Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 109

Tema: Učinkovita krema protiv bora?

  1. #51
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam čula između lica i tijela.
    Vidiš, možda u tome ima neke istine. Ja sam u zadnjih 3,4g dobila baš puno bora ispod očiju, koje se jako vide kad se smijem. Sad se držim ko Victorija Beckham, ozbiljna i ukočena. I jako volim ljeto i sunčane dane, pa nabijem sunčane naočale.

    A tijelo pak druga priča - čak nekako se i bolje drži nego prije 10g i 2 djece - ok, vježbam i napadam celulit svim snagama, pa se vide rezultati. Čini mi se da kreme, vježbe i masaže bolje djeluju na tijelo nego na lice, imaju više učinka.

    Dobila sam neke uzorke Afroditinih kremica oko očiju i mogu reći da su dosta dobre. Posebno su mi dobre njihove maske za lice protiv bora - ako grozno izgledam, posebno nakon neprospavane noći, (npr. bolesni klinci), koža oko očiju se opusti i bore su još više vidljive, stavim si ovu masku i stvarno se koža zategne i osvježi:

    http://webshop.afroditacosmetics.com...product_id=301
    Posljednje uređivanje od Deaedi : 08.09.2015. at 15:22

  2. #52
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Nda...zvuči kao da je opet nešto zapamtilo...

    Nego, uvijek me zanimalo kako izmjere to usporavanje nastanka bora, ono - "dokazano smanjuje bore za 38%" ?
    Nemam pojma, al kad bi mi netko platio jedne cipele mjesecno po mom izboru, pristala bih da jednu polovicu lica tretiram godinu dana s necim pa nek me fotografiraju i analiziraju fotke lijeve i desne polovice poslije.

    Prihvatila bih pride biti tester i za anticelulitne kreme, al pretpostavljam da tu desna i lijeva polutka nisu u ravnopravnom polozaju

  3. #53
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj bobić prvotno napisa Vidi poruku
    U godinama 40+ bore ovise i o količini masnoće ispod kože. Jedna kilica više i lice mi više nije tak izborano kao kad sam bila mršavica u tridesetima. Meni je pomoglo...za lice
    ah, dakle morat ću se zdebljat? da,primjetila sam u biti da puniji ljudi imaju zaglađenije lice od onih baš ful skinny...
    ja imam jaaako tanku i finu kožu kojoj su se svi divili u 20tim,sad se bome počela borat,kad se nasmijem imam ih ful oko očiju te usana...
    a i čelo ima crte,očito previše dižem obrve...

    ne kupujem nikakve posebne kreme, imam neku od Uriagea za osjetljivu kožu ali ništa baš za bore...
    vjerujem da sam do sad više doprinjela prehranom,vježbanjem, ne pušenjem, dovoljno sna,vode itd itd nego bilo kojom kremom...
    u da,skoro zaboravih...i redovno seksanje doprinosi sjaju i mladosti kože...

    ovo za hladnu vodu me zaintrigiralo, ovo sam se ljeto tuširala na plaži sa fuuul hladnim tušem,dakle trebalo bi to nastavit i za lice....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 08.09.2015. at 21:18

  4. #54
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    i redovno seksanje doprinosi sjaju i mladosti kože...

    ovo sam i ja čula
    objašnjenje je bilo neko s hormonima
    u svakom slučaju ne škodi

  5. #55

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    ispod Sljemena
    Postovi
    113

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme, Vitaskin...to me vraća u djetinjstvo
    A bit će se još proizvodi?
    Joj, da, prvo se zvala Vitamol, a onda Vitaskin. Jel to prizvodila Krka? Moja je mama isto to koristila i običnu plavu Niveu-za cijelu obitelj, i moram priznati da je uvijek mladoliko izgledala, svi su je pitali jel ide kod kozmetičara. Nekad se kod kozmetičarki nije išlo tak često kak danas...

  6. #56
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ja gotovo i ne stavljam kreme... valjda jednom tjedno... zimi češće.
    Jednom sam kupila Lancome-ov Hydra zen, platila puno... i mazala se svaki dan... dok nisam skužila da mi jedan prištić ne prolazi i ne prolazi. Kad sam prestala mazati, odmah je nestao. I tad sam odustala od krema. Posebno skupih. Ovo bi nekome tko se želi konzervirati bio argument da ostane pri toj kremi... meni nije bio.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 09.09.2015. at 09:15

  7. #57
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Hormoni su alfa i omega mladolikosti

  8. #58
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    e ali ta krema od Nikela (e sad ne znam da li je sa smiljem ili nije, mirise skroz lijepo)
    tako da mozda ovisi kako oni to smilje prerade?
    probala sam tu. lijepo mirise. ali to nije miris smilja

  9. #59
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Ups! Hvala na informaciji.
    Ima li uopće smilja u kremi?
    Ili su ga samo s nekim mirisom dobro prekrili.
    ali mojoj koži paše, takva kakva je.

  10. #60
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja nemam toliko problema s borama, ali imam s prištićima
    S punih 40 godina ja sam u zakašnjelom pubertetu...
    Nema šta nisam probala, i jedino što mi pomaže je dugo toplo ljeto s puno sunca i kupanja u moru

  11. #61
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Nema šta nisam probala, i jedino što mi pomaže je dugo toplo ljeto s puno sunca i kupanja u moru
    To i meni pomaže... za štošta.

  12. #62
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ja nemam nekih problema ni sa borama ni prištićima
    i ovako ko Mojca koristim kreme, prilično rijetko
    nekad me pukne, pa si kupim neku, ali nemam naviku mazanja svaku večer, niti mi koža to traži

    ali kad se mažem redovito, muž tvrdi da se vidi

  13. #63
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ali kad se mažem redovito, muž tvrdi da se vidi
    Vjerovatno je u pravu.

  14. #64

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    ispod Sljemena
    Postovi
    113

    Početno

    Meni je također sunce i more broj 1! I nekako mi više paše voda iz pipe u Dalmaciji nego ovdje, ovdje me sve zateže nakon jutarnjeg umivanja.

  15. #65
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Da. Najbolja mi je koža na Mljetu u kombinaciji mora i kišnice.

  16. #66
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    blago vama, ja da se ni s cim ne mazem, mislim da bi mi se koza od suhoce doslovce ogulila.

  17. #67
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    Ups! Hvala na informaciji.
    Ima li uopće smilja u kremi?
    Ili su ga samo s nekim mirisom dobro prekrili.
    ali mojoj koži paše, takva kakva je.
    ma ima, sigurno, samo je miris ubijen drugim jer mnogima ne paše

  18. #68
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemam toliko problema s borama, ali imam s prištićima
    S punih 40 godina ja sam u zakašnjelom pubertetu...
    Nema šta nisam probala, i jedino što mi pomaže je dugo toplo ljeto s puno sunca i kupanja u moru
    B vitamin koktel, kapsule kvasca (budi oprezna, otvara apetit) i dobri su preparati za kožu s E vitaminom.

  19. #69
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    B vitamin koktel, kapsule kvasca (budi oprezna, otvara apetit) i dobri su preparati za kožu s E vitaminom.
    Moj frend, ima 52 godine, izgleda kao da ima 35, čak mu neki daju i manje... gotovo stalno uzima vitamin e.

  20. #70
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ma popila Solgarovu teglicu B komplexa, pa E vitamin... Ali ništa to nije kad počne stres na poslu. Pa se stalno grebuckam i diram lice

  21. #71
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Moj frend, ima 52 godine, izgleda kao da ima 35, čak mu neki daju i manje... gotovo stalno uzima vitamin e.
    Ja imam 53, he he he...Ne tvrdim da izgledam kao da imam 35, ali nije da me godine nešto pogađaju.

    Već dugo nisam uzimala E vitamin... Jesam u vrijeme dok uz malu djecu nisam mogla spavati (to mi je bilo pogubno za živce i kožu) ali prošlo je. Moram pitati u ljekarni da li još rade po narudžbi onu svoju kremu sa E vitaminom, bila je super, ali to su miksale stare magistre prije puno godina.

  22. #72
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam 53, he he he...Ne tvrdim da izgledam kao da imam 35....
    Ne tvrdim ni ja, ali tvrdim da ne izgledaš kao da imaš 53.

  23. #73
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ne tvrdim ni ja, ali tvrdim da ne izgledaš kao da imaš 53.
    X

  24. #74
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Angie suosjećam. Ja imam i bore i prištiće sa 37, i još fleke od sunca. Nema šta nisam probala od tretmana i kremica. Nisam primjetila neke velike promjene osim na tekućem računu.
    I još uvijek mi dobra prodavačica može uvaliti svašta.
    Najbolja kombinacija za moju kožu je trudnoća i dojenje + par kila više nego sad. Dakle hormoni.

    Sad sam na noćnoj kremi sa vocnim kiselinama Novaderm a preko dana hidratantna (neka jeftina iz dm-a, kad počnem radit sigurno ću kupit onu od biotherma jer mi je odlicna). A morat ću kupit i tekući puder za svakodnevno maskiranje.

    Idealno bi bilo jednom mjesecno ono mehaničo čišćenje lica ali to mi sad nije u budget.

    Moja prija je stalno po tretmanima. Filleri i skupe kreme, one neke nacrtane obrve. Ima lijepu kožu ali vidi se da je nešto kemijala s licem, ustima. Nema punu mimiku. Izgleda začuđeno. Ma treba imati mjeru.

  25. #75
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ne tvrdim ni ja, ali tvrdim da ne izgledaš kao da imaš 53.
    Fala, fala i tebi i a70v!

  26. #76
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ajme, i meni ljeti lice napadnu sunčane tamne fleke. Sreća pa su se ograničile upravo na onaj dio na koji se inače nanosi rumenilo, a idu i od uha rubom obraza prema bradi. Opet dobro - vizualno mi se lice suzi.
    : praktična_ žena:
    Posljednje uređivanje od čokolada : 10.09.2015. at 08:38

  27. #77
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Protiv fleka na licu dobar ti je čaj od peršina, iznutra i izvana.

  28. #78
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Meni su drage, dobro mi stoje

  29. #79
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Super!

    Mene moje baš ne vesele, a imam ih i po rukama i po leđima, na moru sam bila sva šarena. Sva sreća da se sad to dobrim dijelom opralo. Sad ću imati veće veselje sa staračkim pjegama, he he he... Moram poslušati svoj savjet i opet krenuti s tim peršinom - nije loše, to je u biti detoksikacija.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Lokacija
    ispod Sljemena
    Postovi
    113

    Početno

    Moja baka imala je doduše već bore kad sam je "upoznala", ali vrlo nježnu i glatku kožu lica. Mazala se izvana svinjskom mašću preko zime, a iznutra šljivovicom. Pa mogla bi i to isprobati

  31. #81
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    peterlin, kako kuhas taj caj od persinaß
    ima li kontraindikacija?

  32. #82
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Peršin je dobar diuretik, računaj na to.

  33. #83
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa Vidi poruku
    peterlin, kako kuhas taj caj od persinaß
    ima li kontraindikacija?
    Jednostavno - u pol litre vode skuhati pol vezice friskog lisca s grancicama (recimo 3-4 grancice - ovisi koliko su velike, ne znam ti napisati tocnu mjeru) ali treba kuhati par minuta, kao uvarak. Lisce izvaditi van, ostatak pustiti da se ohladi (ja ne mogu vruce) i to je sva mudrost.

    Pol litre je koliko ja mogu popiti u roku sat vremena. Obicno u praksi to bude manje, oko 3 dl, ali toliko mi je mjera (dzezva, he he he)

    Bolje je to piti ujutro nego navecer, da se ne dizes na wc svaki cas, jer Mojca je u pravu - ovo je diuretik. Ono sto ne mozes popiti iskoristis za ciscenje lica - na vaticu i udri. To je sve. Mislim da nema kontraindikacija, ali probaj da li tebi osobno odgovara za lice jer mene lagano zategne. Nakon ciscenja persinom samo se umijem i poslije moze krema za lice.

  34. #84
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    ja obožavam okus peršina, ali kad sam jednom pila čaj od peršina jedva sam zadržala želudac na mjestu

    inače, Nikel ima izvrsnu eko-kremu s peršinom, ta mi je možda i najbolja koju sam ikad koristila.

  35. #85
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Istina je da nije baš fino, ali nije tak strašno, bar meni nije. Moj problem je lijenost i uhodane navike - ujutro mora biti kava, a trebalo bi ustati, isprati usta uljem, oprati zube, skuhati čaj od peršina i popiti, pa tek onda kava i doručak. Ne da se to meni. To ću sad u listopadu, kad mi se ispere ljetna farba i ostanu samo fleke, sunčane i staračke, he he he...

  36. #86
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Hvala!

  37. #87

    Datum pristupanja
    Oct 2022
    Lokacija
    Osijek - Beograd
    Postovi
    7

    Početno

    Moje preporuke idu:

    1. Eucerin Q10 dnevna i noćna (u gustom sloju, kao preventiva su ok)
    2. Eucerin Hyaluron Filler Elasticity linija
    3. SPF 50+ svakodnevni (La roche posay anthelios uvmune 400 spf50+, Eucerin Pigment Control spf 50+ fluid, Acm Depiwhite spf 50 krema)
    4. Retinoidi: Avene A-Oxitive night peeling cream; noćna krema s retinaldehidom
    5. Eucerin Q10 krema za područje oko očiju

  38. #88
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ima li kakvih novosti od naših forumskih kozm.znalaca?

  39. #89
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Ja sam odusevljena s The Ordinary. Cijene su vrlo pristupacne, a razlika u licu prije i poslije je bar u mom slucaju bila vrlo primjetna. Jedino sam se ja malo ulijenila

  40. #90
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Koja točno krema /serum Munkice?

  41. #91
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Koja točno krema /serum Munkice?
    Ja se ne pouzdajem previše u učinkovitost krema, tj. redovno ih upotrebljavam, ali mislim da one same po sebi neće puno napraviti. Već ih godinama kupujem od prijateljice koja je aromaterapeutkinja (Striborova škola), ima toliko divne kreme da ih ni s čim ne bih mogla zamijeniti. Neću je ovdje reklamirati, mislim da i ne smijem, ali mogu na pp. Za dan je to uglavnom krema od smilja, za noć od ruže, divne su...
    Ono što prakticiram već nekoliko godina (imam 46) jesu vježbe za lice. Bila sam prije 10-ak godina kod Seke Zebić na jednom tretmanu, žena mi je dala neke osnovne smjernice oko vježbanja i sl. Previše je toga što bi se trebalo uklopiti u jedan radni dan, nema šanse da bih sve to mogla slijediti, ali redovno radim neke vježbice iz njezine knjige i odlične su. Neke su jako nježne i jednostavne i napravim ih kad se odmaram od monitora, neke napravim navečer kod kuće jer su malo složenije (i svi bi me gledali kao da sam luda - i poslije njih sam čak i malo izborana, ali to je tek trenutačno, ujutro sve nestane, a lice je čvršće). Licu treba vježba kao i tijelu, čak i više. Ma ja ih sad radim gotovo nesvjesno, bilo mi je teže na početku kad ih nisam mogla raditi bez uputa. Ovako npr. gledam film i odradim neke vježbice, vrlo je jednostavno...
    I redovno pijem ili nekako drukčije konzumiram juhe od kostiju (zbog kolagena). To rade i Salma Hayek i Halle Berry i još mnogi drugi. E sad, pali li sve to dugoročno, zaista ne znam, javim se ovdje sa 60+, ali eto, ja sam odabrala taj način i mislim da je ok.
    Moja frendica pušačica je godinama imala predivno lice bez bora (dobra genetika), ali se unazad godinu-dvije jako postarala, cigarete su definitivno napravile štetu... Mislim da istu štetu rade i alkohol, kava, rafinirani šećeri...ma nema šanse da nam se to nekako ne osveti.

  42. #92
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li kakvih novosti od naših forumskih kozm.znalaca?
    Apsolutno je svejedno sa čime ćeš se mazati.
    Nije bitna ni marka, a cijena pogotovo.
    Probala sam svašta i ovo gore zaključila.
    Najvažnija je genetika i zato ja bora nemam.
    Ali sa starenjem se lice spušta i cijela faca ode dole za par cm. Vrh nosa se spusti, kapci isto, a usta nestaju i pojave se podočnjaci pa unatoč manjku bora, svejedno izgledam ko baba.
    Jedino kirurgija tu može pomoći.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  43. #93
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja kao Freya - juhe od kostiju obavezno, skuham za tjedan dana i procijedim
    kreme- nivea plava limena kutija
    nakon razvikanih, s ovim, s onim, s previsokom cijenom- moj zaključak je da je uglavnom riječ o papilolovi
    tjedno barem jednom piling i maska za lice
    svaki dan bi bilo poželjno odraditi 5. min masažu lica - za to koristim ulje ruže
    plus zatezanje lica bjelanjkom i medom

    boravak na svježem zraku, po mogućnosti u prirodi
    i voda, voda, voda.

    to su moje basic mjere, zasada nemam potrebe na nešto radikalnije

  44. #94
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Munkice uopće nisam znala za ovaj Ordinary, baš sam ih proučila.
    Ja sam u fazi da bi sad malo mijenjala kremu, pa proučavam.

    Freya apsolutno mi ima logike ovo za vježbanje mišića lica kao što vježbamo mišiće tijela.

    Vidim i Flopi vježba s licem, imate neki link pls na neke vježbice koje ste isprobali i čine vam se ok?

    Tanči nemoj se ljutit al tako si me nasmijala a je normalno da se koža opušta, jedino nisma znala da se može vrh nosa spustit.

    Meni su se pokazale maske za lice kao bingo, baš djelotvorne, osvježe kožu i nahrane da zablista.

    Flopice, pliiz daj taj recept s medom i bjelanjkom, hvalaaa.

  45. #95
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Meni je olival ok. Piling jednom tjedno, serumi razni, kremice. Cjenovno prihvatljivo (uvijek neke akcije upecam).
    Moja lokalna ljekarna je počela raditi svoju kozmetiku, zasada sam uzela dnevnu kremicu sa hijaluronom, imaju i serume. Dosta su povoljni, a navodno, barem kažu imaju kvalitenee sirovine.
    Kada se sjetim radim jogu za lice.
    e da, i kozmetičarka mi rješava podočnjake nekim ultrazvukom, imam duboke linije ispod očiju pa mi s nečime to popegla pa malo prođe i oko očiju i neku duboko boru na bradi.

  46. #96
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Pa naravno da nitko ne ocekuje pd kozmetike da popegla bore i da se probudis kao Maja Suput.
    Ali meni kvalitetna kozmetika osvjezava lice i koza izgleda svjezije. Nekome odgovara voda i krema, nekome ne treba nista, netko voli maske i kremice.. nastavi niz..
    The ordinary su svi bez mirisa i raznih dodataka. Meni jedna bocica seruma od 30 ml (6-17 eur), koju koristim 2x dnevno, traje skoro 3 mjeseca.

    Lili, imas opciju da uslikas lice na danjem svjetlu i popunis upitnik pa ti oni mogu savjetovati sto bi ti trebalo odgovarati. Jer sam krenula procavati sve sto nude i apsolutno se pogubila…
    Koristim Buffet, hijaluron i niacinamid. I kremu. Cistim sa squalane cleanserom. Velika tuba cleansera traje vise od 6 mjeseci, a bogme i krema, a koristi ju i mm. Serum oko ociju im je isto dobar, ali je cesto out of stock.

  47. #97
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Super je opcija sa slikanjem lica,mraak

  48. #98
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Lili pa ništa, umutiš bjelanjak s malo meda i razmažeš na očišćeno lice, nakon što se osuši, ispere se s mlakom vodom.
    Ja se još na kraju ispljuskam sa skroz hladnom. i tuširam se zadnjih minutu dvije s hladnom vodom, pa držim tuš i na licu i vratu 20 tak. sekundi.
    Posljednje uređivanje od flopica : 31.10.2022. at 11:50

  49. #99
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Potpis za The Ordinary, ja sam downsizeala sa Biologique (kojeg i dalje koristim, ali ograničenije, izuzev PW50 losiona kojeg koristim svakodnevno i mislim da nema pandana) na The Ordinary. Imam njihov retinol serum, buffet serum, moistureser i onu neku brightening kremu. Kćer koristi i onaj uljni cleanser. Cijene su stvarno pristupačne, a radi se o kvalitetnoj kozmetici.

  50. #100
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,696

    Početno

    tko traži vježbe za lice?!?
    Crazy Funny Face Lift Exercises - YouTube

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •