Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 126

Tema: Istralandia

  1. #1
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno Istralandia

    Zanima me jel tko bio ove godine tamo. Jel se isplati ici...jel ima sadrzaja za manu djecu tipa 5 godina...jel jako guzva....

  2. #2
    1 Mandarina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    67

    Početno

    Ne znam za Istralandiju, al kod Poreca je nedavno otvoren aquapark i tamo smo bili prije 2tjedna. Ima sadrzaja za male! Imamo curicu od skoro 3god i nije izlazila iz bazena za male (tobogancici i to). Cak tako male pustaju na jedan veliki (al spori) tobogan u krilu roditelja (narancasti,ako budete isli). Ima i nesto kao spora rijeka, tamo također mogu s roditeljima...uglavnom, zabavila se dobro. Za istralandiju je frendica rekla da su ful strogi sto se tice propisa, al nisam bila pa ne znam...

  3. #3
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj 1 Mandarina prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam za Istralandiju, al kod Poreca je nedavno otvoren aquapark i tamo smo bili prije 2tjedna. Ima sadrzaja za male! Imamo curicu od skoro 3god i nije izlazila iz bazena za male (tobogancici i to). Cak tako male pustaju na jedan veliki (al spori) tobogan u krilu roditelja (narancasti,ako budete isli). Ima i nesto kao spora rijeka, tamo također mogu s roditeljima...uglavnom, zabavila se dobro. Za istralandiju je frendica rekla da su ful strogi sto se tice propisa, al nisam bila pa ne znam...
    U Istraladiji uopće ne paze na dobne granice, barem ne kod veće djece.

  4. #4
    1 Mandarina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    67

    Početno

    A jel, eto vidis...ovdje isto svagdje pise min visina 110, dob 10, ali pustaju (s roditeljem!)

  5. #5
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mene zanima , vi koji ste bili - ti tobogani su toliko bolji od onih slovenskih - da je cijena toliko viša?

  6. #6
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Prošle godine smo bili u Istralandiji. Bilo je super, nama odraslima a i maloj tada 4 godine. Samo što je uvijek netko morao biti sa njom na dječjem bazenu jer na večinu tobogana tako mala nije mogla. Imaju dobar hidromasažni bazen i ogromni na valove. Ove godine smo bili prije 2 tjedna u Aquacolorsu kod Poreča . Oduševljena ona, a i mi. Imaju neke granice od 110 cm i 10 g. Naša je 112 cm i nije bilo problema dok je išla sa nama. Naravno da smo sami procijenili koji su joj tobogani "previše". Ima puno više tobogana prikladnijih za djecu nego u Istralandiji( istina da je ove godine i starija ) dobro je i što kada dođeš na "kraj" tobogana ne završiš u bazenu kao u Istralandiji. Mala bi tamo koji put završila pod vodom, nagutala se pa se malo isprepadala .Na dosta tobogana se ide sa onim barkama šlaufovima za 2 - 3 osobe pa mi je to bilo super za malecku i nas zajedno.
    Dječji bazen joj je super, imaju i body painting za dječicu. Bazen imaju samo taj na valove i dječji(na valove se sav ljušti - ona podloga, kao i lazy river - sfušareno, ali ok.) Voda je čini mi se lagano grijana. Prošle godine sam se sledila cijeli dan u vodi u Istralandiji.
    Cijene su otprilike iste ako imaš petogodišnjaka. Istralandija ima nešto povoljniji family paket, ali Aquacolors ima besplatno za djecu do 6 godina pa smo došli na isto. I u Aquacolorsu imaš besplatno ležaljke i suncobran. Hranu smo ove godine ponijeli od doma jer smo prošle godine potrošili više na hranu i piće nego na ulaznice.
    Uglavnom idemo ponovno do kraja ljeta u Aquacolors da iskoristimo taj gratis do 6 godine

  7. #7
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    meni nije normalno to da nema ulaznice za djecu - pa kaj je s nama koji imamo relativno visoku djecu za svoje godine. U Sloveniji ( a to su do sada nama bili najbliži tobogani) - dječja karta se računa po godinama. Do 15 g. je dijete - što i je.
    to znači da nema niti obiteljskog paketa

  8. #8
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    i u porecu se racna po godinama. do 6 godina je besplatno. do 15 godina je jeftinija ulaznica (145 kn cijelodnevna, 100 kn popodnevna). voda je slatka, grijana. koristenje lezaljki i suncobrana je besplatno, parking se placa 20 kn i najam ormarica 15 kn (nije obavezno), a imaju i opciju sefova za vrijednije stvari. mi smo isli na popodnevnu varijantu, to znaci od 15 do 20 sati i djeca su bila presretna i prezadovoljna.

  9. #9
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    i u porecu se racna po godinama. do 6 godina je besplatno. do 15 godina je jeftinija ulaznica (145 kn cijelodnevna, 100 kn popodnevna). voda je slatka, grijana. koristenje lezaljki i suncobrana je besplatno, parking se placa 20 kn i najam ormarica 15 kn (nije obavezno), a imaju i opciju sefova za vrijednije stvari. mi smo isli na popodnevnu varijantu, to znaci od 15 do 20 sati i djeca su bila presretna i prezadovoljna.
    145 kn je ulaznica za dijete?
    Koliko je onda za odrasle?

  10. #10
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    cijelodnevna 185, popodnevna 135 kn

  11. #11
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A mene zanima jel jako guzva...odnosmo tipa za te sve silne tobogane. Ja sam cula da se ceka red po pol sata

  12. #12
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    u porecu ne. na nekima ima vise guzve, na nekima manje, ali ne da cekas pola sata. ceka se par minuta, mozda na nekim najvise 10 min, ide to dosta brzo. bar je tako bilo onaj dan kad smo bili.

  13. #13
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    A kad ste vi bili nedavno...i to u ovom Aquacolorsu

  14. #14
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    A netko od vas možda može usporediti te nove i naše tobogane sa npr čatežom ili meni najdražom Aqualunom u Podčetrteku? jesu bolji, ima ih više? nama su ti u Sloveniji bliži a i ulaznica je jeftinija. Ne ljetujemo u Istri - ali miožda bi se bilo zgodno zaletiti ako su stvarno toliko bolji.

    Inače, najbolji toboganii na kojima smo mi bili su u Budimpešti.
    bili smo i u Istri - ali tada još nisu bili otvoreni. Mene jako odbija ova visoka cijena ulaznice

  15. #15
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Nije mi dao vrag mira pa sam išla računati cijene za 4 članu obitelj sa dvoje djece mlađe od 15 godina, a više od 6 - znači plaćaju ulaznicu

    Istralandia - 600 kn + 20 za ormarić
    Aquacolors Poreč - 660 kn
    Aqualuna - Slovenija - radni dan 296 kn
    vikend 364 kn

    e sada - falkat mi nije jasno - zašto kod nas sve mora biti toliko skuplje. Koliko vidim po slikama, možda u Istri ima nešto više tobogana, veći je prostor ali baš da je tolika razlika u cijeni.

    I uvijek si mislim zašto kraj Zagreba ne naprave neke toplice, već Zagrepčani idu u Sloveniju - a i da naprave - tko bi plaćao tako visoku cijenu ulaznice. OK - možda bi postojala kakva sezonska karta- mislim da ju u Istri imaju

  16. #16
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    A netko od vas možda može usporediti te nove i naše tobogane sa npr čatežom ili meni najdražom Aqualunom u Podčetrteku? jesu bolji, ima ih više? nama su ti u Sloveniji bliži a i ulaznica je jeftinija. Ne ljetujemo u Istri - ali miožda bi se bilo zgodno zaletiti ako su stvarno toliko bolji.

    Inače, najbolji toboganii na kojima smo mi bili su u Budimpešti.
    bili smo i u Istri - ali tada još nisu bili otvoreni. Mene jako odbija ova visoka cijena ulaznice
    evo friška info - kraj 6 mjeseca:
    Aquacolors Poreč (22.6.) - nije bila gužva, nigdje se nije čekalo niti na blagajni niti na toboganima, karte se plaćaju po godinama djece (mi smo dobili obiteljsku 2+2 , a bilo nas je 5: MM, ja, naši klinci 4,5 i 9 god te nećak 12 god), osoblje preljubazno, klinci smiju odraslima na krilo, svi tobogani su bez bazena (osim dječjeg), u kartu uključene ležaljke i suncobrani...uglavnom sve pohvale
    Istralandia (25.6.) - radile samo dvije blagajne (gužva na početku), posebno se plaćaju ležaljke i suncobrani (osoblje stalno kontrolira račune tko je platio), nećaku naplatili kartu za odrasle jer je preko 1,40 (?!), pola dječjih tobogana nije radilo (a to nije nigje bilo navedeno), na velike nisu puštali djecu u krilu roditelja nego kako mogu sami ispred u jastuku sa dvije rupe (što nije bilo šanse da pustim sina jer bi propao i orao s guzom po toboganu), izašli smo nakon sat vremena i tražili povrat novca...prvo su nam rekli da možemo dobiti karte za drugi dan što smo odbili jer smo iz ZG, i onda su nam odobrili povrat...odmah nakon smo se uputili natrag u Aquacolors i tamo ostali cijeli dan...uglavnom ostali smo razočarani

    usporedba s Čatežom i Podrčetrkom - u Istri su novi tobogani pa su s toga bolji, mi smo dolje išli ciljano baš za probu i bilo nam je ok, ali prije ću ići u Sloveniju jer nam je bliža
    Podčetrtek - tobogani su lošiji (osjete se sve "šavovi" i možeš dobro izorati dupe, u tubama smo se dobro stumbali i izlupali glavu jer su tobogani premalog promjera
    Ćatež - po meni je jedini problem stalna gužva

  17. #17
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Što znači "svi tobogani su bez bazena"?

    Solaris - 400 kn (djeca su samo od 3 do 6 g.)
    Broj tobogana je zanemariv u odnosu na npr. Čatež.
    Posljednje uređivanje od Maruška : 16.07.2015. at 11:46

  18. #18
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Boxica - hvala. To si i mislim - jedina prednost je što su novi. Ali zašto su stavili tako visoke cijene?
    A valjda zato jer je Istra - baš sam gledala tamo vanpansionsku uslugu - sve je skuplje neg u Dalmaciji.

    Inače, meni je Podčetrtek drag jer su svi tobogani na hrpi pa mi je lakše pratiti djecu. U Čatežu su raštrkani
    Moji klinci se ne žale na togogane - a ja na nih niti ne idem - osim ak me netko od djece ne krene nagovarati

  19. #19
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Što znači "svi tobogani su bez bazena"
    .
    znači da tobogani ne završavaju u bazenu nego pri kraju imaš sustav vode koji ide prema tebi pa te mlaz zaustavi...
    znači zaustaviš se na kraju samog tobogana

  20. #20
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa Vidi poruku
    A kad ste vi bili nedavno...i to u ovom Aquacolorsu
    da, aquacolors. 04.07. subota

  21. #21
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi dao vrag mira pa sam išla računati cijene za 4 članu obitelj sa dvoje djece mlađe od 15 godina, a više od 6 - znači plaćaju ulaznicu

    Aquacolors Poreč - 660 kn
    imas obiteljske ulaznice za 580,00 (2 odrasle + 2 djece do 15 godina) za cijeli dan, ili 390,00 kn popodnevna. popodnevna je od 15 - 20 sati. mi smo bili tako popodne i bilo nam je sasvim dovoljno, na kraju sam vec bila ful umorna.
    + 20,00 kn parking

  22. #22
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    oni imaju obitelj samo 2+2
    2+1 nije obitelj

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    oni imaju obitelj samo 2+2
    2+1 nije obitelj
    Drugi put posudi moje dečke - možeš jednog ili oba, he he he...

  24. #24
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj *meri* prvotno napisa Vidi poruku
    imas obiteljske ulaznice za 580,00 (2 odrasle + 2 djece do 15 godina) za cijeli dan, ili 390,00 kn popodnevna. popodnevna je od 15 - 20 sati. mi smo bili tako popodne i bilo nam je sasvim dovoljno, na kraju sam vec bila ful umorna.
    + 20,00 kn parking
    i to je skoro pa duplo skuplje od cijene ulaznice u Sloveniji. To je ono kaj sam ja pitala i kaj mi je grozno. A do sada sam mislila da su toplice u Sloveniji preskupe

  25. #25
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    nismo jos bili, ali planiramo pa pratim temu
    bojim se da bi samo E upao po godinama

  26. #26
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    nismo jos bili, ali planiramo pa pratim temu
    bojim se da bi samo E upao po godinama
    Nismo ni mi bili, ali vjerujem da bi E volio... Ne stignemo ove godine, a za dalje više ni on ne upada po godinama. Djeca rastu... Ali bolje je njima obično more.

  27. #27
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    meni se isto cini bolesno skupo
    zadnje 2 godine smo V i ja isle u gardaland na kraju školske godine
    i oba puta je dobila alergiju na nesto
    i dogovorile smo se ove godine da nećemo tamo vec u istralandiu
    obecala sam djetetu
    ali ovo je stvarno užasno skupo

  28. #28
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Nismo ni mi bili, ali vjerujem da bi E volio... Ne stignemo ove godine, a za dalje više ni on ne upada po godinama. Djeca rastu... Ali bolje je njima obično more.
    mi na tobogane odemo jednom godišnje - tek toliko da si klinci zguštaju, a bome mi se čini da ih sve manje zanimaju

  29. #29
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    meni se isto cini bolesno skupo
    zadnje 2 godine smo V i ja isle u gardaland na kraju školske godine
    i oba puta je dobila alergiju na nesto
    i dogovorile smo se ove godine da nećemo tamo vec u istralandiu
    obecala sam djetetu
    ali ovo je stvarno užasno skupo
    preskupo. Vi ste valjda na moru - ali možeš ju odvesti u Podčetrtek - meni je tamo stvarno super i kaj je najbolje, to su jedini tobogani gdje se i ja odmorim. Ležim na ležaljci na kojoj vidim skoro sve tobogana, pa tako valstitu djecu.

    U Istri smo bili na prolejće, ali još tobogani nisu radili iako je bilo toplo. A to mi je i drago - nisam sigurna da bih dala 600 kn za ulaznice

  30. #30
    bodo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    869

    Početno

    Mi smo bili u Umagu i na parkingu nam na auto stavili prospekt za Istralandiu-prvo što mi je upalo u oči je da ulaznice ne prodaju po godinama nego po visini
    Sva sreća pa je to bilo zadnji dan inače bi me djeca pojela.
    Puno preskupo po meni.
    Ali kaže mi šogorica da će polovinom kolovoza ulaznice biti jeftinije.Pa eto ako netko može pričekati.....

  31. #31
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Aquacolors kod Poreca, svjeze iskustvo (prosle subote ) - jako, jako dobro organizirano, sve mlada ekipa, svi vrlo ljubazni i usluzni, nigdje se nije cekalo na red.

    Znaci, parking je 20 Kn, ali ako ukupno potrosis 600 Kn (bilo ulaznice bilo hrana, pice), onda ti je parking gratis.
    Ulaznice placas djeca, odrasli, mozes i popodnevnu ponudu od 15 do 20 h - sto je isto sasvim dovoljno.
    Popodne imaju happy hour ponudu za hranu i pice, objave sto nude na razglasu.
    Lezaljke i suncobrani su gratis.
    I tobogani su super.
    Hrana, pice, lockeri i ostalo placas pausalno (znaci neki iznos koji mislis potrositi) odmah kad platis ulaznicu, stave ti to na karticu, pa ti onda kad dodjes u restoran skinu, novcanik ostavljas u lockeru i slobodan si pri kretanju. Ako si uplatio vise nego sto si potrosio, na kraju ti na kasi vrate gotovinu.
    Inace, moja je 164 cm, pa su svejedno samo pitali koliko godina ima (11) i naplatili djecju kartu.

    Aquacolors nam se vise dopao od Istralandie ili od Cateza.


    Inace su otvoreni od pocetka svibnja do kraja lipnja, a otvorili su tek ove godine (govorim za Aquacolors).
    Posljednje uređivanje od Elly : 16.07.2015. at 22:40

  32. #32
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    U svibnju nisu otvoreni jer smo mi bili i bilo je zatvoreno. A vrijeme lijepo i za kupanje.
    meni je Olimija (Podcetrtek) puno bolja od Čateža a cijena je pola ove u Istri

  33. #33
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    U svibnju nisu otvoreni jer smo mi bili i bilo je zatvoreno. A vrijeme lijepo i za kupanje.
    bilo je zatvoreno jer je otvorenje bilo tek u 6. mjesecu. tek se to otvorilo ove godine.

  34. #34
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ma dajte.
    600 kn?!?
    Za što?
    Da je prosječna plaća u RH 20 000 kn, rekla bih; ok, ali nije i ovo je užas.
    Ispada da za jedan izlet treba barem 1000 kn, jer ako su samo ulaznice 600, a di je parking, ležaljke i nešto najskromnije za pojest i evo nas na 1000 kn
    Meni je drago ako je to uobičajen trošak hrvatskih obitelji za jednodnevni izlet u toplice.
    Ali bojim se da si to prosjećna hrvatska obitelj ne može priuštiti i ne samo to, već to jednostavno toliko ne vrijedi.
    Ne vrijedi i točka.

  35. #35
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    evo friška info - kraj 6 mjeseca:
    Aquacolors Poreč (22.6.) - nije bila gužva, nigdje se nije čekalo niti na blagajni niti na toboganima, karte se plaćaju po godinama djece (mi smo dobili obiteljsku 2+2 , a bilo nas je 5: MM, ja, naši klinci 4,5 i 9 god te nećak 12 god), osoblje preljubazno, klinci smiju odraslima na krilo, svi tobogani su bez bazena (osim dječjeg), u kartu uključene ležaljke i suncobrani...uglavnom sve pohvale
    Znaci mogla si s ovim od 4,5 na sve ako je isao s tobom? Ja razmisljam gdje bi isli ali nikako ne zelim doc negdje gdje moraju bit na onom bebi tobogancicima, srecom pa u Catezu se moze svugdje (mozda ne sluzbeno ali prakticno da )

  36. #36
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    sillyme - Podčetrtek - Aqualuna, ti je puno bolji od Čateža - a vožnje je još pol sata od Čateža
    http://www.terme-olimia.com/hr/welln...n5saAg4k8P8HAQ


    ulaznica za 4 članu obitelj je 39 eura radni dan, 48 vikend. Ležaljke i suncobrani se ne plaćaju.

    i ja se ne mogu prestati zgražavati nad cijenom od 600 kn za ulaz jedne obitelji s dvoje djece

  37. #37
    smrdljiva čarapa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    151

    Početno

    Mi smo jučer bili u Istranandiji od 14.00 - 19.00
    Sestra je uzela obiteljsku 2 odraslih i 2 djece i tu je ubacila mog sina sa njima (370 kn). I ja sam platila 120,00. Inače je poludnevna za dijete 100, pa mi je ovako ispalo jeftinije. Ima i poludnevna obiteljska 2 odrasla + 1 dijete za 300 kn
    Nije bilo gužve na ulazu i bili su prilično ljubazni. Točno u 14.00 puštaju unutra pa je dobro doći nešto ranije i sačekati koju minutu i kupiti karte.
    Parking se ne plaća.
    2 ležaljke i suncobran su 50 kn - al to nam je bilo dovoljno za nas 5 jer djeca su non stop u vodi, a i mi uglavnom sa njima.
    Ono što bih istaknula je da je sve jako čisto i uredno.
    Za djecu ima i kojekakvih aktivnosti raspoređenih po satima, ali nismo ih isprobali. Bazeni i tobogani su sasvim dovoljni. Ima i aerobik za odrasle u bazenu sa valovima i neke igre za odrasle.
    Ne čeka se nigdje dugo. Iako se vidi da na toboganima ljudi stoje u redu, za 5 - 7 min svatko prođe.
    Hranu i piće ponesite sa sobom jer je skupo pa se ne isplati trošiti.
    A zašto je tako skupo? Život u Istri je općenito skup jer smo turistička destinacija, a ovo je nešto što si priuštiš jednom ili dvaput u sezoni da razveseliš djecu i sebe. Nama je blizu pa nam ne treba smještaj, pa je na koncu ok.

  38. #38
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci mogla si s ovim od 4,5 na sve ako je isao s tobom? Ja razmisljam gdje bi isli ali nikako ne zelim doc negdje gdje moraju bit na onom bebi tobogancicima, srecom pa u Catezu se moze svugdje (mozda ne sluzbeno ali prakticno da )
    ne baš na sve, nisu ga pustili na ove strme (žuti, crveni, tube)...
    ali se nije jadao, jer mu je plavi (black hole) bio definitvno br. 1, iza toga rozi, pa narančasti


    https://www.google.hr/search?q=aquac...SRH2MMvK0qM%3A

    evo link na sliku, mogao je ići na: ljubičasti (sa zavojima), plavi * 2, rozi, narančasti, dječji, rijeka (svi klinci do 9 god obavezno imaju prsluke za spavašavanje neovisno o tome jesu li plivači ili ne), bazen s valovima...
    teoretski je mogao i na blaži zeleni (nije vidljiv na ovim slikama), ali su rekli da bolje da ne
    Posljednje uređivanje od Boxica : 17.07.2015. at 11:28

  39. #39
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Prošle godine je Istralandia nudila i godišnju ulaznicu, ove godine vidim da je više nema u ponudi.
    Mislim da im je to velika greška.

  40. #40
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    U svibnju nisu otvoreni jer smo mi bili i bilo je zatvoreno.
    U svibnju slijedecih godina ce BITI otvoreno, ove godine im je bilo otvorenje kasnije jer je to novi vodeni park (vec sam spomenula).

  41. #41
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    e sada je pitanje- hoćemo li ići sljedeće godine u svibnju - ali po cijeni - bolje da i ne idemo - dobro je mojima i u Čatežu i u Olimiji, a nama jeftinije

  42. #42
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Ja samo mogu reći da se svaka kuna dana za Aquacolors isplatila. Vidjeti njeno ozareno lice, osmjeh koji nije cijeli dan silazio s lica ( a ni danima poslije kada je svima pricala kako joj je bilo) ... neprocijenjivo. Mi osobno ne odlazimo ni na zimovanje ni na ljetovanje, 500 m smo od mora i naravno da joj je i more zabavno, ali to je svakodnevnica i njoj i nama. Ovi jednodnevni izleti su nam zakon,moras se malo maknuti od posla i problema.
    Ovaj park u Sloveniji mi isto izgleda ok, ali to je jednostavno nama predaleko za jednodnevni izlet, a na više dana ne bi išli jer imamo i malog sina koji još nije za takve parkove, a ne bih ga puštala na više dana. I vidim da je i tamo na kraju tobogana završiš u bazenu, pa mi to za moju neplivačicu ne paše baš, jer se naguta vode. U Aquacolorsu ne padaš u vodu, pa mi je to puno zgodnije. Možda za koju godinu

  43. #43
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    ma da, svi gledamo što nam je bliže. Nama iz zagreba Istra nije najbliža, ali nije niti daleko. Samo su nam i troškovi putovanja veći.
    I istina je da djeca baš vole te tobogane

  44. #44
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ma da, svi gledamo što nam je bliže. Nama iz zagreba Istra nije najbliža, ali nije niti daleko. Samo su nam i troškovi putovanja veći.
    I istina je da djeca baš vole te tobogane
    dati ću ti hint, možda prođe i kod vas...
    mi smo išli ciljano na par dana u Istru, spavali u apartmanima Polynesia (Umag), bila je nekakva povoljna ponuda preko Atlasa s polupansionom:
    dan 1 (22.6.) Aquacolors Poreč
    dan 2 (23.6.) ružno vrijeme pa smo šetali po Umagu i po plaži
    dan 3. (24.6.) Dino park u Funtani (prijepodne), popodne kupanje u Umagu
    dan 4. (25.6.) bio je plan Istralandia, no kao što sam gore napisala nije nam odgovaralo pa smo otišli opet u Aquacolors

    nema šanse da bi dolje išla na jedan dan samo u aquapark...

  45. #45
    lala83 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    105

    Početno

    Novci koje ja ne mogu prežaliti su oni koje smo dali prošle godine u Istralandiji za vodu. Skoro 150 kn! Obična negazirana voda u bočici od pola litre dođe 15 kn. Išli smo taj dan neplanirano, bez razmišljanja , da smo se sjetili bar uzeti koju bocu od doma. A vruce, cijeli dan na suncu, dijete žedno, mi žedni. Plus hrana . Ali na greškama se uči

  46. #46
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj lala83 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja samo mogu reći da se svaka kuna dana za Aquacolors isplatila. Vidjeti njeno ozareno lice, osmjeh koji nije cijeli dan silazio s lica ( a ni danima poslije kada je svima pricala kako joj je bilo) ... neprocijenjivo.
    x

    Citiraj lala83 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi osobno ne odlazimo ni na zimovanje ni na ljetovanje.
    xx

    tako i mi.
    ne idemo ni na snijeg, ni na ljetovanje. taj dan sam potrosila 400 kn. ali to je jednom na godinu.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Mi smo prosle godine bili u Dinoparku u Funtani -savjetujem svima da zaobiđu. Toliko lose, uz to opasno za djecu, prljavo. Traziti smo povrat novca, grozno nesto.
    Styrassicpark u blizini Graza je vrijedan posjeta, sve odlicno uredeno i cijene su jeftinije nego u Funtani -a ima puuunoo vise sadrzaja i cisto je i prikladno za djecu.
    Posljednje uređivanje od annie84 : 18.07.2015. at 16:34

  48. #48
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prosle godine bili u Dinoparku u Funtani -savjetujem svima da zaobiđu. Toliko lose, uz to opasno za djecu, prljavo.
    X-am za Dinopark.
    (BTW, u Aquacolorsu daju uz vlastitu mapu i prospekt za Dinopark... :/ )

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Tak smo se mi navukli zbog plakata, a kad smo dosli -uzas zivi.

  50. #50
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    mogu iskustva iz Olimije?
    ona kobra, je li grdo?
    na kraju smo odlučili otići tamo, Istra nam je predaleko za jedan dan, ovo je bliže i jeftninije
    svaki savjet je dobro došao

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •