Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Hipertonus ?

  1. #1
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno Hipertonus ?

    Cure imam jednu nedoumicu. Cura mi je stara 3 mjeseca, trudnoća savršena, porod isto, apgar 10/10, na prvom i drugom pregledu kod pedice isto sve ok , sad čekamo treći i dok čekamo poslušala bi koji vaš savjet. Znači cura ima grčeve od 15.dana negdje, većinom navečer ali nekad i preko dana, isključivo je dojena i grčevi su se malo smirili otkad smo u prošli 3.mjesec i otkad ja pijem čaj od komorača. Ali meni se čini da je ona malo prečvrsta, kad ju kupamo jedva joj dignem ruku da ju operem ispod, kad ju nosim isto je sva nekak skvrčena ko da je u grču i to me sad muči da li bi to mogao biti hipertonus ? Pedica na pregledima nije niš spominjala o tome tak da ne znam jel se ja bez razloga brinem, možda je to od grčeva ili bi ipak moglo bit to ?

  2. #2
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    moja se isto ponaša i izvija se unatrag i skužila sam brzo nakon poroda da je 'čvršća'
    nisam spominjala ništa pedijatrici na prvom pregledu nego sam čekala da vidim hoće li komentirati i odmah je
    rekla da ima lagani hipertonus i ponovila baby handling i rekla mi da radim vježbice s njom za opuštanje mišića

  3. #3
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno

    Tak ni ja nisam svojoj niš spominjala , čekala sam da vidim jel bude mi sama rekla ali međutim ništa. Sad čekamo 3. Pregled u ponedjeljak , pa ćemo vidjet , bili smo neki dan i na pregledu kukova, doktor ju je isto pregledavao ko i pedica, znači u sjedeći , pa na nogice itd... Valjda bi on nešto primjetio ali kaže sve super. Možda sam ja samo paranoična.

  4. #4
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Baby handling ne škodi ni za djecu s kojom je sve ok.

    Evo detalja: http://www.udruga-oko.hr/_images/doc...und_finale.pdf

  5. #5
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno

    Slažem se da , mi ga prakticiramo od kad smo iz bolnice došli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •