Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Dojenje i agrumi

  1. #1
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno Dojenje i agrumi

    Pozdrav mame, imam curku od 3 mjeseca , isključivo dojenu. Pošto imam jako malo željeza , promijenila sam prehranu i jedem stvari bogate željezom pa me zanima da li smijem ujutro i navečer popiti čašu vode s limunom ? Pošto je vitamin c , pa da brže apsorbira željezo. Ali ne znam jel bi to smetalo maloj pa me zanima vaše mišljenje.

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Neće smetati. Općenito savjeti da se izbjegava neka hrana su loši i neutemeljeni.

  3. #3
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno

    Pa da tak sam si i mislila , jer na sve strane samo savjeti nemoj grah, nemoj brokulu, nemoj agrume , a po mom mišljenju sa izbjegavanjem takve zdrave i raznovrsne hrane beba više gubi nego šta dobiva.
    Hvala na savjetu

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Slobodno pij vodu s limunom. I jedi limun, ako ti odgovara. I narance, grejp, sto god.

  5. #5
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno

    Ok hvala cure , sad sam mirnija

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Probaj. To je individualno. Ja sam imala oba slučaja unutar manje od 2 godine.

    Moj stariji to nije podnosio (bila sam na skoro na makrobiotičkoj prehrani dok sam njega dojila, zapravo i restriktivnije - nikakvo sirovo voće i povrće, nikakvi agrumi, nikakav luk, nikakve mahunarke, nikakvo crveno meso...), a mlađem ništa nije smetalo.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 21.08.2015. at 17:01

  7. #7
    Banned
    Datum pristupanja
    Aug 2015
    Postovi
    183

    Početno

    Da, slažem se da je to individualno. Od moje tete curka , njoj je isto sve smetalo , ona je bila 6 mj samo na kuhanoj riži i piletini. Evo vodu s limunom pijem već tri dana, ujutro i navečer i nikakvih znakova da joj smeta nema.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •