Pokazuje rezultate 1 do 44 od 44

Tema: Izgubljeno 1500 kn

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno Izgubljeno 1500 kn

    Dakle, moj muž je danas izgubio 1500 kn!!! To su novci koje je dobio od svog naručitelja radova da pokupuje potreban materijal.
    Inače smo na Vi sa novcima kao i uostalom 3/4 ove države i za ljetovanje tražimo najnajnaj jeftiniju varijantu ljetovanja. Ove novce nemamo od nikud drugdje namiriti osim iz te hrpice za more.
    Meni apsolutno nije stalo do ljetovanja niti do kupanja, sunčanja, mora itd i zaboli me za ljetovanje bitno da smo svi zdravi ... ali mm je totalno neutješan i ne znam više što da mu kažem, ništa ne pomaže i pogotovo što mu je na poslu ova godina grozna i jedva spaja kraj s krajem (ima svoju malu firmicu).
    Zajedno smo već 13 godina u braku i još 6 veze i ovo je prvi put da ja fakat neznam kako mu pomoći


    Help! imate možda nekakv savjet?

  2. #2
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Nije ni njemu zbog mora, vec se covjeku slozilo. Radi, a nigdje boljitka. Meni se zna dogoditi takav period. Ono skolujem se, radim a placa mi je manja nego klsto neka tajnica ima.
    Ne umanjujem posao tajnice al brate ako sam na pragu stjecanja neke akademske titule onda bi rado da se ne dizem u 5:30, da u ducanu ne gledam na svaku lipu. Da mi stanje na racunu nije misao u glavi od budjenja do odlaska na spavanje.
    zelim klincima dati sto vise, a cesto ne mogu. Jos uvijek mogu vise nego neki, ali me to ne tjesi.
    i onda me to drzi par dana. Sve oko mene je crno. Ne mogu si kupiti ni cokoladu .
    Ipak prodje svaki pokusaj MM da mi objasni da nije takva katastrofa ne pomaze pomaze mi samo da mi se slegne sve u glavi i da nastavim dalje i tad vidi vraga mogu kupiti cokoladu iako mi je stanje racuna mozda i manje od prethodnih dana.
    pomaze stabilnost osobe koja je kraj mene. Koja ne trazi kruha preko pogacebi koja ne njurga na za sitnice i sve drugo.
    ne znam da li sam pomogla ali eto svima nam treba kratki period crnila, jada, da bi valjda mogli krenuti dalje.

  3. #3
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Ne znam stvarno kako da mu pomogneš osim da ga u nekim lošim trenucima besparice i svađa ne podsjećaš na to.
    Pokušaj isprevacivat iz "šupljeg u prazno" pa rastegnut sa nekim režijama ili obavezama i vidjeti sa nekim od familije ili prijatelja tko možda ima nekakav smještaj na moru za sitne novce.Osim toga, ne odlazak na more nije smak svijeta-pokušaj organizirati boravak u Zg. na naki zanimljiv način.. nama se dogodilo da 2 godine nismo išli(unatoč svoj familiji i rodbini na moru) jednostavno sam iskalkulirala da to financijski nikako nećmo moći izvesti.Na kraju, kad sam donekle oprala grižnju savjest sa svoje duše to bilo čisto fino provedeno ljeto bez klasičnog odlaska na ljetovanje...

    Dogovorili smo se sa frendovima pa smo u dva navrata čoporativno otišli na more na vikend(1 noćenje) na način da je to bila najbliža moguća varijanta da se potroši čim manje benzina. Imali smo za smještaj samo sobu kod jedne gospođe koja nam je dala na korištenje frižider. prvi dan smo bili kroz dan na sendvičima a navečer smo otišli na pizzu. Unaprijed smo se dogovorili oko naručivanja klope da nas ispadne čim jeftinije.
    Išli smo na izlete na sljeme pa na povratku svratili do samobora na kupanje-ne mogu se sjetiti kako se zove to kupalište sa izvorskom vodom.. nema tobogana i nekih sadržaja ali ulaznica je stvarno sitnica i dođe fino za rashladiti se. Moji su klinci to obožavali...

  4. #4
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Tocke, zareza mi nije prikazao. Mobitel ce me u jos veci tipfeler baciti.

  5. #5
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Eh da, zaboravih.. te godine nam je ljeto na strosu bilo otkriće. Ugođaj nam je uz koncerte i predstave bio kao da si na moru a nisi na moru . Baš smo se fino znali zabaviti jer inače ne stignemo ići na takva događanja kad radimo....
    Klinci su na kraju bili super zadovoljni.. sve smo to nekako razvukli, par dana smo otišli i na more, išli i na te bazene pa su bili puni doživljaja .
    Više je problem u glavi, kako stalno šljakaš a nemožeš si sad priuštit nešto-treba vrijeme dok prođe taj crnjak. Budi mu podrška i pokušaj ga oraspoložit..istina 1500 kn kad ih nemaš su ogroman novac, ma i 100 kn je velik novac ako ih nemaš ali s druge strane kad je nedajbože neka bolest u pitanju ili neki drugi problemi to je kap u moru. Ta lova bi se potrošila ionako ...

  6. #6
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ajde da te utješim,moj je svekar prije 15ak godina izgubio 50 000kn,taman dignuo cash kredit (nešto za privatni posao) i ostavio torbu s novcem na krovu auta i krenuo...
    99% zna tko mu je torbu uzeo (brzo se vratio i više je nije bilo),lik je uskoro kupio novo auto...

    inače je dosta handrkast ,gubi stalno ključeve,ne zna di mobitel ostavi isl....unatoč tome,jako je pozitivna i vedra osoba...

    što se tiče ljetovanja,imaš home exchange opcije pa provajte nešto naći na moru u zamjenu za zimu kod vas na kontinentu...
    ponudi i ovdje na forumu...
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 20.07.2015. at 22:48

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    Hvala na podrski!! Citala sam vase komentare ali ne stignem odgovoriti.
    Malo se skulirao barem izvana,inace jako malo prica.. ali je vedar i pozitivan pa mislim da ce brzo proci kriza.. mislim da cemo ipak otici nekuda makar na par dana jer nam treba da se maknemo malo od njegovih staraca (zivimo u istoj kuci) i iz svakdnevice.. i uvijek mi se desilo da kad najvise treba od nekud kapne pa se nadam da ce i sad tako ☺..

    bogu hvala sto imam obitelj i zdravo i sretno dijete mnogi to nemaju
    ali nekako uvijek u ovakvim trenucima krenu te crne misli ..
    Radis ko idiot, trpis svakakve uvrede, radis prekovremene, htio ne htio na kraju se uvjek nekome moras uvlacit u dupe(oprostite na izrazu ) ...da bi si jedva priustio malo odmora od tjedan dva..

    Kako je rekla spajalica valjda treba malo crnjaka da bi poslije bolje progledao.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    Ajme skulirana 50000 ides, jucer bi mozda na to rekla nije to kraj svijeta ali danas gledam drugim ocima ...nama je i ovih 1500 puno i previse

  9. #9
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    "ako sam na pragu stjecanja neke akademske titule onda bi rado da se ne dizem u 5:30, da u ducanu ne gledam na svaku lipu."
    sad ću zaraditi možda i ukor, ali eto oboje smo upravo s takvim titulama, i upravo ovo gore nam je svakodnevnica. ne kažem da ne živimo dobro, ali eto sretni smo što se možemo dizati u 5:45 za posao, a to što su nam plaće takve kakve jesu ne gledam više kao odraz razine znanja (pa ni "akademskog" obrazovanja) u lijepoj našoj. na žalost.
    rekla bih buble, ne dao Bog (ili tko već) većeg zla, novac jest bitan pogotovo kad se gleda računica da se nešto planirano neće dobiti zauzvrat, ali kako i sama kažeš, budete vi to već premostili. mene recimo brine činjenica što smo užasno malo sa svojom djecom, provedemo van stana 10 i više sati za koje vrijeme su oni oboje, pa evo i sad većinu ljeta, u vrtiću. I u tih 3-4 sata koji nam dnevno preostaju, često nemamo ni vremena a ponekad ni snage za kvalitetno provođenje vremena zajedno. Tu dakle možda direktno problem nije novac, nego ekvivalent koji očekujemo od uloženoga (truda, dugogodišnjeg školovanja itd.) i dobivenoga na kraju kroz novac. Ali to je već neka druga tema "za otvoriti".

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    hebi to i ja znam, skoro se rastati

    ne znam izvući iz crnila
    Ne znam za druge (i mm naginje pesimizmu i čini mi se da tu nema pomoći sa strane, svatko mora sam naći rješenje) ali znam za sebe - probam se prisjetiti svega što je dobro u mom životu i na čemu imam razloga biti zahvalna. U svemu tražim dobru stranu. To mi je psihoterapija već godinama.

    Inače, ovo je zanimljivo - nedavno sam slučajno u knjižnici naletjela na knjigu koja dobro opisuje jako sličnu tehniku (knjiga se i zove Najlakši način). Ja tako funkcioniram, tj. čak i kad se tako ne osjećam - trudim se usmjeriti misli pozitivno. Nisam ni znala da taj proces poznaju i drugi i da ima ime. Evo: http://www.najboljeknjige.com/conten...px?BookID=2148

    Za one kojima se ne da čitati cijelu knjigu, summary sam našla ovdje: http://www.sensaklub.hr/clanci/duhov...ala-i-volim-te

    Ne kažem da metoda čini čuda, ali na mene dobro i pozitivno djeluje upravo to podsjećanje na dobre stvari. Čovjeku pomogne da lakše izdrži teške situacije. Da izgubim novac (a ne bi mi bilo prvi put) samo bih sebe podsjetila: zdrava sam, mm i djeca su zdravi, imamo krov nad glavom, imam posao... a to što se nešto loše dogodilo je iznimka, a ne pravilo.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.07.2015. at 08:40

  11. #11
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Pred nekih 5-6 godina sam rekla da se ne bojim besparice, nego se bojim da nećemo imati vremena za sebe.
    I sad nas je pogodilo oboje.


    Dnevno svo troje provedemo zajedno oko sat vremena... ako nam se zalome tri sata zajedno, imam osjećaj da sam na godišnjem.

  12. #12
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    I ja tako funkcioniram, cesto podsjecam sama sebe koliko sam privilegirana i koliko bi ljudi ubilo da ima probleme kakve ja imam.
    Samo me onda nekad uhvati jos ekstra tuga sto je svijet tako jadan :\

  13. #13
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Ne umanjujem posao tajnice al brate ako sam na pragu stjecanja neke akademske titule onda bi rado da se ne dizem u 5:30, da u ducanu ne gledam na svaku lipu.
    Ima nas još
    I fakat je frustrirajuće. I nema rješenja odozgora, nego jednostavno tražit dodatne izvore prihoda

  14. #14
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    1500kn?
    Što bi rekla da ti odvjetnik zataji/ ukrade 1 406 000 kn?!?
    Nakon 13,5 godina sudovanja i dobivenih svih sporova, a radilo
    Se o radnom sporu mog supruga i dosuđenim plaćama i naknadama te kamatama.
    I saznamo neki dan da je sva lova uredno sjela u 3. Mjesecu 2013. Odvjetniku na račun.
    A nama trebaju novci za sto stvari.
    Ja moram hitno na operaciju, muž nije dobro.
    Danima je u depri...
    A onda si mislim: glava je na ramenu, dijete mi je dobro, a ovo ćemo valjda nekako riješiti.

  15. #15
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    auf, Tanči, nevjerojatno! pa jeste ga prijavili?

  16. #16
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Valjda su takvi dani. I ja jucer ostala bez 1000 kuna. Netko mi ih ukrao. Sad nemam za more.

    Al imam divno dijete, svi smo zdravi, nista mi ne treba kad imam to

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    auf, Tanči, nevjerojatno! pa jeste ga prijavili?
    Ovo je stvarno strašno. Ali nek prvo izvuče lovu, a ONDA nek ga prijavi komori.

    Tanči, sretno! Želim vam dobro zdravlje, a lova se bu riješila.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    1500kn?
    Što bi rekla da ti odvjetnik zataji/ ukrade 1 406 000 kn?!?
    Nakon 13,5 godina sudovanja i dobivenih svih sporova, a radilo
    Se o radnom sporu mog supruga i dosuđenim plaćama i naknadama te kamatama.
    I saznamo neki dan da je sva lova uredno sjela u 3. Mjesecu 2013. Odvjetniku na račun.
    A nama trebaju novci za sto stvari.
    Ja moram hitno na operaciju, muž nije dobro.
    Danima je u depri...
    A onda si mislim: glava je na ramenu, dijete mi je dobro, a ovo ćemo valjda nekako riješiti.
    ajme strašno! muža potpuno razumijem, 13 godina se boriš za pravo i pravdu i onda saznaš ovako nešto...
    ne znam kako pomoći ali želim vam puno snage da pokušate to izgurati do kraja!
    Taj pravnik će vjerovatno opet napraviti istu stvar nekom drugom ako već i nije...

  19. #19
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Tanci zao mi je, pomoc ne znam.

    da ne ispadne da sam ja crnjak najveci, htjela sam samo napisati da nekad ti se jednostavno slozi niz nesretnih dogadjaja. ali kao sto sam rekla oni nam trebaju da bi shvatili kako ipak nije sve crno. ali ih treba dozivjeti, zivjeti i prezivjeti. s tim se vise cijeni sve.

    a na ovim vrucinama dizanje tako rano ima svoje prednosti pa mi nije ni tesko niti njurgam, ali zimi mi bas nije najdraze

  20. #20
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    ali kao sto sam rekla oni nam trebaju da bi shvatili kako ipak nije sve crno. ali ih treba dozivjeti, zivjeti i prezivjeti. s tim se vise cijeni sve.
    slažem se s ovim, i to je jedna od boja života

  21. #21
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Tužno je kad ta boja prevlada pa osoba odluči zauvijek otići, kao moj prijatelj pred par dana.
    I onda nestanu sve boje. Onima koji su ostali, naravno.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    i ja kad mi dodje crno samo mislim kako smo svi zdravi i imamo krov nad glavom i za jesti. imamo srecom i malo vise, a imali bi i dovoljno da nas ova drzava ne krade kao i privatnici kod kojih radimo. trenutno sam nabrijana jer sam skontala da nam kradu na placi i lazu nas u lice da je sve u redu. fuj

  23. #23
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Mogu podjeliti temu?
    cini mi se dobro imati jednu o problemima nezaposlenosti i kako se nositi sa tim. Posebno kada su muzevi u pitanju.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    može sirius naravno (ako mene pitaš)

  25. #25
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Mojca, zao mi je

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    @buble- sv.Ante pomaže prolanasku izgubljenih stvari
    Ja zamolim pomoć i uvijek pronađem..ništa ne košta, a možda se još može pronaći

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    93

    Početno

    taj savjet sam danas već dva put čula... ne može biti slučajno
    probat ću
    inače mi je sv. Ante često u zahvalama jer mi je pomogao kad mi je to trebalo kod nekih drugih stvari ne za izgubljeno/nađeno
    Posljednje uređivanje od buble : 21.07.2015. at 16:56

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Ajde ajde, nađite te novčiće

  29. #29
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    Mojca, zao mi je
    Hvala.
    Baš me zdrmao njegov odlazak.

  30. #30
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja sam sve uvjerenija da su muški zapravo "slabiji spol"

    kad pogledam oko sebe vidim povelik broj žena koje se uz tešku situaciju u zemlji (čije posljedice manje-vise svi osjećamo) moraju nositi i sa ubediranim patrnerima
    baš sam nekidan razmišljala koji bi mogao biti uzrok tome...
    na pamet mi pada jedna stvar
    a to je da je njima nametnuto da su oni "glavni i odgovorni" za svoju obitelj, za opstanak
    kako su nekad u pećinama branili žene i djecu od zvijeri ili drugih opasnosti tako im je u amanet predano da to čine i danas, u ovim društvenim uvejtima
    vjerojatno stoga u podsvijesti imaju taj zadatak pa se ne osjećaju doraslo...
    pogotovo kad realno ne mogu puno učiniti i ruke su im svezane
    što će netko tko ne dobije plaću dvije tri na vrijeme, ili je ne dobije uopće?
    ubiti nekoga?


    Mojca ova priča s tvojim prijateljem je strašna

  31. #31
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je stvarno strašno. Ali nek prvo izvuče lovu, a ONDA nek ga prijavi komori.

    Tanči, sretno! Želim vam dobro zdravlje, a lova se bu riješila.
    Kako će izvuć lovu? Da ih nije htio prevariti ne bi to radio.
    ovo je u startu za kaznenu prijavu.

  32. #32
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Pokušavamo na fino doći do novca.
    Nije nam u interesu opet sudovanje kao ni natezanje.
    Računamo s tim da je odvjetniku ugled važniji.
    A na kraju nam uvijek ostaje prijava DORHu i Sudu časti odvjetničke komore.

  33. #33
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    da mu je ugled važniji ne bi to napravio, očito mu je novac jako trebao...to su ogromni novci! Koma.

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ne polažite previše nade na ovo na fino. s takvima nema fino. mislim, razumijem ja vaš pristup, ali vjerujem, nažalost, da od finoće nikakve koristi. nadam se da niste dio ekipe koju je sve isti odvjetnik preveslao i koji je već izgubio dozvolu za rad. u svakom slučaju - prijava kaznenog djela prijevare i prijava komori, sve je to isto na fino, za vas najjednostavniji put do novaca - ne zaboravite da imate i pravo na kamate za svo vrijeme od kad je njemu uplaćeno. novce je on ionako već sigurno spiskao, tako da...od komore će vas uputiti kako da od osiguranja naplatite ono što vam on duguje.

  35. #35
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ajme Tanci, ja bih to dala u novine pa da vidimo...
    Netko tko je u stanju tako nesto napraviti ne djeluje kao osoba koja ce regirati "na fino"

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    bio je nedavno u novinama slučaj gdje je odvjetnik od klijenta zadržao lovu. Pa su se onda javljali i ostali slučajevi gdje je taj odvjetnik isto napravio.

  37. #37
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Nakon više od dvije godine nema više mjesta finom.
    DORH, sud časti, novine, štogod... ali bojim se da je kod nas sve po principu "ruka ruku mije" i da ne bude ništa od toga.

    Moja frendica je dobila presudu da joj bivši poslodavac mora platiti odštetu zbog nezakonitog otkaza... čak su i novci bili na nekom sudskom računu, tek što nisu išli njoj... i na kraju su presudili da se radi o proceduralnoj greški i... kako to biva... pojeo vuk magare.

  38. #38
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nije to taj odvjetnik iz novina.
    Ovaj uredno radi.
    Od novina i sl. Ja koristi nemam, samo štetu.
    Ne želim obitelj razvlačiti po novinama, pogotovo dijete.
    Nadam se da će razum prevladati.

  39. #39
    zloćko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    tamo gdje je dom
    Postovi
    524

    Početno

    Mm i ja radimo 365 dana u godini nemamo ni godisnji ni bolovanje,na moru niti u kinu nismo bili 13 godina,novce od zarade nekad ne vidimo i po tri mjeseca,u ducan idem sam po kaladont ,tolaet papir ,sol i secer ,sve ostalo moramo doma proizvest,nokti mi nikad nisu bili gori ,frizera vidim triput godisnje,i blal bla bla...i crnjak malo malo...i preksinoc nam frend pogine u prometnoj..ma hebes sve..svi smo zdravi i zajedno i odosmo se mazit...zato draga samo hrabro ,uvijek ima gore od goreg.

  40. #40
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Da, glavno da je glava na ramenu jer sve drugo se može popravit samo smrt ne može.
    Tako sam uvijek mislila i govorila.
    Ali,
    na zadnjoj kontroli moja kći dobija loš nalaz.
    Ja isto nisam dobro, zapravo, jako sam loše.
    Ovako mi nikad nije bilo.
    Mršavim bez dijete, ne spavam, glava i želudac me bole tjednima....
    Sad uz sve probleme, imam i problem sa podstanarima.
    Ma, mogla bih knjigu napisati o ljudskoj zloći.
    Inače najfriškije iz priče s odvjetnikom jest njegov dopis, koji je odgovor na naš u kojem molimo isplatu i u kojem on piše kako će iza 15. Uplatiti novce, iako spor nije gotov, a u P.S. navodi kako je dobio uznemirujuću sms poruku i kako je provjerom zaključio da je to dobio od nas i sad je on pokrenuo postupak da zaštiti sebe i svoju obitellj.
    Nečuveno.
    Pokrao nas je i sad nas još hoće proglasiti nekakvim mafijašima koji ga maltretiraju?!?!?
    Anyway, čekam famozni 15. I onda JA idem u akciju.
    Prijava odvjetničkoj komori i DORHU pa nek objasni sve, uključujući i ovo zadnje zastrašivanje iz njegovog dopisa.

  41. #41
    zloćko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    tamo gdje je dom
    Postovi
    524

    Početno

    Tako je trebas krenut u akciju ,i svakako ako mozes ukljuci medije bilo koje vrste jer kod nas se problemi rjesavaju uglavnom preko medija ..eto tako je moj sin slomio ruku u vrticu jos u sijecnju 2014 i aktivirali smo policu osiguranja i ispuni sve obrasce i cak smo morali malcu napravit tek.racun i sve predali prestavnici osiguranja i ok cekamo i cekamo uplatu i nista jos ni dan danas nista.Zivkala sam ih jedo 378 puta i uporno mi govore da im nisam dostavila br.tek racuna za uplatu a poslala sam im jedno 16 puta sigurno ..i dobro odustala sam i ne da mi se vise natezat..jedan dan na fejsu njihova reklama a ispod kamara komentara nezadovoljnih klijenata koji su prevareni i tako i ja ostavim komentar da su mi prevarili malca i da mu nikad nisu isplatili ostetu i nakon dva dana dobijem pismo od osiguranja da im dostavim broj racuna mailom il faksom..inace radi se o allianzu. Samo hrabro naprijed i bori se za sebe !!!

  42. #42
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    ne znam kak je za vrtić, ali uza školu - za isplatu osiguranja morala sam djetetu otvoriti račun - nije moglo ići na moj. A radilo se vrlo malom iznosu

  43. #43
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Čudi me ovo za Alianz.
    Ja sam s njima imala odlično iskustvo i isplatu štete u roku odmah, a nisam se uopće nadala da će uvažiti zahtjev.

  44. #44
    zloćko avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    tamo gdje je dom
    Postovi
    524

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam kak je za vrtić, ali uza školu - za isplatu osiguranja morala sam djetetu otvoriti račun - nije moglo ići na moj. A radilo se vrlo malom iznosu
    I mi smo isto malcu otvorili racun ,na njegovo ime,to sam i napisala u postu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •