Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Miješana salata-zimnica-ima li spasa ?hitno

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno Miješana salata-zimnica-ima li spasa ?hitno

    Dakle, miješanu salatu radili po provjerenom receptu, sve sirovo narezano povrće stavili u veliku plastičnu posudu i prelili hladnim friškim preljevom( ocat,voda, sol, šećer,vinobran). Nakon cca mjesec dana otvorimo posudu, sve izgleda u redu. Idem drugi dan izvaditi i nekako mi povrće na vrhu bijelo a tekućina se nekako pjeni( bijela pjena), danas treći dan od otvaranja kaže MM da osjeća drugačiji miris. Može li se što napraviti? Ponavljam, nekoliko ljudi oko nas radilo isto i sve je bilo u redu, što je ovdje pošlo krivo, nije mi jasno.

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, miješanu salatu radili po provjerenom receptu, sve sirovo narezano povrće stavili u veliku plastičnu posudu i prelili hladnim friškim preljevom( ocat,voda, sol, šećer,vinobran). Nakon cca mjesec dana otvorimo posudu, sve izgleda u redu. Idem drugi dan izvaditi i nekako mi povrće na vrhu bijelo a tekućina se nekako pjeni( bijela pjena), danas treći dan od otvaranja kaže MM da osjeća drugačiji miris. Može li se što napraviti? Ponavljam, nekoliko ljudi oko nas radilo isto i sve je bilo u redu, što je ovdje pošlo krivo, nije mi jasno.
    Baci. Ne vrijedi riskirati trovanje.

    Jeste li pasterizirali? Ako jeste, niste dovoljno dugo.

    Inače, to se zna dogoditi (da zakipi) ako je puno zelja ... Ne pitaj kako znam. Meni je jedna staklenka tako ispala, ostale četiri su bile ok.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Nismo pasterizirali, sve je išlo hladno i običan poklopac na plastičnu posudu. Zapravo je zelja jako malo , u tragovima doslovce, najviše je paprike. Mislila sam da vinobran štiti od kvarenja, osim ako smo ga stavili premalo?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    čim je s vinobranom ionako je nezdravo, nemoj žaliti i baci. Ja radim u staklenkama, sve na hladno, zatvorim čepove, stavim u hladnu vodu i zagrijavam da voda samo šumi, ne smije kipiti. Kad je poklopac na staklenkama jako vruć da ne možeš držati prst, isključim vatru i ostavim tako dok se sve ne ohladi, pa pospremim na tamno. Nema konzervansa, hermetički je zatvoreno, a ja sretna jer moji imaju nešto zdravo od mojih ruku.

  5. #5
    nana74 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    42

    Početno

    Citiraj marijanada prvotno napisa Vidi poruku
    čim je s vinobranom ionako je nezdravo, nemoj žaliti i baci. Ja radim u staklenkama, sve na hladno, zatvorim čepove, stavim u hladnu vodu i zagrijavam da voda samo šumi, ne smije kipiti. Kad je poklopac na staklenkama jako vruć da ne možeš držati prst, isključim vatru i ostavim tako dok se sve ne ohladi, pa pospremim na tamno. Nema konzervansa, hermetički je zatvoreno, a ja sretna jer moji imaju nešto zdravo od mojih ruku.
    Ja radim ovako kao marijanada već duži niz godina (a i moja mama). Do sada mi je samo jedna teglica krastavaca propala (u zadnjih preko 10 godina). Pasterizacija je odlična. Nikakav vinobran ili konzervans. Čak znam staviti u pećnicu pa na 90 stupnjeva 90-120 minuta. I nije mi se ništa pokvarilo (prošle godine sam radila hrpu miješane salate pa sam dio stavila u vodu, a dio u pećnicu - oboje je ostalo sačuvano i isto po okusu).

  6. #6
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Ja raim slično: salata ide u staklenke, a pasteriziram 45 min na 80oC, ovako:

    U široku posudu stavim krpu ili spužvastu krpu na dno, dolijem vode da staklenke budu uronjene koliko god duboko mogu (štajaznam, 2 prsta ispod ruba poklopca), stavim na plin i čekam da počnu ići mjehurići, prije nego zakipi. Stavim timer na 45 min i plin na minimum i zaboravim na to dok me timer ne trgne... Nakon toga samo isključim i ostavim u toj vodi da se ohladi do idućeg dana. Drugi dan izvadim, obrišem staklenke i frk u špajzu.

    Kad mi se neka staklenka pokvari, obično je kriv poklopac - to sam se već davno uvjerila. Nije bedasto kupiti nove poklopce svake godine jer imaju onaj tanki gumeni sloj koji se čak ni u suđerici ne može u potpunosti očistiti od bakterija.

  7. #7
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mislim da govorite o različitim stvarima. Cappy govori o nečem kao "turšiji" ako se ne varam, a ne o zimnici u staklenki.

  8. #8
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Btw. CAPPY, nemoj žaliti, napravi novu turu salate uz pasterizaciju. Tek je sad povrće dobro za ovo. Napravi neku manju za probu. I bez vinobrana (to u sebi ima sumpor - bar mislim, ne da mi se sad tražiti po internetu) i nije špica filma.

    Ja se spremam staviti pečene paprike u ocat. Probala sam prije par godina, ali su mi zakipile. Kanim ponovno, ali malu količinu, samo da vidim kako će se ponašati. FIletirane (one koje su samo lagano prokuhane u octu, zalivene i pasterizirane) su ispale odlično i lani, a napravila sam ih i ove godine (nismo još probali). I cikla mi je super ispala, žao mi je što nisam više napravila ali još stignem. Sezona zimnice je upravo sada.

    Treba eksperimentirati. Ako neka metoda ne ispadne dobro, probaš na drugačiji način.

  10. #10
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da govorite o različitim stvarima. Cappy govori o nečem kao "turšiji" ako se ne varam, a ne o zimnici u staklenki.
    Aaaa, može biti.

    To ne radim jer ide na hladno i zahtijeva konzervans. Moram pitati kolegicu kako ona to radi, mislim da je u igri esencija octa - to bude kiselo ko sam vrag ako ne stavljaš konzervans. Ocat i sol će isto konzervirati povrće, ali ja sam neljubitelj jako kisele zimnice. Pitat ću je pa napisati.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Da, o "turšiji" ja govorim.

  12. #12
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Cappy, a ne može se to kao kad se zelje kiseli. Da jednostavno ispereš taj preljev, opereš svo povrće i ponovno zaliješ preljevom?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se spremam staviti pečene paprike u ocat. Probala sam prije par godina, ali su mi zakipile. Kanim ponovno, ali malu količinu, samo da vidim kako će se ponašati.
    Peterlin, kako radiš te pečene paprike u octu?!

  14. #14
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ja se spremam ove god staviti turšiju jer je to salata koju svi volimo, obično donosim od svekrve ili mame ali ove g odlučila sama probati da ne moram vući i zahvaljivati..dakle dale su mi recept tj omjere
    10 lit.vode 3lit.octa 75dkg secera 25dkg soli 2 vinobrana sve prokuhati i ohladiti i preliti preko povrca. Od povrća kanim nabacati sve-male kukiće, mrkvice, paprike, kupus, cvjetaču, krastavce i zelene rajčice. E sad, ovdje vidim vinobran a on nije baš ok..ima li neka zamijena za takv vrstu salete koja ide u poveću plastičnu kantu ili burence?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    što se turšije tiče, ona ne može bez konzervansa ukoliko se stalno pomalo dodaje povrće. Zato ja to ni ne radim.
    Ali može ako se napravi jedna količina, zatvori i ostavi da se kiseli. Isto kao zelje, procesom fermentacije, samo voda i sol.
    Evo odličan recept: http://www.coolinarika.com/recept/sve-po-2-tursija/
    Fermentirano povrće je super zdrava hrana! Jedino što ova žena u receptu sve zezne jer stavlja u obično pvc vrećicu, a u hvali se kaok sve voli "zdravo".
    Postoje vreće i kante za kiseljenje kupusa koje ne otpuštaju štetne tvari u hranu.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    za moju obitelj koja broji 4 člana, dovoljno je 4 staklenke, one najveće za zimnicu. Spremim na tamno mjesto, a kada je zima topla, držim u hladnjaku. Zato imam hladnjak viška, da ne moram
    jesti konzervanse. Ja još uvijek imam svog kiselog zelja od prošle godine, kad je zatoplilo, stavila u hladnjak u kantice od masti i vadim prema potrebi,

  17. #17
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    ja sam ove godine prvi puta kiselila karfiol.
    kako obožavam onaj iz turšije, a inače ga ne podnosim,
    rekoh idem probati.
    baš me zanima kakav će biti.
    isto pasteriziram.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    2,806

    Početno

    Meni se to zna dogoditi, ali već na kraju, odnosno kad dočeka proljeće jer radimostvarno puno i to bude od topline. Ne znam gdje si ju držala. ali probaj oprati i staviti novi preljev.

  19. #19
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    Koje povrće stavljate u miješanu salatu?
    Ja bih ove godine prvi put napravila, jednu-dvije teglice samo, MM jedini voli, pa da mu ispunim želju

    Povrće se nekako obradi prije (skuha, blanšira ..) ili ide sirovo?

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Eh, kad ja to ništ ne mjerim....

    U miješanu salatu stavljam:
    - paprike više boja štajaznam 2 kg
    - luk 3-4 glavice veličine šake
    - kupus bijeli (ne puno) - jedna manja ili pola veće glavice
    - zelene rajčice

    Od začina: u svaku staklenku 0.7l stavim 1 lovorov list, 1 režanj češnjaka 4-5 zrna papra ili malo više, grančicu kopra u cvatu ili nedozrelog sjemena (ovakvog: https://www.planthouse.hr/images/sto...duct/81537.jpg)

    Povrće očistim. U veliku zdjelu narežem paprike, luk narežem ili naribam, zelje naribam, paradajze narežem na ploške. Sve posolim otprilike kao salatu, pa ostavim stajati da ispusti vodu. Iscijedim rukama (ne baš da zdrobim, ali da izađe višak vode) kako bi se lakše moglo ugurati u staklenke. Naguram isto da ne bude puno lufta, ali i da nije prenabijeno. Vagnem da znam koliko ima, jer na svaku kilu povrća ide 1 - 1,2 litre zaljeva. Otprilike.

    Skuham ocat 1:4. To znači 2 dl bijelog alkoholnog octa i 8 dl vode. Na to stavim 0,5 dl soli i pola manje šećera.

    Za gore navedenu količinu ne bih se puno dvoumila, ako je 5 kg povrća - zaljev se kuha 1 litra octa i 4 litre vode, a na to ide 2.5 dl soli i 1.25 dl šećera (ako sam dobro izračunala - provjeri, ja to mjerim čašicom za rakiju i brojim koliko litara zaljeva, toliko čašica).

    PRIJE nego idem zalijevati, obavezno probam zaljev da vidim nije li preslano, premalo slatko i slično, dok se još može pomoći. Zalijevam vrućim, ali ne kipućim. Daklem, grijem mješavinu toliko da se sol i šećer otope, a ne da zakipi i skuha povrće.

    Kad zalijem, čistom žlicom ili šefljom manjeg promjera pritisnem povrće, da izađu mjehurići zraka, dopunim do vrha i zatvorim. Pasteriziram cca 40 min na 80 oC u velikom loncu. Stavim kuh.krpu na dno rajngle, gore staklenke i dopunim vode do negdje 2/3 visine, pa stavim na tihu vatru da ne kipi, ali da idu mjehurići. Nakon 45 min isključim i pustim da se ohladi do jutra.

  21. #21
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,409

    Početno

    super, hvala
    znači paprika, luk, zelje, zelene rajčice

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Sad vidim da hoćeš samo napraviti probu...

    Daklem, nekoliko paprika, 1 luk, 1-2 paradajza zelena (može i bez toga, ali meni on daje baš fini okus - teško ga je sad naći osim ako ti netko ne ubere), ali možeš ti staviti u salatu i korjenasto povrće: mrkvu, pastrnjak... samo ne pretjerivati s količinom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •