Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Trudnoca u toku menstruacije

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    3

    Početno Trudnoca u toku menstruacije

    Da li je moguca trudnoca ako je dečko svršio u mene u toku drugog dana menstruacije?

  2. #2
    Samanta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    26

    Početno

    Dacika,sve je moguce... Znam jednu zenu koja je ostala u drugom stanju zadnjeg dana menstruacije. Sretno!

  3. #3
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Moguce je, ali mislim sa su sanse za to jako male

  4. #4
    Violetty avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    19

    Početno

    Ne vjerujem. Iako nevjerovatno, nije i nemoguće.Čuda se itekako dešavaju, stoga ne bih preporučila takvu "metodu zaštite" ukoliko niste spremni na ishod u obliku trudnoće.

  5. #5
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Moguće je, ali jako rijetko. Događa se da su nekim ženama baš tada plodni dani tj ovulacija. Kontradiktorno je, ali eto i to se dogadja. Moja ujna je ostala trudna dok je imala menstr. i nije 4mj znala da je trudna jer je imala redovito menstr. u ta 4 mj. Ako ne želite bebu, bilo bi dobro da koristite drugačiju vrstu zaštite.

  6. #6
    Violetty avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    19

    Početno

    Ives to je zato što neke žene znaju dvaput ovulirati, odnosno, po jednom iz svakog jajnika. Uobičajena je jedna ovulacija iz jednog jajnika u jedan mjesec. Ipak, ponekad se možee dogoditi da i drugi jajnik izbaci jajašce(krajem ili početkom ciklusa, što dovodi do ukupno dvije ovulacije taj mjesec), i, ako se potrefi s neopreznim odnosom, može dovesti(hipotetski)do trudnoće. Ipak, velim, takvo nešto je vrlo rijetko, i potrebno je da se potrefi jako mnogo faktora.
    Posljednje uređivanje od Violetty : 25.09.2015. at 10:47

  7. #7
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Pa no, to sam i rekla

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    31

    Početno

    pozdrav curke, nova sam ovdje i imam par nedoumica. ja i mm planiramo trudnocu vec dosta dugo i do sad nije uspijelo ali ovaj mj smo imali odnos 18.9. i to mi je bio zadnji dan m. ovulacija mi je bila 22.9. znam po lh trakicama. e sad meni je vec zadnjih par dana uzasan metalan okus u ustima, ne cijelo vrijeme ali dosta cesto tokom dana. jeli moguce da je ipak uspijelo? sorry na dugom postu al eto nestrpljiva sam :D

  9. #9
    Ribica 1 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    717

    Početno

    Mislim da je prerano za ikakve simptome. Pricekaj jos 10 dana pa napravi test. Meni su simptomi poceli 2 tjedna nakon poz testa ali nismo svi isti. Sretno

  10. #10

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    31

    Početno

    hvala ribica1 na odgovoru. pricekati cu jos par dana pa po test

  11. #11
    Violetty avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    19

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa no, to sam i rekla
    Ja nisam ni rekla da ste krivo rekli, već ako pažljivije pogledate, vidjet ćete da sam samo vašoj izjavi nadodala objašnjenje
    Posljednje uređivanje od Violetty : 30.09.2015. at 10:44

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Ja simptome imam 2 dana nakon mjesecnice...
    nadala sam se + prije M, ali pre rano sam napravila test, razocarala se opet.... i onda sam dobila M, trajala je duze nego inace, ali nije bila bas obilna, sad je puno simptoma tu, upravo se mislim bi li uzimala test ili ne... godinu dana se nadam plusicu i nikako

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •