Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: jastucici za glavu u as

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno jastucici za glavu u as

    imam as graco koja ima kao jastucic u koji stane djetetova glava ali to se moze i odvojiti od autosjedalice. do sada sam bebu stavljala na nacin da joj glava taman stane u taj odvojivi dio i beba tada stoji bas cvrsto, ne moze bas micat glavu. a sad..beba ima vec nekoliko mjeseci i jos uvijek stane u taj "jastucic" ali dobila sam savjet da ga sad maknem ali kad to napravim onda bebina glava nije skroz fiksirana ali ima vise prostora. vi koji imate vise iskustva molim vas savjet jer bebina sigurnost mi je najbitnije a ni sama ne znam sta je ispravno, hvala

  2. #2
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    što piše u uputama proizvođača?

    proizvođači uglavnom preporučuju micanje jastučića ili kod određene kilaže ili navršenih mjeseci, pa bi trebalo provjeriti
    ako nemaš upute, može ih se naći na netu

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    215

    Početno

    rahela, probat cu pronaci, hvala

  4. #4
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Jastučići za novorođenče se upotrebljavaju samo prva tri mjeseca. http://autosjedalice.info/cms/index....d=18&Itemid=43

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    42

    Početno

    Uskoro krećemo na more, u komadu ćemo voziti oko pet sati (prenoćićemo pa ujutru ponivo toliko). Klinac ima 4,5 god, 16 kg i vozi se u busteru sa naslonom. E sad, sedište se ne može podešavati da se malo nagne, kad zaspi, već mu pada glava napred. Ima li nekih jastučića, koji se mogu upotrebiti da mu bude udobnije? Poput onih za odrasle...Pravićemo mi pauze ali će on sigurno i zaspati... hvala!

  6. #6
    lukab avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,125

    Početno

    moj isto zna zaspat u pomoćnom postolju i glavu nasloni na stranu. Ako mu i padne on ju sam vrati ako mu smeta...
    Nema to nikakve veze - sa sigurnosnog stajališta je svejedno...
    I odraslima pada glava kad zaspu. Djeca te dobi su već dovoljno velika da si sami namjeste glavu kako im paše, čak i u snu...
    Ja sam znala svom dat običan jastučić koji si je stavio pored glave i naslonio se na njega da mu bude udobnije.

  7. #7
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj majat prvotno napisa Vidi poruku
    Uskoro krećemo na more, u komadu ćemo voziti oko pet sati (prenoćićemo pa ujutru ponivo toliko). Klinac ima 4,5 god, 16 kg i vozi se u busteru sa naslonom. E sad, sedište se ne može podešavati da se malo nagne, kad zaspi, već mu pada glava napred. Ima li nekih jastučića, koji se mogu upotrebiti da mu bude udobnije? Poput onih za odrasle...Pravićemo mi pauze ali će on sigurno i zaspati... hvala!
    Imaš ovakve http://www.mojabeba.hr/hrvatski/proi...-jastucic_792/

    No nama sasvim dobro posluži i ovakav još uvijek http://www.magicbaby.hr/oprema-za-be...i-za-vrat.html

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Uh, Beti - ovo je super! Još samo da pronađem u Beogradu...Hvala ti!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •