Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: desna na lijevu ?!

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno desna na lijevu ?!

    Dakle, znam da vecina klinaca to radi ,ali zasto??
    Kad sami oblace cipele obavezno ih obuku krivo-lijevu na desnu i desnu cipelu na lijevu nogu.Kako ih ne zulja?
    Kazem no,no! a moj najmladi mi se smije,gledajuci me ravno u oci,ali ne odustaje. Ako mu ja pokusam izuti i obuci ispravno,on to svom snagom odbija.
    Takav mi je bio i srednji sin,koji je to svoje remekdjelo najzesce branio,a inace je zestok momak u svemu...
    Nekad davno kad je moj najstariji sin tako oblacio obucu bila sam ovako,a sad sam, i ovako
    A ovako idem s najmladim u park
    A vi?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    i moj mlađi to radi. Mislim da je kod nas problem što on uzima desnu cipelu u ruke, ali prvo oblači lijevu nogu, pa desnu. U nekim stvarima se ponaša kao ljevak, a u nekima kao dešnjak. Neki dan je išao na bazen s kroksicama, jedna je bila plava druga zelena, zelena je bila ok, a plava kriva. Ništa mu ne smeta, trći, skaće, kao da je normalno obukao svoje cipele.

    Neznam zašto ih tete u vrtiću ne upozore da su krivo obukli cipele.

  3. #3
    giussepe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    Nama su na roditeljskom rekli ovako. Kad dijete krivo obuce cipele, pustite ih i nemojte ih ispravljat jer ogroman je uspjeh da su se uopce sami obuli.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Hmm,tocno,Giussepe. Nisam o tome tako razmisljala.
    Sad bi se u top stavila zasto sam ih ikad ispravljala i time negirala njihov uspijeh i lomila im samopouzdanje...

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Ali ostaje pitanje zasto u toj fazi ne kuze desnu i lijevu cipelu po zaobljenosti vrhova?
    Moj se sin nikad ne zabuni pa obuce desnu na desnu nogu..

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Valjda zbog fleksibilnost kostiju , nemaju taj osjećaj nelagode kad pogrešno obuku cipelu. Moj se ne oblači sam, ali primijetim
    da ako mu pogreškom obujem desnu cipelu na lijevu nogu, uopće se ne buni, kao da je sve ok

  7. #7
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Mojoj starijoj nije smetalo, ali je htjela nauciti i uvijek pazila i provjeravala je li prava cipela na pravoj nozi.I jako brzo je naucila, za svaku cipelu ima kljuc kako se oblaci (jos uvijek ne kuzi po obliku cipele a ima vec sest godina).

    Mladji (3g) pak misli da je beskonacno zabavno i smijesno naopako imati cipele, ako ga upozoris samo kaze da "on tako voli" nedobog promijeniti mu. Ponekad pita je li ok a kuzim da je namjerno obukao krivo pa se veseli zabavi kako ga nagovaram da ih zamijeni Srecom, otkad mu je seka pokazala kako da one trakice s cickom zalijepi u X to mu je nova zabava, pa sad naopako oblaci samo krokse i papuce. Da ne spominjem kako izgleda dok hoda s naopako obucenim japankama, a uzica tamo negdje izmedju drugog i treceg prsta

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Mojoj starijoj nije smetalo, ali je htjela nauciti i uvijek pazila i provjeravala je li prava cipela na pravoj nozi.I jako brzo je naucila, za svaku cipelu ima kljuc kako se oblaci (jos uvijek ne kuzi po obliku cipele a ima vec sest godina).

    Mladji (3g) pak misli da je beskonacno zabavno i smijesno naopako imati cipele, ako ga upozoris samo kaze da "on tako voli" nedobog promijeniti mu. Ponekad pita je li ok a kuzim da je namjerno obukao krivo pa se veseli zabavi kako ga nagovaram da ih zamijeni Srecom, otkad mu je seka pokazala kako da one trakice s cickom zalijepi u X to mu je nova zabava, pa sad naopako oblaci samo krokse i papuce. Da ne spominjem kako izgleda dok hoda s naopako obucenim japankama, a uzica tamo negdje izmedju drugog i treceg prsta
    Ovo s japankama je sigurno mrak (srecom, moji ih ne nose )

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •