Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 126

Tema: Istralandia

  1. #51
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mi ljetujemo u Poreču godinama i ove smo godine htjeli otići u Aquacolors, nas je šestero, dvoje odraslih i četvero djece, svi su stariji od 6 godina. Izračunali smo da nas cjelodnevna ulaznica košta skoro 1000 kn
    Zaključili smo da je to jednostavno previše i da ne damo to za jedan dan na toboganima, iako i ja volim tobogane. Radije ćemo otići dvaput u Čatež za iste pare.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prosle godine bili u Dinoparku u Funtani -savjetujem svima da zaobiđu. Toliko lose, uz to opasno za djecu, prljavo. Traziti smo povrat novca, grozno nesto.
    Mi smo bili u Dinoparku prosli tjedan i nasi su dojmovi sasvim drugaciji. Nama je bilo jako lijepo, a troipogodisnje dijete je bilo odusevljeno s dinosaurima koji se pokrecu na tipku. Takodjer za malenu djecicu ima sadrzaja koji su ukljuceni u cijenu karte i koji su njoj bili skroz zabavni (vrtuljak, jahanje ponija, par predstava u areni...). Sam park nije prevelik, u sumi je i to je samo po sebi lijepo i da se sve obici u par sati.

    Istina je da su neke ograde prilicno nesigurne i da su neki puteljci zaista dosta opasni u smislu da bi koje dijete lako moglo pasti gdje. Vidi se takodjer da park nije bas narocito odrzavan, cini se kao da od otvaranja nisu nista ulagali u njega. To je doista zalosno i steta.

    Ali, park je po meni dobro osmisljen, prikladan za manju djecu i u njemu se moze dobro provesti, kao sto smo mi dobro proveli.

    Ja ga preporucujem.
    Posljednje uređivanje od Aurora* : 04.08.2015. at 14:53

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo bili u Dinoparku prosli tjedan i nasi su dojmovi sasvim drugaciji. Nama je bilo jako lijepo, a troipogodisnje dijete je bilo odusevljeno s dinosaurima koji se pokrecu na tipku. Takodjer za malenu djecicu ima sadrzaja koji su ukljuceni u cijenu karte i koji su njoj bili skroz zabavni (vrtuljak, jahanje ponija, par predstava u areni...). Sam park nije prevelik, u sumi je i to je samo po sebi lijepo i da se sve obici u par sati.

    Istina je da su neke ograde prilicno nesigurne i da su neki puteljci zaista dosta opasni u smislu da bi koje dijete lako moglo pasti gdje. Vidi se takodjer da park nije bas narocito odrzavan, cini se kao da od otvaranja nisu nista ulagali u njega. To je doista zalosno i steta.

    Ali, park je po meni dobro osmisljen, prikladan za manju djecu i u njemu se moze dobro provesti, kao sto smo mi dobro proveli.

    Ja ga preporucujem.
    Uf. Nit je dobro osmisljen nego je ideja ukradena od Styrassicparka u blizini Graza, niti je prikladan za manju djecu.
    Mislis na dinosauere koje pokreces gumbom, pored provalije u koju mozes pasti, puteljaka pored kojih pise da tu zive opasne zmije, da se ne smije skretati s puta, pa onda onih vlakica iz prahistorije koji nikada nisu prosli tehnicke provjere i koje sam moras upalit...zmazanih wc-a, papira po podu...
    Fuj.
    Ali sve je u oku promatraca.
    Ako hoces vidjeti nesto stvarno dobro, savjetujem posjet Styrassicparku u blizini Graza.
    Ima I boljih, ali ovaj je relativno blizu Zg - u.
    Nhf naravno, svakome na volju gdje ce ic i sto smatra dobrim, ali ja ovaj park smatram opasnim za malu i malo vecu djecu.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    P.s. Da se obici u pola sata, a predstave unutra su jednostavno jadne i neprikladne za svaku dob, polugole plesacice.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Ja i moji smo bili u nedoumici, Aquacolors ili Istralandia, ali smo nakon čitanja reviewa sa Facebooka i TripAdvisora, i usporedbe cijena (Aquacolors 2*185+1*145=515, Istralandia Obiteljski paket 1 =380kn) izabrali Istralandiju i mogu reći da smo više nego zadovoljni sa izborom, te smo se ipak odlučili za sezonske ulaznice (Muž i ja po 470kn, a sin od 8 godina 370kn, malena od 3 godine ima besplatan ulaz). S obzirom na to da su u Istri cijene najviše u Hrvatskoj, ali i nas ne iznenađuju, a i nama se isplatilo. Nama je tu odlično, dječiji bazen je stvarno dosta velik, voda je do sada uvijek bila topla, a djeca obožavaju i tobogane i animacijski program (malena voli izradu malenih ukrasnih vrećica od lavande, face painting, a mali obožava potragu za blagom na kraju koje kao nagrada budu prave velike papige). Vikendom je najmanje ljudi, pa se tada najviše isplati doći.
    Ja osobno smatram da su ograničenja visine tu zbog sigurnosti djece, i sasvim je u redu da ih se dečki na toboganima pridržavaju, bar znam da su mi djeca sigurna. Sigurno ih nisu stavili tek tako radi zabave.

  6. #56
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Idemo u Aquacolours popodne. Što se smije unijeti unutra, a što se ostavlja vani, što se ostavlja bilo gdje?
    Molim detalje.

  7. #57
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ne bi se smjelo unositi hranu i pice. sve ostalo moze. tamo se moze unajmiti ormaric u koji se mogu staviti stvari (ormarici nisu veliki) i postoji mogucnost unajmljivanja sefa da vrijedne stvari.
    ja sam uzela svakome po komad kruha i po bocu vode i nisam imala nikakvih problema.
    unutra je trgovina u kojoj se moze kupiti sve, od grickalica do kupacih kostima.

  8. #58
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Podižem - iz svega isčitanog, bolje nam je izabrati porečki Aquacolors?
    Idemo pred ljeto - usprkos cijeni, djeca će me pojesti ako ih ne odvedem. Jedino smi mislim bi li ih pustili same, ja ionako ne volim tobogane i uvijek stojim sa strane i gledam klince, ili se brčkam u bazenu- a koliko kužim, tamo nema bazena. Ni muž nije lud za toboganima

  9. #59
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ima jedan onaj bazen sa valovima i ima lijena rijeka. ali klasicni bazen za plivanje nema.

  10. #60
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni je Istralandia bila super! I odmah moram reći da inače nisam tip od tobogana i bazena, ali tamo me obuzelo nekakvo zarazno raspoloženje, valjda kad sam vidjela koliko su djeca izvan sebe od sreće Tako da smo im odmah obećali da idemo svake godine barem jednom.

  11. #61
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Nismo još stigli u Istralandiju, ali bili u AColoursu i bilo nam super. Klinka, tada nepune 4, je bez beda s tatom ili sa mnom išla na nekoliko tobogana i nije se mogla nauživati. Ta mirna rijeka je dosada živa, valovi isto, čak i njoj. A ništa nije prestrašno osim slobodnog pada na kojeg smo tata i ja stigli otići dok je sveki pričuvala oba klinca. I to je strašno, ali kratko traje pa zapravo nije strašno

    Jedva čekam ljeto, idemo u oba

  12. #62
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    oba?? mi ćemo u jedan. samo moramo donjeti odluku koji. Možda nek klinci pogledaju na webu, pa oni vele kaj hoće

  13. #63
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    i ja planiram na ljeto u jedno od ta dva naša
    olimija nas se nije dojmila
    bili smo 05.08.
    bila je užasna gužva
    došli smo relativno rano
    ali nismo uspjeli dobiti ležaljke
    bilo je jako puno pčela/osa, valjda su životinje bile žedne od dugotrajne suše
    ali moja se panično boji, a mm je alergičan na ubod, pa sam bila sve vrijeme napeta
    penjanje na one tobogane je neugodno jer su stepenice sa željeznim rešetkama pa "boče" za noge, pogotovo za nas "teretne"
    jedino mi je bio dobar onaj bazen jacuzzi, topla voda, sjedim, masira me, to mi je bilo tako super da se nisam micala preko 1 sat
    i hvala na pitanju izgorila ko zadnji idiot
    cijelo ljeto se čuvam na moru, mažem +50 i tamo sam izgorila
    ok to nisu krive toplice već moja inteligencija
    i činilo mi se dosta prljavo
    nećemo ponoviti
    Posljednje uređivanje od aleksandra70vanja : 29.04.2016. at 16:58

  14. #64
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Jel bio tko ove godine? Mi smo planirali ići bar dvaput u Aquacolors po želji naše kćeri. ali eto lipanj proletio , ide vrijeme a nas stalno nešto spriječava.
    Prošle godine smo osim početkom srpnja kad je bilo ok, bili i za Velu gospu kad je bila ludnica. Došli smo u 10 i več je bila gužva, a tek kada su u 14 pustili popodnevne ulaznice ... To nisi mogao doći do slobodnog šlaufa-barkice. Bio je na dnu tobogana red za čekanje šlauf Tako da kolovoz mi otpada definitivno.
    A vidim da su cijenik dosta izmjenjali. Postoje cijene za tri termina. Nema više gratisa za djecu do 6 god, več do 100 cm visine. Uveli su family paket 2+1 i ne naplaćuju više parking. Ali su i cijene u visokoj sezoni dosta više, za nas troje 500 kn(prošle godine 370 sa gratisom). Stvarno previše
    Nadam se da su riješili onu boju po bazenima šta je otpadala.

  15. #65
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    mi smo bili. ali prije 30.06. kad su cijene bile malo nize. bila nas je cijela grupa pa smo dobili popust na grupe, a za mladjeg su mi rekli nek se malo sagne da prodje kroz onu sablonu za djecu ispod 100 cm. ona boja po bazenima je rjesena ima i novo malo igraliste za djecu odmah kraj ulaza, malo su obnovili.......

  16. #66
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Mi smo bili nekidan u Istralandiji, pljunuli 1100 kn za ulaznice ali bilo je izvrsno. Ako netko planira ići ovo ljeto a dolazi auto-cestom ima 10% popusta uz račun plaćene cestarine, izlazak na izlazu tom kod Istralandije, ne znam točno koji je to do 60 minuta prije ulaza u park. Naravno da smo to skužili nakon što smo bili ali ajde, za drugi put.
    Dojmovi su nam jako dobri, bolje je nego što smo svi skupa očekivali, bili smo od 11h do zatvaranja u 19h i proletjelo nam je vrijeme. Ići ćemo opet. Ne znam kad ali hoćemo sigurno.

  17. #67
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    1100 kn???? za koliko osoba- ? pa cifra je prilično visoka

    kaj je toliko bolje od npr Čateža ili Olimije?

  18. #68
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    O, da, Nano, je!
    Ja inače ne volim te akvaparkove i išla sam samo radi klinaca, ali u Istralandiji sam se i ja izvrsno zabavila i sigurno ćemo ići i ovog ljeta.

  19. #69
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ok, mi nismo otišli jer na kraju jedno dijete nije išlo s nama - ali meni je to ionako za njih - ja se ne bih spuštala. A za koliko osoba je tih 1000 kn - stvarno zvuči astronomski

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    395

    Početno

    Pratim

  21. #71
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Nano, nas je 6, dvoje odraslih i cetvero djece, svi visi od 140 cm. Jos smo platili uz to i 5o kn za suncobran i dvije lezaljke, 20 kn za ormaric s kljucem i cca 400 kn za rucak. Bili smo cijeli dan, morali smo nesto jesti a nismo nosili hranu osim nesto keksa.

  22. #72
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Aaa, pa i rucak. Onda nije strasno. Mislila sam da su samo ulaznice

  23. #73
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Sory kaj 1000kn na dan nije preveć za potrošit?

  24. #74
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Je. Al ulaznice za takve stvari su skupe.
    Ja u Catez idem ili radni dan, ili samo popodne

  25. #75
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ma nije rucak u tome, to su samo ulaznice, nisam se dobro izrazila valjda. Rucak i ovo ostalo je plus 400 kn tako da je 1500 sve skupa. Je, puno je za jedan dan ali svake godine si priustimo neki takav izlet jer uzivamo u tome. Nagradimo se za dobar uspjeh u skoli i na poslu. I zaboravila sam ti napisati Nano, je, puno je bolje od Cateza a on nam je dugo dugo bio br.1. Ovdje ima manje bazena za plivanje i manje sadrzaja za malu djecu, ali za ljubitelje adrenalina puno je izazovnije od Cateza.

  26. #76
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ma da. I mi klincima priustimo takve stvari jednom godisnje. Al u Istru jedno dijete nije islo s nama pa drugo nije htjelo bez njega.
    Valjda cemo ici sljedece godine

  27. #77
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Na kraju smo bili u Aqc krajem 7 mjeseca, uboli neki ludi popust od 50 %, curka nije stala ni trena, ili je išla sa tatom na tobogane ili sa mnom, a kad bi mi legli odmoriti, ona bi bila u dječjem. Opet prošla skoro sve tobogane osim žutog i zelenog i rakete. Uživancija.
    Ovaj tjedan prije škole bismo išli i u Istralandiju, ali se dvoumim da li uzeti i maloga od 3 g koji voli tobogane ali ne voli vodu, tj. vodu po glavi, špricanje u lice itako to Kada god prođemo pored nekog plakata za aquapark on poludi i obožava gledati sekine slike na toboganima. I želi ići. Po visini je još premali za velike tobogane, pa bi netko morao biti s njim u dječjem čitavo vrijeme. I ne mogu se sjetiti da li šprica voda non stop na dječjem u Istral, da li je tko primjetio, jer u AQ šprica baš pretjerano, nema pauze. A njemu baš to smeta.

  28. #78
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    i mi se spremamo kroz 10 ak dana na more i dvoumimo oko izleta u aquacolors ili istralandiu
    navodno istralandia ima vise hlada i zelenila
    klinci su nam 4, 5 i 11 godina+nas 2 velikih

  29. #79
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo bili u Dinoparku prosli tjedan i nasi su dojmovi sasvim drugaciji. Nama je bilo jako lijepo, a troipogodisnje dijete je bilo odusevljeno s dinosaurima koji se pokrecu na tipku. Takodjer za malenu djecicu ima sadrzaja koji su ukljuceni u cijenu karte i koji su njoj bili skroz zabavni (vrtuljak, jahanje ponija, par predstava u areni...). Sam park nije prevelik, u sumi je i to je samo po sebi lijepo i da se sve obici u par sati.

    Istina je da su neke ograde prilicno nesigurne i da su neki puteljci zaista dosta opasni u smislu da bi koje dijete lako moglo pasti gdje. Vidi se takodjer da park nije bas narocito odrzavan, cini se kao da od otvaranja nisu nista ulagali u njega. To je doista zalosno i steta.

    Ali, park je po meni dobro osmisljen, prikladan za manju djecu i u njemu se moze dobro provesti, kao sto smo mi dobro proveli.

    Ja ga preporucujem.
    x potpisujem

  30. #80
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mi smo bili u oba, Istralandia mi je ipak mrvicu ljepša, iako smo u Aquacolorsu prošli nešto jeftinije. doduše, zato što tamo lokalci imaju neki popust.
    Posljednje uređivanje od Angie75 : 08.06.2017. at 11:12

  31. #81
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    DM trenutno daje kupon od 50% popusta na dvije cjelodnevne ulaznice za Istralandiju u zamjenu za 100 bodova sa DM kartice. Kupon vrijedi cijelo ljeto, može se iskoristiti bilo kad.
    Ne znam do kad će trajati ta ponuda u DM-u, ali tko god planira ići ovo ljeto u Istralandiju itekako se isplati.

  32. #82
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    DM trenutno daje kupon od 50% popusta na dvije cjelodnevne ulaznice za Istralandiju u zamjenu za 100 bodova sa DM kartice. Kupon vrijedi cijelo ljeto, može se iskoristiti bilo kad.
    Ne znam do kad će trajati ta ponuda u DM-u, ali tko god planira ići ovo ljeto u Istralandiju itekako se isplati.
    ovo mi je prije 1 min rekla kolegica iz ureda
    super info
    thanx

  33. #83
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ja nisam mogla vjerovati da moje oči dobro vide dvaput sam čitala i odmah uzela tri kupona, ušteda od 550 za nas šest.
    Zapravo sam išla po kupon za DM-ovu trku na Jarunu, inače ne bi to ni vidjela.

  34. #84
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nisam mogla vjerovati da moje oči dobro vide dvaput sam čitala i odmah uzela tri kupona, ušteda od 550 za nas šest.
    Zapravo sam išla po kupon za DM-ovu trku na Jarunu, inače ne bi to ni vidjela.
    tako ću i ja onda uzeti 2 kupona za nas 4 (za 5-og člana obitelji ćemo platiti punu cijenu)

  35. #85
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj bucka prvotno napisa Vidi poruku
    tako ću i ja onda uzeti 2 kupona za nas 4 (za 5-og člana obitelji ćemo platiti punu cijenu)
    Pogledaj si cijene obiteljskih prije nego kupiš kupon.

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jun 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Jel zna itko dal smiju djeca iznad 12 godina u Istralandiu bez nadzora odraslih?

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    jel bio tko u predsezoni?

    razmišljamo da odemo ovih dana, ali smo dosta zimogrozni, ne znam da li bi nam se dopala temperatura vode ...
    Možda netko probao?

  38. #88
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    mene zanima jel ima kakav popust ove godine za tipa Aquacolors u Poreću

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Bili u Aquacolors Poreč.
    I super se zabavili
    Voda topla, gužve nije bilo, sve radi, tobogani za svakoga po nešto …
    Čula sam klince u prolazu kako komentiraju da je Istralandia veća ali da su ovdje bolji tobogani …
    A Istralandia je bila zatvorena, otvara se za 2 dana, pa nismo mogli isprobati ni usporediti

  40. #90
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Bili u Aquacolors Poreč.
    I super se zabavili
    Voda topla, gužve nije bilo, sve radi, tobogani za svakoga po nešto …
    Čula sam klince u prolazu kako komentiraju da je Istralandia veća ali da su ovdje bolji tobogani …
    A Istralandia je bila zatvorena, otvara se za 2 dana, pa nismo mogli isprobati ni usporediti
    Kako je sa hladom? Ima li ga, jel se plaća? (ono tipa da su u hladu samo ležaljke?)
    Ako bi išla sa bebom od 18 mjeseci pa mi je to dosta bitno.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 05.06.2018. at 09:19

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Hlad je samo pod suncobranima
    Ležaljke i suncobrani su u cijeni ulaznice
    Zapravo, mislim da sam vidjela jednu mamu na travi uz put pod nekim mini drvetom s bebom... Znači možda se može naći poneka točka u hladu uz puno spretnosti i brzine

  42. #92
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj MikiMama prvotno napisa Vidi poruku
    Hlad je samo pod suncobranima
    Ležaljke i suncobrani su u cijeni ulaznice
    Zapravo, mislim da sam vidjela jednu mamu na travi uz put pod nekim mini drvetom s bebom... Znači možda se može naći poneka točka u hladu uz puno spretnosti i brzine
    Super. pretpostavljam da su ležaljke nemoguća misija....
    Posljednje uređivanje od Cathy : 05.06.2018. at 09:46

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Nama nije bila gužva, došli smo oko 11, zauzeli ležaljku bez problema,
    ali nije to isto kao hlad pod drvetom

    Uživali nekoliko sati, ako nema gužve moglo bi se sve tobogane stisnuti u 3,5 sata za jeftiniju kartu, ali oprez plaća se kazna 27 kn za kašnjenje
    Posljednje uređivanje od MikiMama : 05.06.2018. at 10:54

  44. #94
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Ne kuzim kakvo kasnjenje...kak mozes zakasniti

  45. #95

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno

    Ako kupiš kartu na 3.5 sata i ostaneš duže, tj zakasniš izaći na vrijeme
    Posljednje uređivanje od MikiMama : 05.06.2018. at 12:28

  46. #96
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A to..ok

  47. #97
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Molim nekoga tko je bio u istralandiji i aquacolorsu Poreč ako mi može dati usporedbu? Isla bih s djetetom od 6 godina koje obožava takvu vrstu parkova i ide na tobogane za “velike” pa ne znam ima li nekih dobnih/prema visini ograničenja da ne bi ostali razočarani.
    Vidim na stranici od acquacolorsa da se ne smije unositi ni hrana ni voda, je li zaista tako strogo? Nisam mislila donijeti frižider torbu, ali flašicu s vodom, voćku i slane štapiće bi htjela ponijeti. Također piše da se ne smije fotografirati, nego kontaktirati spasioca za dozvoli, stvarno ne mogu fotkati svoje dijete u bazenu ili na toboganu?
    Imate li preporuku za neko jeftinije noćenje koje ne treba biti nužno jako blizu istralandije/acquacolors Poreč?

  48. #98
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Istralandija ima ograničenje po visini. Mislim da na njihovoj stranici ima dve tj dvi tobogani i koliko visok trebas biti da mozes ici. Sigurno na dva bar nece ici...to je onaj najveći i raketa.... ali velim ima na stranici. A sto se tice klope mi smo si ponesli sendvice i niko nam nije nista rekao. Nisam ni razmisljala o tome da se ne smije. I sto se tice fotkanja isto sam fotkala i nitko nije nista rekao

  49. #99
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kak se zove plaža oko Rovinja ili Poreča koja ima napuhance na plaži?

  50. #100
    pak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,634

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kak se zove plaža oko Rovinja ili Poreča koja ima napuhance na plaži?
    Pored Rovinja, Bale AC Colone ili San Polo.Naplaćuje se ulaz u kamp a skakanje po ovome ne.
    Rovinj mislim da svaki kamp ima i te napuhance. A. C Polari sigurno. Naplaćuje se posebno

    Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
    Posljednje uređivanje od pak : 17.06.2018. at 12:06

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •