Pokazuje rezultate 1 do 31 od 31

Tema: gače za dečke 170+

  1. #1
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno gače za dečke 170+

    Zanima me kojegače kupite za dečkekoji su vas prerasli, rado bi slip

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me kojegače kupite za dečkekoji su vas prerasli, rado bi slip
    MM je prije godinu dana poceo kupovati u Tezenisu, jako je zadovoljan...
    Visina mu je 175 i ne stavlja na sebe nista sto nije 100% pamuk

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    669

    Početno

    Po kvaliteti preporučam ove (cijena je isto vrlo prihvatljiva, dođu za par dana, sve ok):
    http://www.sportsdirect.com/mens/mens-underwear#dcp=1&dppp=24&OrderBy=rank&Filter=ASUB^B rief

  4. #4
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    MM je prije godinu dana poceo kupovati u Tezenisu, jako je zadovoljan...
    Visina mu je 175 i ne stavlja na sebe nista sto nije 100% pamuk
    a brojevi bi bili s ili neki drugi?

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me kojegače kupite za dečkekoji su vas prerasli, rado bi slip
    u c&a njihove boxerice, one po 3 u paketu
    ali vidjela sam da imaju i slip

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    emily dječji ili muški dio

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    emily dječji ili muški dio
    muski

  8. #8
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    a brojevi bi bili s ili neki drugi?
    da, imaju oznake...
    MM koristi M (80 kg)

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    u c&a njihove boxerice, one po 3 u paketu
    ali vidjela sam da imaju i slip
    Isto.

    Drugo - bokserice iz Lidla, slip (3 u paketu) iz Spara (bijele i tamnoplave, 100% pamuk - zna se naći i sivih). To moj mlađi nosi, veličina s. Starijem paše veličina m, ali više voli bokserice s uskim nogavicama.

  10. #10
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Na čudu sam kako malo izbora ima za dječake koji prerastu nekih 155 cm i broj noge im je oko 37, a još nisu dosegnuli prave muške brojeve. Ničega nema!!! Ni cipela, ni tenisica, pogotovo ako trebaju košarkaške, gaće su problem, potkošulje....

  11. #11
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Na čudu sam kako malo izbora ima za dječake koji prerastu nekih 155 cm i broj noge im je oko 37, a još nisu dosegnuli prave muške brojeve. Ničega nema!!! Ni cipela, ni tenisica, pogotovo ako trebaju košarkaške, gaće su problem, potkošulje....
    obične tenisice se još i nađu, ali cipele nikako. osim u frodu i cicibanu. drugdje je rupa od broja 35-41

  12. #12
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Na čudu sam kako malo izbora ima za dječake koji prerastu nekih 155 cm i broj noge im je oko 37, a još nisu dosegnuli prave muške brojeve. Ničega nema!!! Ni cipela, ni tenisica, pogotovo ako trebaju košarkaške, gaće su problem, potkošulje....
    Moj E. je lani isto imao problema s cipelama - noga br. 40 - ništa muško nema... a kad se i nađe, sve široko. Jedva sam mu našla natikače neke univerzalne (zapravo na ženskom odjelu Deichmann-a), isto i platnene tenisice. Sad smo mu napokon kupili muške tenisice vel. 42 i dobre su.
    Potkošulje - najmanji muški broj (vel. 48) mu je sad ok, a lani mu je bila dugačka. Najveći dječji broj - preuska i premala. Za gaće sam već napisala - slip iz Spara su se pokazale ok i to nisam za njega kupila nego je ostalo od starijeg brata koji više voli bokserice, pa slip koji sam mu kupila nije ni nosio.

    Sad su mi problem traperice - najveći dječji broj jedva da su mu dosta dugačke, a preširoke u struku. Sreća da ima starijeg brata koji je u tim godinama jako brzo rastao, a mama-hrčak je spremila nekoliko pari hlača za vitku djecu (h&m). Sad samo kratim na mjeru.

  13. #13
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    sad tek vidim kako sam sretna
    moj ne nosi niti potkosulje, niti cipele (osim zimskih gleznjaca)
    ne sjecam se da smo imali problema s velicinom tenisica, ili ostale robe
    Posljednje uređivanje od emily : 04.09.2015. at 13:40

  14. #14
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    sad tek vidim kako sam sretna
    moj ne nosi niti potkosulje, niti cipele (osim zimskih gleznjaca)
    ne sjecam se da smo imali problema s velicinom tenisica, ili ostale robe
    Tja, ponekad moraš imati to u garderobi. Potkošulje i cipele uglavnom ne poderu (to su moji trebali za nastupe u glazbenoj školi, ali kad je već bilo u kući, onda su nosili i u drugim prigodama) ali imaju. Bio je pravi izazov naći neke pristojne cipele ne presportske i ne presvečane, a još da ne koštaju preko svake mjere, jer držale su u najboljem slučaju godinu dana. U ovoj dobi se brzo raste... Oba su u nekim trenucima išla na nastupe u mojim cipelama (sajmonice vel. 40 - baš ova veličina za koju smo zaključili da nema muških cipela).

    Tenisice - samo brušena koža dolazi u obzir. Platnene ne računam - to je standard.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    ja sam napokon odahnula, Mudrac je prešao na broj 41, tako da su ti problemi iza nas, ALI zato mi je Šefica sada 36 i to je problem, ni na nebu ni na zemlji...

    OT - zadnje sam mu u Mani uzela njihove bokserice za muškarce broj S (bila neka super akcija, sad više ne znam točno, ali pakiranje od dva para stvarno povoljno i odlične su). inače uzimamo u HM-u i C&A bokserice, a jednom smo bili dobili i iz Kika neke i nisu bile loše, sad se više ne sjećam koji broj su bile.

  16. #16
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    OT - Pliz cure koje imate dečke ove dobi. Postoji li u "Zari" veličina 170 za dečke? U riječkoj Zari sam tražila, ali sve je do veličine 164. Treba mi za poklon.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Na čudu sam kako malo izbora ima za dječake koji prerastu nekih 155 cm i broj noge im je oko 37, a još nisu dosegnuli prave muške brojeve. Ničega nema!!! Ni cipela, ni tenisica, pogotovo ako trebaju košarkaške, gaće su problem, potkošulje....
    ja sam upravo ovih dana oblačila sinka koji je ovo ljeto stigao do broja obuće 38 i odjeće 158-164

    Tenisice smo našli u Hervisu (i jos su bile na sniženju , ima ih dosta u toj veličini (znači, ne muške odrasle, nego dječje 37-38), Reebok, Adidas...može se naći...

    Donji veš smo morali kompletno obnoviti jer mu je sve premalo - to sam na kraju rješila u Nami, oni imaju po veličinama 12, 14, 16... Uzela sam mu 14-icu. Drže MTČ, Neda Senj i druge naše proizvođače. Cijene su OK.

    Majice obične i polo - to se još nađe za tu veličinu (H&M i Zara). Polo majice (obične) vel. 13-14 u Zari su 50kn.

  18. #18
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    pratim sve teme o dečkima koji rastu. filip ima oko 155cm tako da odjeća nije problem ali tenisce i kopačke br. 40 su smrt. one 39 bile su još teže za pronaći.
    nekad je bila tema o šlapama - to me muči, kakve šlape za nogatog 11 godišnjaka i gdje ih pronaći?

  19. #19
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    za školske šlape sam mu našla starke (u Conversu u Areni su imali 50% i bio je dosta velik izbor)

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj sara38 prvotno napisa Vidi poruku
    OT - Pliz cure koje imate dečke ove dobi. Postoji li u "Zari" veličina 170 za dečke? U riječkoj Zari sam tražila, ali sve je do veličine 164. Treba mi za poklon.
    Za Zaru ne znam, ali c&a ima. Moj stariji je već u 7.razredu bio viši od mojih 170cm, i tamo sam mu jedino mogla naći odjeću.

  21. #21
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Fala ti.

  22. #22
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Webshopovi imaju manje više sve brojeve. Kod nas nema ništa, ali next, sportsdirect i slični dućani imaju sve te brojeve koji kod nas fale. Za ove dečke s uskom nogom bolje je gledati ženske modele tenisica jer su uže, nego muške, čak i kad se radi o istom modelu tenisica.

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Webshopovi imaju manje više sve brojeve. Kod nas nema ništa, ali next, sportsdirect i slični dućani imaju sve te brojeve koji kod nas fale. Za ove dečke s uskom nogom bolje je gledati ženske modele tenisica jer su uže, nego muške, čak i kad se radi o istom modelu tenisica.
    Ovo sam ja radila otkad je sin prerastao dječji 35, ali nije smio vidjeti da su tenisice sa ženskog odjela pa sam mu ih donosila doma probati. Upalilo je više-manje svaki put.

  24. #24
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Hehe, znam, samo se meni u jednom trenutku više nije dalo komplicirati pa sam mu dala da sam traži i objasnila da su tenisice jednake za sve od broja 20 do broja 45, a da su po odjelima raspoređene po nekakvoj uobičajenoj raspodjeli, prvo su veličinom cipela djeca, pa žene, pa muškarci. Pa je sjašio.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Pratim temu, ovo prijelazno razdoblje je baš nezgodno dječjih brojeva 170-176 rijetko ima, a muški najmanji su nam veliki.

  26. #26
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Na čudu sam kako malo izbora ima za dječake koji prerastu nekih 155 cm i broj noge im je oko 37, a još nisu dosegnuli prave muške brojeve. Ničega nema!!! Ni cipela, ni tenisica, pogotovo ako trebaju košarkaške, gaće su problem, potkošulje....
    Ja sam mislila da je ovo problem Šibenika - tu mislim na košarkaške tenisice - mi smo prošle godine našli jedan jedini model broj 40 u Hervisu. A sad ima 41 pa smo birali između 2 modela

  27. #27
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    najbolje mu pašu gače jurateks br. 12
    I iz ca bokseruce 176

  28. #28
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Mi na srecu polako izlazimo iz te faze, jos nam je problem naci traperice za tankog i visokog decka. Kupili jedne u Takku i cuvamo ih ko suho zlato

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj ani4 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi na srecu polako izlazimo iz te faze, jos nam je problem naci traperice za tankog i visokog decka. Kupili jedne u Takku i cuvamo ih ko suho zlato
    Ja sam prošli tjedan na koprivničkom placu kupila sinu dvoje uske dugačke samterice (jedne su vel. 30, druge vel. 31 - za njih treba remen) i to vrlo povoljno - 100 kn par. U Zagrebu nigdje nisam uspjela naći tako nešto. Traperice isto kupujem tamo jer sve što nađem po dućanima bude prekratko (visok je 182cm).
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 14.10.2015. at 09:44

  30. #30
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam mislila da je ovo problem Šibenika - tu mislim na košarkaške tenisice - mi smo prošle godine našli jedan jedini model broj 40 u Hervisu. A sad ima 41 pa smo birali između 2 modela
    Ma problem je i u Zg! Na sreću i stariji bratić je trenirao košarku pa smo naslijedili tenisice, al se njegova mama bome namučila!

  31. #31
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Onda je zaključak da ima svega, osim muških cipela i specijalnih tenisica između brojeva 35 i 41 i hlača za visoke, a mršave dečke.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •