Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 579

Tema: Preseljenje u Zagreb

  1. #51
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Evo me.
    Stvari su se malo drukcije poslozile. MM jos mora radit,do 22.10,tako da je odustao od ponudenog posla. No,ja sam nasla posao,fini posao,u Kaptol centru. Ulovili smo vrtić na Vrapču,doduse privatni,posto upadam u najjeftiniji cenzus plaćat ću ga 800kn. Mozda je to puno,no racunala sam otprilike toliko. Provela sam sad par dana u Zg,upravo na Vrapču,trebalo mi je pola sata svaki dan busom i tramvajem do centra,to mi je prihvatljivo. Pocinjem raditi sljedeći tjedan.
    MM će imati naknadu sa biroa,pa će on za pocetak biti doma sa pingvinićem dok ga ne adaptira za vrtić i nađe posao.
    Nije bas sve ispalo onako kako smo htjeli,biti će nam malo teze na pocetku,no strah smo prevladali. Sad mi preostaje naći stan,morali smo sniziti standarde i mastanja o dvije spavaće sobe,trazimo normalan dvosoban stan za nekih 250eura, ako netko cuje za nekakav fini stancic na Vrapcu za tu cijenu,molim neka mi javi
    To je ukratki to,kazem nije bas najbajnije,no sigurna sam da ćemo se snaći. Pomoći će nam malo moji na pocetku,malo sreće i biti ćemo dobro!!

  2. #52
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    To si išla van špice do grada,kakvo bi ti trebalo bit radno vrijeme?

  3. #53
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Iz Vrapča imaš i vlak do Glavnog kolodvora, to ti je puno brža opcija ako radiš blizu kolodvora, a mjesečna karta je jeftinija od ZET-ove, dakle ako možeš do posla pješice od GK odličan način putovanja.

  4. #54
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    super,super ti imaš posao i mali vrtić,pola posla riješeno! sretno dalje,javljaj kako ide!

  5. #55
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Susjeda

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Bliže je meni nek tebi
    Donesi mi šipka

  7. #57
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Radila bih od 8.30,prepostavljam da je to spica?? Nisam isla tako rano do grada dosad,hoće li mi biti dovoljno da krenem od Vrapca u 7.30? Idem prvom busom do Crnomerca pa onda 6-icom do Jelacica.
    Apsu i Jelena onda se druskamo kad stignem? Uz sipak naravno

  8. #58
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ide i 11 u grad
    U početku kreni u 7 i 10

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ima i brzih buseva 172 175 176 koji staju u vrapću kod vlaku, kod podvožnjaka pa tek onda na crnomercu

  10. #60
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Hvala na informaciji
    Mislila sam kad malo naucim put i tako to,nabavit neku polovnu biciklu... Sto mislite? Jel bi bila brze biciklom ili javnim prijevozom do grada? Kako je kad padne snijeg?

  11. #61
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Jelena,nisam te bas shvatila s ovim brzim busevima? Mozes li mi malo objasnit?

  12. #62
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ja ne vozim po snijegu, a ne radim ni u gradu

  13. #63
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Vlak u 7:58 pa prošetati od GK do Trga bana Jelačića.

  14. #64
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena,nisam te bas shvatila s ovim brzim busevima? Mozes li mi malo objasnit?
    Postoje ZET-ove linije koje ne stoje na svakoj stanici pa su nešto brže.
    No glavni problem ujutro nisu stanice nego to što je Aleja Bologne zakrčena autima, i jako se sporo putuje.

  15. #65
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena,nisam te bas shvatila s ovim brzim busevima? Mozes li mi malo objasnit?
    Kak ne
    Ti busevi staju samo na nekim stanicama na crnomercu, vrapće centar,vrapće želježnička stanica, gajnice željeznička,,,.
    Drugi recimo od vrapća do crnkasa stanu 5-6 puta
    Gdi planiraš za sad biti?

  16. #66
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Postoje ZET-ove linije koje ne stoje na svakoj stanici pa su nešto brže.
    No glavni problem ujutro nisu stanice nego to što je Aleja Bologne zakrčena autima, i jako se sporo putuje.
    je ali ipak ti busevi brže prođu jer ne moraju svako malo u desnu kolonu

  17. #67
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Na pocetku cemo biti kod prijatelja,tu gdje sam i sad bila na Vrapću. Oni su na perjavici,u gospodskoj ulici. Dosad smo putovali do crnomerca busom 121,stanica pored kuće. Jelena,ti busevi staju na ovoj mojoj stanici? Mima,svida ml se i ova tvoja ideja,probat ću i tako.

  18. #68
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Gospodska ti je malo dalje od vlaka, jednu autobusnu stanicu, tako da ima 20-ak minuta pješačenja, tako da kad tražiš stan gledaj da bude bliže vlaku, npr. naselje RIS ti je odlična opcija jer je bliže vlaku, stanovi su 8 godina stari, i dosta ih se iznajmljuje, samo ne znam kakve su cijene.

  19. #69
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Brzi busevi idu po ilici pa dalje na bolonju znači ne prolaze pored tebe, ali staju na vrapće želježnička stanica

  20. #70
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    E da,moze li mi netko objasnit kakvo je to grijanje na zajednicku kotlovnicu?

  21. #71
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    E da,moze li mi netko objasnit kakvo je to grijanje na zajednicku kotlovnicu?
    To ne želiš, vjeruj mi.

  22. #72
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-2427800

    evo recimo ovo ti je vjerojatno premalo, ali za orijentaciju

  23. #73
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-2427800

    evo recimo ovo ti je vjerojatno premalo, ali za orijentaciju
    Ovaj je bolji: http://www.njuskalo.hr/nekretnine/na...oglas-16554701

  24. #74
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Ovaj s Miminog linka gleda na sjever, i jos ima uvuceni balkon, ne vidis ni sunca ni mjeseca. Ovaj drugi mislim da je na uglu Trebeža i Bolničke.
    Kretanje u 7.30 busom ti je najgori moguci termin i za čep na Žagarovoj i za Bolonju, na Trg ćeš stići u 8.25. Čim padne kiša ili snijeg još je gore.
    Biciklom do Trga ima oko 6,5 km, ali zimi nije neka sreća. Vlakom mozes i do Zapadnog pa na tramvaj br.1.

  25. #75
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma to sam stavila samo za primjer, ovo je prilično visoka cijena za stan od 35 m2 i ovaj kvart, ako se stanovi u RIS-u uspiju iznajmiti po takvoj cijeni svaka čast. Ja sam iznajmljivala kvadraturom veči (ali jednosobni) stan u Gospodskoj za skoro pola manju cijenu.

  26. #76
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Iznajmjuješli jošuvijek mima?????
    Gdi je vrtić?

  27. #77
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Ovaj stan što je postala Cathy, već dugo gledam, pala mu je i cijena sa 300eura na 260, njega ću otići pogledati kad dođem drugi put. Za početak ću kretati ranije na posao, probati ću i vlakom, pa ću odabrati ono što mi je najbrže. Mislila sam kupiti onu kartu za zet na trafici, onu kao karticu, pa ju puniš po potrebi. Jel mogu s njom na vlak?

  28. #78
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj stan što je postala Cathy, već dugo gledam, pala mu je i cijena sa 300eura na 260, njega ću otići pogledati kad dođem drugi put. Za početak ću kretati ranije na posao, probati ću i vlakom, pa ću odabrati ono što mi je najbrže. Mislila sam kupiti onu kartu za zet na trafici, onu kao karticu, pa ju puniš po potrebi. Jel mogu s njom na vlak?
    Nazovi i vidi, možda nije slobodan.
    Znam kada sam ja tražila, da je dosta oglasa bilo iznajmljeno a stan se i dalje vrti. Agencija drži oglas umjesto da ga skine.

  29. #79
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,510

    Početno

    i obavezno se cjenkaj za cijenu, nije u kamen uklesana

    probajte i naći neki državni vrtić, u tom dijelu garda bi trebalo bit dovoljno mjesta i ne bi trebao bit problem ubacit dijete u državni.
    Ne možeš u vlak s tom karticom koaj je za tramvaj.

    Eh sad nije u skladu s propisima al 60-70% ljudi koji putuju vlakom se švercaju pogotovo za vrijeme špice jer kondukter u to doba oko 8h ne može ni proći vlakom od gužve.
    Nama otkako su ukinuli pokaz koji je pokrivao vlak i tramvaj, naši se švercaju jer su npr odabrali pokaz za tramvaj koj iim dalje treba da se prevezu u gradu nakon što dođu na glavni.
    Ja se sad rijetko vozim vlakom jer smo promijenili lokaciju ureda ali ako se vozim uredno se švercam . Naime samo slijediš tu masu ljudi, kad netko ugleda konduktera, svi izađu na sljedećoj stanici i ponovo uđu al u vagon iza njega. Ionako se radi o samo 2-3 stanice i u 85% slučajeva ni ne vidiš konduktera. inace trebaš imat 15kn uvijek u torbi i možeš platit kartu direktno u vlaku.

    Nije baš neko rješenje za preporučit javno al evo tebi kao "došliji" da znaš da ljudi rade i to, i to dosta.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.10.2015. at 12:35

  30. #80
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,510

    Početno

    ovo vrijedi samo ako nisi ziheraš, ako jesi zanemari.

    pretpostavljam da niste baš toliki ziheraši kad ste već spremni preselit se i počet inovi život ovdje. Sretno vam dalje! i bravo!

  31. #81
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Vrtić je Leptirić Lu, Ivana Bone Bolice, preko puta bolnice u Vrapču...
    Lili, sad sam se švercala, 3 dana nije baš za pohvalu, al da sam za svaki put kad sam ušla u tramvaj ili bus kupila kartu iskeširala bi 200 i više kuna! A kontrolu nijednom nisam ni vidila!

  32. #82
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    jelena.o, aj pliz vrapČe, molim te

  33. #83
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ma ja sam sretna ak su mi druga slova na broju uvijek mi jedno dva proguta
    Lili moje je mišljenje da u tom kvartu nema državnog slobodnog mjesta u vrtiću,
    Finger a da malo pogledaš ksaver i gračane za stan, tam bi možda bilo mjesta i u vrtiću

  34. #84
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    fingertips, kartica ZET-a ne vrijedi za vlak,karta za vlak košta isto 10 kuna (10.40) od Vrapća do GK.
    Mjesečna karta košta 267 kuna, ali moraš imati iskaznicu koja košta oko 50 kuna i vadi se jednom godišnje.
    Ne znam postoje li kakvi uvjeti za izvaditi tu iskaznicu (npr. adresa u Zagrebu).

    Inače, pogledaj i Gajnice za stanovanje, to je samo malo dalje, a vrlo moguće da su stanovi jeftiniji.
    Doduše i stariji su, i zgrade su ružnije, ali svejedno možeš naletiti na nešto dobro.
    (npr. moja sestrična je iznajmljivala stan u Gajnicama za 1000 kuna, dvosobni od oko 45 m2)

    Što se tiče vrtića, oni su pretrpani, i teško je dobiti mjesto u državnom.

  35. #85
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    usput nadam se da te neko informirao da povlaštenu cijenu vrtića imaš ako si prijavljrna u zagrebu, inače plačaš ekonomsku cijenu cca 1600 kuna više
    Kolko je to fini podao, kolko dobre pare i kolko cca dugo, možda ne bi bilo loše živjet u pješačkoj zoni, vudim dost stanova do 260 eura oko britanca u privatnim kućama, bi te to zadovoljavalo? a na poslu si za max. Pol sata pješke, to je ujedno staro naselje pa bi moglo bit mjesta i u državnimvrtićima

  36. #86
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ima i gsjnicama i ljepih i novih zgrada naravno, a ima prek pruge isto u malešnici

  37. #87
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Niste me bas shvatile da sam vrtić rijesila... Upisali smo se u leptirić lu,plaćati ćemo ga 800kn... A ja sam beskrajno zaljubljena u taj vrtić i tete i ravnateljicu...ma ima stanova,gledamo Gajnice,Stenjevec,svako malo nesto izade. Odlucili smo se na ziviti na Vrapču zbog vrtića,ali i zato sta su nam prijatelji i susjedi iz Vodica isto na Vrapču,u Gospodskoj,poznaju mog sina,imam povjerenja u njih,znam da će mi uskočiti ako bude bolestan ili ako bude trebalo po njega u vrtić...

  38. #88
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ja bih otišla iz Zg. Možda će vam se razlog činiti čudan, ali mene su dva zadnja potresa prilično ustrašila.

  39. #89
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ok onda ipak jedno manje
    Ima oglasa u vrapču u obiteljakim kućama
    Si to gledala, možeš izabrat nekaj panekprijatelji vide kakvo je zapravo stanje
    Kad dolaziš?

  40. #90
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Zanimljiva online ispovijest o načinu ostvarenju svojih želja. Dobri savjeti i podrška svekolikog Rodinog forumskog članstva.

  41. #91
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ok onda ipak jedno manje
    Ima oglasa u vrapču u obiteljakim kućama
    Si to gledala, možeš izabrat nekaj panekprijatelji vide kakvo je zapravo stanje
    Kad dolaziš?
    Ja stižem sljedeći tjedan, a MM i pingivnić 23.10... Pa kad stignem tražit ću stan, imat ću vremena.
    Bako upravo zato sam i odlučila potražiti pomoć i savjete na Rodi, ode me jedino valjda razume.

    Malo ću se pojadati, ako mogu... Moja mama nas podržava, dapače, ona bi i da odemo van države, al otom potom. Njegovi baš i ne... Oni su staromodni, njima je suluda ideja uopće da ja prva nađem posao, ostavim muža i dijete same na 10-ak dana, misle kako nećemo uspijeti, da ćemo se vratiti prije nego šta uopće odemo, baš me boli to... Ono podržavaju nas, ali nisu baš niti zainteresirani, niti puno pričaju sa nama o tome. Umjesto da budu sretni što im sin od 28 godina napokon želi napraviti nešto od života, a ne da životari tu u Vodicama, od posla do posla, od plaće do plaće...

  42. #92
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,510

    Početno

    Citiraj fingertips prvotno napisa Vidi poruku
    Niste me bas shvatile da sam vrtić rijesila... Upisali smo se u leptirić lu,plaćati ćemo ga 800kn... A ja sam beskrajno zaljubljena u taj vrtić i tete i ravnateljicu...ma ima stanova,gledamo Gajnice,Stenjevec,svako malo nesto izade. Odlucili smo se na ziviti na Vrapču zbog vrtića,ali i zato sta su nam prijatelji i susjedi iz Vodica isto na Vrapču,u Gospodskoj,poznaju mog sina,imam povjerenja u njih,znam da će mi uskočiti ako bude bolestan ili ako bude trebalo po njega u vrtić...
    Ma bravo fingertips vi ste to jako dobro organizirali. Imate vrtic u blizini podrsku prijatelja, naci cete i stan u blizini.
    super bas sam sretna zbog vas.

    zuta minuta no comment. O cemu ti ?!

  43. #93
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,510

    Početno

    [QUOTE=fingertips;2811117]Ja stižem sljedeći tjedan, a MM i pingivnić 23.10... Pa kad stignem tražit ću stan, imat ću vremena.
    Bako upravo zato sam i odlučila potražiti pomoć i savjete na Rodi, ode me jedino valjda razume.

    Malo ću se pojadati, ako mogu... Moja mama nas podržava, dapače, ona bi i da odemo van države, al otom potom. Njegovi baš i ne... Oni su staromodni, njima je suluda ideja uopće da ja prva nađem posao, ostavim muža i dijete same na 10-ak dana, misle kako nećemo uspijeti, da ćemo se vratiti prije nego šta uopće odemo, baš me boli to... Ono podržavaju nas, ali nisu baš niti zainteresirani, niti puno pričaju sa nama o tome. Umjesto da budu sretni što im sin od 28 godina napokon želi napraviti nešto od života, a ne da život....posla, od plaće do plaće...QUOT

    Ma nemoj im dozvolit da ti kvare zadovoljstvo.vi zivite svoj zivot i zelite svom djetetu bolje.
    sretno! Probaj ignorirat.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 08.10.2015. at 17:03

  44. #94
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    zuta minuta no comment. O cemu ti ?!
    Potres, podrhtavanje tla, trenje tekto ploča?
    https://hr.wikipedia.org/wiki/Potres

  45. #95
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bih otišla iz Zg. Možda će vam se razlog činiti čudan, ali mene su dva zadnja potresa prilično ustrašila.
    Kam bi išla, potresi u zg i du su skoro isti
    Ostaje rusija ili mars

  46. #96

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ima u Gajnicama i novih zgrada Ima i puno vrtica, al drzavni su puni trenutno.
    I ovi stanovi su , s obzirom na nas, puno stariji i puno losije namjesteni.
    Moram dic stanarinu :D
    Inace su mi Gajnice i Stenjevec puno bolji od Vrapca. U Gajnicama ima puno parkova, skola, vrtica, vlak, buseva gro..dm, zaba, pbz, erste, ducani svi, plac...

  47. #97

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    I samo hrabro, fingertips!

  48. #98
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Jel imam Lidl u blizini? to mi je bitno

    Cure, stvarno vam hvala na podršci i savjetima! I da, nadam se naći vremena i napokon posjetiti Rodinu kućicu Odavno mi je želja postati savjetnica za dojenje, možda ću sad napokon i uspjeti!

  49. #99
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ima svuda novih zgrada, ali Gajnice su staro naselje pa je i većina zgrada - stara i nelijepa, a takvi su i stanovi.
    Znači, veća je mogućnost da se naleti na stariji i neuređeni stan (ali onda jasno i niže cijene), dok su stanovi na primjer u naselju RIS svi stari osam godina, imaju etažno grijanje, plastičnu stolariju (dakle dobru izolaciju i manje račune za grijanje) itd. Gajnice su inače stvarno lijepo naselje sa dosta sadržaja, ali nažalost sa ružnim starim često neodržavanim zgradama.

    Lidl nažalost nemaš u neposrednoj blizini, ima jedan na Oranicama do kojeg možeš i pješice, ali nije baš na 10 minuta.

  50. #100
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Etažno grijanje? Nije mi ni to jasno, na nekim oglasima piše, grijanje na toplanu ili grijanje na plin. A što je to centralno etažno grijanje?
    Btw, za naselje RIS ima samo jedan oglas na njuškalu, i to neki mali stančić....
    Posljednje uređivanje od fingertips : 08.10.2015. at 19:28

Stranica 2 od 12 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •