Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: HZZO ugovorio IVF/ICSI postupke s dvije privatne poliklinike

  1. #1
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno HZZO ugovorio IVF/ICSI postupke s dvije privatne poliklinike

    citiram Inesz - sad je očito i potvrđeno:

    Citiraj Inesz prvotno napisa Vidi poruku
    Radi smanjenja Nacionalne liste čekanja HZZO ugovorio IVF/ICSI postupke s dvije privatne poliklinike


    Udruga Roda od HZZO-a je primila informaciju o novougovorenim IVF/ICSI postupcima u privatnim poliklinikama koji se radi smanjenja lista čekanja u bolnicama trebaju provesti do 31. 12. 2015.:

    Poliklinika Škvorc u Samoboru je ugovorila:
    a) 100 postupaka IVF/ICSI u prirodnom ciklusu
    b) 150 postupaka IVF/ICSI u blago stimuliranom ciklusu
    c) 200 postupaka IVF/ICSI u stimuliranom ciklusu

    Poliklinika Betaplus u Zagrebu je ugovorila:
    a) 10 postupaka IVF/ICSI u prirodnom ciklusu
    b) 30 postupaka IVF/ICSI u blago stimuliranom ciklusu
    c) 10 postupaka IVF/ICSI u stimuliranom ciklusu

    Natječajem za sklapanje ugovora o provođenju dijagnostičkih/terapijskih postupaka radi smanjenja Nacionalne liste čekanja od 03. lipnja 2015. godine bilo je predviđeno 900 IVF postupaka, a dodijeljeno je ukupno 500 postupaka.

    Link na Odluku o izboru najpovoljnijih ponuditelja:
    http://docdro.id/nYfvz8C

  2. #2
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Je li tko dogovorio Hzzo postupak u BetaPlus?

  3. #3
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Cure, koristite li opciju da skratite čekanja na postupke u bolnicama i obavite postupke u na teret hzzo-a u ovim privatnim klinikama?

  4. #4
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Da, ja sam bila kod Škvorca i sada čekam betu. Izrazito sam zadovoljna svime bez obzira kakav rezultat bude!
    Posljednje uređivanje od maca2 : 15.09.2015. at 15:25

  5. #5
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Maco jesi i prije ovoga išla njemu pa se samo poklopilo super ili si nakon ove odluke krenula njima? Ima nekakva procedura ili se samo javimo tamo i po defaultu nas moraju primiti preko hzzo?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj 123beba prvotno napisa Vidi poruku
    Maco jesi i prije ovoga išla njemu pa se samo poklopilo super ili si nakon ove odluke krenula njima? Ima nekakva procedura ili se samo javimo tamo i po defaultu nas moraju primiti preko hzzo?
    Evo ja cu se ubaciti sa svojim iskustvom, prosla sam dva postupka kod doktora, sljedeci mjesec idem na treci! Nazovete za razgovor, kazete da ste zainteresirani za postupak preko hzz-a, taj se prvirazgovor placa, onda donesete uputnicu i to je to!!

  7. #7
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Nisam bila kod njega privatno...krenula samo zato sto ima ugovor s HZZO, a u drzavnu vise nisam htjela. Na kraju su mi super "sjeli". Nazoves, narucis se - placas 1. konzultacije i uzv, nakon toga sve preko HZZO osim anestezije kod punkcije (1000 kn).

  8. #8
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Poliklinika Škvorc već valjda (skoro) 2 godine ima ugovore preko HZZO-a, novost jeste poliklinika Betaplus koja takve postupke ima prvi puta na teret HZZO-a, a i novost je da je Škvorc ugovorio 500 postupaka do kraja godine što je jako jako puno i nema šanse da ih odradi uopće do konca prosinca 2015.

  9. #9
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    ima li tko kakvu preporuku za Beta Plus? Koji dr. tamo rade postupke?

  10. #10
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Eh, da je Beta imala ugovor lani, uštedjeli bismo 41.000 kn. Al šta je tu je. Bar imamo bebicu. A za iduću bebu, taman nakon 1 FET-a, preći ću 42 g.
    U svakom slučaju, predivna vijest.

  11. #11
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    40.000 kuna, na što ste Sadi potrošili? to je bilo više od 1 postupka?

  12. #12
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj 123beba prvotno napisa Vidi poruku
    ima li tko kakvu preporuku za Beta Plus? Koji dr. tamo rade postupke?
    Koliko znam tamo radi dr. Renato Bauman

    dr. Romana Dmitrović i prof. Vlaisavljević koji dođe odraditi postupke u Beti (iako vjerojatno on ne spada u HZZO postupke).

    Ima i neki mladi - novi liječnik tamo, pogledaj malo njihove stranice i nazovi ih - sigurna sam da će dati dodatnih informacija.

    Ukoliko si neke nove informacije i ti dobila - stavi ih ovdje - za druge pacijentice.

  13. #13
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mi smo bili kod Baumana i Dmitrovic (ona im je sefica). Super su. Ovaj mladi, Kristijan nekako, je jako drag i ljubazan. Meni je radio aspiraciju (i fakat he pazljiv) i jos neke sitnice. Slovenac je dosao kad sam bila trudna, navodno je veliki strucnjak.
    kaduna, toliko smo platili potpis - 2 stimul.s lijekovima (oni su bili zajedno oko 10.000), krio, prirodnjak, 2 feta, konzultacije. Neki dan mm pogleda malu i kaze da nam je to najbolja investicija. Imamo 3 smrzlica za 1 fet, a nakon toga ide, ovaj put, kredit.

  14. #14
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Bliži se kraj godine. Da li je prema vašim iskustvima ovih 550 postupaka koje je Hzzo ugovorio radi smanjenja Nacionalne liste čekanja uistinu smanjio čekanja na postupke u bolnicama?
    Posljednje uređivanje od Inesz : 30.11.2015. at 08:44

  15. #15
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    FET iz postupaka u privatnim klinikama na teret HZZO-a-da li ste imale besplatno (na teret hzzo-a) ili ste morali posebno platiti?

  16. #16
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Plaća se

  17. #17
    mare157 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    559

    Početno

    Da li Betaplus ima ugovor sa hzzo?

  18. #18
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Privatna klinika BetaPlus od sredine prošle godine ugovara manji broj IVF postupaka s HZZO-om u cilju smanjenja nacionalne liste čekanja u bolnicama. Najbolje je nazvati HZZO i pitati da li je za period travanj-lipanj 2016. godine BetaPlus ugovorila postupke jer do sada ova klinika ugovaranje postupaka s HZZO-om nije javno oglašavala.

  19. #19
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Moram priznati da mi je otpocetka to vrlo zanimljivo.
    Inace su vrlo azurni u pogledu svih informacija na njihovoj web stranici.
    Rekla bih da to pretpostavljam ne ide u prilog ugledu klinike, neznam zasto inace skrivanje tako necega, a druga stvar je ta da je moguce da se samo odredjenim njihovim pacijentima ponudi opcija postupaka preko hzzo-a.
    Kako god, smatram da takve informacije o postupcima koje placa hzz-o trebaju biti transparentne, javno oglasene i dostupne svima pacijenticama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •