Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Gledate li Dinastiju?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    1,448

    Početno Gledate li Dinastiju?

    Nisam mogla vjerovati kako mi je bilo toplo oko srca kad sam čula najavnu špicu
    I nije mi vrag dao mira, došuljala sam se baki iza leđa da samo malo virnem ... spremna na bijeg, sve u strahu da me sada ne bi razočarala ...
    Hmmm, intriga!
    Ipak je Alexis kultna b...h (vidim iz priloženog da su je prepoznale i ovdašnje Adminice)
    Ona me naučila za život važnim stvarima, na primjer nezaobilazni koktelići sa suncobranom
    A modne lekcije by Krystl, godinama smo kraljevski plavu boju zvali denver plava a po Krystlinoj obožavanoj plavoj haljini ...
    A tek cjelokupni glamur koji su pokazali u ono vrijeme stare Juge, to je tada bila svemirska dimenzija ...
    Bio je tu i kontroverzni homoseksualac (! bile su to 80-te!) Steven

    I sad kad su je najavljivali, cijelo stoljeće nakon prvog prikazivanja, i isto toliko sati prikazanih meksičkih i inih sapunica, sve si mislim, ma to je bila samo još jedna u nizu prikazanih sapunica ...
    Ali me iznenadila! Hej, pa to ima normalni zvuk, ne pišti mi u uhu ... I Alexis je još uvijek Alexis! ... A kako su se moje curke zabrinule za Felon, uvijek-u-hot-kratkim-hlačicama-Felon ... I Krystl im je lijepa

    I tako, osim što mene pere nostalgija, što je kvaliteta cijele produkcije i za današnje pojmove mnogima još nedostižna, vidim i nove generacije se lijepe na čari (proširene) obitelji Carrington ...

    Ili?

  2. #2
    magistra avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    192

    Početno

    Potpisujem!

  3. #3
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ja ne gledam, ali sam slučajno naletila na Tv-u pa sam pogledala pet minuta, i ono što me totalno šokiralo je koliko su te glumice u seriji zapravo mlade, ja sam ih zapamtila kao starije ozbiljne gospođe, a kad tamo Kristl mlada k'o rosa. Eto, još jedan podsjetnik koliko sam stara

  4. #4
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne gledam, ali sam slučajno naletila na Tv-u pa sam pogledala pet minuta, i ono što me totalno šokiralo je koliko su te glumice u seriji zapravo mlade, ja sam ih zapamtila kao starije ozbiljne gospođe, a kad tamo Kristl mlada k'o rosa. Eto, još jedan podsjetnik koliko sam stara
    Dobro Mima da si rekla, nema šanse da sad idem gledati. Užas!

  5. #5
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Meni je Alexis mrak!

  6. #6
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    nostalgija, nostalgija
    godine idu

  7. #7
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Ja sam dijete 80.-tih i uz mamu sam ponekad viruckala u Dinastiju i kada sam vidjela najavu,sva sam se odusevila jer mame mi vise nema a mene ta serija tako vraca u lijepe dane djetinjstva I ja sam se jako ugodno iznenadila,mislila sam sad ce to meni biti smijesno ali uopce nije...serija je mnogo bolja od mnogih danasnjih...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •