Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 964

Tema: Los brak.

  1. #151

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je u ovakvim situacijama prije raspodjele poslova, potrebno da oba partnera osvjeste ljubav zbog koje zajedno jesu. Ja bih na mjestu aq otišla u dućan po 4 pive i večeras sjela na balkon s mužem popila ih, popušila bar 5 cigareta, poseksala se i rekla mu: Srećo, ja sam nesretna i jadna... Mislim da si i ti.. a ne moramo biti. Ajmo si pomoć i živit kao ljudi..
    X kao kuća.
    Nakon sexa se u paru da rješiti i nerješivo.
    Količina piva nek se prilagodi tome koliko ste visoko baždareni (nama je jedna velika dovoljna, da smo oboje veseli).

  2. #152

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
    X kao kuća.
    Nakon sexa se u paru da rješiti i nerješivo.
    Količina piva nek se prilagodi tome koliko ste visoko baždareni (nama je jedna velika dovoljna, da smo oboje veseli).
    Ja se s ovime ne slazem (vezano uz zegs. Nama to ne pomaze,tj seksualni zivot ni ne postoji dok se svadjamo cesto

  3. #153
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ne kuzim ovo da nece ustati ujutro. Kako nece? Zaurlas da neka se izvoli ustati istu sekundu.

    čekaj, a što ako NEĆE ustati?
    nema se tu što kužiti ili ne

  4. #154
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Zamislite sad da je sve postove AQ pisao muž o svojoj ženi. Ili vaš muž o vama. Uopće nisu važne konkretne zamjerke. Nego ton. Presuda izrečena. Ti ne valjaš - ja sam super.

  5. #155
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ma di je ona napisala da je super? ja čitam samo da zena osjeca da nema izbora, mora preuzeti sva cetiti coska kuce...Tko nije imao iskustva s takvim pasivcima ne kuzi to. Ako ti je AQ stalo do veze onda ne preostaje nis nego mic po mic, preko noci se nis kvalitetno nece promijeniti.

  6. #156

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Haha! To je to!! )

  7. #157
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    A haa kako da ne.pa gdje bi nam svima bio kraj kad bi se sexom rjesavali ovakvi kompleksni medjuljudski odnosi.

    mislim da je ovo banaliziranje relativno oveceg problema medju supruznicima uvredljivo.

    nece sex rjesit nikakve stvarne probleme osim sto tih par minuta necete o njima pricat.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Pikula, nisam i ne osjecam se uzviseno zbog toga sto radim cijeli dan. Smeta me sto kad on dodje s posla,odmara,a ja nastavljam raditi jos dugo

  9. #159
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    čekaj, a što ako NEĆE ustati?
    nema se tu što kužiti ili ne
    Nije mi to jasno da se ne bi ustao ako to trazim, to mi spada u SF, iskreno.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj AmaranthQuinoia prvotno napisa Vidi poruku
    Pikula, nisam i ne osjecam se uzviseno zbog toga sto radim cijeli dan. Smeta me sto kad on dodje s posla,odmara,a ja nastavljam raditi jos dugo
    Pa jel se išta pomaklo na bolje? Mi se raspištoljili savjetima, a ono nema feedbacka?

  11. #161

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj perla5 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa jel se išta pomaklo na bolje? Mi se raspištoljili savjetima, a ono nema feedbacka?
    Pa i je! Jucer sam ostavila i posao i neurednu kuhinju jer smo opet gledali film. Al sam mu naglasila da cu se ubit ako cu morati nakon filma cistit taj kaos. Na kraju smo skupa pospremili bar povrsno u par minuta. I to je valjda pomak. Al imali smo vec i previse pomaka pa nazadovanja,bojim se vjerovat da ce biti za dugorocno.

  12. #162
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi to jasno da se ne bi ustao ako to trazim, to mi spada u SF, iskreno.
    A meni nije jasno zašto bi tražila da se ustane, ako mu se spava. Ja volim spavati ujutro. I ja spavam ujutro, ako nemam obaveza, sve dok se ne probudim.

  13. #163
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    sorry AQ,nisam sad baš svaki post pročitala niti se toliko detalja sjećam,ali ne pamtim da si navela koliko ste dugo u braku te da li ste skupa živjeli prije?urezalo mi se da on puno više zarađuje, mnogim muškarcima je to sasvim dovoljan razlog da žena drži 3 od 4 kantuna kuće....

    nisam čula za slučajeve gdje je muškarac u braku u početku sve čistio i radio a onda to prestao,samo obrnuto.... (kad ga životne situacije ili žene natjeraju )to mora da je od starta tako,ti si to trpila pretpostavljam jedno vrijeme i onda reagirala kad ti je prekipilo...(odnosno to prigovaranje nije imalo efekta)

    mnogi se muškarci ne znaju povezati sa vlastitom djecom (pogotovo kad su tako mala i to još ženskog spola), imam par prijateljica koje muče isti problemi te sa zavišću gledaju odnos MMa i kćeri (on baš obožava djecu,animira i tuđu po parkićima)... no,sigurno će doći razdoblje kada će se oni dvoje bolje slagati,npr. navela si da je jako inteligentan pa eto,vjerojatno će joj on pomagati sa školskim zadaćama i u takvim će se ulogama bolje snaći...

    razumijem te za sex, većina žena da bi do njega uopće došlo moraju imati osjećaj bliskosti i povezanosti dok se muškarcima taj osjećaj javi nakon njega....
    a još ako nisi u mogućnosti zaboraviti na neke probleme i opustiti/prepustiti se....kuku lele....zato su one pive spomenute,neki moraju malo popiti (ne se i oblokati) da bi mogli isključiti mozak od problema te se prepustiti.....
    no, i ja sama vidim da smo MM i ja u najboljim odnosima baš nakon kontinuiranog višednevnog sexa....

    nisam imala problema u mjeri kao ti,no shvatila sam da bi ipak ja malo pretjerivala,očekivala od njega da mi čita misli isl...
    otkad imam jasnije upute,razgovor i konkretan dogovor oko podjele posla pa eto,i ja počela zapisivat jer vidim da u protivnom zaboravi neke stvari puno je manje ljutnje i zamjeranja...
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 28.07.2015. at 16:31

  14. #164

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    A haa kako da ne.pa gdje bi nam svima bio kraj kad bi se sexom rjesavali ovakvi kompleksni medjuljudski odnosi.

    mislim da je ovo banaliziranje relativno oveceg problema medju supruznicima uvredljivo.

    nece sex rjesit nikakve stvarne probleme osim sto tih par minuta necete o njima pricat.
    Pa nije sex ni predložen kao rješenje, već zbližavanja, u sklopu kojeg je spomenut sex, kako bi i žena i muž uopće mogli čuti jedno drugo. Ako nismo u stanju biti zajedno u dobrom dok pijemo pivo na balkonu, onda je vjerojatnost da on želi počet ribat wc jer žena tako zahtijeva jaaaako malo. Uvrijedite se, ako želite, ali odnos supružnika koji je ne funkcionira u opuštenim i bezbrižnim uvjetima ne može profunkcionirati u stresnom, dosadnom tempu poso, kuća, dijete, poso po kući, krevet iz dana u dan.

  15. #165
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    A kako da se žena koja je ljuta na muža jer ne riba wc, a koji on ne treba ribati zato što žena to zahtjeva nego zato što on, žena i dijete im kakaju u taj wc, opusti i bude bezbrižna. Ne znam, meni se čini jako teško da će se ljuta i umorna žena opustiti i biti bezbrižna - osim ako to napravi proračunato, da podmiti muža sexom (a vjerujem da to ne može svaka).

  16. #166

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Pa, zato sam i rekla da ako par ne funkcionira u bezbrižnim okolnostima, neće profunkcionirat u stresnim. Ako veza dođe do toga da se ne možeš s mužem opustit, popit pivu, čavrljat o ničemu i poseksat se, ne možeš očekivat da se on radikalno promijeni. On je u toj istoj vezi, i njemu je isto loše, i njemu fali i opuštanje, i čavrljanje i seks, i dok mu sve to nedostaje nije motiviran za pranje wc. Mislimd a se to proračunato ne može napravit.
    Ono ako se ne mogu sjetit zašto mi je s tobom lijepo, ne želim počet radit stvari koje su mi neugodne za tebe. U tom slučaju mislim da pomoći može samo profesionalac, a ne mi s foruma.

  17. #167
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa ne znam, i kad živiš sa cimerom čistiš za sobom. Ne radiš to radi cimera i za cimera, nego zato što živiš u tom stanu pa je pristojno i fer da počistiš za sobom.

  18. #168

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    I dok kod misliš da se s mužem možeš dogovorit kao s cimerom, nisi na pravom putu, ako mene pitaš. Brak je odnos ljubavi,a ne dogovornog suživota.

  19. #169

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Citiraj AmaranthQuinoia prvotno napisa Vidi poruku
    Pa i je! Jucer sam ostavila i posao i neurednu kuhinju jer smo opet gledali film. Al sam mu naglasila da cu se ubit ako cu morati nakon filma cistit taj kaos. Na kraju smo skupa pospremili bar povrsno u par minuta. I to je valjda pomak. Al imali smo vec i previse pomaka pa nazadovanja,bojim se vjerovat da ce biti za dugorocno.
    Ma to te ja pitam!

    Danas je i super vrijeme, prošetajte skupa.
    Posljednje uređivanje od perla5 : 28.07.2015. at 17:06

  20. #170
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Od muza ocekujem daleko vise razumijevanja pomoci ma svega pa samim tim mislim da bi trebao bit puno vise ukljucen nego cimer.

    Super je kad sex funkcionira i redovit je al brate imala sam predivnih faza bez sexa ili s manje sexa. Ne znaci nuzno puno sexa ludilo od odnosa i zivota.

    a znam i ljude koji se iz potrebe stalno sexaju a odnos im je koma.

    svasta postoji.

  21. #171

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Pa,nitko nije ni rekao da mora biti sexa, već da prije raspodjele dužnosti, mora niti bliskosti. Inače se muž neće držati nove raspodjele. Meni je bliskost u braku usko vezana za seks, a ako nekome nije, a Bože moj, ni ne treba biti.

  22. #172
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    A ja hoću reći da za raspodjelu dužnosti ne treba biti bliskosti, jer dužnosti raspoređuješ i sa cimerom, i to je nešto što bi se trebalo samo po sebi podrazumijevati već samim time što netko živi u nekom stanu, bez obzira na bliskost i sex.
    Dakle, kućanski poslovi bi trebali biti podjeljeni po defaultu, i nemati nikakve veze sa ljubavi, brakom, sexom i bliskošću.

  23. #173

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Onda se možemo složit da se ne slažemo.
    Meni je nepojmljivo da raspodjela dužnosti u braku bude po defaultu. Meni se čini da je svaki aspekt života u dvoje, od ribanja wc do pijenja pive, izraz međusobne ljubavi i prvrženosti. Ono ne peglam mu ja košulje jer on stavlja robu sušit nego jer ga volim. Niti on stavlja robu sušit jer ja peglam, nego jer me voli.
    I da, nisma u braku 6 mjeseci. Čak štoviše, ovo mi je drugi brak.

  24. #174
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Onda se možemo složit da se ne slažemo.
    Meni je nepojmljivo da raspodjela dužnosti u braku bude po defaultu. Meni se čini da je svaki aspekt života u dvoje, od ribanja wc do pijenja pive, izraz međusobne ljubavi i prvrženosti. Ono ne peglam mu ja košulje jer on stavlja robu sušit nego jer ga volim. Niti on stavlja robu sušit jer ja peglam, nego jer me voli.
    I da, nisma u braku 6 mjeseci. Čak štoviše, ovo mi je drugi brak.

    Ovo razmišljanje mi se jako sviđa.

  25. #175

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    A ja hoću reći da za raspodjelu dužnosti ne treba biti bliskosti, jer dužnosti raspoređuješ i sa cimerom, i to je nešto što bi se trebalo samo po sebi podrazumijevati već samim time što netko živi u nekom stanu, bez obzira na bliskost i sex.
    Dakle, kućanski poslovi bi trebali biti podjeljeni po defaultu, i nemati nikakve veze sa ljubavi, brakom, sexom i bliskošću.
    Pa tako,da. Imala sam cimerice u studentskim.danima i dijelile smo obaveze,ne zato jer smo volile jedna drugu,nego zato jer bi nastao kaos i nered.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo razmišljanje mi se jako sviđa.
    Pa, nekak dok ribam wc, nemam neke prevelike osjecaje ljubavi prema partneru koji u taj isti wc kaki i pisa,a nije ga nijednom taknuo.
    Da ga riba,mozda bih i osjetila ljubav,znajuc da ga je on ribao prosli tjedan, ali ribanje mi svakako nije izraz ljubavi,nego cista nuzda suzivota.

  27. #177

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    sorry AQ,nisam sad baš svaki post pročitala niti se toliko detalja sjećam,ali ne pamtim da si navela koliko ste dugo u braku te da li ste skupa živjeli prije?urezalo mi se da on puno više zarađuje, mnogim muškarcima je to sasvim dovoljan razlog da žena drži 3 od 4 kantuna kuće....

    nisam čula za slučajeve gdje je muškarac u braku u početku sve čistio i radio a onda to prestao,samo obrnuto.... (kad ga životne situacije ili žene natjeraju )to mora da je od starta tako,ti si to trpila pretpostavljam jedno vrijeme i onda reagirala kad ti je prekipilo...(odnosno to prigovaranje nije imalo efekta)

    mnogi se muškarci ne znaju povezati sa vlastitom djecom (pogotovo kad su tako mala i to još ženskog spola), imam par prijateljica koje muče isti problemi te sa zavišću gledaju odnos MMa i kćeri (on baš obožava djecu,animira i tuđu po parkićima)... no,sigurno će doći razdoblje kada će se oni dvoje bolje slagati,npr. navela si da je jako inteligentan pa eto,vjerojatno će joj on pomagati sa školskim zadaćama i u takvim će se ulogama bolje snaći...

    razumijem te za sex, većina žena da bi do njega uopće došlo moraju imati osjećaj bliskosti i povezanosti dok se muškarcima taj osjećaj javi nakon njega....
    a još ako nisi u mogućnosti zaboraviti na neke probleme i opustiti/prepustiti se....kuku lele....zato su one pive spomenute,neki moraju malo popiti (ne se i oblokati) da bi mogli isključiti mozak od problema te se prepustiti.....
    no, i ja sama vidim da smo MM i ja u najboljim odnosima baš nakon kontinuiranog višednevnog sexa....

    nisam imala problema u mjeri kao ti,no shvatila sam da bi ipak ja malo pretjerivala,očekivala od njega da mi čita misli isl...
    otkad imam jasnije upute,razgovor i konkretan dogovor oko podjele posla pa eto,i ja počela zapisivat jer vidim da u protivnom zaboravi neke stvari puno je manje ljutnje i zamjeranja...
    U braku smo preko 3 godine, zajedno 7 godina,a zadnjih 6ipo zivimo zajedno. Da,znala sam da ce biti ovako,nije ni prije bio neki cistinac. Cak mi ni nije smetalo dok nisam pocela raditi navecer (prosle godine)..

    On ima bliskost sa djetetom tj.nemaju problema u komunikaciji. Samo se premalo druzi s njom. Evo opet je sa mnom vani jer je on umoran i nije htio s nama van

  28. #178

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    A zašto nisi ostala kući? Mislim nije mi jasno, zašto dijet mora van dvaputa dnevno, a ne mora provesti vrijeme s tatom? Tata je bitniji od svježeg zraka. I akd je umoran, i kad je loše volje, bitniji je.

  29. #179

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto nisi ostala kući? Mislim nije mi jasno, zašto dijet mora van dvaputa dnevno, a ne mora provesti vrijeme s tatom? Tata je bitniji od svježeg zraka. I akd je umoran, i kad je loše volje, bitniji je.
    Zato sto on spava u boravku,a vani je lijepo vrijeme

  30. #180

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Lili75 ne poznam te osobno i zaključujem po onome što pišeš na forumu. mislim da ti ne možeš uopće razumjeti ovaj odnos. jer ti nisi ta. ti si rođena (ili odgojena?) da znaš čuvati sebe. takav odnos imaš i s mužem. vjerojatno od prvog dana vaše veze.
    puno žena nesvjesno potiče muževe da postanu i ostanu tuljani. i dovedu sebe do iznemoglosti. jer su pretjerano odgovorne, dobre, uslužne, jer znaju najbolje, najbrže...tralala
    a mamini sinovi se samo prepuste divnim ženicama.
    baš nedavno sam pročitala ovdje na forumu kako se netko čudi kako sinovi od Peterlin pomažu u kući. tradicija se nastavlja...
    teško je izaći iz začaranog kruga.netko će krenuti sexsom, netko vikom a netko razgovorom. meni se čini da će za pomjenu stanja trebati dobar mix svega toga ali i svijest da su za trenutno stanje oboje odgovorni.

  31. #181

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Pa što onda što je vani lijepo vrijeme? Mislim 28.7. je, bit će još puuuno lijepih dana do zime. Oprosti ako ću biti predirektna, ali izlaskom van s djetetom isključuješ muža iz vašeg života. Nudiš mu da ili ide s vama ili ne. A ne može se tako, bar iz mog iskustva, jer vi ste ti i on, a ne ti i malena. Jedno je pustit umornog čovjeka da se naspava,a sasvim je drugo pokupit se s djetetom sama van, kad on neće s vama. Sutra ostani s mužem, gdjegod i kakogod. S njim moraš naučit odgajat djevojčicu i održavat kućanstvo. To možeš samo bivajući s njim, ne uzmičući kad nije kako ti misliš da treba biti.

  32. #182

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    AmaranthQuinoia, svojevremeno sam brijala kao ti sada . srećom, prošlo me je.
    u našem slučaju pomogla je kombinacija sex i razgovor.' ja ne mogu više, moraš preuzeti dio odgovornosti na sebe i pomoći mi. što bi ti bilo najlakše? razmisli pa mi reci.'
    to je proces jer sam ja i dalje brza, spretna i odgovorna..učim se da to budem malo manje.
    jel ucjena neimanje sexa jer on ne riba školjku ili je ucjena dogovor poslije sexa( u kojem oboje uživamo) dalo bi se raspravljati...

  33. #183

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    casa, slažem se

  34. #184

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Pa što onda što je vani lijepo vrijeme? Mislim 28.7. je, bit će još puuuno lijepih dana do zime. Oprosti ako ću biti predirektna, ali izlaskom van s djetetom isključuješ muža iz vašeg života. Nudiš mu da ili ide s vama ili ne. A ne može se tako, bar iz mog iskustva, jer vi ste ti i on, a ne ti i malena. Jedno je pustit umornog čovjeka da se naspava,a sasvim je drugo pokupit se s djetetom sama van, kad on neće s vama. Sutra ostani s mužem, gdjegod i kakogod. S njim moraš naučit odgajat djevojčicu i održavat kućanstvo. To možeš samo bivajući s njim, ne uzmičući kad nije kako ti misliš da treba biti.
    Cek,jucer smo isli spavati u isto vrijeme,dosta kasno. On je sad umoran i spava mu se. Ja sam umorna,al ne zelim izac van. Kako bi se tocno druzili da sam doma? Gledala bih trnoruzicu kako spava? Da stalno radim ustupke njemu,onda bih svaki dan bila doma. A jel nije mogao s nama van? Jel bas svih 5 dana mora idmarati nakon posla????

  35. #185

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    AmaranthQuinoia, svojevremeno sam brijala kao ti sada . srećom, prošlo me je.
    u našem slučaju pomogla je kombinacija sex i razgovor.' ja ne mogu više, moraš preuzeti dio odgovornosti na sebe i pomoći mi. što bi ti bilo najlakše? razmisli pa mi reci.'
    to je proces jer sam ja i dalje brza, spretna i odgovorna..učim se da to budem malo manje.
    jel ucjena neimanje sexa jer on ne riba školjku ili je ucjena dogovor poslije sexa( u kojem oboje uživamo) dalo bi se raspravljati...
    Kod nas ucjene seksom ne pale. Zapravo seksa vise ni nema. Par puta sam se ja zabrinula za situaciju i inicirala razgovor,pa se dogodilo nakon hrpu mjeseci. Sad sam to pustila i cini mi se da cu se prije posevit sa zidom nego s njim.
    Inace,ucjene/rjesavanje problema seksom su mi plitke i jadne. Nismo ti tipovi ni on ni ja

  36. #186
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Meni je jadan brak bez seksa.
    To zapravo i nije brak.
    Cimeri.

  37. #187

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Pa, ali da ste ostale kući, vjerojatno on ne bi mogao zaspati. Mogli ste zajedno lješkariti po kauču dok malena baulja po stanu.
    A on ne vidi zašto bi išao van... Meni ne zvučiš kao zadovoljna i vedra žena... Mislim, on je umoran i ti ga smaraš da šetate s malenom, a njemu se spava...Da prošeta s vama, samo ćeš ga ti opeeet smarat kojekavim bespotrebnim pranjima i gluparijama. Tako, pretpostavljam, on vidi situaciju.
    Ti ga u tome svesrdno podržavaš dok kog ideš van dva puta s malenom jer tako treba.
    Što se ustupaka tiče, ne radiš ti ustupke njemu, već vama kao paru. Ništa ti tu ne ustupaš njemu osobno, već vašoj zajednici. A ako je vašoj zajednici potrebno da ti ustpiš popodnevne šetnje cijelo ljeto, onda je to potrebno. Naravno,ako nakon ovog ljeta, fućkajući od sreće budeš dočekivala muža da stigne kući i da zajedno malo prolješkarite na kauču nakon što je on raspremio stol od ručka dok si ti pokupila robu sa sušila kako biste mogli zajedno predvečer prošetat da ti napuniš energije za večerji rad.

  38. #188

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Ja isto mislim da je u većini brakova seks ipak važan. Zapravo da je važno da su ljudi na tom polju zadovoljni, pa ako im treba dvaput dnevno ili dvaput godišnje... I ozbiljno vjerujem da sus vi ti aspekti i seksualan, i zarađujući, i kućanski, i dječji jako isprepleteni..Ono kad negdje zašteka, sve počinje trokirat.

  39. #189
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    AQ ti si trenutno ljuta, bijesna i ogorcena. Otisla si van s dijetetom. Ok lijepo je vrijeme, ali kad si odlszila da li si ga pozvala s vama? Da li si ga pitala da li postoji mogucnost da ide van prosetati danas?
    Puno puta i sama radim gresku ja bih zeljela da mi MM cita misli i da odmah shvati zasto sam bijesna, ali do sad nije postao mentalist. Na moju zalost, pa sam ja pistala zvocalo ili ti ga zena koja stalno govori sta joj ne pase, sta joj se ne svidja itd.
    Neke stvari su se popravile, djeca su u medjuvremenu narasla pa i oni dobiju svoju porciju.
    Rezultat je da sam jutros do 10 bila u krevetu a neke stvari su se same od sebe napravile.

  40. #190
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ok, nema seksa , nema interesa... Sto on zapravo radi na internetu?

  41. #191

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je jadan brak bez seksa.
    To zapravo i nije brak.
    Cimeri.
    Prvi put se slazem s nekom tvojom konstatacijom.

  42. #192

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj casa prvotno napisa Vidi poruku
    Pa, ali da ste ostale kući, vjerojatno on ne bi mogao zaspati. Mogli ste zajedno lješkariti po kauču dok malena baulja po stanu.
    A on ne vidi zašto bi išao van... Meni ne zvučiš kao zadovoljna i vedra žena... Mislim, on je umoran i ti ga smaraš da šetate s malenom, a njemu se spava...Da prošeta s vama, samo ćeš ga ti opeeet smarat kojekavim bespotrebnim pranjima i gluparijama. Tako, pretpostavljam, on vidi situaciju.
    Ti ga u tome svesrdno podržavaš dok kog ideš van dva puta s malenom jer tako treba.
    Što se ustupaka tiče, ne radiš ti ustupke njemu, već vama kao paru. Ništa ti tu ne ustupaš njemu osobno, već vašoj zajednici. A ako je vašoj zajednici potrebno da ti ustpiš popodnevne šetnje cijelo ljeto, onda je to potrebno. Naravno,ako nakon ovog ljeta, fućkajući od sreće budeš dočekivala muža da stigne kući i da zajedno malo prolješkarite na kauču nakon što je on raspremio stol od ručka dok si ti pokupila robu sa sušila kako biste mogli zajedno predvečer prošetat da ti napuniš energije za večerji rad.
    Omg,ti cijelo vrijeme tupis nesto svoje.
    Zasto stalno napadas mene i zasto imas pretpostavke (da cu ga smarat gluparijama,hellouuuuu!!!)?? Mozda si ti ogorcena kad imas ovakav nastup.

    Ajd zamisli sebe u toj situaciji. Dizes se,radis dorucke,ruckove,presvlacis pelene SAMA cistis i pospremas,peglas,ribas wc skoljku UVIJEK,jer se njemu to gadi. Nekad pokusas rasporedit obaveze kad se on vrati s posla,pa kazes 'aj iznesi smece i objesi ves'. On kaze 'ok.budem'.
    Podsjetis ga. Ne napravi to. Sudje sa stola nikad ne kupi,sudje ne pere. Ne usisava.
    Jel bi se rado druzila s njim nakon sto umoran dodje s posla i ne pokaze nikakvu zelju da izadje s vama van ili da bar za to vrijeme napravi veceru dok si ti s djetetom vani. Ne uspavljuje ju. Ne pere s njom zube. Ne reze joj nokte. Ne umiva ju. Ne zna joj napravit nikakvo jelo. Ne jede s vama rucak,nego dok je rucak on surfa ili nest drka po tv-u ,a kad vi zavrsite, on tada sjeda i jede.

    Kad je budna,on bi spavao, a kad ona spava,onda zna do dokasno blejat u neki ekran!!₩!

    Nemoj me j**** u zdrav mozak da bi bila sretna i zadovoljna zena!!!

  43. #193

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    AQ ti si trenutno ljuta, bijesna i ogorcena. Otisla si van s dijetetom. Ok lijepo je vrijeme, ali kad si odlszila da li si ga pozvala s vama? Da li si ga pitala da li postoji mogucnost da ide van prosetati danas?
    Puno puta i sama radim gresku ja bih zeljela da mi MM cita misli i da odmah shvati zasto sam bijesna, ali do sad nije postao mentalist. Na moju zalost, pa sam ja pistala zvocalo ili ti ga zena koja stalno govori sta joj ne pase, sta joj se ne svidja itd.
    Neke stvari su se popravile, djeca su u medjuvremenu narasla pa i oni dobiju svoju porciju.
    Rezultat je da sam jutros do 10 bila u krevetu a neke stvari su se same od sebe napravile.
    Naravno da jesam. Meni je ljepse kad smo svi vani.
    A i sve mi je nekad bed jer se vani osjecam ko samohrana majka, jer smo uvijek vani same

  44. #194
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Amaranth jako mi je zao da je takav.Suosjecam.

  45. #195

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, nema seksa , nema interesa... Sto on zapravo radi na internetu?
    Cita vijesti, zanimaju ga forumi o glazbi o instrumentima, svasta njega zanima... Bez brige..nikakve "sumnjive" stvari nisu u pitanju. Po tom pitanju mu vjerujem.

    Udaljili smo se puno. Dijelom zbog njegove pasivnosti i moje agresivnosti

  46. #196
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj AmaranthQuinoia prvotno napisa Vidi poruku
    Omg,ti cijelo vrijeme tupis nesto svoje.
    Zasto stalno napadas mene i zasto imas pretpostavke (da cu ga smarat gluparijama,hellouuuuu!!!)?? Mozda si ti ogorcena kad imas ovakav nastup.

    Ajd zamisli sebe u toj situaciji. Dizes se,radis dorucke,ruckove,presvlacis pelene SAMA cistis i pospremas,peglas,ribas wc skoljku UVIJEK,jer se njemu to gadi. Nekad pokusas rasporedit obaveze kad se on vrati s posla,pa kazes 'aj iznesi smece i objesi ves'. On kaze 'ok.budem'.
    Podsjetis ga. Ne napravi to. Sudje sa stola nikad ne kupi,sudje ne pere. Ne usisava.
    Jel bi se rado druzila s njim nakon sto umoran dodje s posla i ne pokaze nikakvu zelju da izadje s vama van ili da bar za to vrijeme napravi veceru dok si ti s djetetom vani. Ne uspavljuje ju. Ne pere s njom zube. Ne reze joj nokte. Ne umiva ju. Ne zna joj napravit nikakvo jelo. Ne jede s vama rucak,nego dok je rucak on surfa ili nest drka po tv-u ,a kad vi zavrsite, on tada sjeda i jede.

    Kad je budna,on bi spavao, a kad ona spava,onda zna do dokasno blejat u neki ekran!!₩!

    Nemoj me j**** u zdrav mozak da bi bila sretna i zadovoljna zena!!!
    Sve bih mogla tolerirati , ali ne sudjelovanje u zajednickom objedu- ne mogu.
    Kako sinu uzmem mob iz ruke i kako bez pardona ugasim tv za vrijeme rucka, tako bih i muzu.
    Pa sad...ili bi mu doslo iz guzice u glavu ili ne bi.
    ( znam neke zene koje su tv iz kuce izbacile bezpovratno)

  47. #197

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Jos jedna bitna stvar koja me redovito raspizdi. Malena ne voli jesti i muku mucim s njom od pocetka dohrane. Posto on ima neke svoje navike jedenja,molim ga da jede s nama,pa makar da samo sjedi i pravi se da jede,da bi ona stekla dojam zajednickog blagovanja i zajednice. Ali ne, on jede s nama onda kad mu jedno 15 puta ponovim da bi trebao sjest. Dakle sve mi se mora nacrtati,sve!!!

    Pa ti sad reci da sam ja kraljicasupermajka,a trazim stvarno puno,da sjedi s nama za stolom i da sudjeluje u ciscenju sranja po doma!!!

  48. #198

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    I da, on nju beskrajno voli,ali to je to

  49. #199
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Pa onda se probaj dogovoriti da za vrijeme rucka se gasi TV. Kod nas to vrijedi godinama. Kao i nejavljanje na telefon za vrijeme obiteljskog jela. Ako jedem sama mogu se javiti ali u onim rijetkim trenutcima kad smo svi za stolom nema toga.
    Ako ne pomaze u kucanskim poslovima predlozi mu da ili on fizicki pomogne ili financijski i prebaci to na cistilicu.
    i dogovori da su nesto njegove obaveze. Npr kod nas namjesta krevet onaj koji se zadnji digao. U 99% to je MM. Da bi do toga doslo bilo je u jednom trenu skoro i razvod . Naravo da krevet ne bi bio uzrok vec povod
    Koliko kuzim to vam je prvo dijete? Mala ima skoro dvije godine? Vec je dovoljno velika da si mozes dopustiti svoje vrijeme.
    cini mi se da si rekla da izlazis s frendicama na kavu. Pa izladji malo cesce. Mozda i navecrr. Prepusti mu vecernji ritual.
    Jasno mi je da te je strah s obziroma na iskustvo koje imas, ali valjda je dovoljno odrastao da je moze staviti spavati. I stisni zube ako nije napravljeno sve po spagici, zadovolji se da je u krevetu i spava.
    A ako si izgubila svu volju za borbu ionako sve radis sama razmisli da li trebas gubiti sve svoje zivce na nadu da ce on nesto napraviti. Jer nema komunikacije, nema sexa, s tvoje strane nema srece, bar kako pises.

  50. #200

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Pa onda se probaj dogovoriti da za vrijeme rucka se gasi TV. Kod nas to vrijedi godinama. Kao i nejavljanje na telefon za vrijeme obiteljskog jela. Ako jedem sama mogu se javiti ali u onim rijetkim trenutcima kad smo svi za stolom nema toga.
    Ako ne pomaze u kucanskim poslovima predlozi mu da ili on fizicki pomogne ili financijski i prebaci to na cistilicu.
    i dogovori da su nesto njegove obaveze. Npr kod nas namjesta krevet onaj koji se zadnji digao. U 99% to je MM. Da bi do toga doslo bilo je u jednom trenu skoro i razvod . Naravo da krevet ne bi bio uzrok vec povod
    Koliko kuzim to vam je prvo dijete? Mala ima skoro dvije godine? Vec je dovoljno velika da si mozes dopustiti svoje vrijeme.
    cini mi se da si rekla da izlazis s frendicama na kavu. Pa izladji malo cesce. Mozda i navecrr. Prepusti mu vecernji ritual.
    Jasno mi je da te je strah s obziroma na iskustvo koje imas, ali valjda je dovoljno odrastao da je moze staviti spavati. I stisni zube ako nije napravljeno sve po spagici, zadovolji se da je u krevetu i spava.
    A ako si izgubila svu volju za borbu ionako sve radis sama razmisli da li trebas gubiti sve svoje zivce na nadu da ce on nesto napraviti. Jer nema komunikacije, nema sexa, s tvoje strane nema srece, bar kako pises.
    Nisam izgubila volju. Mislim da se volimo u dubini,al treba to iskopat. Moramo poradit definitivno na tome

Stranica 4 od 20 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •