Stranica 94 od 94 PrviPrvi ... 4484929394
Pokazuje rezultate 4,651 do 4,653 od 4653

Tema: Kako poništiti glasački listić

zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014

Početno

"Josipa Lisac, molimo vas, ajde dođite na probu, da vidimo znate li još pjevati u tim poznim godinama."

ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006

Početno

Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    "Josipa Lisac, molimo vas, ajde dođite na probu, da vidimo znate li još pjevati u tim poznim godinama."
    A da. Ko i provjera vozacke . Sig sam da su shakiru i onu drugu latino na superbawlu vise puta slusali na probama. A mozda su i slusali i rekli divno, da ne uvrijede velicinu il im je bilo divno, ko zna.

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je izvedba bila koma, za ne povjerovat losa (mumljanje rijeci, neke distonancije) al opet je i hajka isto koma. Bas sam opet gledala mali negovetic, njena verzija mi je avion u odnosu na ovu. Nisam gledala inauguraciju, al sam pogledala izvedbu kad se toliko prasine diglo. Cak mi sam aranzman nije los, koliko mi se cinilo da Josipa nema vise glasa za izvest to sto je zamislila. Mozda bi trebao netko iz protokola procekirat to prije nego sto se s nekim dogovore, ne znam jel to moguce.
    U pravu si, apsolutno moguće sukladno protokolu, dapače čak i nužno. Ne samo izvedba nego i provjera dress codea i drugih sitnica. Sve su to poslovi diplomatskog protokola. Proba se trebala napraviti. Možda i je, ja to ne znam.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 20.02.2020. at 21:32

Stranica 94 od 94 PrviPrvi ... 4484929394

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •