Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: dojke nakon trudnoce

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    142

    Početno dojke nakon trudnoce

    Pozdrav! Nadam se da nisam samo ja u tom " problemu" jer i nije to neki problem osim estecke prirode. Uglavnom imam male grudi a nakon dva poroda su ispuhane i objesene sto mi dosta smeta. Dali ste imale vi tih problema i dali se nekako bar malo uspijele ih vratit u normalu? Trenutno pijem caj od piskavice navodno pomaze a i pocela sam vjezbam....zanimaju me vasa iskustva... hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    142

    Početno

    Zar nema niko tih problema ?

  3. #3
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Sto bi moja prijateljica rekla - kao dvije koristene vrecice caja.
    Ona bila na estetskoj. Nije zadovoljna. Kaze da bi radije da nije dirala.

  4. #4
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    mojoj frendici se donekle vratile, ali trebalo je godina dvije....ali ona je imala dobru trojku, skoro četvorku
    ja sam prije imala jedva trojku, ali još u fazi dojenje-trudnoća pa ne znam

  5. #5
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Caj od piskavice moze, eventualno, nekome pomoci oko proizvodnje mlijeka. Samim grudima ne radi nista.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    142

    Početno

    Pa sad neznam...ja je pijem tj dana ..vjezbam...i pijem pivski kvasac i osjecam da su nesto punije...zanimaju me samo iskustva

  7. #7
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mislim da je vec bila neka tema... uglavnom, ja sam nakon 2 trudnoce i 2x2g dojenja zadovoljna - meni izgledaju isto kao i prije, nista ne visi, niti je ispuhano - stvarno nemam primjedbi (za razliku od npr, koze na trbuhu i nekih drugih dijelova tijela). I prije i sad nosim isti grudnjak - 75B. Uglavnom sto se grudi tice - ja ne vidim nikakvu razliku spram onog prije nego sam rodila... Bio je jedan period nakon prestanka dojenja kad su bile malo visece, no sve se nazad popunilo (bas mi je na UZV komentirao dr da iako sam u 40-ima nisam jos za mamografiju jer mi je zljezdano tkivo i dalje jako gusto - ne znam da li to ima veze s duljinom dojenja ili jednostavno po tom pitanju imam srece)

  8. #8
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Nema veze toliko s dojenjem, trudnoca utjece na dojke vise od dojenja, zapravo. Neke zene samo imaju vise srece. Isto kao sa strijama.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    meni su moje najbolje izgledale dok su bile pune mlijeka

  10. #10
    mala laia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    648

    Početno

    Eh, bas sam pred mjesec dana naisla na dva grudnjaka i poveselila sam se kako cu ih ponovno staviti u opticaj! Probavam ih ja, kao da nisu moji, a muz naidje i kaze: Ajme sto mu se dogodilo??...misleci, dragi moj, na grudnjak...
    Dakle, nista se grudnjaku nije dogodilo, ali grudi definitivno nisu ono sto su nekada bile. Kod mene je mozda kljucni faktor bilo dobijanje na tezini (2x30kg, 1x15 kg..)...ne izgledaju kao nekada...alli sto mozes

  11. #11
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    najviše je do genetike
    kakve cice imaju mame ili bake (tatina mama), otprilike takve cice budu i nama
    netko ima sreće, a ja ne
    i moje su ispuhane, a još i nije kraj dojenju
    iako ja mislim da to ni nema veze s dojenjem
    odnosno, nakon prestanka dojenja, ako nabacim kilu dvije i cice će se malo popraviti, ali nikad više neće kakve su bile prije trudnoća

  12. #12
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Moje su skoro pa nestale. Ne vise,jer nema sta se objesit. Ma moze se i bez toga skroz lipo živit. Mm se ne žali, nije baš da godine nisu na njemu ostavile traga. Moje se cice smanjuju,a njegov trbuh raste nije bas da se ubija od trbušnjaka

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    142

    Početno

    Evo prije dvije godine kukalpa kako su male i objesene,danas se brinem zasto su se napuhale i rastu. Oduvijek sam nosila grudnjak br 75B
    Poslje dr poroda thank sto s tim da je bio vise prazan nego pun a sad curke kipi iz njga... Bolne su i napete ko u pubrtetu.. Trudna nisam,zdrastvenih problema koliko znam nemam

  14. #14
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Da bi znala imaš li zdravstvenih problema trebaš otići na pregled.

  15. #15
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj barbara25 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo prije dvije godine kukalpa kako su male i objesene,danas se brinem zasto su se napuhale i rastu. Oduvijek sam nosila grudnjak br 75B
    Poslje dr poroda thank sto s tim da je bio vise prazan nego pun a sad curke kipi iz njga... Bolne su i napete ko u pubrtetu.. Trudna nisam,zdrastvenih problema koliko znam nemam
    Perimenopauza ili uranjena menopauza? Hormonska neravnoteža? Sad lupam, ali zutaminuta dobro kaže - idi na pregled ili pitaj svog ginekologa za mišljenje, pa se odluči što dalje. Sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •