Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Molim savjet....hitno

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    1

    Početno Molim savjet....hitno

    Postovane zene,mame!
    Neznam dali sam na pravom mjestu i ako sam zalutala s ovim postom slobodno me premjestite. Imam jedan problem kojem nazalost nemam kom ni ispricati a i lakse mi je mozda traziti savijet od nekog nepoznatog. Naime majka sam tri moja zlata nisam savrsena ali trudim se biti koliko mogu...e sada ovako imam supruga i u braku sam 9 godina i kao vecina ljudi imamo uspona i padova. Zivjeli smo prije tik do njegovih i oni su nam omogucili krov nad glavom. Ja se od pocetka nase veze nisam slagala s njegovima ali sam zaista bila zahvalna na tom stanu od njih. Kako su dosla djeca i s godinama trpila sam jako velike uvrede od strane njegovih ali i ja nisam ostala duzna nije nesto cime se ponosim ali drugacije nisam znala ni mogla. Omalovazavali su me psihicki da su svi moji digli ruke od njih jer su uvidjeli da to ne vodi nikamo. Da ne duzim nakon jedne vrlo dramaticne situacije i nakon 7 godina pakla nakon vec skoro rastave braka nakon suza i suza pokusali smo spasiti nasu obitelj i otisli u podstanare. Djecu sam uvijek stitila i znam da su prokuzili situaciju ali bili su divni. Trudimo se ko mazge da djeci pruzimo najnormalnije uvijete ali ide sve teze. No danas se desilo nesto sto me je potreslo... Na kavi s mamom( mojom)malo sam se zalila na svakodnevnicu mama mi je rekla kako ona zna da je pitanje kad me moj muz ostavit on je krasan puno radi i zalosno sto sam ja dovela u ovakvo stanje... Skoro sam umrla zaista sam mozda predcjenila sebe mozda i je problem u meni koji ja ne vidim trudim se ko idiot cistim spremam brinem se o djeci koja su odlikasi neznam sto ja to radim krivo kakav ja to dojam ostavljam a moj muz na to suti cini mi se......slaze se

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    Kad se ja požalim mami u svezi MM, ona nikad neće stati na moju stranu, uvijek sam ja kriva, a on je u pravu. Kaže, sama si si birala, šta si izabrala to imaš.
    Svekrva stanuje u stanu iznad, može ući kad god zaželi k nama. Na početku braka, ulazila nam je u stan i kopala po stvarima da vidi šta ja imam, a ona nema, još se time i hvalila. Sestra mu se udala prije mene, pa je dolazila k nama i jela iz našeg frižidera. Kipila u sebi, ali sam šutjela. Ni danas nije zlato, ali pričuva djecu pa prešutim mnogo toga. Svekrve su jednostavno takve, za njihova sina nitko nije dovoljno dobar.
    Meni je bilo bitno jedino što misli MM.

  3. #3
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Sandrolina, SVAKA ovakva tema zavrsi tako da pokretač/ica požali dan kad ju je otvorio/la. Teme se ne brišu, ostaju u virtualnom prostoru i kad-tad susjedstvo, muž, svekrva, kolege s posla itd. nabasaju na njih. Zato dvaput promisli zelis li nastaviti.
    Posljednje uređivanje od čokolada : 03.07.2015. at 23:48

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Moj savjet ti je da se ne opterećuješ previše time tko što kaže, makar to bila i vlastita mater.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    833

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Moj savjet ti je da se ne opterećuješ previše time tko što kaže, makar to bila i vlastita mater.
    veliko debelo x

    ja sam zbog svoje vec godinama na psihoterapiji i jos nisam na cisto ...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •