Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Sisa kao da me svrbi iznutra

  1. #1
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno Sisa kao da me svrbi iznutra

    Naslov sve kaže. Osjećaj je neugodan. Češem se neprestance po obje sise, ali ne pomaže jer svrbi iznutra. Ne znam kako bih to drugačije opisala. Ima li još netko ovo?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    hm zanimljivo, ne znam o čemu se radi ali baš me zanima što će tete Rode reći

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Svrbi li cijelo vrijeme ili samo za vrijeme podoja? Imas li nekih drugih simptoma, izgleda li nesto drugacije nego inace? Kako beba, pogotovo jezik i nepce?

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Nakon podoja, između podoja. Izgleda isto. Beba nepci i jezik sve ok.

  5. #5
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Desna mi nije bila u pogonu neko vrijeme. Sve je u redu, osim što je izražena asimetrija lijeve i desne. Maloj bih ponudila, ali uglavnom je pila iz lijeve. Do prije tjedan dana kada sam osjetila kao da se u desnoj opet stvorio grumen. Grumen nečega. Bradavica je osjetljiva i cica kao da se ponovno aktivirala. Bila je takva netom nakon poroda i neko vrijeme dok se nije uspostavila ravnoteža potražnja ponuda. Sada maloj dajem da izvuče taj grumen ako se da, ali nakon podoja on je i dalje tu što me prilično nervira, jer mi zadaje čudan osjet. Ugl, ... tako, nije ništa problematično za sada. Samo sam se došla pojadati.

    I da ne budem potpuno offtopic, pojavio se bio i onaj osjet svrbeži prije tjedan, dva, ali samo u lijevoj. Mislim da je to nešto povezano sa kapilarama.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 13.04.2016. at 20:56

  6. #6
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Masiraj grumen - stavi topli oblog prije podoja pa onda otvorenim dlanom stisci prema bradavici. Mozes cvrsto, ali pazi da ne ostetis tkivo. Dijete okreni tako da je brada u smjeru kvrge, plus stavi nesto hladno nakon podoja. Uz to dobro provjeri bradavicu, mozda je neki blister skriven negdje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •