 danas... cijelu noc nisam spavala od bolova dolje... i trnu mi kukovi, na ledja vise ne mogu... uzas bas mi je tesko sad vec
    Posljednje uređivanje od ivana.sky : 05.07.2015. at 15:32

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    507

    Početno

    sara10, nemam pojma. Mozda jesu, a mozda i nisu. Ionako ne znam kao prvorotka prepoznati sto se dogada

    ivana.sky, ja sam ajde do 4 bila nekako mirna, pa je krenulo. Da, vec puno puta do sad kad bi nesto napisala sam se ja prepoznala u tome
    Dobila sam savjet da popijem kamilicu jer je mozda do crijeva i probave i moram priznati da mi je pomoglo odnosno smirila se situacija sto se tice bolova. Tko zna sto se dogada unutra.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    130

    Početno

    I mene boli dolje, kao pubna kost ili tako nešto i to puno jače s lijeve strane. To me boli već sigurno mjesec dana, najviše kad ležim/spavam, kad se rashodam je ok. IvanaSky mi smo tu negdje s terminom Kad je tebi? Meni prvotno bio 29.7. po zadnjoj M ali mi pomakli na 21.7. zbog veličine bebe pa sad tu negdje između računam :D

    Imam pitanjce inaće- konačno sam krenula prati robicu pa me zanima dali sve peglate ili samo neke stvari? Ja ću tetre sigurno jer su mi ružne nagužvane i neuredno mi to sve izgleda. Bodiće gledam i ono skroz su ravni nakon sušenja, netreba im pegla osim eventualno zbog mekoće/bakterija? e sad opet tu sam svašta čula da je bolje ne pretjerivati i da kasnije sigurno neću stizat svaki bodić peglat pa me zanima kako vi stojite s time?

    I u što ste na kraju spakirale stvari za rađaonu? Torbu ili koferić? S obzirom da ide s nama u box pa se mislim možda bolje kofer da se baš torba ne vuće po podu :/ Nisam sama pametna...

Stranica 2 od 9 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •