Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Krvarenje nakon porodjaja

  1. #1
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno Krvarenje nakon porodjaja

    Porodila sam se pre 25 dana. Nekih 10 dana posle porodjaja su lohije vec presle u braon pa ka svetloj boji i sve je delovalo kao da ce uskoro prestati. No, onda je pre oko 5-6 dana krenula opet sveza krv u kolicini nesto manjoj nego kad imam M. Na dan mi se ucini da je i to oslabilo pa krene opet... Dal ima potrebe da idem lekaru pre one kontrole sa 6tj. Inace se dobro osecam, nema nekog neprijatnog mirisa niti je krvarenje obilno, samo me zanima da li je ta ponovna pojava sveze krvi normalna. Cak sam pomislila da nisam dobila M, ali verujem da nije moguce tako rano,...

  2. #2
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Nema potrebe za doktorom.
    Sve kombinacije krvarenja/nekrvarenja su normalne tijekom babinja dok nema drugih zabrinjavajucih smetnji.

  3. #3
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Nema potreba ako je sve ok
    meni je danas 42 dana od poroda i jos imam roskasti iscjedak a ponekad dode i malo svjeze krvi
    i ja sam mislila da sam donila m mozda al onda je slabija od redovne
    vidjet cemo... ja narucena tek 13.8. I jos mi rekla da sam rano zvala

    A ja bih se mozda okupala u moru kad stane ovo brljavljenje od krvarenja, ili imala odnos s mm-om
    kakvi rano mislila sam joj reci al sam presutila

  4. #4
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ja sam krvarila vise od 2 mj od poroda, razliciti intenziteti, boje... Bila kod gina jos jednom nakon one redovne kontrole mjesec dana od poroda jer sam se zabrinula i rekla je da je sve ok (napravila sam krvne pretrage da iskljucimo neku upalu i poslala me vaditi betu da vidi da nije mozda zaostala posteljica), ali obzirom da to vec jako dugo dala mi tablete ergometrin. Nakon par dana sve stalo. Vjerojatno bi i bez toga.

  5. #5
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Meni isto krenila svjeza krv danas... manje nego M
    A taman sam se ponadala stat ce jer je zadnjih par dana smedjarenje bilo jako oskudno

  6. #6
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ja sam bila odradila punih 10 tjedana slabog krvarenja. Sve je bilo ok, samo sporo i sporo i sporo. Krvarila sam jace mozda prvih 2-3 dana, ako i toliko.

  7. #7
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    tako je i meni bilo nakon prvog poroda, al nakon ovog sam mjesec dana imala krvarenje

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Negdje na oblacima
    Postovi
    10

    Početno

    Ja sam imala carski prije 37 dana,prvih par dana krvarila, a zatim smeđi iscjedak i evo jučer se pojavila svježa krv,nije obilno, kao i za vrijeme menstruacije. A na prvi pregled sam naručena tek 23.9.

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,374

    Početno

    Moze biti menstruacija. Ako sam dobro shvatila potpis izgubili ste malenog, pa su ti pretpostavljam zaustavili laktaciju. U tom slucaju vrlo je moguce da se ponovo uspostavio menstrualni ciklus.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Lokacija
    Negdje na oblacima
    Postovi
    10

    Početno

    Da Sirius, došlo je do prijevremenog poroda u 24 tt . Laktaciju zaustavili bromergonom. I meni se čini da je menstruacija jel sam osjetila dva dana prije da me probada desni jajnik.

  11. #11
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Ja opet prokrvarila... jel to normalno il trebam brinit?

  12. #12
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Ivana ti si čini mi se rodila iza mene, evo i ja svako malo smeđi iscjedak i malo krvi a 2 mj + 4 dana iza poroda....nije da se zabrinjavam više mi ide na živce....

  13. #13
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Pa to, da... jedva cekam da se rijesim ulozaka!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •