Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Biokemijska trudnoća i sljedeća menstruacija

  1. #1
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno Biokemijska trudnoća i sljedeća menstruacija

    Nakon prvog ivf-a došlo je do trudnoće, ali i spontanog pobačaja. Beta je početno bila niska, ali se počela pravilno duplati, došla do 220 i počela padati. Nakon par sati laganih probadanja i grčeva, na ulošku se pojavilo malo tamne krv uz nešto svježe nakon brisanja. Uslijedilo je strogo mirovanje, Normabeli, magnezij i standardno Utrogestani 3x2 do sljedeće bete. U međuvremenu "smeđarenje". Pošto je beta padala, prestala sam s Utrogestanima i nakon cca 4 dana oskudno prokrvarila. Uzv je pokazao da je skoro sve čisto, endometrij izrazito tanak, beta negativna.

    Kad mogu očekivati sljedeću menstruaciju? Ciklusi su mi 24-26 dana. Ne znam od kada da počnem brojati - od prvog krvarenja kad je očito došlo do pobačaja ili od drugog nakon prestanka uzimanja Utrogestana (radi se o razmaku od 7 dana)? Opet su me počela boljeti križa, lh trakice ne pokazuju ovulaciju, mislim da je prerano za menstruaciju pa da čujem vaša iskustva.

  2. #2
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Žao mi je zbog biokemijske...
    Meni je nakon neuspješnog postupka i prestanka s terapijom isto krvarenje bilo oskudno i trajalo dulje nego inače. Idući ciklus mi je bio anovulatoran i trajao je 37 dana (inače su mi ko vurica 24-26). Bila sam luda. Nadam se da ti se neće ponoviti moj scenarij.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    U ovih dva puta kad sam imala blighted i biohemiska menstrualni ciklus sam dibijala nakon 40 dana

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Inace moja drugabeta je bila 10,4 kad sam vec obilno krvarila moj ivf dr kaze da je bila puno vise pre krvarenje krvarenje je pocelo 13 dan nakon transfera

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Ja sam prokrvarila 6 dan nakon transfera prvi dan islo lagano ruzicasta krv i kasnije sve jace i tamnije vec traje 2 dana..sad nezz jel to prava menga (jer je inace trebala doci 7dana kasnije) ili da ocekujem ponovno krvarenje u tom vremenu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •